MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları

+14
deep_inside
tarmir
bo-bo
MİsmailJ
KingofMusic
ecz_mj
sinem_mj
Pinokyo
nunu
nesronic
umut356109
gizemaksut
leydis
MJ-4EVER
18 posters

7 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları - Sayfa 7 Empty Geri: Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları

Mesaj tarafından tubM C.tesi Haz. 23, 2012 1:28 pm

Haberim yoktu şimdi buldum videosunu. Ben bu tür konularla alakalı programları izleyelim derim. Zaten yapılmıyor ki, elimizde olanlardan parça parça bir şeyler kaparız.. Ne kadar doğrudur bilemeyiz ama biz de bir şeyleri görebiliyoruz artık. Fikir edinmek açısından izlenebilir. Yani ben izlerim bunu Şengün abla sonra haber ederim zaman vermeye değer mi değmez mi diye Very Happy

Bu arada uzun zaman oldu izleyeli [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bu film Huxley'in Cesur Yeni Dünya ütopyasından. Bence uzun yıllardır oluşturulmaya çalışan dünya düzeni de bu. İğrenç bi dünya valla yaşanmaz Smile İzlerken şu an önümüze sunulan, bize güzel gelen (gösterilen) bir çok şeyin amacının aslında Yeni Dünya olduğunu anlayınca sinirleriniz bozuluyor. Filmden çok bir şey beklemeyin yalnız, sanatsal bi değeri yok bence. Konuya odaklanmıştım ben Smile Kitabı okumak lazım aslında.
Bir de bu filmi ararken başka bi Cesur Yeni Dünya gördüm. 2011 yapımı. Leonardo Di Caprio oynuyormuş. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
tubM
tubM
Moderatör
Moderatör

Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları - Sayfa 7 Empty Geri: Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Haz. 23, 2012 1:38 pm

OK Very Happy
bu arada programın içeriği de şu şekildeymiş.;
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
bu linkten program da izleniyor sanırım.başka merak eden olduysa..
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından liberian girl C.tesi Haz. 23, 2012 8:41 pm

Mdenz demiş ki:OK Very Happy
bu arada programın içeriği de şu şekildeymiş.;
bu linkten program da izleniyor sanırım.başka merak eden olduysa..

etmez olurmuyuz:) teşekkürler hemen okudum:)

liberian girl

Mesaj tarafından tubM Salı Haz. 26, 2012 1:29 pm

Evangelistler, küresel çapta kaoslar yaratıp yeni dünya düzenini kurmayı amaçlıyor.Evangelistlere göre Tanrının iki tasarısı var. İlki ilahi tasarı. Bunlar evangelistlerdir. Cennete gideceklerini düşünürler.İkincisini dünyevi tasarı, İsraildir. Evangelistlerin cennete gidebilmeleri için İsrail’in kayıtsız şartsız desteklenmesi gerektiğine inanıyorlar.Bunun için resmi ve gayri resmi şekilde milyarlarca doları Amerikada toplayıp İsrail’e aktarıyorlar.
Evangelistler Deccal’e ve 666 sayısına inanıyorlar.

Yeni Dünya Düzeninin kurulması aşamasında son ele geçirilecek yerin adı Edom. Antik çağ eserlerinde de Anadolu’nun adı Edom olarak geçiyor. (İnternette aradım Edom’u [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] buldum, başka şeyler de yazıyor da Edomla alakalı olanlar şunlar: Tevrat'ta birçok yerde zikredilen EDOM diyarı bin yıllık Türk yurdu Anadolu topraklarıdır, Türkiye'dir. Esav'ın ülkesi olarak da zikredilir. Bir başka ilginçlik daha vardır. Edom kızıl/kırmızı anlamına gelir.
EDOM ülkesi Eski Ahit'te İsrailoğullarının düşmanı olarak zikredilir ve Edom diyarının; bunun içinde Kıbrıs, Güneydoğu Anadolu, Ürgüp-Göreme'ye kadar İç Anadolu ve Antalya'ya kadar Akdeniz Bölgesi yer alır, önemli bir kısmı İsrailoğullarına "vaat edilen topraklar" içinde yer almaktadır.
)

Türkiyede Efes, İzmir, Bergama, Akhisar, Alaşehir, Pamukkale kiliseleri Evangelistler için hac merkezi halindedir. Müslümanlar için Mekke ne kadar önemliyse Evangelistler için bu kiliseler de aynı önemi taşımakta.Ayrıca Tanrının Yürüdüğü Topraklar olarak geçen bölge de Anadolu ve hinterlandıdır. (Üstte verdiğim linkde buna da değiniyor)
Türkiyede de çok tanıdık Evangelistler varmış. Daha çok New Age’i ve peygambersiz İslam’ı yayma eksenli çalışmalar yürütülüyor diye özetleyeyim o bölümü.

İlk bilinen evangelist Jimmy Carter. Sonrasında Ronald Reagen ve Bush diye devam ediyor.
Dan Brown’ın kitapları da tamamen evangelist projelere yönelik kitaplardır. Ve Hollywood tamamen Musevilerin, İsraillilerin kontrolü altındadır. Sinema sektörünün dünya üzerindeki etkisine örnek olarak Stalin demiş ki, “Eğer Amerikan film sektörü benim elimde olsaydı başka hiçbir şeye ihtiyacım olmadan dünyanın her yerine komünizmi yayardım.” Evangelistlerin de buna benzer bir söylemi var: “ İsa mesihin elinde Hollywood olsaydı, başka hiçbir şeye ihtiyaç kalmazdı.”

Bazı filmlerden bahsediliyor videoda.Azınlık Raporu, Arlington Yolu, Kuşatma Altında, Kodadı Kılıçbalığı..Bu filmlerde 11 Eylül’ün senaryoları gizliymiş aslında. Ayrıca Matrix için de tam bir Mesih filmi diyor.

Bi yerden sonra konuyu değiştiriyorlar, ben önemli gördüklerimi izleyemezseniz diye not aldım. Sonuç olarak her şey inançlardan, dinlerden çıkıyor.

tubM
tubM
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından tubM Salı Haz. 26, 2012 1:31 pm

Ehe Smile Bakın bir de ne buldum.
tubM
tubM
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından Misafir Salı Haz. 26, 2012 2:26 pm

vay Shocked bu çok derin bi konu sanırım.özet için teşekkürler.aradaki makaleleri okumak için zaman ayırmak lazım..dünyada kaos isteyen bir gücün olduğu açık zaten.Michael ın Earth song da dediği gibi;''adamı bi rahat bırakamaz mısınız?''
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından umut356109 Çarş. Haz. 27, 2012 7:41 am

Bu gibi konuları iyi araştırmak lazım.Michael zaten bu Zionistlere Evangelistlere New Age çilere Illuminaticilre dikkat çekti hep.Çünkü tek amaçları var Sevgi yi yok etmek.

bizi bilgilendirdiğin için teşekkürler.Hoollywood da araştırmaya değer ayrı bi dünya.
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Haz. 27, 2012 9:36 am

tubM demiş ki:Evangelistler, küresel çapta kaoslar yaratıp yeni dünya düzenini kurmayı amaçlıyor.Evangelistlere göre Tanrının iki tasarısı var. İlki ilahi tasarı. Bunlar evangelistlerdir. Cennete gideceklerini düşünürler.İkincisini dünyevi tasarı, İsraildir. Evangelistlerin cennete gidebilmeleri için İsrail’in kayıtsız şartsız desteklenmesi gerektiğine inanıyorlar.Bunun için resmi ve gayri resmi şekilde milyarlarca doları Amerikada toplayıp İsrail’e aktarıyorlar.

Yeni Dünya Düzeninin kurulması aşamasında son ele geçirilecek yerin adı Edom. Antik çağ eserlerinde de Anadolu’nun adı Edom olarak geçiyor. (İnternette aradım Edom’u [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] buldum, başka şeyler de yazıyor da Edomla alakalı olanlar şunlar: Tevrat'ta birçok yerde zikredilen EDOM diyarı bin yıllık Türk yurdu Anadolu topraklarıdır, Türkiye'dir. Esav'ın ülkesi olarak da zikredilir. Bir başka ilginçlik daha vardır. Edom kızıl/kırmızı anlamına gelir.
EDOM ülkesi Eski Ahit'te İsrailoğullarının düşmanı olarak zikredilir ve Edom diyarının; bunun içinde Kıbrıs, Güneydoğu Anadolu, Ürgüp-Göreme'ye kadar İç Anadolu ve Antalya'ya kadar Akdeniz Bölgesi yer alır, önemli bir kısmı İsrailoğullarına "vaat edilen topraklar" içinde yer almaktadır.
)

Türkiyede Efes, İzmir, Bergama, Akhisar, Alaşehir, Pamukkale kiliseleri Evangelistler için hac merkezi halindedir. Müslümanlar için Mekke ne kadar önemliyse Evangelistler için bu kiliseler de aynı önemi taşımakta.Ayrıca Tanrının Yürüdüğü Topraklar olarak geçen bölge de Anadolu ve hinterlandıdır. (Üstte verdiğim linkde buna da değiniyor)
Türkiyede de çok tanıdık Evangelistler varmış. Daha çok New Age’i ve peygambersiz İslam’ı yayma eksenli çalışmalar yürütülüyor diye özetleyeyim o bölümü.

İlk bilinen evangelist Jimmy Carter. Sonrasında Ronald Reagen ve Bush diye devam ediyor.
Dan Brown’ın kitapları da tamamen evangelist projelere yönelik kitaplardır. Ve Hollywood tamamen Musevilerin, İsraillilerin kontrolü altındadır. Sinema sektörünün dünya üzerindeki etkisine örnek olarak Stalin demiş ki, “Eğer Amerikan film sektörü benim elimde olsaydı başka hiçbir şeye ihtiyacım olmadan dünyanın her yerine komünizmi yayardım.” Evangelistlerin de buna benzer bir söylemi var: “ İsa mesihin elinde Hollywood olsaydı, başka hiçbir şeye ihtiyaç kalmazdı.”

Bazı filmlerden bahsediliyor videoda.Azınlık Raporu, Arlington Yolu, Kuşatma Altında, Kodadı Kılıçbalığı..Bu filmlerde 11 Eylül’ün senaryoları gizliymiş aslında. Ayrıca Matrix için de tam bir Mesih filmi diyor.

Bi yerden sonra konuyu değiştiriyorlar, ben önemli gördüklerimi izleyemezseniz diye not aldım. Sonuç olarak her şey inançlardan, dinlerden çıkıyor.

Dünyada insanlar arasında savaş yoktur.Yeryüzünde ki bütün savaşlar Allah ile şeytan arasındadır.

Pinokyo

Mesaj tarafından MAGIC Çarş. Haz. 27, 2012 1:55 pm

Pinokyo demiş ki:
tubM demiş ki:Evangelistler, küresel çapta kaoslar yaratıp yeni dünya düzenini kurmayı amaçlıyor.Evangelistlere göre Tanrının iki tasarısı var. İlki ilahi tasarı. Bunlar evangelistlerdir. Cennete gideceklerini düşünürler.İkincisini dünyevi tasarı, İsraildir. Evangelistlerin cennete gidebilmeleri için İsrail’in kayıtsız şartsız desteklenmesi gerektiğine inanıyorlar.Bunun için resmi ve gayri resmi şekilde milyarlarca doları Amerikada toplayıp İsrail’e aktarıyorlar.

)

Dünyada insanlar arasında savaş yoktur.Yeryüzünde ki bütün savaşlar Allah ile şeytan arasındadır.

cokk dogru bı söz pınokyo bızler sadece aracılık yapıyoruz bu savaslara...

MAGIC

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Haz. 28, 2012 6:43 am

Bu çocuk Paris'in yakın arkadaşı, sanırım aileyede oldukça yakın.Hani bir ara haklarında aşk dedikodusu çıkmıştı! Chris Tucker ile resimlerini görmüştüm.Hiç bu kadar açık sözlü bir tweet görmemiştim.

Romeo Hodges‏@RomeoHodges
For 17 years the Illuminati has tired to ruin Michael Jacksons image, but to this very day he still has millions of worldwide fans.

Michael Jackson's unique talent got him to the top...not the Illuminati.

I need to stop talking about the Illuminati before they take me away.

Pinokyo

Mesaj tarafından tubM Salı Tem. 03, 2012 11:36 am

Tesadüfen evde rastladım şu habere.Netten aratınca başka bir haber daha dikkatimi çekti. Arasak daha neler vardır muhakkak ama bu tür haberler hiç ilgi çekmiyor malesef. Gazetelerde iki üç "doğru" haber olur, onlar da güme gider..

"Hollywood yapımcılarının Pentagon ve CIA'den destek aldıkları ortaya çıktı."

tubM
tubM
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından umut356109 Çarş. Tem. 04, 2012 10:32 am

Ne utanmaz ne pislik herifler bunlar.Önce Ladin i CIA ajanı olarak Ortadoğuya yolladılar sonra öldürüp (çoktaaan) Afganistana girdiler sonra adamı böyle katlettik diye filmini çekiyorlar.Bööööhhh yani. Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları - Sayfa 7 885318
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Tem. 04, 2012 2:38 pm

2004 te ölen yaser arafat ın diş fırçası,kıyafetleri gibi gibi özel eşyalarında yüksek miktarda radyoaktif madde polonium-210 bulundu.bu durum hastalığı ve ölümü sırasında tutulan tıbbi kayıtlarla uyum göstermiyor.2006 da da eski bir rus ajan Alexander Litvinenko aynı madde yüzünden ölmüştü.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından tubM Çarş. Tem. 04, 2012 4:26 pm

Ben artık şeytanlıklarına şaşırmak istiyorum Smile Bunu da mı yaptınız Shocked demek istiyorum.
tubM
tubM
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından liberian girl Perş. Tem. 05, 2012 2:15 pm

tubM demiş ki:Ben artık şeytanlıklarına şaşırmak istiyorum Smile Bunu da mı yaptınız Shocked demek istiyorum.

Aynen bunlar bile o kadar hafif geliyorki Deccale inanıyorlarmış günü geldiğinde cehennemde başlarına gelecekleri görünce onlar şaşırırlar inş.Twisted Evil

liberian girl

Mesaj tarafından umut356109 Paz Tem. 08, 2012 7:57 pm

çok ilgimi çeken bi videoyu paylaşıyım dedim.Gerçeğin sorgulanması.
Fiziki dünyada bilmediğimiz çoğu gerçekleri üstü örtülen olaylrı ve durumları nedense Hollywood'da izlediğimizi aklımızda bulundurarark seyredelim.Filmlerin de bi gerçekliği olur.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (Yarısını izlemeniz yeterli Very Happy )
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından tubM Paz Tem. 08, 2012 8:48 pm

Ben de [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sayfayı boş bi zamanınızda okumanızı tavsiye ediyorum. Bir bölümü ekleyeyim:

Seçimler tamamen bir aldatmaca olup, vatandaşın düşüncesine bir değer veriliyormuş gibi gösterilmektedir. Seçimlerde aday bol bol vaatlerde bulunarak seçmenin gururunu okşar ve seçmene sorunlarının farkında olduğu izlenimi verir. Seçmen için ise birisinin sorunlarını bilmesi yeterlidir, vaatlerin yerine getirilmesi onun için ikinci planda kalır. Hiçbir zaman da seçim öncesinde verilen sözler tutulmaz ve bir süre sonra da tamamen unutulur, gelecek seçimlere kadar. Seçimden sonra devlet yine Tanrı rolünü oynamaya devam edecektir. Zamanımızda, Amerika Birleşik Devletleri’nin kapitalizmi tez, Rusya’nın komünizmi anti-tez olmuştur ve sentezi dünya “Küreselleşme” olarak sunduğumuz “Yeni Dünya Düzeni” olacaktır. Bu yeni rejime faşizm diyebiliriz; çünkü otoriter bir devlet yönetimi, bizim anlayışımıza göre, dünyayı yönetebilmek için en ideal rejimdir. Böylece kişilerin yaşamı polis denetimiyle mutlak kontrol altına alınacak, varlıklarına devlet her an el koyabilecek, toplumlar bizim istediğimiz şekilde yönlendirilecek. Bu yeni düzende fakir yaşlı ve hastalara yer yoktur ve onların hemen yok edilmeleri gerekmektedir.
tubM
tubM
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından ecz_mj Ptsi Tem. 09, 2012 6:30 pm

Hollywood demişken dün televizyonda New York'ta Deprem filmine rastladım. İzleyeyim dedim. Film 1999 yapımıymış. Çok büyük bir deprem sonrasında şehir yerle bir oluyor, büyük binalardan sadece ikiz kuleler ve empire state binası ayakta kalıyor,hem de hiç bir hasar almadan. Garip değil mi sizce de?

Ha bir de dün gördüğüm bir resmi ekleyeyim,iki 20 doları katlayarak yan yana tutmuşlar,iddiaya göre ikiz kulelerin yandığı görülüyor para üzerinde;

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından umut356109 Ptsi Tem. 09, 2012 9:49 pm

bence o resim biraz abartı olabilir.yani 11 eylül kurgusunu 20$da vermek. insan bi şeyi görmek isterse nere baksa onu görür.bu sıralar fazlasıyla kirli bilgi var

Seçimlere ilişkin de gzl bi laf vardır.Üniversitede atarlı hocalar çok sık dile getirir.Demokrasi çoğunluğun diktatörlüğüdür derler
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından tubM Salı Tem. 10, 2012 9:43 am

"Demokrasi, yönetenlerin isteklerini yönetilenler istiyormuş gibi gösterme sanatıdır."
Günümüzdeki demokrasinin karşılığı aynen budur bence.

Eklendiyse gözümden kaçmış demek ki ama böylesi de nasıl kaçar gözümden. İnsan hakları evrensel bildirgesi :

Bir de, bu üçgen içindeki göz (Lucifer'in gözü) şaşıymış ve eğik bakıyormuş o yüzden masonlar tokalaşırken gözleri eğik şekilde aşağı bakarlar.
Yani bula bula şaşı bi tanrı bulmuşlar. Şekilciliğe karşıyız mesajı veriyorlar Razz Smile
tubM
tubM
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından ecz_mj Paz Tem. 15, 2012 9:55 pm

İşte bir Hollywood-11 eylül ilişkisi daha. Pasaporttaki tarihe dikkat!!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından ecz_mj C.tesi Ara. 15, 2012 7:44 pm

İki gün önce Türkiye saatiyle sabah 3-4 civarı Amerika'daki Sandy Kasırgası mağdurlarına yardım için 12.12.2012 konseri düzenlendi. Şimdi o konserden bir kısmı (Eric Clapton'dan bir şarkı) içeren youtube linkini ekliyorum. İzleyin bakalım, arkadaki spot ışıklarının gösterdiği sembolü farkedebilecek misiniz?
Algıda seçicilik mi dersiniz, vay be mi dersiniz bilemiycem Smile

ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından Minmylife C.tesi Ara. 15, 2012 9:57 pm

yok yok algıda seçicilik deil, besbelli göstermişler yani..göstere göstere diye bir tabir vardır ya..aynen öyle.

Minmylife

Mesaj tarafından ecz_mj C.tesi Ara. 15, 2012 11:46 pm

Minmylife demiş ki:yok yok algıda seçicilik deil, besbelli göstermişler yani..göstere göstere diye bir tabir vardır ya..aynen öyle.

Değil mi? Bana da öyle geldi ama ne bileyim bazen çok mu paranoya yapıyorum diyorum Smile Bu spotlar konser boyunca yandı söndü, yani sadece Eric Clapton'a özgü bir gösteri değildi üstelik.
Enteresan birşey oldu üstteki videoyu eklerken, televizyonda Rihanna'nın brit ödülleri "umbrella" performansı vardı ve şu görüntülerle karşılaştım. Dev piramite bakın ve de arkadaki ekranda akan görüntüye...Daha önce görmemiştim. Shocked Bunu da ekleyeyim

ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından Minmylife Salı Ara. 18, 2012 8:58 pm

rihanna nın adı bile illuminatiyi çagrıştırıyo bana duyunca..özellikle o da inancını gizlemekten çekinmeyenlerden...bütün kliplerinde semboller var.

Minmylife

7 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki