MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael'dan Lisa'ya Not

+3
deep_inside
bo-bo
Pinokyo
7 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Michael'dan Lisa'ya Not - Sayfa 2 Empty Geri: Michael'dan Lisa'ya Not

Mesaj tarafından Minmylife Cuma Ara. 07, 2012 5:38 pm

teşekkür ederim tubM..'biraz mantıklı düşünün' den kastım elbetteki size karşı bir hakaret deil..bunu şiddetle belirtmek istiyorum..bu cümleden kastım üstünde tartışılması gereken bir konu oldugu..ama siz zaten tartışmışsınız o ayrı...evet forumu baştan sona incelemedim ama bana hak verirsin ki ben yeni üye oldum ve baştan sona incelemem için aylar gerekiyor... aklıma takılan ve bana mantıklı gelmeyen konuları sizin tecrübenize havale etmeyişim benim tecrübesizliğimden kaynaklanıyor.. o yüzden size sonuna kadar hak veriyorum..'Michael'ın yaşadıgına dair fazla kanıta gerek yok' hususunda bunu bireyselleştiriyorum. tabi burası genel bir site oldugu için bireysel fikirlerin o kadar da bir önemi olmuyor.. hepinize tekrar teşekkür ederim..

Minmylife

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Ara. 07, 2012 6:34 pm

Minmylife demiş ki:teşekkür ederim tubM..'biraz mantıklı düşünün' den kastım elbetteki size karşı bir hakaret deil..bunu şiddetle belirtmek istiyorum..bu cümleden kastım üstünde tartışılması gereken bir konu oldugu..ama siz zaten tartışmışsınız o ayrı...evet forumu baştan sona incelemedim ama bana hak verirsin ki ben yeni üye oldum ve baştan sona incelemem için aylar gerekiyor... aklıma takılan ve bana mantıklı gelmeyen konuları sizin tecrübenize havale etmeyişim benim tecrübesizliğimden kaynaklanıyor.. o yüzden size sonuna kadar hak veriyorum..'Michael'ın yaşadıgına dair fazla kanıta gerek yok' hususunda bunu bireyselleştiriyorum. tabi burası genel bir site oldugu için bireysel fikirlerin o kadar da bir önemi olmuyor.. hepinize tekrar teşekkür ederim..

Kaç yıllık bir fansın bilmiyorum arkadaşım ama 25 yıllık bir fan ve believer olarak benim sana verebileceğim tek tavsiye hiçbir zaman "Michael Jackson bunu asla yapmaz deme" !!! Michael herşeyi yapar.O kimseye benzemez.Bu onun yaradılışında var.

Pinokyo

Mesaj tarafından Minmylife Ptsi Ara. 10, 2012 4:28 pm

20 yıllık bir fanım. Michael ın sürprizlerle dolu biri oldugu kesin...

Minmylife

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Şub. 12, 2014 2:50 pm

Lisa hakikaten Michael Jackson'nın eski karısı olmanın nimetlerinden sonuna kadar faydalanıyor.Sanırım yeni albümünün adı walking dead miş.Anladık ablacım eski kocan ile hala dostsun da , bu işten bu kadar faydalanmasan..Sonuçta şu an başka bir adam ile evlisin , onun da adı Michael olsa da !

Pinokyo

Mesaj tarafından Minmylife Cuma Haz. 20, 2014 11:06 am

Michael lisa ile dostluk kurmaz. Üzücü bir şekilde ayrıldılar. Yani Lisa Michael ı çok üzdü. Ve Michael lisa ile ilgili de konuştu sonrasında. Olsa olsa Lisa sadece 'nimetinden faydalananöardan' dır. Tıpkı Sony nin ya da diğerlerinin yaptığı gibi.

Minmylife

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2