MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Jackson is alive - BELIEVERS, CHEER UP! MIRROR MIRROR

5 posters

Michael Jackson is alive - BELIEVERS, CHEER UP! MIRROR MIRROR Empty Michael Jackson is alive - BELIEVERS, CHEER UP! MIRROR MIRROR

Mesaj tarafından deep_inside Perş. Nis. 26, 2012 11:56 am

Bu video hızla yayılıyor, size de göstermek istedim. Yeni vizyona giren bir film var: Mirror Mirror. Yapımcısı Brett Ratner. Michael ve Brett Ratner'ın ilişkisi malum. Video da bu ilişki ve filmin şarkısıyla ilgili. Filmin bir şarkısı var : I Believe. Sözlerini çevirdim sizin için bakalım bir şey ifade edecek mi size? Wink (Şarkı çok sevimli dünden beri sürekli dinliyorum ve mırıldanıyorum, bence believerların marşı olmalı Smile)
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
I BELIEVE
I Believe I Believe I Believe I Believe I Believe (İnanıyorum İnanıyorum İnanıyorum İnanıyorum İnanıyorum)
I Believe in Love....In Love... (Sevgiye İnanıyorum...)

When you can't see the forest or the trees (Ormanı ya da ağaçları göremediğinde)
Follow the colors of your dreams (Rüyalarının renklerini takip et)
Just turn to friends, their help transcends to love.. ( Sadece arkadaşlarının yardımını iste, onların yardımı sevmenin ötesine geçer...)
Love...Love...Love...

The winters finally passing on (Kışlar nihayet geçip gidiyor)
The KİNG IS BACK, The Queen is gone (Kral geri döndü, Kraliçe gitti)
Come dance with me, 'cause now are free to love (Gel benimle birlikte dans et, çünkü artık sevmek için özgürüz)
Love...Love....Love....

I Believe I Believe I Believe I Believe I Believe (İnanıyorum İnanıyorum İnanıyorum İnanıyorum İnanıyorum)
I Believe in Love....In Love... (Sevgiye İnanıyorum...)

Cheer up believers!! Wink
Videonun sonunda dediği gibi, şu anda bakarak gülümsüyorsunuz, değil mi? Smile

deep_inside
deep_inside

Michael Jackson is alive - BELIEVERS, CHEER UP! MIRROR MIRROR Empty Geri: Michael Jackson is alive - BELIEVERS, CHEER UP! MIRROR MIRROR

Mesaj tarafından Misafir Perş. Nis. 26, 2012 2:41 pm

deep_inside demiş ki:

aynen öyle yapıyorum.video güzeldi...ama ben pamuk prenses hikayesine hep gülerim zaten.masalla ilgili fıkralar geliyo insanın aklına.inşallah sinema versiyonunda hikayeyi biraz değiştirmişlerdir.o zavallı cüceler Very Happy bammık için kendileri yatmayıp yataklarını verdiler,kend,leri yemeyip kazanlarca yemek yaptılar,hayatlarını onun için tehlikeye attılar,sonra salak bi prens geldi ,sadece öptü diye sen tut atının arkasına atlayıp git,cücelere de by by diye el salla.. rendeer
Filmin adı da şarkının adı da şahane,insanın gözüne sokuyor.
Anonymous
Misafir
Misafir

Michael Jackson is alive - BELIEVERS, CHEER UP! MIRROR MIRROR Empty Geri: Michael Jackson is alive - BELIEVERS, CHEER UP! MIRROR MIRROR

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Nis. 26, 2012 3:55 pm

Mdenz demiş ki:
deep_inside demiş ki:

aynen öyle yapıyorum.video güzeldi...ama ben pamuk prenses hikayesine hep gülerim zaten.masalla ilgili fıkralar geliyo insanın aklına.inşallah sinema versiyonunda hikayeyi biraz değiştirmişlerdir.o zavallı cüceler Very Happy bammık için kendileri yatmayıp yataklarını verdiler,kend,leri yemeyip kazanlarca yemek yaptılar,hayatlarını onun için tehlikeye attılar,sonra salak bi prens geldi ,sadece öptü diye sen tut atının arkasına atlayıp git,cücelere de by by diye el salla.. rendeer
Filmin adı da şarkının adı da şahane,insanın gözüne sokuyor.

Öpen prensin Michael olduğunu düşünelim.O zaman cüceleri kimin gözü görür di mi ? Razz Very Happy Very Happy

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Perş. Nis. 26, 2012 4:12 pm

Michael ı bu hikaye sokarsak...yok arkadaşım ben Michael ı artık prensin babası ya da kayınpederi olarak hayal edicem.ancak o zaman rahat ediyorum Michael Jackson is alive - BELIEVERS, CHEER UP! MIRROR MIRROR 557417
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından leydis Cuma Nis. 27, 2012 4:57 pm

Şengün ya bammık'ı anlamak için çaba sarfetmediğimi söylersem yalan olur,devamını okuyayım elbette anlarım dedim de öyle anladım çok tatlısın canım,ben de Pinokyo gibi düşünmeden edemeyeceğim öpen Mike olsun da ,kimi görürüm başka. Şarkı çok güzel believer marşı olsun çok yakışır,sadece ona ve sevgiye inanıyorum .
leydis
leydis

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Nis. 27, 2012 5:58 pm

Mdenz demiş ki:Michael ı bu hikaye sokarsak...yok arkadaşım ben Michael ı artık prensin babası ya da kayınpederi olarak hayal edicem.ancak o zaman rahat ediyorum Michael Jackson is alive - BELIEVERS, CHEER UP! MIRROR MIRROR 557417

Prensin babası olur,amcası olur,sarayın moonwalkercıbaşı olur benim için farketmez yanii Very Happy

Pinokyo

Mesaj tarafından liberian girl Cuma Nis. 27, 2012 10:52 pm

çok gzl yaaaa gerçektende bizim için yazılmış gibi:)Smile

liberian girl

Mesaj tarafından nunu Paz Nis. 29, 2012 1:09 pm

kraliçe kim acaba benim kafam ona takıldı gitmiş...gitsin zaten ben kralımın yanında kraliçe falan istemem zaten (filmle alakalıdır) Very Happy
nunu
nunu

- Similar topics