MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Jackson's Kid They FAKED My Dad's Voice on 'Michael' Album

+4
ecz_mj
KingofMusic
MİsmailJ
nesronic
8 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Michael Jackson's Kid They FAKED My Dad's Voice on 'Michael' Album - Sayfa 2 Empty Geri: Michael Jackson's Kid They FAKED My Dad's Voice on 'Michael' Album

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Mart 02, 2012 2:33 pm

deep_inside demiş ki:Paris'in bu bilinçli olarak yaptığını (ya da ona birisinin bilinçli olarak yaptırıldığını) öğrendim, bunun bir amacı vardı. Gerçeklerin yavaş yavaş açığa çıkmasını sağlamaya çalışıyorlar...Dostlar sıkı durun...MJ geliyor!

ha ha ha boyuna bosuna,zekana aşığım Michael.Eskiden Kate= Michaeldı.Şimdi Paris=Michael Very Happy

Pinokyo

Michael Jackson's Kid They FAKED My Dad's Voice on 'Michael' Album - Sayfa 2 Empty Geri: Michael Jackson's Kid They FAKED My Dad's Voice on 'Michael' Album

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Mart 02, 2012 3:00 pm

deep_inside demiş ki: Dostlar sıkı durun...MJ geliyor!

Yazmadan yapamadım.Bu ne güzel bir cümledir Yarabbim Very Happy I love love love you Deep I love you

Pinokyo

Mesaj tarafından Pinokyo C.tesi Mart 03, 2012 6:31 am

Konu ile ilgili ilk medya haberi.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

Mesaj tarafından leydis C.tesi Mart 03, 2012 5:13 pm

Günlerdir giremiyordum,paslandım,küflendim çok sıkıldııımmm neyse ki sonunda buradayım,çok hoşuma gitti Mj geliyor sözü gerçekten yüreğim şöyle bir yerinden oynadı , onun geldiği düşüncesi bile yetti çeviren abi söylede daha fazla bekletmesin bizi onu çok özledik ,çooookkk ...
leydis
leydis

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics