MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları

+14
deep_inside
tarmir
bo-bo
MİsmailJ
KingofMusic
ecz_mj
sinem_mj
Pinokyo
nunu
nesronic
umut356109
gizemaksut
leydis
MJ-4EVER
18 posters

1 sayfadaki 8 sayfası 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları Empty Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları

Mesaj tarafından Misafir Paz Haz. 12, 2011 8:08 pm

Dünyanın Gizli Tarihi diye ilginç bir kitap okuyorum.orda ''Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları''diye bir içerik de var .burdan paylaşmak istediğim,15 ağustos 1871 tarihinde ,amerikalı 33.derece Mason ve illuminat Albert Pike nin,aynı ünvanları taşıyan italyan Guiseppe Mazzini ye yazdığı bir mektup.mektup şu anda ingiltere de british museum da bulunuyormuş.kitaptan alıntı yapıyorum:
-Komünizm,faşizm(nazizm),siyasi siyonizm gibi ideolojiler kullanılarak 3 büyük dünya savaşı ve 3 büyük ihtilal yapılabilir.
1. Dünya Savaşı çıkarılarak bu savaşın sonunda Çar (illuminati tarafından)devrilerek,ülke ateist-komünistlere teslim edilecek.
1.Dünya Savaşının çıkması için ingiliz ve alman imp.ları arasındaki anlaşmazlıklar körüklenecek.savaş bittikten sonra,Rusya da komünist bir rejim kurulacak ve bu rejim,hükümetleri ve dinleri zayıflatmak için kullanılacak.
2. Dünya Savaşı faşistler ve siyonistler arasındaki anlaşmazlıktan kaynaklanacak.bu savaşın sonunda nazizm yokedilecek ve siyonizmin gücü artırılarak,filistinde bir israil devleti kurulacak.
yine 2. dünya savaşı sırasında enternasyonel komünizm güçlendirilerek,bütün avrupayı tehdit eder hale getirilecek.(2. dünya savaşı sonrası roosevelt ve churchill in politikaları bu bilgilerin ışığında daha iyi anlaşılıyor)
3. dünya savaşı,illuminatinin siyonistlerle İslam dünyası liderleri arasındaki anlaşmazlıkları körüklemesiyle çıkarılacak.Savaş,İslam ile siyasi siyonizm,karşılıklı olarak birbirini yokedecek şekilde yönetilecek.geride kalan milletler,bu konuda yeniden kendi aralarında bölünecek ve aralarında savaşacaklar.
3. dünya savaşı sona erdikten sonra,dünya egemenliğini ele geçirmek isteyen güçler, dünyada şimdiye kadar benzeri görülmemiş bir sosyal kıyameti kışkırtmalı.
..15 Ağustos 1871-Albert Pike..
Anonymous
Misafir
Misafir

Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları Empty Geri: Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları

Mesaj tarafından Misafir Paz Haz. 12, 2011 8:43 pm

şizofrenik dünya Rolling Eyes
Anonymous
Misafir
Misafir

Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları Empty Geri: Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları

Mesaj tarafından MJ-4EVER Paz Haz. 12, 2011 9:20 pm

Hey anasını yaa.. Dünyanın tarihi 1871'de yazılmış desenize.
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından Misafir Paz Haz. 12, 2011 10:00 pm

aslında bunları o yıllarda okuduğunu düşünsene şöyle dersin herhalde;deli saçması,manyakça fantaziler,adam manyak olabilir ama ilk iki söylediğinde haklı çıkmış.öyle bi manyak ki bu adam aslında Ku-klux-klan ın kurucularından bile olabilirmiş.hakkında google da bir sürü bilgi var.bir tanesi de şöyle:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Paz Haz. 12, 2011 10:18 pm

ve şu anda aklıma yine memorialdeki semboller geldi,(aynı zamanda fateddeki Gabriel karakterinin bileğindeki semboller)
yukarıdaki manyakça mektubun içinde geçen terimleri düşününce,faşizm,komünizm,ateizm,nazizm,siyonizm,ayrıca dinlerden de bahsediyor,islamiyetten,yahudilikten.aslında hiç bir siyasi ideolojinin,hiç bir dini inanışın onlar için bir önemi olmadığı görülüyor.insanlar bu kavramlar için birbirini yiyedursun,herkesin aslında ortak tek bir düşmanı var.memorialda da verilen mesaj buydu zaten.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından MJ-4EVER Paz Haz. 12, 2011 11:30 pm

Güzel bi yazı yazmış her kimse.. Michael bunların farkındaydı muhtemelen ve bu mesajları bize veriyordu ama anlayana tabiki.
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından leydis Ptsi Haz. 13, 2011 12:33 pm

Çok garip bunu neden sergilediklerini anlayamadım,bu rezil bir şey ancak saklanması gerekir, bunlar tam tersini yapıyorlar.Şengüncüm bilgiler için çok teşekkür ederim,3. bir savaşı zaten bekliyorum, yakın bir tarih de olacağını düşünüyorum sanırım bizler görürüz Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları 885318 Maykıııııllllll bir an önce geeeellllll Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları 586927
leydis
leydis

Mesaj tarafından gizemaksut Ptsi Haz. 13, 2011 7:03 pm

Aferin onlara Neutral
Bir aralar Mısır karıştı,Tunus karıştı,Libya karıştı ya hani şu Kaddafi falan. Şimdi de Suriye'de oluyor bişeyler.
Üçüncü dünya savaşını ben de bekliyorum.
gizemaksut
gizemaksut

Mesaj tarafından umut356109 Salı Haz. 14, 2011 9:36 am

Mis gibi dünyamızı narsist şizofren ayrıcana da dahi insanlar yönetirse işler bu noktaya gelir.İmparatorlukları yok etmek için milliyetçiliği yay milliyetçiliği yok etmek için dini yay....Mantık hep aynı gücü elinde tut yeter.
Dünya tek kuvvet olmadıktan sonra hiç bi *ok yiyemeyiz.Belki Michael ve onun gibiler de bunun farkındadır.Death Hoax ın en dikkat çekici yanı da bu.Tüm sebep onlar olabilir.Çaba gösteren insan elbette bi yerden sonra fuck lı cümlelere başlayıp çekip gidebilir.
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Haz. 15, 2011 11:39 am

Tüm izlmler aynı köke dayanır, tüm ideolojiler, partiler vs. hangi oluşumu neresinden tutarsanız tutun hepsi tek noktada birleşir... Hepsi çatışma yaratmak için yaratılmıştır, kurgulanmıştır, oynanmıştır ve hala daha sahnelenmeye devam etmektedir... vs. vs. vs. nasıl yorumlanırsa artık...

Şahsım adına hiç bir şeye inanmamayı seçtim, hoax ve Anonymous hariç, ki abartıyor olmayayım tabi ama bu ikisinin de kökü aynı merkezdemi merak eder oldum şu sıra...
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından nunu Ptsi Haz. 20, 2011 9:43 pm

son cümlene uzun zamandır şiddetle katılıyorum o konuda şüphelerim var benim de nesrincim. nasıl bir ölüm oyunu bu anlayamıyorum aşikar bir sır
nunu
nunu

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Tem. 20, 2011 9:44 am

Arkadaşlar, biraz uzunca bir yazı, kimi yerlerine şahsen katılmasam da, büyük oranda düşüncelerimle örtüşüyor. Beri yandan Hollywood yapımı filmlerde gördüğümüz her masonik sembolü kendimize karşı taaruz olarak değerlendirebiliyoruz ama durum tam aksi de olabilir. Burada Fight Club filminde görünen kimi subliminal mesajlarla ilgili anlatılanlara katılıyorum, ki Fight Club gerek romanı olsun gerek sinema versiyonu olsun benim için çok değerlidir, o yüzden bu yazı Fight Club incelemesiyle de çok hoşuma gitti. Biraz ağzı bozuk bir yazı hatta epeyce ağzı bozuk bir yazı ama küfürlere takılmadan okuyun mutlaka derim, Fight Club'ı da izleyin cidden, değerli filmdir.

Bir de dillendirmek istediğim bir şey daha var, Michael'ın kimi el açıları ile veya sahne şovlarında Illuminati ile ilgili sembollere yer vermesi konusu... Bunu örgüte dahil olduğundan değil de örgütünün karşısında yer aldığından yapıyor olması durumunu da aslında bu yazıdaki Fight Club incelemesi ile süpersonik net bir şekilde anlatıyor bence Very Happy Neyse, bünyeme uymayan kısımları olsa da sevdim bu yazıyı ben Wink

nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Tem. 20, 2011 10:20 am

nesronic demiş ki:Arkadaşlar, biraz uzunca bir yazı, kimi yerlerine şahsen katılmasam da, büyük oranda düşüncelerimle örtüşüyor. Beri yandan Hollywood yapımı filmlerde gördüğümüz her masonik sembolü kendimize karşı taaruz olarak değerlendirebiliyoruz ama durum tam aksi de olabilir. Burada Fight Club filminde görünen kimi subliminal mesajlarla ilgili anlatılanlara katılıyorum, ki Fight Club gerek romanı olsun gerek sinema versiyonu olsun benim için çok değerlidir, o yüzden bu yazı Fight Club incelemesiyle de çok hoşuma gitti. Biraz ağzı bozuk bir yazı hatta epeyce ağzı bozuk bir yazı ama küfürlere takılmadan okuyun mutlaka derim, Fight Club'ı da izleyin cidden, değerli filmdir.

Bir de dillendirmek istediğim bir şey daha var, Michael'ın kimi el açıları ile veya sahne şovlarında Illuminati ile ilgili sembollere yer vermesi konusu... Bunu örgüte dahil olduğundan değil de örgütünün karşısında yer aldığından yapıyor olması durumunu da aslında bu yazıdaki Fight Club incelemesi ile süpersonik net bir şekilde anlatıyor bence Very Happy Neyse, bünyeme uymayan kısımları olsa da sevdim bu yazıyı ben Wink

Fight club diyince aklıma bu haberi okudum bugün.

Pinokyo

Mesaj tarafından sinem_mj Çarş. Tem. 20, 2011 11:59 am

Gerçekten filmi merak ettim şimdi, en kısa zamanda romanını ya da filmini bulmalıyım bir yerden. Michael'ın bazı hareketlerine anlam veremiyordum, onlara bu kadar karşıyken nasıl oluyordu da Michael onların sembollerini falan kullanıyordu?! Bu incelemeyi okuyunca birşeyleri anlamaya başladım.Bu da Michael'ın bize mesajıydı. Smile Teşekkürler Nesrin abla. I love you
sinem_mj
sinem_mj

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Tem. 20, 2011 12:05 pm

Pinokyo demiş ki:

Fight club diyince aklıma bu haberi okudum bugün.

Bu da ilginç habermiş, bahsi geçen filmlerde iyi filmlerdir bu arada Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından umut356109 Paz Tem. 31, 2011 4:05 pm

Evet Nesrin Abla.Çok güzel bi noktaya dikkat çekmişssin.
Sembol yapan herkes illuminati taraftarımı?Bunu MJTurkfan da da tarrışmıştık.History Teaser daki o kocaman göz!

Burdada onu anlatmış Sikkofield abimiz.Gerçi okuyamadım yazıyı uzun zamandır takip edemiyordum.Okuyup araştırınca sizlerle de paylaşırım artık Very Happy
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından ecz_mj Cuma Ağus. 12, 2011 2:35 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu resimi Kadir Nelson'un tarzına benzettim,şu Michael'lı UFO'lu resme çok benziyor...Kime ait olduğu hakkında bilgisi olan var mı?
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından MJ-4EVER Cuma Ağus. 12, 2011 3:41 pm

nesronic demiş ki:Arkadaşlar, biraz uzunca bir yazı, kimi yerlerine şahsen katılmasam da, büyük oranda düşüncelerimle örtüşüyor. Beri yandan Hollywood yapımı filmlerde gördüğümüz her masonik sembolü kendimize karşı taaruz olarak değerlendirebiliyoruz ama durum tam aksi de olabilir. Burada Fight Club filminde görünen kimi subliminal mesajlarla ilgili anlatılanlara katılıyorum, ki Fight Club gerek romanı olsun gerek sinema versiyonu olsun benim için çok değerlidir, o yüzden bu yazı Fight Club incelemesiyle de çok hoşuma gitti. Biraz ağzı bozuk bir yazı hatta epeyce ağzı bozuk bir yazı ama küfürlere takılmadan okuyun mutlaka derim, Fight Club'ı da izleyin cidden, değerli filmdir.

Bu ne biçim bir anlatım tarzı yahu. Böyle yapınca bir şey yaptığını mı sanıyor arkadaş.
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından umut356109 C.tesi Ağus. 13, 2011 12:46 pm

Valla o blogtaki arkadaşın söylediği çoğu şeye katılıyorum.Geniş kitlelere hitap etmek için mizahı ve küfrü kullanıyo.Biraz sözlük siteleri tarzında yazıyo.
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından KingofMusic C.tesi Ağus. 13, 2011 1:06 pm

Arkadaş eski İnci sözlük yazarı aynı zamanda, anlatım tarzı bu yüzdendir herhalde.
KingofMusic
KingofMusic

Mesaj tarafından ecz_mj C.tesi Ağus. 13, 2011 1:16 pm

Ben küfürden hiç hoşlanmam,hatta yanımda küfür edilmesine dayanamam çıldırırım fakat bu yazılar beni aşırı derecede rahatsız etmedi,anlattığı şeyin temeline inmeye çalışınca üslubu akıcı buldum üstelik Wink
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından umut356109 C.tesi Ağus. 13, 2011 1:34 pm

Komedi sis Mizah sız Devrim olmaz.Ama son paylaşımda alttaki şiire hiç bulaşmayın Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları 83066
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından ecz_mj C.tesi Ağus. 13, 2011 8:02 pm

Bugün bir şey daha buldum,daha doğrusu bir facebook sayfasında paylaşıldı...Aşağıdaki inci sözlük sayfasındaki başlığı inceleyin,isterseniz başlığı google'da aratın,her halükarda bu başlığın malum olayla ilgili olduğunu göreceksiniz.Şu an sayfa yöneticileri bile başlığa giremiyormuş sanırsam...Anladığım kadarıyla konu başlığını paylaşınca göz simgesi çıkıyormuş,amaçları bunu yaymakmış...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından MİsmailJ C.tesi Ağus. 13, 2011 8:50 pm

Bu olay büyük ihtimalle feyk. İncide paylaştım feyk falan dediler. Ben bir yazar olarak anlatayım. İnci normal devam ederken birden bire bir göz simgesi çıktı. Smiley gibi bişey. Millet onu yapmaya başladı falan. 01051776 yazınca o göz çıkıyordu. Sonra İlluminati hakkında sorular falan sordular gençler galeyana geldi işte. Daha sonra o göz kalktı sözlükten. Millet bundan sonra da birsürü illuminati hakkında başlık falan açtı. Millet moderasyonun yaptıoğını düşündü. Bu resim de birinin fotoshopu sanırım. Çünkü böyle birşey yapsalar saklayabilirler. Ama inci İlluminatiye hizmet ediyor olabilir.Yukarıdaki yıldızlar sonra onun sağındaki "İnci we trust" yazısı. O yazı şöyle de okunabiliyor " İn G we trust" Yani G masonların özel bir harfi. Birde yukarıdaki butonları aşağıya kaydırınca şöyle bir gizli yazı ortaya çıkıyor.
"inci sözlük sevgidir. daniel bernoulli'nin, max planck'in torunları için matematik resim yapmak gibidir. inci sözlük boş bir tuvaldir resim yapmak isteyene."
Bu isimlerin de incide, mason olduğunu duymuştum. Hatta bir ara yazarlar deşifre ediyordu falan. Hatta moderasyonun "İnciminati hızla yayılıyor" şeklinde bir entrysi var. İnciminati kelimesini sıkla kullanıyorlar ama dalga mı geçiyorlar onu bilmiyorum. Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları 733568 Hepinizi beklerim inciye Smile
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından ecz_mj C.tesi Ağus. 13, 2011 9:01 pm

Zaten resimde görülen bu yazıyı yazan şahıslarda bir problem var anlaşılan,resmi aldığım yerde de inci sözlüğe yönelik bir suçlama yok.Eğer fake değilse bile bir kaç kişinin örgütlenip yaptığı bir işe benziyor Wink
ecz_mj
ecz_mj

1 sayfadaki 8 sayfası 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki