MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŞOK VİDEO!!

2 posters

ŞOK VİDEO!! Empty ŞOK VİDEO!!

Mesaj tarafından deep_inside Salı Eyl. 17, 2013 8:56 pm

Bugün youtube'a bir video yüklendi, devlet muhbiri olduğu söylenen bir adamın itiraflarını içeren bir video...ve Michael'ın bir telefon görüşmesinin kaydını içeren bir video...Videoyu izleyin ama uyarmalıyım, Michael'ın titreyen sesi kalbinizi delecek... Sad

Adam, iyi bir uyku uyuyabilmek için gerçekleri söylemek zorundaydım diyor, adımı, yüzümü açıkça gösteriyorum ki başıma bir şey gelirse kaza olmadığı bilinsin, diyor...Adı Robert Connors...Savunma Bakanlığı'na 20 seneden fazla hizmet verdim diyor...Kariyerinin son 10 yılında ulusa ve vatandaşlara çok büyük tehdit oluşturacak çok büyük şeyler görmüş...1994'de bir program üzerinde çalışmışlar, 1989'da Reagan tarafından biçimlendirilmiş bir projeymiş...Bu program MKUltra isimli bir projenin ikinci aşamasıymış...Amacı Afrikan-Amerikan gençliğini müzik yoluyla kontrol etmekmiş. Bu projeyi detaylarıyla gösteren pek çok ses kaydına ve görüntü kaydına sahipmiş...Bu kayıtlarda Tupac Shakur'un öldürülmesinden bu federal hükümeti etkileyen, bu dünyanın ötesindeki güçleri ortaya çıkaracak kanıtlara kadar her şey varmış...Savunma Bakanlığı'ndaki arkadaşlarına sesleniyor, ona katılmalarını istiyor, İncil'in buyurduğu gibi "kim doğruyu bilir ama yanlışı yapmaya devam ederse, günah içinde olur" diyor...daha fazla bu günahın içinde olmak istemiyorum diyor...24 Eylül'e kadar doğru olan şeyi yapmazlarsa, bütün kayıtları paylaşacağını söylüyor...ve blöf yapmadığını göstermek için de Michael'ın 24 Haziran 2009'da kaydedilen telefon görüşmesinin ses kaydını sunuyor (telefonu dinleniyormuş)...ve Michael'ın Dieter'le konuşmasında söyledikleri:

Dieter: Sorun ne Michael?
Michael: Bunu sana söylemeli miyim bilmiyorum, kimin dinliyor olabileceğini bilmiyorum. Bir grup insan olabilir....benden kurtulmak istiyorlar. Beni burada daha fazla istemiyorlar.
Dieter: Anlamıyorum. Ne demek istiyorsun? Konuş benimle.
Michael: Bunu telefonda konuşamam. Ne olacağını bilmiyorum ama sadece ruhumda....hissediyorum.Sadece Tanrı bilir. Beni vurabilirler, beni bıçaklayabilirler, bana komplo kurabilirler, aşırı dozda ilaç aldığımı söyleyebilirler, pek çok şey yapabilirler.
Dieter: Kim? Bunları kim yapabilir?
Michael: Devlet değil. Devletten daha fazlası. Ama bilmiyorum Dieter. Umurumda değil...beni alabilirler. Artık hayatım bile umurumda değil; sadece çocuklarımın iyi olmasını istiyorum, benim meleklerim. Onların güvende olmasını istiyorum.
Dieter: Michael.
(Anlaşılamayan bir ses)
Michael: Gitmek zorundayım.

İşte Video: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
deep_inside
deep_inside

ŞOK VİDEO!! Empty Geri: ŞOK VİDEO!!

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Eyl. 18, 2013 5:21 am

deep_inside demiş ki:Bugün youtube'a bir video yüklendi, devlet muhbiri olduğu söylenen bir adamın itiraflarını içeren bir video...ve Michael'ın bir telefon görüşmesinin kaydını içeren bir video...Videoyu izleyin ama uyarmalıyım, Michael'ın titreyen sesi kalbinizi delecek... Sad

Adam, iyi bir uyku uyuyabilmek için gerçekleri söylemek zorundaydım diyor, adımı, yüzümü açıkça gösteriyorum ki başıma bir şey gelirse kaza olmadığı bilinsin, diyor...Adı Robert Connors...Savunma Bakanlığı'na 20 seneden fazla hizmet verdim diyor...Kariyerinin son 10 yılında ulusa ve vatandaşlara çok büyük tehdit oluşturacak çok büyük şeyler görmüş...1994'de bir program üzerinde çalışmışlar, 1989'da Reagan tarafından biçimlendirilmiş bir projeymiş...Bu program MKUltra isimli bir projenin ikinci aşamasıymış...Amacı Afrikan-Amerikan gençliğini müzik yoluyla kontrol etmekmiş. Bu projeyi detaylarıyla gösteren pek çok ses kaydına ve görüntü kaydına sahipmiş...Bu kayıtlarda Tupac Shakur'un öldürülmesinden bu federal hükümeti etkileyen, bu dünyanın ötesindeki güçleri ortaya çıkaracak kanıtlara kadar her şey varmış...Savunma Bakanlığı'ndaki arkadaşlarına sesleniyor, ona katılmalarını istiyor, İncil'in buyurduğu gibi "kim doğruyu bilir ama yanlışı yapmaya devam ederse, günah içinde olur" diyor...daha fazla bu günahın içinde olmak istemiyorum diyor...24 Eylül'e kadar doğru olan şeyi yapmazlarsa, bütün kayıtları paylaşacağını söylüyor...ve blöf yapmadığını göstermek için de Michael'ın 24 Haziran 2009'da kaydedilen telefon görüşmesinin ses kaydını sunuyor (telefonu dinleniyormuş)...ve Michael'ın Dieter'le konuşmasında söyledikleri:

Dieter: Sorun ne Michael?
Michael: Bunu sana söylemeli miyim bilmiyorum, kimin dinliyor olabileceğini bilmiyorum. Bir grup insan olabilir....benden kurtulmak istiyorlar. Beni burada daha fazla istemiyorlar.
Dieter: Anlamıyorum. Ne demek istiyorsun? Konuş benimle.
Michael: Bunu telefonda konuşamam. Ne olacağını bilmiyorum ama sadece ruhumda....hissediyorum.Sadece Tanrı bilir. Beni vurabilirler, beni bıçaklayabilirler, bana komplo kurabilirler, aşırı dozda ilaç aldığımı söyleyebilirler, pek çok şey yapabilirler.
Dieter: Kim? Bunları kim yapabilir?
Michael: Devlet değil. Devletten daha fazlası. Ama bilmiyorum Dieter. Umurumda değil...beni alabilirler. Artık hayatım bile umurumda değil; sadece çocuklarımın iyi olmasını istiyorum, benim meleklerim. Onların güvende olmasını istiyorum.
Dieter: Michael.
(Anlaşılamayan bir ses)
Michael: Gitmek zorundayım.

İşte Video: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Deep bu Michael değil.Ama bu videoyu yapan adam Michael'a yakın olabilir ya da tam tersi olabilir.Adamın güven veren bir havası yok.Önce Cıa ajanı sonra da bu.Michael'ın dönmesi birşeyleri ortaya çıkaracak.Engellemeye çalışıyorlar.

Pinokyo

ŞOK VİDEO!! Empty Geri: ŞOK VİDEO!!

Mesaj tarafından deep_inside Çarş. Eyl. 18, 2013 9:21 pm

Dieter Weisner'ın asistanı aracılığıyla yaptığı açıklama...No comment...

"From Dieter Wiesner Sept 18, 2013

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Regarding the current Michael Jackson phone conversation:
Angel Howansky -spoke with Dieter's advisor who asked me to release
this statement for Dieter.

Due to the current legal court case I have with the Michael Jackson
Estate in regards to a few of my very own Authentic voice messages of
Michael I used in my book, my lawyers have advised me to reserve making
any comments until the aforementioned is resolved.

As my friend Michael often said "The best is yet to come!"
Dieter Wiesner "
deep_inside
deep_inside

- Similar topics