MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roller Coster Of Love Michael Jackson

+9
KING-MJ
MİsmailJ
leydis
nunu
Riri
nesronic
sinem_mj
MJ-4EVER
Pinokyo
13 posters

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3

Roller Coster Of Love Michael Jackson - Sayfa 3 Empty Geri: Roller Coster Of Love Michael Jackson

Mesaj tarafından MJ-4EVER C.tesi Ocak 29, 2011 6:08 pm

Süpermiş gerçekten..İşte Michael'ın gerçek yüzü Smile ..Çok teşekkürler Şengün abla Smile
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Roller Coster Of Love Michael Jackson - Sayfa 3 Empty Geri: Roller Coster Of Love Michael Jackson

Mesaj tarafından leydis C.tesi Ocak 29, 2011 6:52 pm

Çok teşekkürler harikaymış,hadi Mike göster herkese en büyük kimmiş Roller Coster Of Love Michael Jackson - Sayfa 3 5192
leydis
leydis

Mesaj tarafından nesronic C.tesi Ocak 29, 2011 7:01 pm

MagicalXscapism'in herhangi bir believer olma olasılığı ne olabilir acaba Rolling Eyes Teşekkürler Şengün, akşam akşam iyi geldi bu video Wink
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Ocak 29, 2011 7:13 pm

bu video için demiyorum ama genel olarak bakınca ben bu magicaldan şüpheleniyorum.bir çok video yapıcısı harika ipuçları buluyor ama bunun yaklaşımı çok farklı,sanki Michael ın bakışaçısı var,ne biliim,ifade edemedim işte bence özel biri.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Salı Şub. 08, 2011 3:05 pm

MagicalXscapism,bu kez dedektifliği bir kenara bırakarak,sevgililer gününü kırık bir kalple geçirecek olanlar için ,bir arkadaşının hazırladığı videoyu paylaşmış.çeviriye gerek yok sanırım.ipucu içermiyor(ayrıca da anlamadım Razz ):
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Michael ın kardiac arrest i bir sembolik kalp kırıklığı,kimsenin tamir edemeyeceği.canlandırmayı ancak sevgiyle yapabiliriz.ve dünyayı iyileştirmeyi de aynı zamanda.tarihin gördüğü en büyük romantik hikaye...bu arada sokaklarda üşüyen evsiz hayvanlarla ilgilenin lütfen demiş Shocked eğer benim gibi siz de Magical ın herhangi bir believer dan öte birisi olduğunu düşünüyorsanız,ilgilenin bence de. Question
Anonymous
Misafir
Misafir

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3

- Similar topics