MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

John Branca-MJ Estate

3 posters

John Branca-MJ Estate Empty John Branca-MJ Estate

Mesaj tarafından Misafir Perş. Ocak 12, 2012 9:46 am

John Branca ,ateşli ripperlardan bazılarının savunduğu gibi sinsi bir katil mi?yoksa Michael ın bir fake -ölüm gerçekleştirebilmek için güvendiği isimlerden biri mi?ne olursa olsun şu an MJ Estate in yasal iki yöneticisinden biri.nasıl biri olursa olsun,hoax un kilit isimlerinden hatta en önemlilerinden biri.hakkında yapılmış çooooook uzun bir araştırma bu.konuya tarafsız yaklaşabilmiş mi tam olarak bilemiyorum.ama burda bulunsun ,dönüp bakmak isteyebiliriz.;

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Bitmeyen Araştırma Serisi;John G. Branca-
şu şekil başlıyor;
-gerçeğe ulaşmak serbestken,neden elimizde fazla bagajlar ve söylentiler taşıyoruz.?raporumuzdaki bilgileri sağlamlaştıracak güvenilir delillere sahip olamadığımızı biliyoruz.o yüzden bir efsane avcısı rolü üstlenmemiz gerekiyorsa OK,bu yeterince adil..rapordaki çoğu bilgi insanların kişisel şüphe ve görüşlerinden oluştuğu için birer hayal ürünü de olabilir.bazıları da -korku faktörü-nden yararlanan fabrikasyon ürünlerdir. kalan gerçek hafifletici sebepler ve dış etkenlerle,onun istifasında birinin eli olduğu..görünen o ki,john Branca yaptığı muhteşem işlere rağmen sonsuza dek aşağılanan kişi olacaktır.bizim suçlanacak bir günahkeçisine ihtiyacımız var ve Branca bunun için seçilmiş uygun kişilerden biridir.....
Anonymous
Misafir
Misafir

John Branca-MJ Estate Empty Geri: John Branca-MJ Estate

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Ocak 12, 2012 9:51 am

Branca'nın yüzüne bakınca ne kadar zeki olduğu anlaşılıyor.Ayrıca sahte bir ölüm yapıyorsanız ay ışığında şeytanla raksediyorsunuzdur demektir , bütün yazılı kuralları çiğneyerek.Bunun için yanınızda bir avukat bulundurmak fikri dahice bence.

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Perş. Ocak 12, 2012 10:19 am

ben de öyle umuyorum.şimdi bakınca ,ölmeden bir kaç gün önce çıkagelip,kendisini süper yetkili avukat yapan kağıtlar imzalatması,ölümün ardından da hoop .estate in paracıklarını yönetebilmesi kulağa hoş gelmiyor .ama bu şekilde Michael hem kendi ismini hem de ailesini yasal sorumluluklardan koruyabilmiş oluyor,ayrıca da paranın getireceği kötülüklerden ailesini korumuş oluyor.yani no problem Very Happy
şu raporun orasını burasını karıştırırken daha önce duymadığım ilginç bir hikaye okudum şimdi;
-Prince ,ismini değiştirdiği zamanlarda Warner Bross la 100 milyon dolarlık bir anlaşmaya varmış.ancak bundan bir ay sonra Branca nın yardımcısını arayarak,''Ben sony-atv ile çalışmak istiyorum'' demiş Very Happy adam da ''bu mümkün değil,yapılmış bir anlaşman var ''demiş.Prince de ''ama ben ismimi değiştirdim.ben Symbol Man im.o anlaşmayı yapan Prince di (delüü Very Happy ) demiş.adam da yine bunun mümkün olmadığını söyleyince Prince sinirinden alnına KÖLE yazan bir sembol takmaya başlamış Very Happy
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Tem. 30, 2012 2:39 pm

MJ Estate Muhasebe Dökümanları nın orjinalini de içeren özeti-Estate parayı nereye harcıyor,borcun ne kadarı ödendi ,MJ legacy için ne kadar harcama yapılıyor.hesaplar açık ve hesapların denetimi bir mahkeme kontrolünde(Estate denmesinin sebeplerinden biri de bu mahkemenin hesapları denetlemesi zaten.) kısaca para nerelere gitmiş? 2009 - Haziran dan beri borcun büyük bir kısmının ödendiğini,sony kataloğun genişletilmesine para harcandığını,Mijac kataloğunun tüm yayın hakkının %100 MJ estate e geçmesinin sağlandığını (ilginçtir ki,MJ estate Mijac kataloğundan,ATV kataloğuna göre daha fazla gelir elde ediyormuş bu durumda),bazı gayrimenkul borçlarının -ki;buna jackson ailesinin bireylerinden bazılarının kaldığı evler de dahil-taksitlerinin ödendiğini,Katherine jackson a talepleri doğrultusunda aylık ödemeler dışında da toplu paraların ödendiğini görüyoruz.görebildiğimiz kadarıyla estate Katherine i para konusunda hiç kırmıyor hatta bayağı bir esnek davranıyor.
ilginç bir şey daha var.MJ Estate ömür biçilmiş bir kurum değil.Estate devam edecek.(sanırım çocuklar yetişkin olana kadar) ancak hesapların mahkeme kontrolünde olması bakımından bir süre varmış ve bu süre azalıyormuş.Estate bu sürenin de tüm borçlar ödenene kadar uzatılmasını istemiş.yani bu Estate denen şey ,Jacksonların dediği gibi iki hırsızdan oluşuyorsa,hatta randy nin dediği gibi katherin in hayatına kastetmişlerse üzerlerindeki denetlemenin uzatılmasını neden istesinler acaba Very Happy

En son Mdenz tarafından Salı Tem. 31, 2012 3:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından ecz_mj Ptsi Tem. 30, 2012 9:24 pm

Neden acaba Rolling Eyes Very Happy Sağol Şengün abla eline, açıklamana sağlık Heart
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından deep_inside Çarş. Ağus. 01, 2012 12:26 pm

Buna şaşırmalı mıyım bilmiyorum gerçekten ama içimi acıttı yine de (yalan söylemiycem Diana Ross'u hiç sevemedim neden bilmem)...Diana Ross'un , çocukları almaya hiç niyeti yokmuş. Çocukların kendi ailesiyle kalmasının daha doğru olduğunu söylemiş. Avukatı, onun bir hayatı var, kendi evinde o çocukları istemiyor demiş. Bu cümle çok canımı acıttı: "Böyle bir başağrısı istemiyor".......İnsanlar.....tuhaf yaratıklar...sürekli arkadan bıçaklıyorlar..... Sad
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Ağus. 01, 2012 2:38 pm

Çocukların Diana Ross'a verilmesi bence Michael'ın Diana'ya bir jesti idi.Bak ben senden başka kimseye güvenmiyorum diye..Diana başından beri bu işe bulaşmadı , buna karşıydı.Bu saatten sonrada bakamaz.Michael çocukları belkide ani bir kararla Kate'e bıraktı.O da Kate'in yaşının ve sağlığının bir müddet sonra buna müsade etmeyeceğini biliyordu.Belki de hoaxsın bu kadar uzun sürmesi planlanan birşey değildi..Michael'ın fiziki olarak çocuklar ile sürekli iletişim halinde olduklarından eminim.Vasiyet sahte olduğuna göre çocukların velayeti Kate'e hiç bırakılmadı.Ama vasiyet sahte ise nasıl mahkeme ile çocukalr başkasına veriliyor işte orası muamma.Eğer Michael dönmezse -demedi demeyin- sonunda bu çocukları Debbie alır.Bence doğrusuda bu.Paris annesini ne kadar sevdiğini twitterda defalarca dile getirdi.Debbie zor zamanlarında hep Michael'ın yanında oldu.Küçük Blanket'a gelince bu işten en zararlı çıkan o oldu...

Pinokyo

Mesaj tarafından deep_inside Perş. Ağus. 02, 2012 5:42 am

Öyle öyle de...Yani...daha yumuşak ve korumacı bir açıklama yapılamaz mıydı? Çocukların ailesiyle kalması daha doğru olmakla beraber Diana Ross çocukların her zaman yanlarında olacaktır...gibi?? Baş ağrısı ne demek???
deep_inside
deep_inside

- Similar topics