MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amerikalı Şarkıcıların Şarkıları

+17
umut356109
Pinokyo
mj_dodo
MİsmailJ
gismo
mjmyhero
MakeBeLİEve
leydis
Alex
MJGokce
nesronic
hsbmj
B'uu
V
themanattheback
Riri
MJ-4EVER
21 posters

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3

Amerikalı Şarkıcıların Şarkıları - Sayfa 3 Empty Geri: Amerikalı Şarkıcıların Şarkıları

Mesaj tarafından Pinokyo Ptsi Şub. 13, 2012 4:30 pm

Ben müzikten nefret etme noktasına geldim artık.Tüm çocukluğumuz ve gençliğimiz Türk- yabancı bu ve benzerlerini dinleyerek geçti.Gerçekten kendimden iğrenmeye başladım.

Pinokyo

Amerikalı Şarkıcıların Şarkıları - Sayfa 3 Empty Geri: Amerikalı Şarkıcıların Şarkıları

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Şub. 13, 2012 6:19 pm

ama yok Pinokyo cum,bu kadar da cüretkar değillerdi eskiden.bu artık bilinçaltına falan değil,direkmen gözüne sokuluyor insanın,artık iyice ellerine sazı aldılar.ve kadın nasıl takdim edildi,''büyük yetenek,dünyanın en iyisi vb''
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından umut356109 Ptsi Şub. 13, 2012 8:12 pm

Kanye, Jay-z,Beyonce,N.Minaj, Drake,Rihanna...... aslında hepsi aynı *okun farklı renkleri.Rokefalla Record la şöhret oldular , pislik pompalamaya da devam ediyolar.Niki Minaj a gelince tip desen 0 ses desen 0 o kadıncağız nasıl madonnayla düet yapar nasıl buralara gelir.Satanistik ritüel akmış gitmiş.gören de şarkıcı

Şarkı sözleri de ohaaaa Very Happy denecek kadar. Sahnedeki pisliklerini aratmıyorlar.Ve adamlar TEKEL. rap r&b pop hip hop hepsi

umut356109
umut356109

Mesaj tarafından Misafir Cuma Şub. 17, 2012 9:38 am

haha!TMZ! bizim harvey ekibi de n.minaj sahnesiyle ilgili dalga geçmiş.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
TMZ n.minaj ın yüzüne karşı yalan söyledi;
-grammy performansın harikaydı Very Happy
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Ağus. 12, 2012 10:58 am

Dünyada böyle adamlarda varmış.Vay be..Videonun Türkçeside vardı ama bulamadım.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

Mesaj tarafından tubM Paz Ağus. 12, 2012 1:22 pm

Bu videoyu biz çevirmiştik aradım ben de bulamadım forumda. Burada olması lazım ama ya Sad Neyse türkçesini
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] buldum.
tubM
tubM
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından mjspeeddemon Ptsi Ağus. 20, 2012 1:04 pm

Artık sadece meleğim Michael'in şarkılarını dinliyorum.Çünkü onların(Rihanna,Jay-Z vb. ve daha başka diğer bunu içinde olanlar ) sesini her duyduğumda biri kocaman bi zımbayla hertarafımı zımbalıyormuş gibi bi gıcık bir acı hissediyorum.Yada birileri yorgan iğnesiyle derimi delip sonrada dikeyim derken işkence yapıyormuş gibi..Herneyse,yani demek istediğim çok ürkütücü ve iğrenç bi yer yapmak istedikleri dünyamızda Michael Jackson gibi bir masum insanın yaşıyo olması beni üzüyo hem de çok..Elime verseler ben onları napardım ahh Mad Evil or Very Mad

mjspeeddemon
mjspeeddemon

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3