MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MJ Estate -- REVENGE Over Famous Crank Call

+4
tubM
nunu
Pinokyo
MJ-4EVER
8 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

MJ Estate -- REVENGE Over Famous Crank Call Empty MJ Estate -- REVENGE Over Famous Crank Call

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Tem. 04, 2011 9:22 pm

bu gün TMZ deki tuhaf haberi görmüşsünüzdür.son hareketinden sonra başlığa bakıyoruuuuz,İNTİKAM ...bu defa intikam kelimesi büyük yazılmış Smile
başlığın ne anlama geldiğini yine bilemiyorum. MJ Estate -- REVENGE Over Famous Crank Call 3856099901
Ralphige adında ,ünlülere şaka yapan bir adam varmış.2007 de AKON taklidi yaparak Michael ı aramış.konuşmanın bir kısmını burda dinlemek mümkün.içeriğinde adamın taciz davalarıyla ilgili alaylı konuşması varmış.neyse MJ o sesin gerçek Michael Jackson olmadığını ve sadece bir taklitçi olduğunu söylemiş.(bu ilginç bir cümle.gerçek Michael Jackson değil diyen MJ. scratch...What do you mean TMZ???) şimdi MJ Estate şakalananın gerçek MJ olduğunu kabul etmiş.çünkü onlar kayıtı MJ kampın izni olmadan kendi sitesinden satarsa dava etmekle tehdit etmişler.(bu da ilginç bir cümle MJ izni yerine MJ kampın izni demiş.. MJ Estate -- REVENGE Over Famous Crank Call 733568 )
TMZ ye göre tehdit işe yaradı çünkü adamı sitesi kapandı.ama şakacı için bir ışık var yine de(???)bir mektup herhangibirşey,aramanın gerçek olduğunu kanıtlayacak...ve adam eklemiş;korkarım ki MJ Estate ,Michael ın aslında bunu yayınlamama izin verdiğinin farkında değil.yakın bir gelecekte bunun ele alınacağına eminim...
böyle ilginç bir haber.konuşmayı dinledim.bişey anlamadım Very Happy

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son Mdenz tarafından Ptsi Tem. 04, 2011 10:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Anonymous
Misafir
Misafir

MJ Estate -- REVENGE Over Famous Crank Call Empty Geri: MJ Estate -- REVENGE Over Famous Crank Call

Mesaj tarafından MJ-4EVER Ptsi Tem. 04, 2011 9:56 pm

Kaydı dinledim de, ilk başlarda Michael'ın duraksayıp ''I'm.. I'm doin' eykan'' diyişi çok hoş Razz
MJ-4EVER
MJ-4EVER

MJ Estate -- REVENGE Over Famous Crank Call Empty Geri: MJ Estate -- REVENGE Over Famous Crank Call

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Tem. 05, 2011 5:35 am

Mdenz demiş ki:bu gün TMZ deki tuhaf haberi görmüşsünüzdür.son hareketinden sonra başlığa bakıyoruuuuz,İNTİKAM ...bu defa intikam kelimesi büyük yazılmış Smile
başlığın ne anlama geldiğini yine bilemiyorum. MJ Estate -- REVENGE Over Famous Crank Call 3856099901
Ralphige adında ,ünlülere şaka yapan bir adam varmış.2007 de AKON taklidi yaparak Michael ı aramış.konuşmanın bir kısmını burda dinlemek mümkün.içeriğinde adamın taciz davalarıyla ilgili alaylı konuşması varmış.neyse MJ o sesin gerçek Michael Jackson olmadığını ve sadece bir taklitçi olduğunu söylemiş.(bu ilginç bir cümle.gerçek Michael Jackson değil diyen MJ. scratch...What do you mean TMZ???) şimdi MJ Estate şakalananın gerçek MJ olduğunu kabul etmiş.çünkü onlar kayıtı MJ kampın izni olmadan kendi sitesinden satarsa dava etmekle tehdit etmişler.(bu da ilginç bir cümle MJ izni yerine MJ kampın izni demiş.. MJ Estate -- REVENGE Over Famous Crank Call 733568 )
TMZ ye göre tehdit işe yaradı çünkü adamı sitesi kapandı.ama şakacı için bir ışık var yine de(???)bir mektup herhangibirşey,aramanın gerçek olduğunu kanıtlayacak...ve adam eklemiş;korkarım ki MJ Estate ,Michael ın aslında bunu yayınlamama izin verdiğinin farkında değil.yakın bir gelecekte bunun ele alınacağına eminim...
böyle ilginç bir haber.konuşmayı dinledim.bişey anlamadım Very Happy

Bu sahte olan herşey bitti,tüm taklitçiler sussun Malachi,Leachim v.s demek mi?Gerçek olan geri dönüyor anlamında anladım,öyle anlamak istiyorum.Hadi Michael Very Happy

Pinokyo

Mesaj tarafından nunu Salı Tem. 05, 2011 7:23 am

ana pinokyo ne güzel anlamışsın Very Happy sesine kurban olurum ben onuuuunnn oy oy oy oy MJ Estate -- REVENGE Over Famous Crank Call 83066
nunu
nunu

Mesaj tarafından tubM Salı Tem. 05, 2011 10:18 am

Mdenz demiş ki:
...ve adam eklemiş;korkarım ki MJ Estate ,Michael ın aslında bunu yayınlamama izin verdiğinin farkında değil.

Dediği gibi yayınlanmasına MJ izin verdiyse ve bu adam bunu şimdi söylüyorsa bence Michael birşey anlatmaya çalışıyor. Kendisi de bir şaka yapıyor ve bunun anlaşılmasını istiyor. "izin vermek"ten ben bunu anlıyorum.
tubM
tubM
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından ecz_mj Salı Tem. 05, 2011 12:39 pm

"I NEVER REVENGE ..." Question
Birde kaydı dinledim,galiba Michael sesi değişik diye çakıyo durumu gibi oluyo (çakal Michael,kulak var tabi adamda yahu Heart ),sonra şakayı yapan adam telefondan kaynaklandığını söylüyo,Michael adama inanıyo (pis adam,saflığından yararlanarak kandırıyo Michael'ı zalımmm Evil or Very Mad ),kayıt yapmakla,birlikte çalışmakla ilgili konuşuyolar...gibi anladım ben İnşallah doğru anlamışımdır.

En son ecz_mj tarafından Salı Tem. 05, 2011 12:50 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından nesronic Salı Tem. 05, 2011 12:48 pm

İntikam almak için yapmadım mı demek istiyor, eee ne anladım o zaman ben bu hoaxtan Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından ecz_mj Salı Tem. 05, 2011 12:51 pm

belkide şu zamana kadar intikam almadım diyodur Very Happy
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından nesronic Salı Tem. 05, 2011 1:20 pm

haaa, daha hiç bir şey görmediniz, siz intikam aldığımı mı sandınız, daha başlamadım kuzular dediyse bilemiyorum tabi Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından ecz_mj Salı Tem. 05, 2011 1:21 pm

nesronic demiş ki:haaa, daha hiç bir şey görmediniz, siz intikam aldığımı mı sandınız, daha başlamadım kuzular dediyse bilemiyorum tabi Very Happy
MJ Estate -- REVENGE Over Famous Crank Call 5192
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Tem. 05, 2011 1:26 pm

nesronic demiş ki:haaa, daha hiç bir şey görmediniz, siz intikam aldığımı mı sandınız, daha başlamadım kuzular dediyse bilemiyorum tabi Very Happy

Bashir,D.S ve diğerleri kaçın canınızı kurtarın.Bamwalker geliyor Very Happy Very Happy Razz

Pinokyo

Mesaj tarafından nesronic Salı Tem. 05, 2011 1:31 pm

Bamwalker Razz Razz Razz

Keep Michaeling

BAMJJ

Believer

Believerlar ne kadar yaratıcı yau, ne güzel deyişler çıkıyor Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından nunu Çarş. Tem. 06, 2011 7:25 am

nesronic demiş ki:Bamwalker Razz Razz Razz

Keep Michaeling

BAMJJ

Believer

Believerlar ne kadar yaratıcı yau, ne güzel deyişler çıkıyor Very Happy

Very Happy MJ Estate -- REVENGE Over Famous Crank Call 5192 Very Happy her şey Michael için MJ Estate -- REVENGE Over Famous Crank Call 586927 MJ Estate -- REVENGE Over Famous Crank Call 586927 MJ Estate -- REVENGE Over Famous Crank Call 586927 MJ Estate -- REVENGE Over Famous Crank Call 586927 MJ Estate -- REVENGE Over Famous Crank Call 481545
nunu
nunu

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Tem. 06, 2011 3:55 pm

bişey sorabilir miyim?..(herhalde şimdi bana güleceksiniz ama Very Happy ) I never Revenge cümlesini nerden bulduk biz?
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Tem. 06, 2011 3:58 pm

Mdenz demiş ki:bişey sorabilir miyim?..(herhalde şimdi bana güleceksiniz ama Very Happy ) I never Revenge cümlesini nerden bulduk biz?

İşte benim believermate'im.Aynı şeyi ben soracaktım. Very Happy

Pinokyo

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Tem. 06, 2011 3:59 pm

Kafa çorba oldu tabiii.TMZ TMZ TMZ başka neresi olabilir ki Twisted Evil

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Tem. 06, 2011 4:03 pm

hııı? I ve Never ın büyük yazıldığı haberler mi var yani?kafam çalışıyo da basmıyo sanırım. MJ Estate -- REVENGE Over Famous Crank Call 3856099901
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından MİsmailJ Çarş. Tem. 06, 2011 4:09 pm

Bence aslında I NEVER REVENGE olmamalı. NEVER REVENGE olmalı sadece çünkü I sürekli büyük yazılır zaten. Önceki cümleyle birleşik gibi. Never Destroys Truth Never Revenge ..... devamı olabilir???????????? MJ Estate -- REVENGE Over Famous Crank Call 733568
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından ecz_mj Çarş. Tem. 06, 2011 8:25 pm

Önceki şu Michael in Backstreet Boys un bir üyesine içki ve uyuşturucu verdiğini yalanlayan TMZ haberinde geçiyor I NEVER.Fakat İsmail tahmininde haklı olabilir.Haber işte burda:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Smile
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından MİsmailJ Çarş. Tem. 06, 2011 8:31 pm

direk şu linkte aşağıdan yukarıya cümleyi kurabilirsiniz.
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Tem. 06, 2011 8:40 pm

Tmz herşeyi yalanlamaya başladı.Michael Jackson ölmedi bu bir yalan demesi yakındır bak ben buraya yazıyorum.Gerçi yapmadığı şey değil Michael Jackson is not dead diye başlık atmak Very Happy Very Happy

Pinokyo

Mesaj tarafından ecz_mj Çarş. Tem. 06, 2011 8:44 pm

Zaman ne çok şeyi değiştiriyor.Eskiden "jacko" derlerdi şimdi MJ... Neutral
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından MAGIC Çarş. Tem. 06, 2011 10:13 pm

evet hersey daha yenı baslıyomus gıbı sankı bu zamana kadar olann herseyy ısınma turumuydu neydı Laughing INTIKAM!!!!!! MJ Estate -- REVENGE Over Famous Crank Call 736249

MAGIC

Mesaj tarafından MİsmailJ Çarş. Tem. 06, 2011 10:21 pm

MAGIC is back Smile
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından MAGIC Çarş. Tem. 06, 2011 10:32 pm

evet ismail Very Happy uzun zamandır TÜRKİYE'de degildim o yüzden foruma bakamadım sımdı sıze yetısmeye calısıyorum Smile

MAGIC

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics