MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri...

+10
KING-MJ
MJ-4EVER
nesronic
ecz_mj
Ceres
leydis
nunu
Pinokyo
blue sea
KingofMusic
14 posters

4 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4

Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 Empty Geri: Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri...

Mesaj tarafından Misafir Perş. Eyl. 20, 2012 3:03 pm

Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 D768g
bu ilginç ''BAM'' lı resim nelson a ait.yeni koleksiyonundan.önce ''yeni esprili koleksiyonumun bir parçasını paylaşmaktan heyecanlıyım.bu parçayı biriyle birlikte yaptım.(küçük bir ipucu;bir gün herkesin bir yedek plana ihtiyacı olabilir) dedi.ertesi gün de bunu paylaştı.resmin adı;back up plan(sanırım yedek plan-b planı falan)
Anonymous
Misafir
Misafir

Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 Empty Geri: Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri...

Mesaj tarafından deep_inside Perş. Eyl. 20, 2012 3:19 pm

Mdenz demiş ki:Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 D768g
bu ilginç ''BAM'' lı resim nelson a ait.yeni koleksiyonundan.önce ''yeni esprili koleksiyonumun bir parçasını paylaşmaktan heyecanlıyım.bu parçayı biriyle birlikte yaptım.(küçük bir ipucu;bir gün herkesin bir yedek plana ihtiyacı olabilir) dedi.ertesi gün de bunu paylaştı.resmin adı;back up plan(sanırım yedek plan-b planı falan)

Gördüm bu resmi daha önce ama o BAM değil Batman yazıyor Smile)
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından Misafir Perş. Eyl. 20, 2012 3:28 pm

bu videonun konuyla alakası yok ama çoook hoş.batman-bam ile ilgili.sanırım BAM ,Batman le özdeşleşen bir logo aynı zamanda;
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından deep_inside C.tesi Ocak 26, 2013 12:12 am

Nelson'la kısa sohbetim...ve Nelson'ın peşinden söyledikleri... Wink
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından Pinokyo C.tesi Ocak 26, 2013 2:25 pm

deep_inside demiş ki:Nelson'la kısa sohbetim...ve Nelson'ın peşinden söyledikleri... Wink

Biz burda sabahlayalım,hoax diye ömrümüz tükensin sen sahilde siesta yap Michael.Kötüsün Michael kötü Razz Very Happy

Pinokyo

Mesaj tarafından tubM Paz Ocak 27, 2013 6:03 pm

Paylaşılan resimleri göremeyen sadece ben miyim gençler Smile Üsttekileri göremiyorum misal. Çok uzun mu konuştunuz deep_inside, yazsan zahmet olur mu? Smile
tubM
tubM
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından deep_inside Paz Ocak 27, 2013 8:22 pm

tubM demiş ki:Paylaşılan resimleri göremeyen sadece ben miyim gençler Smile Üsttekileri göremiyorum misal. Çok uzun mu konuştunuz deep_inside, yazsan zahmet olur mu? Smile

Özet yapayım? Özetle, Bahamalar'da tatildeyken bindiği arabanın şoförünün arabada Bad'in kısa filmini oynattığını, Michael'ın her yerde onu takip ettiğini söyledi. Ben de onu özlediğimi ama varlığını hissettiğimi söyledim, sen de hissediyor musun dedim, hem de çok , bütün gezim boyunca hissettim dedi. Wink Benden başka Twiggy de bir şey sordu, o da daha önce de Michael'la orada bulunduklarını söyledi ve sonra da gezi yakında sona eriyor dedi...Böyle işte... Smile
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından deep_inside Ptsi Ocak 28, 2013 4:55 pm

Nelson verdiği bir cevabı silmiş, sanırım birisi çok konuştun dedi Wink

deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından Pinokyo Ptsi Ocak 28, 2013 5:04 pm

deep_inside demiş ki:Nelson verdiği bir cevabı silmiş, sanırım birisi çok konuştun dedi Wink

ha ha ha ha ha ha !!!!!!!!!

Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 815857 Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 5192 Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 83066 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz Razz Razz Razz Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 557417 Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 557417 Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 557417 Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 557417 Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 604585 Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 604585 Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 604585 Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 604585 Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 604585 Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 364876 Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 364876 Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 364876 Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 364876 Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 604585 Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 604585 Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 604585 Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 604585 Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 604585 Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 604585 Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 604585 Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 586927 Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 586927 Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 586927 Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 586927 Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 586927 Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 586927 Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 586927 Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 586927 Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 586927 Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 586927 Nelson De La Nuez'in ilginç tweet'leri... - Sayfa 4 586927

Pinokyo

4 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4

- Similar topics