MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri...

+10
KING-MJ
MJ-4EVER
nesronic
ecz_mj
Ceres
leydis
nunu
Pinokyo
blue sea
KingofMusic
14 posters

3 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 3 Empty Geri: Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri...

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Eyl. 27, 2011 7:06 am

mj viva kahin o zaman jermanie güvenin derken ya da gerçek Question

Pinokyo

Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 3 Empty Geri: Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri...

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Ekim 19, 2011 10:35 am

Fazla karmaşık, bana ip ucundan çok artık gerçeği bilip de çenesini tutmakta zorlananların duygularının sanatları aracılığı ile dışa vurumu gibi geldi Very Happy

Şahsen ressam olsam (veya müzisyen, yazar, yapımcı vs. akla ne gelirse), MJ'ın ya da ailenin yakın dostu olsam ve aslında bütün bu karmaşanın bir gün bitip, benim de bildiğim tüm gerçeklerin kamuya duyuralacağını bilsem aynen bu şekilde heyecandan kendimi tutamaz, bir şekilde milleti kıllandırmak, kaşımak, heyecanlandırmak için böyle çalışmalar yapardım...
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ekim 19, 2011 10:48 am

ben olsaydım patlardım.o yüzden bi hoax kişisi falan yapmazdı Michael beni..vay hayale bak şimdi Very Happy Jermain nasıl dayanıyor bilmiyorum.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Ekim 19, 2011 10:55 am

İşte dayanamadıkları için elinden resim gelen resim yapıyor, kanal kanal gezmek gelen de kanal kanal geziyor Razz Biz olsaydık şimdi burada (çok küçük bir örnekle), burada forumda, bunca insan ip ucu kovalarken gerçeği yalnızca gerçeği biliyor olsaydık ve bu gerçeği söylememekle yükümlü olsaydık ahan da yemin ediyorum imalı cümleler kurar dururduk Very Happy

Neden MJ bize bunu yapıyor ya da ne bileyim neden herkes bu kadar kasıyor, bu karmaşa neden diyoruz ya ara ara, bence bu iyiye işaret. Dönmeyecek adam için kimse bu kadar kabızlık çekmezdi Razz
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından MİsmailJ Çarş. Ekim 19, 2011 2:21 pm

nesronic demiş ki:İşte dayanamadıkları için elinden resim gelen resim yapıyor, kanal kanal gezmek gelen de kanal kanal geziyor Razz Biz olsaydık şimdi burada (çok küçük bir örnekle), burada forumda, bunca insan ip ucu kovalarken gerçeği yalnızca gerçeği biliyor olsaydık ve bu gerçeği söylememekle yükümlü olsaydık ahan da yemin ediyorum imalı cümleler kurar dururduk Very Happy

Belki kurmazdık. Rolling Eyes
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ekim 19, 2011 3:42 pm

İsmail bişey mi ima ediyosun? Very Happy yoksa etmiyo musun? Wink
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından MİsmailJ Çarş. Ekim 19, 2011 3:50 pm

Mdenz demiş ki:İsmail bişey mi ima ediyosun? Very Happy yoksa etmiyo musun? Wink

Smile Ucundan biraz dokundurayım demiştim. Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 3 481545
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Ara. 18, 2011 8:38 pm

Nelson Paris'e tweet atıp duruyor.Tuhaf geldi bana.

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ara. 19, 2011 3:28 pm

Paris e ne demiş diye merak ettim şimdi ona bakıyodum ama başka ilginç bişey daha gördüm.Dodo1967 diye biri ona bi video göstermiş ve 4.59 daki MJ elyazısının tarihine dikkat et Nelsoncuum demiş.bu videoyu videolara ekliycem daha önce açılmış bi konuya.Nelson cuum da cevap olarak demiş ki;great video..cryptic message Very Happy
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ara. 19, 2011 4:07 pm

Nelson u tam olarak anlayamadım.sanırım Paris e,babanızın benden altığı o tabloları lütfen açıkartırmaya koymayın,saklayın falan diyor galiba.o mayıs 2009 gününü hatırlıyor musunuz diyor Paris e.tablolardan bahsetmiş.Michael ın içlerinde en sevdiğinin,Oz filmi karakteri -batının kötü cadısı- tablosu olduğunu söylemiş.Michael ın aldığı diğer bir tablo olan donut queen için de ''bunun ilhamı bana bir rüyada gelmişti'' demiş.sonra ''kayıp peri masalları'' tablosu için ne dediğini anlayamadım.ama Paris e bunları evlerinde muhafaza etmelerini,satmamalarını rica etmiş.''resimi sevdiğini umuyorum,Tweeter da olduğun zamanlar konuşabiliriz'' falan demiş.sonra birisi buna ''iyi ama resimlerin zaten müzayede listesinde değil ki'' demiş.o da Jackson ailesi tarafından zaten kendisine önceden bununla ilgili bilgi verildiğini ve bu konuda emin olduğunu söylemiş.(iyi de o zama bu tantanası ne ki?)bi de şurayı anlamadım; I hope u liked the art & hope u got the note that went w/it all explaining it was from your dad..was in Dec 2009 take care
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından deep_inside Ptsi Ara. 19, 2011 7:37 pm

Mdenz demiş ki:Nelson u tam olarak anlayamadım.sanırım Paris e,babanızın benden altığı o tabloları lütfen açıkartırmaya koymayın,saklayın falan diyor galiba.o mayıs 2009 gününü hatırlıyor musunuz diyor Paris e.tablolardan bahsetmiş.Michael ın içlerinde en sevdiğinin,Oz filmi karakteri -batının kötü cadısı- tablosu olduğunu söylemiş.Michael ın aldığı diğer bir tablo olan donut queen için de ''bunun ilhamı bana bir rüyada gelmişti'' demiş.sonra ''kayıp peri masalları'' tablosu için ne dediğini anlayamadım.ama Paris e bunları evlerinde muhafaza etmelerini,satmamalarını rica etmiş.''resimi sevdiğini umuyorum,Tweeter da olduğun zamanlar konuşabiliriz'' falan demiş.sonra birisi buna ''iyi ama resimlerin zaten müzayede listesinde değil ki'' demiş.o da Jackson ailesi tarafından zaten kendisine önceden bununla ilgili bilgi verildiğini ve bu konuda emin olduğunu söylemiş.(iyi de o zama bu tantanası ne ki?)bi de şurayı anlamadım; I hope u liked the art & hope u got the note that went w/it all explaining it was from your dad..was in Dec 2009 take care

Bu ilginç işte...diyor ki " Umarım sanatı (resmi) sevmişsindir ve umarım ona eşlik eden tamamen babandan geldiğini açıklayan notu da anlamışsındır...Aralık 2009'daydı, kendine iyi bak"
Michael "öldükten" sonra? Aralık 2009?
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından deep_inside Ptsi Ara. 19, 2011 8:00 pm

Mdenz demiş ki:Paris e ne demiş diye merak ettim şimdi ona bakıyodum ama başka ilginç bişey daha gördüm.Dodo1967 diye biri ona bi video göstermiş ve 4.59 daki MJ elyazısının tarihine dikkat et Nelsoncuum demiş.bu videoyu videolara ekliycem daha önce açılmış bi konuya.Nelson cuum da cevap olarak demiş ki;great video..cryptic message Very Happy

Videoyu izledim, Miko O2'deki MJ sergisini gezdiriyor ve en sonunda onun için bir not yazdığını söylüyor, o not 26 Ekim 2009'da yazılmış, notu yazan Miko dolayısıyla, tuhaf birşey yok tarihte ama mesaj...işte o biraz tuhaf...
"Hey Bro,
Don't worry, I will bring everything back to you. Have a list of everything like you told me to. I love you Brother, Miko"
"Merhaba Kardeşim,
Merak etme, sana her şeyi geri getireceğim. Tıpkı bana söylediğin gibi bende herşeyin bir listesi var. Seni Seviyorum Kardeşim, Miko."
Biz bu notu daha önce başka bir yerde gördük mü??
Ancak sergiyi gezdirirken ve özellikle de o notu okurken Miko'nun sesinde duyduğum, yüzünde gördüğüm acı benim de canımı acıttı...

deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından Misafir Salı Ara. 20, 2011 2:29 pm

deep_inside demiş ki:

Bu ilginç işte...diyor ki " Umarım sanatı (resmi) sevmişsindir ve umarım ona eşlik eden tamamen babandan geldiğini açıklayan notu da anlamışsındır...Aralık 2009'daydı, kendine iyi bak"
Michael "öldükten" sonra? Aralık 2009?
vaaav Exclamation gerçekten ilginç.yanlış anladıysam diye boşyere aralık 2009 a takılmak istemiştim ama,takılabilirim o zaman.yani satış listesinde olmayan resimler için neden bi ton tantana yaptığını da açıklıyor bu.sözü buraya getirmek istemiş demek ki Nelson.öbür konuda Miko nun okuduklarına bi açıklama getirdiğin ,için de teşekkür ederim.doğrusu ben bu yazının Michael a mı yoksa Miko ya mı ait olduğunu anlamamıştım Laughing ama içeriği beni mutlu etti.özellikle Miko dan geldiğini düşününce...çünkü bu müzayedeler hep beni huzursuz etmiştir.Michael a ait şeylerin satılması...bir avukatla görüşen yabancı bir believer ,müzayede satışlarından para kazanmanın Michael eğer geri dönecekse bir sorun yaratabileceğini söylemişti.ama bu sözler ,-herşeyin Michael a geri dönmesi- ve bunun Miko tarafından söy6lenmesi,ve önceden planlandığının (tıpkı senin bana önceden anlattığın gibi)...yani demek istediğimi anladınız mı?
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından MJ-4EVER Salı Ara. 20, 2011 3:58 pm

E bununla uğraşmayıp hiçbir eşyasını satmasa olmaz mı ? Bu onun elinde değil mi ? Kendi eşyalarına neden para versin ki ?
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından Misafir Salı Ara. 20, 2011 4:16 pm

müzayedelerin beni rahatsız eden tarafı da bu.bir de hepsi çok özel olan şeyler,acaba gerçek fanlar tarafından mı alınıyor,yoksa alıcıların içinde sırf -zenginim nası olsa şuna sahip olayım,kızlara hava atarım- diyenler de var mı?
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Ara. 22, 2011 6:59 am

Bu nası tweettir affraid pale

kingofpopartNelson De La Nuez
I am happy to say I am finished w/my big project-can't wait to share soon! Now I get to relax & watch #xfactor finals

Pinokyo

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Ara. 22, 2011 7:26 am

Herkes X factorden bahsediyor.Sadece Nelson değil

kingofpopartNelson De La Nuez

Who saw the #MichaelJackson tribute on #xfactor tonight? Love that song. Don't worry- #MichaelJackson is everywhere

Pinokyo

Mesaj tarafından deep_inside Cuma Ara. 23, 2011 1:16 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Ara. 23, 2011 2:22 pm

deep_inside demiş ki:[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sen hakikaten bize bir hediyesin.Ne zaman umutsuzluğa düşsem bir mucize yaratıyorsun.Ne diyim seni çok seviyorum Deep. Very Happy I love you

Pinokyo

Mesaj tarafından KingofMusic Cuma Ara. 23, 2011 4:27 pm

@kingofpopart Nelson De La Nuez
Signing off...until 12/23/12

1 yıl? Shocked
KingofMusic
KingofMusic

Mesaj tarafından deep_inside Cuma Ara. 23, 2011 8:41 pm

KingofMusic demiş ki:@kingofpopart Nelson De La Nuez
Signing off...until 12/23/12

1 yıl? Shocked

Sadece yanlış yazmış, 2011 yazacağına 2012 yazmış...çok yorgundum, özür dilerim demiş...panik yok Smile
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından Misafir Salı Ocak 03, 2012 3:16 pm

Nelson-1 Ocak 2012;
-Almost new year now..in Santa Barbara w/amazing friends-a few surprise guests came by..so close to Neverland..listening to #MichaelJackson
artık nerdeyse yeni yıl santa barbarada harika dostlar ve birkaç sürpriz konukla..Neverland e çok yakın..Michael Jackson'ı dinlemek için.
peşine gelen tweet;
-so close and yet so far
çok yakın ve henüz çok uzak.(bence bu 2. tweet doğru anlaşıldığına emin olmak için,..)
sonra biri mart 2011 de gösterdiği esrarengiz ,spiral merdivenl, fotoğrafı hatırlıyor mu diye sormuş,
o da ''şu an da ordayım zaten'' demiş.
ısrarcı arkadaş da ''öyleyse Michael a selam söyle '' demiş.konuşmayı daha uzatmamış bizimki ama ertesi gün bir spiral merdiven fotosu paylaşmış
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından ecz_mj Salı Ocak 03, 2012 3:37 pm

Son günlerde olay nelson üzerinden donüyor , hadi hayırlısı...Birde su karşılıklı mesajlaştığı @portaitofmj var,merakla izliyorum Rolling Eyes
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından blue sea Çarş. Ocak 04, 2012 2:01 pm

Nelson un bu tweetini bende görmüştüm,küçük küçük ipuçları veriyor tabiki anlayana...

Heart Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 3 586927 Heart
blue sea
blue sea

Mesaj tarafından Misafir Paz Haz. 24, 2012 8:35 am

MJDH daki şu sayfayı gördünüz mü?
Nelson 19 haziranda yeğeniyle birlikte bir resmini paylaşmış.elinde tuttuğu Elvis le ilgili bi materyali gösteriyor.sayfayı hazırlayan kişi de ''o elindeki ne'' diye sormuş.ertesi gün cevabı görmüş; ''bu Elvis is still alive DVD si gerçekten çok eğlenceli''..bu kişi neyseki cevabı kaydetmiş.çünkü Nelson hem resmi hem de cevabı silmiş.ama kendisine resimle ilgili sorulan sorular sayfasında hala duruyor...neyse.bunları sildikten sonraki ilk tweet i de 20 haziran da şöyle olmuş;
Once u tell your mind something is true, you will see it come to life before you. All you must do is truly believe and it will be yours
bir şeyin doğru olduğunu zihninize söylerseniz onun hayata geçtiğini göreceksiniz,yapmanız gereken gerçekten inanmak ve o sizin
(bu arada sabahtan beri hoax kişilerine saygılarımı gönderiyorum ama içimden başka şeyler diyorum aslında Rolling Eyes )
Anonymous
Misafir
Misafir

3 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

- Similar topics