MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lindsay Lohan and MJ -- The Bodyguard Connection

5 posters

Lindsay Lohan and MJ -- The Bodyguard Connection Empty Lindsay Lohan and MJ -- The Bodyguard Connection

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Nis. 08, 2011 5:09 pm

Bugün süper haberler veriyor Tmz.Alvarez Linsday Lohan ile çalışmaya başlamış.Ben Linsday'in ciddi ciddi Michael'ın koruması altına girdiğine inanmaya başladım.Alvarezi sanki biz tanımıyormuşuz gibi 911'i arayan adam olarak bilinir yazmış tmz.

Not:Bu aralar,mahkeme öncesi internette ve hoax videolarında sürekli 911 ve Alvarez mevzusu dönüyor.Umarım bir şekilde sahte olduğu kanıtlanır.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

Lindsay Lohan and MJ -- The Bodyguard Connection Empty Geri: Lindsay Lohan and MJ -- The Bodyguard Connection

Mesaj tarafından nesronic C.tesi Nis. 09, 2011 7:32 am

Lohan'a yakın bir kaynağın dediğine göre, Lohan Alvarez'i sürekli, kalıcı olarak kiralamamış. TMZ de diyor ki, ikisinin ilk defa nerede bir araya geldiği belirsiz (ben böyle anladım yani)

Yanı sıra TMZ, Alvarez'in LAPD dedektiflerine, MJ'ın öldüğü gün Murray'ın propofol şişelerini ortadan kaldırmasını söylediğini söylemiştik demiş (konuyla ne alakası ver şimdi denilebilir mi?)

Bir de gig'in ne demek olduğunu bilmiyorum da, geçen yıl Alvarez'in gigiyle birlikte Jackson'lar tarafından kovulduğunu da söylemiştik demiş TMZ...
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Lindsay Lohan and MJ -- The Bodyguard Connection Empty Geri: Lindsay Lohan and MJ -- The Bodyguard Connection

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Nis. 10, 2011 9:26 am

Lohan demiş ki ben MJ'in korumasını güveniyorum.Lohan niye bodyguardı hakkıda konuşuyor ki.Ben şimdiye kadar koruması hakkında konuşan bir ünlü pek görmedim.Ayrıca Alvarez işinden geçen haftalarda kovulmadı mı.İşinde bu kadar iyi ise neden kovuldu.Tabi Michael şu bizim ufaklığa göz kulak ol demediyse.. Smile

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

Mesaj tarafından tarmir Paz Nis. 10, 2011 3:53 pm

ya lindsay britneyimsi alkolik bir insan michael onu neden korusun anlayamadım Rolling Eyes
tarmir
tarmir

Mesaj tarafından Adam Paz Nis. 10, 2011 4:11 pm

Şimdi bu kız ne yani ?
Adam
Adam

Mesaj tarafından Misafir Paz Nis. 10, 2011 4:29 pm

2007 de Diana ross un oğluyla çıkıyormuş bu kızımız.o sıralarda Michael la da yakınmış,hatta 2007 de Beverly Hills hotelde kalmış.(hollywood tonight-911 call)aslında videolarda ''the game lindsay lohan ''diye bir başlık var ordaki iki videoda daha fazla ayrıntı var Wink
bir gün bu kızı da sempatik bulacağım hiç aklıma gelmezdi,çocukluk filmlerini bile sevmem oysa ki Rolling Eyes
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Nis. 10, 2011 5:08 pm

Ben medyanın düşene bir tekmede sen vur anlayışının Linsday'i bu hale getirdiğine inanıyorum.Ayrıca çok hırslı bir annesi var sanırım babası hapiste.Annesi şimdide küçük kızını ünlü yapmaya çalışıyor kendi reality şovları var.Bu kız ne zaman Paris Hilton ve Britney ile takılmaya başladı dengesi bozuldu.O gruba kim katılsa sapıtıyor.Nicole'ü hariç tutuyorum.Konu ile alakalı değil ama Simple life'ı seyrettiyseniz Nicole'ün ne kadar akıllı ve affedersiniz söz meclisten dışarı fırlama olduğunu görürsünüz.Paris yanında Selena gibi kalmıştı.Konumuza dönersek Michael'a medya tarafından yapılan zulüm şimdi Linsday'e yapılıyor.Michael bu açıdan empati kurmuş olabilir.Prenses Di'nin ölümünden sonra bence Michael'ın bu konuda dertleşecek kimsesi olmadı.Ayrıca Linsday'de aradığı baba şevkatini Michael'da bulmuş olabilir.Ortak noktaları çok aslında.

Pinokyo

Mesaj tarafından leydis Ptsi Nis. 11, 2011 10:20 am

Ben o yüzden o kızlarla takılmıyorum, benim de dengemi bozarlar Razz
leydis
leydis

Mesaj tarafından nesronic Salı Nis. 12, 2011 12:05 pm

Ben bu okuyucu yorumlarına bayılıyorum Very Happy biri hemen atlamış Very Happy "Add Dr. Conrad Murray as your physician. You can trust him when you get insomnia" dr. Murray'ı da kişisel doktorun olarak al, Uykusuzluk çekiyorsan ona güvenebilirsin" Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

- Similar topics