MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael'ın Mesajı, Bu Son Şansımız!!!

+10
Killuminati
leydis
Ruhkıran
Sirduwolf
NotAlone
tubM
mjnuray
B'uu
hsbmj
nesronic
14 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Michael'ın Mesajı, Bu Son Şansımız!!! - Sayfa 2 Empty Geri: Michael'ın Mesajı, Bu Son Şansımız!!!

Mesaj tarafından nesronic Salı Ağus. 17, 2010 10:09 am

Aynı şeyleri bir iki gündür ben de yaşıyorum, İstanbul'un bu kadar sıcak olduğunu, oturduğum yerde şakır şakır terlediğimi hiç bilmem, sivri sinekler ayrıca cinnet geçirmiş vaziyetteler, anormal sıcak onları da şaşırttı herhalde. Odada iki ayrı prizde 2 ayrı sinek ilacı olduğu halde tepemde pike yapmaya devam ediyorlar, kapı pencere kapasam nefes almak mümkün değil... Klima da yok doğal olarak, İstanbul'da klima ne zaman çok hayati bir ihtiyaç oldu ki zaten???

Neyse, bu linkte HAARP'la ilgili ilgi çekici bilgiler var, daha ben de okumadım hepsini ama Rusya ile ilgili meseleye de değinilmiş...

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

nesronic
nesronic
Admin
Admin

Michael'ın Mesajı, Bu Son Şansımız!!! - Sayfa 2 Empty Geri: Michael'ın Mesajı, Bu Son Şansımız!!!

Mesaj tarafından leydis Salı Ağus. 17, 2010 10:17 am

Çok güzel yazı bir çok şeyi anlatmış işte,teşekkürler Nesrin.Bunları okumak iyi,güzel ama bu kadar da olmaz artık insanlarla istedikleri gibi nasıl oynuyorlar hiç bir şey yapmadan sli kolu bağlı oturmak insanı kahrediyor. No
leydis
leydis

Mesaj tarafından nesronic Salı Ağus. 17, 2010 10:32 am

Kıyameti koparıp, İsa mesihi getirecek ya haspalar, 3. tapınağı da kuracaklar... Başka dertleri yok deli zırtapozların Mad Biz de ellerinde oyuncak oluyoruz, ne yapmak lazım bilinmez ama azanı teneşir paklarmış... Tasarladıkları kıyamet dönerde kendilerine girer inşallah, ne diyim başka, sinirleri zıplıyor insanın okudukça bunları. Ne için yaşıyoruz ki yani, manyakların kıyametine kurban gitmek için mi Mad
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ağus. 18, 2010 9:01 pm

Nesrinin verdiği HAARP ile ilgili linkte HAARP programı kısaca nedir? başlığında bunun söylenti olmadığı, uluslararası anlaşmalarda bu konuya kısıtlamalar getirilmeye çalışılmış olmasından anlaşılıyor.yani iklim değiştirmek gerçekten mümkün çünkü bunu birçok devlet kabul etmiş,elinde bu teknoloji olmayanlar konuyu BM e taşımışlar.1977de ve 1992 de.ama amerika 1997 den beri HAARP istasyonlarını çalıştırıyor.bu arada küresel iklim değişikliği diye bir tanım yarattılar,yerseniz.
bir ingiliz prof iklim bilimci de küresel ısınma diye bir şeyin olmadığını,bunun insanları korkutmak için yaratılmış bir skandal olduğunu,hatta hükümetlerin bu uydurma yoluyla halktan yeni vergiler almayı tasarladıklarını söyleme cesaretini göstermiş.işte burda:
adam çalışmalarının bilgisayarından çalındığını söylemiş.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından MJ-4EVER Çarş. Ağus. 18, 2010 9:05 pm

Çalarlar tabi adamın donunu bile çalarlar..Ne demişler doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ağus. 18, 2010 9:11 pm

MJ-4EVER demiş ki:Çalarlar tabi adamın donunu bile çalarlar..Ne demişler doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar
Allah iyiliğini versin hiç güleceğim aklıma gelmezdi Very Happy bir an adamın kişisel bir blogu olduğunu ve senin oraya bunu yazdığını düşündüm. cheers
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nesronic Perş. Ağus. 19, 2010 6:15 am

Yalnız ben de bastım kahkayı şimdi Very Happy İyiki ofiste kimse yok, deli diyeceklerdi yoksa Very Happy

Kısa, öz ve son derece açıklayıcı bir yorum olmuş Selahattin Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından MJ-4EVER Perş. Ağus. 19, 2010 7:22 am

Şimdi yine baktımda kafiyeli bile olmuş ya Smile
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından Misafir Salı Mart 15, 2011 3:29 pm

bu konuyu bulana kadar anam ağladı Michael'ın Mesajı, Bu Son Şansımız!!! - Sayfa 2 283281
Michael'ın Mesajı, Bu Son Şansımız!!! - Sayfa 2 925595
bu başlıkta daha önce konuştuğumuz şeylere uygun bir tweet mesajı gördüm bu gün.yazan Michael Bearden:
MichaelBearden michael bearden
Did you notice this?.. 9-11=(NYC), 1-11=(Haiti), 3-11=(Japan), 1-11-11= (Queensland flooding disaster).. bizarre isn't it?..thoughts?..m~
buna dikkat ettiniz mi?..
9-11 (new york ikiz kuleler)
1-11 (haiti depremi)
3-11 (japon depremi ve tsunami)
1-11-11(queensland da sel felaketi)
Tuhaf değil mi?düşünün?..m..
Michael Bearden...
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından ecz_mj Perş. Mart 17, 2011 8:02 pm

Bu konuyu atılan en son mesaj sayesinde gördüm şu en baştaki video youtubeden kaldırılmış rica etsem elinde olan biri tekrar yükleyebilir mi ya da izleyebilieceğim bir link verebilir mi?
İstanbul depremi ile ve tesla bobini ile ilgili paylaşılanları okuduğum da ne hissettiğimi anlatamam,gelenler video serisini izliyorum şu anda ve orda da bu insanların ne derece piskopat olduklarını açık bir şekilde gösteriyor,artık şaşırmayacağım diyorum her seferinde ama birşey çıkıyor muhakkak affraid
Komplo teorisi filmini izledim ama hiç dikkatimi çekmemişti bu ayrıntı tekrar inceleyeceğim...
Teşekkürler herşey için...
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından nesronic Cuma Mart 18, 2011 3:36 pm

Mdenz demiş ki:bu konuyu bulana kadar anam ağladı Michael'ın Mesajı, Bu Son Şansımız!!! - Sayfa 2 283281
Michael'ın Mesajı, Bu Son Şansımız!!! - Sayfa 2 925595
bu başlıkta daha önce konuştuğumuz şeylere uygun bir tweet mesajı gördüm bu gün.yazan Michael Bearden:
MichaelBearden michael bearden
Did you notice this?.. 9-11=(NYC), 1-11=(Haiti), 3-11=(Japan), 1-11-11= (Queensland flooding disaster).. bizarre isn't it?..thoughts?..m~
buna dikkat ettiniz mi?..
1-11 (haiti depremi)
Michael Bearden...

Senin face duvarında gördüğüm de diyecektim de unuttum, şimdi buradaki mesajı görünce unutmadan yazayım dedim hemen Very Happy Haiti depremi tarihi 12 Ocak ama, ama acaba yerel saat tarih vs. gibi bir durum mu var bilemedim Rolling Eyes

Video ben de facebook hesabıma gömülüydü ama face profilleri değiştiğinden beri kayıtlı videoları bulamıyorum, yolunu yordamını bilen varsa söylesin en azından benim faceden izleyebiliriz Neutral
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından nesronic Cuma Mart 18, 2011 3:39 pm

aha buldum Very Happy

Bu videonun linki;

Bu da facebook hesabımın, faceden video indirmeyi falan bilmiyorum;

nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir Cuma Mart 18, 2011 4:53 pm

ben de videoyu tekrar göremeyince üzülmüştm ama Nesrin de vardır diye geçirmiştim içimden Wink
Michael bearden neden böyle bir tarih yanılgısı yaşamış bilmiyorum,hele ki 2. we are the worl falan olup ta konu kendi şahsi ilgi alanına bile girmişken.ama TII in ana karakterlerinden biri olarak böyle birşey yazmasında var bir iş galiba. Question
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Mart 18, 2011 5:03 pm

Yanlış mı hatırlıyorum bu Michael bu ara Prince,Chris Tucker falan ile takılmıyor muydu.Okey'e dördüncü bizim Michael olmasın! Smile

Pinokyo

Mesaj tarafından ecz_mj Cuma Mart 18, 2011 9:46 pm

nesronic demiş ki:aha buldum Very Happy

Bu videonun linki;

Bu da facebook hesabımın, faceden video indirmeyi falan bilmiyorum;

Çok sağol ama senin verdiğinden izleyemedim çünkü açınca direk senin profil çıktı bende yeni link buldum benim gibi izleyemeyen varsa burdan bakabilir Michael'ın Mesajı, Bu Son Şansımız!!! - Sayfa 2 736249
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından nesronic C.tesi Mart 19, 2011 7:40 am

Aslında beni eklediğinde verdiğim linke direkt ulaşabiliyor olmaz lazım Neutral

İşte Şengün acaba dedim 12 Ocak tarihi yerel saatle ilgili bir durum mu ama bir sürü yere de baktım, yerli yabancı her sitede 12 Ocak olarak geçiyor, belki de tasarlanan 11'di de 12'sinde patladı sarsıntı, bilmiyorum ki, iyice psikopata bağladım Razz
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Mart 19, 2011 10:08 am

Pinokyo demiş ki:Yanlış mı hatırlıyorum bu Michael bu ara Prince,Chris Tucker falan ile takılmıyor muydu.Okey'e dördüncü bizim Michael olmasın! Smile
Michael Bearden Prince in evinde dostlarla buluştuk diye mesaj yazmadan bir hafta önce de Gary İndiana da imiş.(son bilgiyi face deki bi believer vermişti)ve onun gary de olduğu tarihlerde de bizim esrarengiz Dodo, Gary den fotoğraflar yayınlamıştı scratch
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından leydis C.tesi Mart 19, 2011 12:33 pm

Nesrin'in koyduğu videoyu bir kez daha izleyince aklıma takılan bir konuyu sizinle paylaşmak istedim,çok çarpıcı görüntüler özellikle küçük çocuklar içimi çok acıtıyor,şimdi bu afetleri,HAARP,Tesla vs yöntemlerle yaptıklarını düşündüğümüzde bilim adamlarına bunlar neden normal geliyor acaba,örneğin bir depremin ardından bilimsel açıklamalar yapıyorlar faylanma şöyle oldu,kırık yerin şu kadar kilometre altında falan diye,neden bu işte bir gariplik var falan demiyorlar ben bunu merak ediyorum,acaba çok doğal mı görünüyor olay,bu yüzden mianlamıyor bilim adamları bu işi çözemedim Rolling Eyes
leydis
leydis

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Mayıs 14, 2011 1:57 pm

son haberler yine Michael Bearden ın şu tweet mesajını hatırlattı:
1-11 (haiti depremi)
Michael Bearden..
her ne kadar haiti depreminin tarihinde bir günlük hata varsa da bunu böyle yazmayı tercih etmişti.
aynı şeyler İtalyanlar üzerinde histeriye yol açmış,hatta adamlar 11 mayıs da geçenlerde Roma yı boşaltmışlar ama beklenen deprem gerçekten de 11 mayıs 2011 de ama İspanya da oldu:
ilginç...
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo C.tesi Mayıs 14, 2011 2:04 pm

25 Haziran 2009-11 Ağustos 2011=777

Bu da benden Smile

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Perş. Şub. 02, 2012 3:01 pm

bu başlıkta daha önce bir bilimadamının -küresel iklim değişikliği-nin bir senaryodan ibaret olduğunu anlatan bir yazı paylaşmışız.şuydu
şu günlerde işte buyrun,bazı bilimadamları da -aslında küresel ısınma değil,buzul çağı geliyor- demeye başlamış.
başka haberlerde ,yok efendim bilim dünyası ikiye bölünmüş.küresel ısınma var mı yok mu?buzul çağı geliyor mu,gelmiyor mu?sonuçta baştaki linkte konuşan adam aykırı bulunmuş geçen yıllarda ama şimdi bu tartışılabiliyor.aslında sorun şu bence,bilimadamlarına nasıl güvenebiliriz.bilim dünyasının söylediklerine nasıl inanabiliriz.iklim faaliyetleri gösteriyor ki,ne dediklerini bilmiyorlar.ya da bilinçl,i olarak insanları korkutmak istiyorlar.yazın sıcaktan ve kışın soğuktan..onlar bu terimleri kullandıkları için belki bu iki sorun vardır.küresel ısınma-buzul çağı...ben bilim dünyasının da tıpkı spor dünyası gibi,ekonumi dünyası gibi,bir çeşit mafyanın elinde olduğunu düşünüyorum.en acıklı durum da bilimadamlarının ki.çünkü onların dediklerine göre eğitim sistemleri,aşı takvimleri,vb. ler uygulanıyor.daha özgür bir bilim dünyası olmalı
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından umut356109 Perş. Şub. 02, 2012 4:22 pm

işte çoğu kişiye anlatamadığım da bu mesele.Sistem onların.Çok bariz.Bu konuyu daha ayrıntılı açıklamak için Bir Tetikçinin İtirafları kitabını öneririrm.özetini paylaşırım tartışırız.
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından Misafir Perş. Şub. 02, 2012 4:32 pm

tamam,güzel olur. Cool
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Nis. 11, 2012 5:41 pm

ve bunu Nesrin hatırlattı bu gün;
4-11-12,Endonezya Depremi.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Nis. 11, 2012 6:34 pm

Mdenz demiş ki:ve bunu Nesrin hatırlattı bu gün;
4-11-12,Endonezya Depremi.

What a Face Gene mi What a Face

Pinokyo

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics