MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Remembering Michael - Sneak Peek

4 posters

Remembering Michael - Sneak Peek  Empty Remembering Michael - Sneak Peek

Mesaj tarafından Pinokyo Ptsi Ara. 16, 2013 3:46 pm

Sanırım yeni bir belgesel var.Belgeseli sunan Katherine Jackson !  Very Happy Videosu aşağıda.Birde bizden katılım istiyorlar.Deep bunu okuyorsan meseleyi biraz açıklar mısın ?

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

Remembering Michael - Sneak Peek  Empty Geri: Remembering Michael - Sneak Peek

Mesaj tarafından deep_inside Salı Ara. 17, 2013 10:28 pm

Pinokyo demiş ki:Sanırım yeni bir belgesel var.Belgeseli sunan Katherine Jackson !  Very Happy Videosu aşağıda.Birde bizden katılım istiyorlar.Deep bunu okuyorsan meseleyi biraz açıklar mısın ?

Ah...bu çok...güzel...gözyaşlarımdan ekranı göremiyorum, bu çok özel...önümüzdeki yaz, 5. yıl dönümünde piyasaya sürülecek bir anma filmi...Katherine ve çocuklar yapıyormuş...yardım etmemizi istiyor Katherine...$10'dan başlayıp $12.500'a kadar giden armağanlar var, onları satın alıyorsunuz...12.500$ veren filmi Jackson'ların evinde izleyecek mesela...$3.500.000 toplanması hedeflenmiş...ama...niye böyle bir şeye gerek duydular? Yani para toplamaya??  Rolling Eyes 
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Ara. 18, 2013 7:01 am

Ripperlar bu işe çok kızgın yanlız.Şu kel kafalı adamı hatırlıyor musun Deep, hani Kate'in iş ortağı diye ortaya çıkmıştı.İşte onun Kate'i para için kullandığını söylüyorlar.Michael sahte ölümü ticarete dönüştü.Para falan yani ne biliyim çok Michael'a göre değil sanki.Bu işin içinde bir iş var...

Pinokyo

Mesaj tarafından deep_inside Çarş. Ara. 18, 2013 8:53 am

Pinokyo demiş ki:Ripperlar bu işe çok kızgın yanlız.Şu kel kafalı adamı hatırlıyor musun Deep, hani Kate'in iş ortağı diye ortaya çıkmıştı.İşte onun Kate'i para için kullandığını söylüyorlar.Michael sahte ölümü ticarete dönüştü.Para falan yani ne biliyim çok Michael'a göre değil sanki.Bu işin içinde bir iş var...
Ben de ona takıldım ya işte...niye gerek var para toplamaya ki? Çok güzel bir film yap, gişe hasılatı yeter zaten...niye donation?? Bence de normal değil...
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından nunu Çarş. Ara. 18, 2013 9:12 am

para toplamakta neyin nesiymiş a-normal işler yapılmaya devam ediliyor. bu şekiliyle bu iş ticarete bile dökülmez saçma sapan bir yöntem ketrın anaya ne oldu kafayı mı yedi ben sevmem kendisini küçükken MJ ye az dayak attırmadı joe ya ne garip bir haber. gidicem de bilmem nerde MJ nin bebe görüntülerini izlicekmişim sanki bana kendisini gösterecekler  Remembering Michael - Sneak Peek  733568 Remembering Michael - Sneak Peek  56558 
nunu
nunu

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Ara. 18, 2013 10:39 am

deep_inside demiş ki:
Pinokyo demiş ki:Ripperlar bu işe çok kızgın yanlız.Şu kel kafalı adamı hatırlıyor musun Deep, hani Kate'in iş ortağı diye ortaya çıkmıştı.İşte onun Kate'i para için kullandığını söylüyorlar.Michael sahte ölümü ticarete dönüştü.Para falan yani ne biliyim çok Michael'a göre değil sanki.Bu işin içinde bir iş var...
Ben de ona takıldım ya işte...niye gerek var para toplamaya ki? Çok güzel bir film yap, gişe hasılatı yeter zaten...niye donation?? Bence de normal değil...

Beni rahatsız eden başka bir şeyde Michael'ın kardeşlerinin bu kadar pasif olması.Michael tek çocuk değil ki tam 8 tane kardeşi var.Biri de çıkıp "Hoop ne oluyor bizim annemizi para için kullanamazsınız" demiyor.Yani kendinizi düşünsenize biri bizim annelerimize böyle bir amaçla kullansa dünyayı yıkarız.Araştırdım bu belgesel Estate'den bağımsızmış.Michael buna müdahale edecek durumda değil mi ? Ayrıca belgesel sanırım 2010-11 gibi çekilmiş niye gösterime sokmak için 2 yıl bekliyorsun...Hayır olsun bakalım!

Pinokyo

Mesaj tarafından mjspeeddemon Çarş. Ara. 18, 2013 2:37 pm

Pinokyo demiş ki:
deep_inside demiş ki:

Beni rahatsız eden başka bir şeyde Michael'ın kardeşlerinin bu kadar pasif olması.Michael tek çocuk değil ki tam 8 tane kardeşi var.Biri de çıkıp "Hoop ne oluyor bizim annemizi para için kullanamazsınız" demiyor.Yani kendinizi düşünsenize biri bizim annelerimize böyle bir amaçla kullansa dünyayı yıkarız.Araştırdım bu belgesel Estate'den bağımsızmış.Michael buna müdahale edecek durumda değil mi ? Ayrıca belgesel sanırım 2010-11 gibi çekilmiş niye gösterime sokmak için 2 yıl bekliyorsun...Hayır olsun bakalım!

cevabı gayet açık aslında...para topluyorlar çünkü BAM için fazla miktarda para gerekecektir.ayrıca haklısın ben olasm annemi kullanma felan derdim yani.aksi takdirde düşünsenize MJ öldükten sonra yaşadığından daha çok kazanmış eeee para ?para kime gidiyor? bunların neden paraya ihtiyacı varki?
mjspeeddemon
mjspeeddemon

Mesaj tarafından deep_inside Perş. Ara. 19, 2013 2:26 pm

mjspeeddemon demiş ki:
Pinokyo demiş ki:
deep_inside demiş ki:

cevabı gayet açık aslında...para topluyorlar çünkü BAM için fazla miktarda para gerekecektir.ayrıca haklısın ben olasm annemi kullanma felan derdim yani.aksi takdirde düşünsenize MJ öldükten sonra yaşadığından daha çok kazanmış eeee para ?para kime gidiyor? bunların neden paraya ihtiyacı varki?
Katherine kullanılmaya müsait biri kabul ediyorum ama...bu işte bir tuhaflık var...çünkü işin içinde papa Joe da var...çocuklar var...ama kardeşler yok... Question Kim var bunun arkasında?.... Rolling Eyes 
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından Pinokyo Ptsi Ara. 23, 2013 5:12 pm

Harvey sanki laf arasında Michael bu işin arkasında mı dedi.Ya da ben öyle anlamak istediğim için mi!İnsanlar Kate para istiyor diyip duruyorlar eğer Michael'ın onayı varsa neden annesini kötü duruma düşürmek istesin ki ????

Pinokyo

Mesaj tarafından deep_inside Ptsi Ara. 23, 2013 11:17 pm

Pinokyo demiş ki:Harvey sanki laf arasında Michael bu işin arkasında mı dedi.Ya da ben öyle anlamak istediğim için mi!İnsanlar Kate para istiyor diyip duruyorlar eğer Michael'ın onayı varsa neden annesini kötü duruma düşürmek istesin ki ????

Bunu görmemiştim, teşekkür ederim...benim için çok şeyi açıklıyor bu video...hayır bu işin arkasında Michael'ın olduğunu söylemiyor aksine Michael'ın bu işin son derece karşısında olduğunu söylüyor hatta kendini parçalıyor Harvey...delirmiş gibi...Harvey'nin dediği şu...Katherine bu parayı estate'e vermek için hayranlardan istiyor...estate kendi izini dışında böyle bir belgesel çekildiği için görüntüleri kullanmalarına izin versin diye...ama Harvey diyor ki...estate'e başvurmamış bile...yani onlara bu konu söylenmemiş bile...belki izin vereceklerdi? Sonuçta annesi ve çocukları ama amaç başka...Katherine paranın kontrolünü elinde tutamadığı için bu şekilde kontrol edeceği bir para oluşturmaya çalışıyor. Harvey üstüne basa basa diyor ki-burası çok ilginç geldi bana çünkü başkaları vasiyetin geçerliliğini tartışırken Harvey sanki eminmiş gibi konuştu-Michael ne istediğini açık ve net bir şekilde belirtti, o üç çocuktan başka kimse mal varlığına yaklaşamayacak ve her şeyini estate kontrol edecek...ailesinden başka kimseyi sorumlu kılmamış...annesi sadece çocuklar 18 yaşına gelene kadar korumacı...o kadar...ve eğer bu para toplanırsa, o para çocuklara değil, Katherine'e ve dolayısıyla da Joe'ya gidecek...Ayrıca eğer hedeflenen miktara ulaşılamazsa ne olacak diye sordular...belgesel de yayınlanamayacak, paralar da boşa gidecek...kime gidecek??? Mike'ın (bu bizim Mike değil, sunucu Mike Smile) orada Jermaine demesine çok güldüm  Laughing 
Yani öyle karmaşık bir durum ki...tek anladığım şey, Michael'ın bundan rahatsız olduğu ve çok kızgın olduğu... Rolling Eyes 

deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Ara. 24, 2013 7:27 am

deep_inside demiş ki:
Pinokyo demiş ki:Harvey sanki laf arasında Michael bu işin arkasında mı dedi.Ya da ben öyle anlamak istediğim için mi!İnsanlar Kate para istiyor diyip duruyorlar eğer Michael'ın onayı varsa neden annesini kötü duruma düşürmek istesin ki ????

Bunu görmemiştim, teşekkür ederim...benim için çok şeyi açıklıyor bu video...hayır bu işin arkasında Michael'ın olduğunu söylemiyor aksine Michael'ın bu işin son derece karşısında olduğunu söylüyor hatta kendini parçalıyor Harvey...delirmiş gibi...Harvey'nin dediği şu...Katherine bu parayı estate'e vermek için hayranlardan istiyor...estate kendi izini dışında böyle bir belgesel çekildiği için görüntüleri kullanmalarına izin versin diye...ama Harvey diyor ki...estate'e başvurmamış bile...yani onlara bu konu söylenmemiş bile...belki izin vereceklerdi?  Sonuçta annesi ve çocukları ama amaç başka...Katherine paranın kontrolünü elinde tutamadığı için bu şekilde kontrol edeceği bir para oluşturmaya çalışıyor. Harvey üstüne basa basa diyor ki-burası çok ilginç geldi bana çünkü başkaları vasiyetin geçerliliğini tartışırken Harvey sanki eminmiş gibi konuştu-Michael ne istediğini açık ve net bir şekilde belirtti, o üç çocuktan başka kimse mal varlığına yaklaşamayacak ve her şeyini estate kontrol edecek...ailesinden başka kimseyi sorumlu kılmamış...annesi sadece çocuklar 18 yaşına gelene kadar korumacı...o kadar...ve eğer bu para toplanırsa, o para çocuklara değil, Katherine'e ve dolayısıyla da Joe'ya gidecek...Ayrıca eğer hedeflenen miktara ulaşılamazsa ne olacak diye sordular...belgesel de yayınlanamayacak, paralar da boşa gidecek...kime gidecek??? Mike'ın (bu bizim Mike değil, sunucu Mike Smile) orada Jermaine demesine çok güldüm  Laughing 
Yani öyle karmaşık bir durum ki...tek anladığım şey, Michael'ın bundan rahatsız olduğu ve çok kızgın olduğu... Rolling Eyes 

Benim ingilizcemle bu kadar işte Very Happy Peki 83 yaşındaki bir kadın ve 84 yaşında bir adam bunu yapabilir mi ?Yani Türkiye'de 65 yaşından sonra maddi bir şey yapacaksanız -akli dengesi yerindedir- belgesi isteniyor.Bu ailede birisi Michael'a zarar vermek istiyor.Joe için birşey diyemem.Michael Joe'yu affettiğini söylüyor ama bence Joe'yu hiç affetmedi.Ben aileden birinin Kate'i kullanıldığını düşünüyorum.Bu parayı aslında kim istiyor.Ama bunun arkasında kim var bilemem ! Prince ve Paris kadar uyanık iki tane çocuğun bunun bir parçası olduğunu düşünmekte bana tuhaf geliyor.Prince 18 yaşına bastığı gün derin bir nefes alacağım.

Pinokyo

Mesaj tarafından nunu Çarş. Ara. 25, 2013 12:38 pm

Dediğim gibi Ketrın ana çocukluğunda MJ'yi ispiyonlayıp layıp Joe'ya dövdüren bir anneydi
nunu
nunu

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Ara. 25, 2013 2:29 pm

nunu demiş ki:Dediğim gibi Ketrın ana çocukluğunda MJ'yi ispiyonlayıp layıp Joe'ya dövdüren bir anneydi

Michael annesine tapar Nunucum.Michael'ın Joe'ya duyduğu nefret malum , eğer Kate onu dövdürseydi Michael Kate'e de karşı kin dolu olmaz mıydı  Question Question Question 

Pinokyo

Mesaj tarafından nunu Çarş. Ara. 25, 2013 7:40 pm

Bunu söyleyen MJ idi yani benim tahminim değil tabi daha yumuşak bir dille söylemişti belirtmek ıstediğim şu, Ketrın ondan çok akıllıca şeyler yapmasını beklememek lazım
nunu
nunu

Mesaj tarafından mjspeeddemon Perş. Ara. 26, 2013 10:31 am

nunu demiş ki:Bunu söyleyen MJ idi yani benim tahminim değil tabi daha yumuşak bir dille söylemişti belirtmek ıstediğim şu, Ketrın ondan çok akıllıca şeyler yapmasını beklememek lazım

ne zaman dedi nerde dedi merak ettim,ben öyle bişey duymadım? Shocked 
mjspeeddemon
mjspeeddemon

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Ara. 26, 2013 1:57 pm

nunu demiş ki:Bunu söyleyen MJ idi yani benim tahminim değil tabi daha yumuşak bir dille söylemişti belirtmek ıstediğim şu, Ketrın ondan çok akıllıca şeyler yapmasını beklememek lazım

Şu Michael'ın ailesi hakkında söyledikleri diye bir video var internette sanırım ondan bahsediyorsun Nunucum.Yani hepimizin ailesine kızdığı zamanlar olur.Michael'da sonuçta bir evlat yani.Ben Kate'in çocuklarına karşı büyük zaafı olduğunu,gerçekten iyi yürekli ve naif bir kadın olduğunu düşünüyorum.Bu da Kate'i birileri tarafından kullanmaya müsait hale getiriyor.Cehenneme giden yol merhamet taşları ile örülüdür malum !

Pinokyo

Mesaj tarafından nunu Cuma Ara. 27, 2013 9:03 am

Pinokyo demiş ki:

Şu Michael'ın ailesi hakkında söyledikleri diye bir video var internette sanırım ondan bahsediyorsun Nunucum.Yani hepimizin ailesine kızdığı zamanlar olur.Michael'da sonuçta bir evlat yani.Ben Kate'in çocuklarına karşı büyük zaafı olduğunu,gerçekten iyi yürekli ve naif bir kadın olduğunu düşünüyorum.Bu da Kate'i birileri tarafından kullanmaya müsait hale getiriyor.Cehenneme giden yol merhamet taşları ile örülüdür malum !
inşallah öyledir Pinokyocum çünkü bu kadın MJ öldüğünden beri bir kere bile düzgün bir iş yapmadı ve her defasında ben de eskiden bildiklerimi hatırlıyorum. Her neyse doğrudur aslında ana sonuçta dövdürür de sever de o da ayrı konu. Hiçbirimiz bu duruma onun kadar üzülmüyoruz gerçekler ortaya çıksa da rahatlasak ama bu böyle gider artık bir beklentim yok dünyanın haline baktıkça MJ nin işte ben burdayım hadi len gelin üstüme diyebilmesi mümkün değil diye düşünüyorum. bunun niyetine girmesi dahi ilaçlarla delirtilip ben aslında deliyim arkadaşlar siz bana bakmayın dedirtilmesine sebep olur. malum. bu adam yaşadığı müddetçe saklanmaya mahkum edildi. bir gün bir yerlerde ölecek ve bizim bundan haberimiz yine belki de acabalar eşliğinde olacak.  
nunu
nunu

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Ara. 27, 2013 10:10 am

nunu demiş ki:
Pinokyo demiş ki:

inşallah öyledir Pinokyocum çünkü bu kadın MJ öldüğünden beri bir kere bile düzgün bir iş yapmadı ve her defasında ben de eskiden bildiklerimi hatırlıyorum. Her neyse doğrudur aslında ana sonuçta dövdürür de sever de o da ayrı konu. Hiçbirimiz bu duruma onun kadar üzülmüyoruz gerçekler ortaya çıksa da rahatlasak ama bu böyle gider artık bir beklentim yok dünyanın haline baktıkça MJ nin işte ben burdayım hadi len gelin üstüme diyebilmesi mümkün değil diye düşünüyorum. bunun niyetine girmesi dahi ilaçlarla delirtilip ben aslında deliyim arkadaşlar siz bana bakmayın dedirtilmesine sebep olur. malum. bu adam yaşadığı müddetçe saklanmaya mahkum edildi. bir gün bir yerlerde ölecek ve bizim bundan haberimiz yine belki de acabalar eşliğinde olacak.  

Haklısın canım.Yani ipuçlarını hiçbirini görmesem bile sadece ailenin 4 yıldır sürekli saçmalaması ve gülümsemesi yüzünden Michael'ın yaşadığına inanırdım.Yeni belgeselde bile Paris ölü babasından bahsederken kıs kıs gülüyor.Açıkcası bunun inançla,yaşam tarzıyla falan alakası yok.Gerçekten ölmüş bir insanın yakınlarının hallerini hepimiz biliyoruz.Hangi ülkede yaşarsa yaşasın.En gaddar insanlar bile aileleri söz konusu olursa darmadağın oluyorlar.4 yıl Michael için hiç kolay geçmedi bence.Yine bence onun hayatında , sürekli bir arkadan vurulma durumu var.Ben hala çok büyük sıkıntıları olduğunu ve hiç ummadığımız insanlarla savaştığını düşünüyorum.Michael'ın hayatı gül bahçesi değil ki.Dünyanın hali bir tarafa Nunucum , kendi çevresi yüzünden bile dönemez.Ha kim ölü kalmak ister ki ama nasip değilse olmuyor işte."Bir gün bir yerlerde ölecek" cümlesi de sözün bittiği yerdir.... I love you

Pinokyo

Mesaj tarafından mjspeeddemon Paz Ara. 29, 2013 11:39 am

Pinokyo demiş ki:
nunu demiş ki:
Pinokyo demiş ki:

Haklısın canım.Yani ipuçlarını hiçbirini görmesem bile sadece ailenin 4 yıldır sürekli saçmalaması ve gülümsemesi yüzünden Michael'ın yaşadığına inanırdım.Yeni belgeselde bile Paris ölü babasından bahsederken kıs kıs gülüyor.Açıkcası bunun inançla,yaşam tarzıyla falan alakası yok.Gerçekten ölmüş bir insanın yakınlarının hallerini hepimiz biliyoruz.Hangi ülkede yaşarsa yaşasın.En gaddar insanlar bile aileleri söz konusu olursa darmadağın oluyorlar.4 yıl Michael için hiç kolay geçmedi bence.Yine bence onun hayatında , sürekli bir arkadan vurulma durumu var.Ben hala çok büyük sıkıntıları olduğunu ve hiç ummadığımız insanlarla savaştığını düşünüyorum.Michael'ın hayatı gül bahçesi değil ki.Dünyanın hali bir tarafa Nunucum , kendi çevresi yüzünden bile dönemez.Ha kim ölü kalmak ister ki ama nasip değilse olmuyor işte."Bir gün bir yerlerde ölecek" cümlesi de sözün bittiği yerdir.... I love you

Dediklerinize katılmıyorum.mj böyle bir işe bulaştıysa çıkmasınıda bilir.hem o demiyomuydu?herşey sona erdiğinse herşey bitti sandığınızda o sizi şaşırtacak diye...şarkı sözlerinde... bize dört yıl müddet vermişti belki herşey bitti zaneetiğimiz an(yani 4 yıl bitti an -yılbaşında-) geri dönecek? çıkabilir bence, ben inanırım ona ama çıkmasada iyi olmasını dilerim,onu suçlayamam suçlayamaz da kimse kimsenin hakkı yok,onun yaşadığı haksızlığı,zorlukları kimse yaşamamıştır kendi bileceği iş...
Katherine anneye gelince Michael onu çok severdi,ailesinde en sevdiği kişi oydu,çocuklarını ona emanet etti.onun bir bildiği var bence,Katherine anne mantıksız davranmıyor bence yaptığı her işin bir mantığı var... bencede, aile herkesin zayıf yanı,en sevmediğimiz bir akrabamız ölse bile ne kadar üzülürüz?kaldıki bu kişi Michael,abileri Michael'ı severdi yani sevmesede aynı evde büyüdüler,yaşadılar ,gülmeleri imkansız...
bence Michael ben burdayım ölmedim,demesi muhtemel,önemli olan yasal işlemler onlarıda hallederse herşey mümkün
umarım iyidir meleğimiz ,umarım mutludur sakin bir hayat yaşıyordur ♥️
mjspeeddemon
mjspeeddemon

Mesaj tarafından deep_inside Perş. Ocak 02, 2014 2:55 pm

TMZ sorularımıza cevap vermiş oldu galiba... Laughing Laughing Laughing 

deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Ocak 02, 2014 3:38 pm

deep_inside demiş ki:TMZ sorularımıza cevap vermiş oldu galiba... Laughing Laughing Laughing 

Bunlar bizi okumuş Deep Very Happy Very Happy Very Happy Hi Michael ! Will you marry me ???

Remembering Michael - Sneak Peek  815857 

Pinokyo

- Similar topics