MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MJ Death Illusion - Stars on the Beach and The Consortium

+4
umut356109
ecz_mj
MJ-4EVER
Pinokyo
8 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

MJ Death Illusion - Stars on the Beach and The Consortium  Empty MJ Death Illusion - Stars on the Beach and The Consortium

Mesaj tarafından Misafir Cuma Ara. 09, 2011 8:17 am

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
bu video ben,i heyecanlandırdı,artık heyecanlandıran video çok az oluyor aslında.bana öyle geliyor ki,son aylara bakınca ,hoax un ilk zamanlarına göre daha çok ipucu alıyoruz,her hafta önemli bişeyler göze sokuluyor ama ilk zamanlara göre fazla önemsenmiyor.alıştık artık durumu .ya da hoax un ilk aylarını bilmediğim için bana öyle geliyor durumu da olabilir.
bu videoya heyecanlandım,çünkü videocuyu severim ,bu defa çok iddialı bişey söylemiş.söyledikleri hep iddialıdır aslında ama informer değildir ve informer tarzında sunmaz,yanlızca fikir sunar,o yüzden severim.amaaa,bu sefer bayaaağı bi informer lık olmuş.artık duyduğu hikaye gerçek mi(umarım öyledir) ,değil mi,yoksa arkasında bişeyler olan bi komplo teorisi mi bilmiyorum.Magical ı seviyorum ve güveniyorum şahsen, MJ Death Illusion - Stars on the Beach and The Consortium  862385
diyor ki,Amerika nın doğu sahilinde bir ev var.sahipleri tarafından yılda en çok 3 hafta kullanılıyor.onun dışında boş.komşuların Magical a anlattıkları bunlar.zengin bir tatil bölgesi.son iki yılda burda Michael Jackson a benzeyen birini gördüklerini söylemişler.çocukları da görmüşler.adamın oğluyla sahilde dolaştığını gördüklerini ve bir keresinde de balkonda kızıyla teleskop kullanırken gördüklerini söylemişler.ama işin akıl karıştıran tarafı şu,evin sahibi COCA-COLA nın CEO su Razz (hay bin kunduz Exclamation ) neyse başka ilginç şeyler de var.belki bi ara çeviririm.
Anonymous
Misafir
Misafir

MJ Death Illusion - Stars on the Beach and The Consortium  Empty Geri: MJ Death Illusion - Stars on the Beach and The Consortium

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Ara. 09, 2011 9:15 am

Coca Cola mı... Yapma Michael Sad(((((((((((((((((((((((((((((

Pinokyo

MJ Death Illusion - Stars on the Beach and The Consortium  Empty Geri: MJ Death Illusion - Stars on the Beach and The Consortium

Mesaj tarafından MJ-4EVER Cuma Ara. 09, 2011 12:28 pm

Coca Cola'nın CEO'su Türk değil miydi yau? Very Happy
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından ecz_mj Cuma Ara. 09, 2011 1:02 pm

Evet Türk hatta ismi de Muhtar Kent miş.New York doğumlu bir türkmüş kendisi...Türkler her yerde diye boşuna demiyoruz,Michael bile evinde kalmak için bir Türk bulmuş kendine Razz
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından MJ-4EVER Cuma Ara. 09, 2011 1:09 pm

Türk'se kesin fazladan para alır Michael'dan, sağlam kapı bulmuş bırakır mı Very Happy
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından Misafir Cuma Ara. 09, 2011 2:59 pm

no,no Exclamation benim hatam.adam John Brock.COCA COLA ENTERPRISE CEO su.(coca cola girişimcilik,o da neyse,ama yine coca cola yani-hayatımda hiç son 2 gündür olduğu kadar coca-cola yazmamıştım,her yazdığımda canım içmek istiyo) .pek bişey farketmiyo sanırım.hemen hemen denk pozisyonları olabilir çünkü yıllık kazançları birbirine çok yakınmış.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Ara. 10, 2011 3:13 pm

çeviri birebir değil;
önceki video serisinde ,mahkemede yayınında gösterilen sahte eyalet mühründe 1 fazla yıldızın olduğunu aynı yıldıza Michael Albüm kapağındaki resimde rastladığımızı görmüştük.Peter Pan sağdaki 2. yıldızın orda Neverland ı bulabilir.(Peter Pan filminden bir şarkı;second star to the right)
-''sağdaki 2. yıldız,gecenin içinde senin için parlar.sana planlarının gerçekleşebileceğini söylemek için parlar.sağdaki 2. yıldız nadir görülen bir ışıkla parlar.eğer ihtiyacın olan Neverland sa sana ışığıyla yol gösterir.''
Michael ın sihirli-şanslı yıldızı,Moonwalker filminde onun kaçmasına,onun şekil değiştirmesine,son olarak da onun çocuklara geri dönmesine yardım etti.aynı şekilde bize de yardım edecek.gerçekten o çocuklar gibi hissediyorum.üzgünüm ama bekliyorum,mutlu sonumuzu hayal ederek.Monwalker film afişinde bir gökkuşağı vardır ve şöyle yazar;Enter the realm of moonwalker.-moonwalker ın bölgesine girin. ..tıpkı Oz filminde dorothy nin söylediği gibi,Michael da Oz gibi bizi esrarengiz sihirli bir imajinasyon dünyasına aldı.(yıldızlar uzun zamandır bu hikayenin içinde,örnekler 4.19 dan başlıyor)ve bir gün bu şekilde dönüşün ayak sesini duyacağız(4.56)
coca-cola enterprises CEO su John brock,tahmini olarak yılda toplam 22 milyon dolar civarı kazanan birisi..birçok evi ve yazlık evi olan biri.tatil için kullandığı evlerden biri bir sahil evi ve amerikanın doğu sahilinde.komşuların dediğine göre bay brock bu evi yılda yanlızca bir hafta hatta bazen daha az kullanıyormuş.karısı,çocukları ve torunları da yılda en fazla 3 hafta bu evde bulunurmuş ve yılın geri kalanı ev boş oluyormuş.yani yılın 49 haftası,çok özel bir konuk olmadıkça ev boş oluyor.(haha Laughing bi Stephen King okuyucusu olarak bu hikayenin gidişatı çok hoşuma gitti,adamın sayesinde sezon dışında ölü olan amerikanın doğu tatil bölgelerini iyi bilirim,zira King in kullanmayı en sevdiği mekandır.ortam ve insanlar gözümde şıp diye canlandı o yüzden-şu an kendime gülüyorum)komşuların dediğine göre,son 2,5 yılda görmeleri tesadüflere dayanacak şekilde,,eve girp çıkarken gördükleri birilerini Michael Jackson ve çocuklarına benzetmişler.bazen başka zenci adamlar ve kadınlar gördüklerini ama onları tanımadıklarını söylemişler.birkaç defa adamı çocuklarla sahilde denizkabuğu araken ,bazen yanlızca büyük oğluyla sahilde oturup,okyanusun resmini çizerken,bir gece de en yukarı balkonda kızıyla teleskop kullanırken görmüşler.(keşke bi resim çekselermiş ama MJ Death Illusion - Stars on the Beach and The Consortium  815685 )bana bu bilgileri veren insanlar CEO nun evine yakın bir yazlık evde oturan bir aile.3-4 kuşak birlikte yaşıyorlar.en yaşlıları 80 yaşında.anne baba kuşağı 60 larında çocuklar 30 yaşlarında,1-15 yaş arası değişen torunlar var.aynı şeyi söyleyen bir başka aile daha var.bilgilerin çoğunu 60 yaşlarında bir bayanla onun 30 yaşlarındaki kızından aldım.bu aile ,25 haziran 2009 da Michael Jackson un öldüğüne inanmış.believer değiller.bir çoğu Michael ın müziğini severmiş ama büyük MJ hayranı falan da değiller.yani ölümünün üzücü olduğunu düşünmüşler ama onlar için hayatlarında değişen bir şey olmamış.bir süre sonra bu 4 insanın Michael,Prince,Paris ve Blanket e benzediğini düşünmeye başladıklarında şöyle demişler;''hey Michael Jackson ölmemiş miydi?''söylediklerine göre gördükleri adam ve çocuklar aslında bu evde yaşamıyor.bazen geliyorlar,rastgele zamanlarda,bazen haftasonu ya da tatil zamanı.bu gelip gitme MJ öldükten sonra yanlızca 5 kere olmuş ve daha önce hiç olmamış.duydukları şüpheler onların hoaxla ilgilişeyler seyretmesine ve okumasına ve believer diye bişey görmesine sebep olduktan sonra benimle kontak kurdular.yaz dışında bu ev,çok özel ve gözlerden uzaktır.(aynen King in anlattığı mekanlar gibi MJ Death Illusion - Stars on the Beach and The Consortium  3856099901 ) bu ev,Michael ın daha önce yaşadığı bilişnen kuzey virginia/Washington daki evinden 147 mil uzaklıkta.(araba ile 3-4 saat,uçakla 30 dk. mesafede.)new jersey deki cascio ailesinden 253 mil uzakta(karayoluyla 5,uçakla 1 saat)her iki adresin de yolu üzerinde...devam edecek,video nun yarısı.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından umut356109 C.tesi Ara. 10, 2011 5:06 pm

Ne yani bir adam görüyosun Michael a benziyo sen de foto çekmiyosun Exclamation
İlginçmiş ama Hoax açısından çok mantıklı zaten amaç biraz huzurdu
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından emretelime C.tesi Ara. 10, 2011 8:50 pm

Gerçekten çok fazla ipucu gelmeye başladı. İyiye işaret gibi gözüküyor. Hadi hayırlısı MJ Death Illusion - Stars on the Beach and The Consortium  991999
emretelime
emretelime

Mesaj tarafından Misafir Paz Ara. 11, 2011 12:26 am

devam etmeden önce bu kısımı çevirmekten acaip zevk aldım,ana konu,Michael finansal çıkmaz içindeyken neden kataloğu satmadı?ilerde edeceği değer yüzünden mi?tam tersi ...asıl konu Michael ın geçmişle hesaplaşmasıydı,..baştaki 0.20-1.00 arasındaki albüm tanıtımı görüntülerine seçilen müzik is it scary-ghost tan bölümler olunca harika,hipnotize edici olmuş,onu başta söyliycektim ama unutmuşum,neyse...
devamı;
herhangi bir kanıta sahip değilim.ancak bu adresin CEO ya ait olduğunu ispatlayabilirim.komşular adresin internette açıklanmasını istemiyor.bu makul bir istek ve saygı duyuyorum.konuyu , sizi bu hikayeye inanıp inanmamak konusunda seçim yapmak üzere bırakıyorum.benim fikrime göre,bu ailenin bana yalan söylemesi için bir sebep göremiyorum.ayrıca kendileri oldukça zengin,böylesi bir hikayeden para yapmak isteyecek bir durumları yok.
diğer haberler;...Michael öldüğünde ardında 300 milyon dolar borcu olduğu söyleniyordu.bu parayı Sony-ATV yi yapılandırmak için borçlanmıştı.Michael ve Sony yıllar içinde kataloğu büyütmek için aldıkları şarkılara 600 milyon harcamışlardı.(bununla ilgili videom MJ the Business ManThriller 2-part 12) ne zamanki iddialar ve 2005 davalarıyla şöhreti zarar gördü,o zaman bazı insanlar ona sırt çevirdiler.bazı insanlar onunla bir iş yapmak istemediler.ve büyük ödemeler yapmak için gereken parayı bulmak onun için zor olmaya başladı.artık geliri,kredi ödemeleri,personel harcamaları,bağış ve hayır işleri ve hayat tarzı için yeterli değildi.vee,o dönemde Michael kataloğunu satabilirdi,bu durumda hem borçlarını ödeyebilir hem de çok daha fazla paraya sahip olabilirdi.ama o hiç bir zaman kataloğu satmak istemedi.katalog paradan çok daha önemliydi.katalog bir semboldü,bir insanın neleri başarabileceği ,nereye ulaşabileceği nin sembolü. Michael'ın siyah insanlar için bu konuda bir öncü kahraman oluşunun sembolüydü.
yıllarca beyaz sanatçı,siyah sanatçıdan çaldı.Little Richard,James Brown,Jackie Wilson,Chuck Berry gibi siyah efsaneler altın yıllarında performanslarını icra etme mücadelesi sürdürürken, hikayenin sonunda zengin olan beyaz müzisyen Elvis di. beyaz artistler,siyah performansçılarıı taklit ederek zengin oldu.taklit edilen de hep beşparasızdı.Elvis,Beach Boys ve Beatles,Rock Krallığında taç giydiği sırada,asıl yolu açmış olan bir çok siyahi kahraman,hakettiğini asla alamamıştı.bu kahramanlar,Lena Horne,Sammy Davis Jr.,Ertha Kitt,Dorothy Dandridge,Muddy Waters,Wyonnie Harris, ve birçokları,aynı şekilde tanınamadılar.Michael işte bu adaletsizliği ve yanlışlığı değiştirmişti.(arkadaşlar bu son paragrafta hafif bi ırkçı anlatım falan sezdiyseniz yok öyle bişey,çevirince kulağa öyle geliyor evet,beyaz adam çaldı falan diyince.yanlış anlaşılmaya sebep olmayayım,zencilere yapılan haksızlık ve eğlence sektöründeki ırkçılık,..hala var bu herhalde ve hala bunun sıkıntısını kimse çekmiyor dersek fazla iyimser oluruz)Michael ın sahip olduğu Sony-ATV, bu efsaneler arasında hayatta olanlara bu onur kırıcı durum için kısmi ödemeler yaptı.
Irkçılık günümüzde hala var ve Michael ın yaşadığı bazı şeylerin sebepleri arasında.o şeylerden bazıları,onun finansal durumundan yararlanıp,Sony-ATV hisselerini satmaya zorlama,yanlış iddialar vasıtasıyla ününü yıkma gibi şeyler.BUNLAR,SİYAH BİR ADAMIN BÖYLE BİR KATALOĞA SAHİP OLMASININ YAKIŞIKSIZ OLDUĞUNU DÜŞÜNEN BEYAZ ADAMLARDI. MJ Death Illusion - Stars on the Beach and The Consortium  56558 Michael sahte ölümünü yaptığında onları devre dışı bıraktı ve galip geldi. MJ Death Illusion - Stars on the Beach and The Consortium  557417 ve kazandı.
Michael beyaz bir sanatçının şarkısına sahip olduğu her defasında (Elvis,Sinatra,Beatles gibi) bu büyük bir başarıydı.Michael tüm bu adaletsiz oyunu tersine çevirmişti.Sony-ATV siz olmazdı MJ Death Illusion - Stars on the Beach and The Consortium  604585
Ölüm ,borçları sildi.ve rivera nın programında anlatılan;MJ nin ölümünün ardından 1 yıldaki kazaançları..
Sony-ATV nin piyasadaki en büyük katalog olduğunu düşünüyosanız,aslında başka bir rakibi vardı.EMI Music en aşağı 2 milyar dolar değerindeydi.11.11.11 tarihinde bir çok insanın dikkatinden kaçan çok kazançlı bir anlaşma yapıldı.Sony liderliğinddeki konsorsiyum,diğer alıcıları geride bırakarak 2.2 milyar dolara EMI yi satın aldı.ölüm illüzyonu Michael a mücadele etme fırsatı verdi ve ta-taam.Sony-ATV 1 ay önce piyasanın enbüyüğü değildi evet,ama şimdi öyle...MagicalXscapism...
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Ara. 11, 2011 9:55 am

Biraz zihin yoklaması yaptım ve aklıma bu video ile ilgili bazı bağlantılar geldi.Kesin inanıyor değilim ama öncelikle Paris'in bir resmi vardı hatırlıyormusunuz ,üstünde Michael'ın resmi vardı deniz kenarında çekilmişti hani gözlüklerinden kimin çektiğini görebiliriz diye konuşmuştuk bu resim ile bu video arasında bir bağlantı olamaz mı.Çocukların Noel ,şükran günü gibi özel günlerde aniden ortadan kaybolduğunu biliyoruz.Ardından yine çocukların yazın giydiği tişörtler geldi aklıma hani fare krallı falan olan.Yine Prince'in üstünde üzerinde sahil resmi olan bir tişört vardı.Biz 13 temmuz vakasına yormuştuk.Ve yaklaşık 1-2 ay önce Paris yıldızlarla belki de dolaylı olarak Michael'ın şans yıldızı ile ilgili bir tweet atmıştı.Yanlış hatırlamıyorsam yıldıza yakından bakmak ya da benzeri birşeydi.Buna benzer bir tweet'i Ömer de attı.Ve ayrıca en büyük bağlantı olarak Dodo'nun sahilde çekilen moonwalk yaptığı reklam filmi var..Michael'ı çok güçlü birinin saklaması lazım zaten bunda hem fikiriz ama yinede ben bu coca-cola bağlantısından hoşlanmıyorum.

Not:Şengün ne yazacağını biliyorum.Bu kez coca cola Michael'ı değil , Michael coca cola'yı kullandı yazacaksın.Bu sefer ben okudum zihnini...Ben kazandım ben kazandım.Şimdi ebe sensin. Very Happy Razz MJ Death Illusion - Stars on the Beach and The Consortium  83066

En son Pinokyo tarafından Paz Ara. 11, 2011 10:00 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Paz Ara. 11, 2011 10:00 am

olabilir bu sahil hikayesi güzel.doğruysa,Michael sürekli aynı ortamda bulunmuyor.mekan değişikliği yapıyor ve güvenli olduğüunu düşündüğü mekana tekrar gelebiliyor.artık CEO nun evini güvenli bulmaz herhalde.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Paz Ara. 11, 2011 10:01 am

haha,Pinokyo sonradan gördüm yazdığını,artık Michael ebe olsun yav
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Ara. 11, 2011 10:06 am

Ah kalbim MJ Death Illusion - Stars on the Beach and The Consortium  50181

Pinokyo

Mesaj tarafından KingofMusic Paz Ara. 11, 2011 1:00 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Benimde aklıma direk bu resim geldi. Very Happy
KingofMusic
KingofMusic

Mesaj tarafından Misafir Paz Ara. 11, 2011 1:29 pm

aa,evet Pinokyo nun dediği de buydu galiba.Paris bu resmin nerde çekildiğini falan söylemiş miydi acaba?
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından MJ-4EVER Paz Ara. 11, 2011 2:11 pm

Video'da resmen demiş ki; beyaz sanatçılar beş para etmez onları adam yapan piyasadır. Halbuki ne james brown'da ne chuck berry'de ne de Sammy Davies Jr. da Elvis'de olan karizma vardı. Elvis'in müzik yeteneği ve özgünlüğü o dönemde farklılık yaratmıştı. Evet o zenci sanatçıları izleyerek müziğe başladı fakat Rock'n Roll efsanesini Elvis kendi tarzıyla oluşturmuştur, beyaz şarkıcıların şarkılarıyla efsane olmuştur ve siyahileri de asla dışlamamıştır. Sinatranın tutmayan şarkılarını bile kendi yorumuyla hit yapmıştır. Yani bu video Elvis'e haksızlık yapmıştır. Elvis döneminde Michael gibi bir adam çıksa sevilmeyecek miydi ? Michael'dan hemen önceye kadar zenciler popüler olamıyordu ama Michael gelince bu yerle bir oldu, yani Michael gibi bir yıldızın çıkması şarttı. Hem müzik hem karizma bir arada olmalı, o döneme kadar bu kimde vardı ki zencilerde?
Neyse asıl konuya gelecek olursam bu adam resmen Michael'ın arada sırada da olsa gittiği kaldığı yeri ifşa etti. Bu yaptığı Michael'ın zararına bir davranış bence. Hatta Coca-Cola'nın CEO'sunu bile tehlikeye attı..
Çeviriler için teşekkürler Şengün abla
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Ara. 11, 2011 3:14 pm

Senin Elvis sevgini biliyorum Selocum,saygıda duyorum ama Sammy Davis Jr diye bir adam var.Gerçekten inanılmaz bir yetenek.Ama desteklenmemiş Elvis kadar.Elvis her zaman beyaz olmanın avantajını kullandı.Michael dünyanın en büyük yeteneğine sahip olmasaydı belki oda o mumameleyi görecekti.Ayrıca Michael invincible döneminde bunu neden üstüne basa basa söyledi bunu düşünmek lazım.Elvisin yeteneğini inkar edemem ondan önce hiçbirşey yoktu ama Michael ve Elvis aynı dönemde yaşasalardı Elvis Elvis olamazdı.

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Paz Ara. 11, 2011 3:19 pm

bunun için de açıklama yapmalıydım aslında,videocu Elvis e haksızlık etmiş mi bilemem,ama beyazlara tanınan şansın siyahlara aynı oranda tanınmadığı,siyah müzisyenlerin hakettikleri yere hiç bir zaman gelemediği asıl vurgulamak istediğiydi,çevirince daha sert bi anlatım oluyo.hiç değilse o arkaya adamların resimlerini hoş bi müzikle falan vermiş. neyse,aslında Selo,Michael ın da buna benzer bi konuşması vardı galiba.Mottola nın problem olduğu yıllarda.. o konuşmanın bi çevirisini yapmıştı biri.Nesrin miydi acaba?uzun zamandır ben de o çeviriyi arıyorum.CEO yu tehlikeye atmadı bence,hatta belki adam memnun olmuştur.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Paz Ara. 11, 2011 3:27 pm

şunu hatırlıyor musunuz?nerde okudum bilmiyorum ama Jackson kardeşlerden biri anlatmıştı galiba.Michael ın Sammy Davis Jr la ilgili çok etkilendiği bir hikaye.ne yazık ki gerçek yanlızca bir hikaye değil.bu las vegas şovları müzisyenler için önemli ya.Frank Sinatra ve Sammy Davis Jr ,sene bilmemkaçta,vegas da aynı otelde şovları varmış.bi düşünün aynı zengin beyaz insanlar ,ikisini görmeye geliyor,izleyici kitlesi,sahne,otel aynı.(hatta şovları beraber de olabili tam hatırlamıyorum)Sinatra bir kral dairesinde kalıyor.tesadüfen öğreniyor ki,Sammy Davis,otel çalışanlarının kaldığı yerde kalıyor.Sinatra,bu yıllarda zenci şarkıcıların bu durumda olduğunu zaten biliyor ama aynı muamelenin büyük yıldız Sammy ye de uygulanmasının normal karşılanmasını hazmedemiyor ve diyor ki;ona benimle aynı şartları sağlamazsanız ben de şova çıkmam.ve ilk kez bi zenci kral dairesinde kalıyor.Michael bunu duyduğunda çok etkilenmiş. ve Michael ın nasıl bi dünyada hangi şartlarda didinip durduğuna çok iy,i bir örnek.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Ara. 11, 2011 3:30 pm

Sammy Davis Jr benim için özeldir çünkü adam Michael'ı ilk kez seyrettiğinde "Bu çocuk dünyada ekmekten sonra en ünlü ikinci şey olacak" demiş.

Pinokyo

Mesaj tarafından MJ-4EVER Paz Ara. 11, 2011 3:51 pm

Pinokyo demiş ki:Senin Elvis sevgini biliyorum Selocum,saygıda duyorum ama Sammy Davis Jr diye bir adam var.Gerçekten inanılmaz bir yetenek.Ama desteklenmemiş Elvis kadar.Elvis her zaman beyaz olmanın avantajını kullandı.Michael dünyanın en büyük yeteneğine sahip olmasaydı belki oda o mumameleyi görecekti.Ayrıca Michael invincible döneminde bunu neden üstüne basa basa söyledi bunu düşünmek lazım.Elvisin yeteneğini inkar edemem ondan önce hiçbirşey yoktu ama Michael ve Elvis aynı dönemde yaşasalardı Elvis Elvis olamazdı.

Elvis Elvis olmazdı demek biraz ağır olur abla ama bu da senin düşüncen, saygı duyarım Smile
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Ara. 11, 2011 3:58 pm

Seni üzdüyse lafımı geri aldım, senden kıymetli değil Smile .Elvis gerçeğini kabul etmezsem müziğe ihanet olur.Saygılar bizden Selocum. I love you

Pinokyo

Mesaj tarafından leydis Ptsi Ara. 12, 2011 8:21 am

Sammy Davis jr ne güzel söylemiş,daha önce duymamıştım,ekmekten sonra mı, bir düşüneyim Question evet öyle doğru söylemiş Razz Elivis'i de seviyorum,Maykıl'ı da I love you
leydis
leydis

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Ara. 30, 2011 9:28 am

Ve karşınızda yine Coca-Cola.Paris'in paylaştığı videoya bakın.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics