MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları

+14
deep_inside
tarmir
bo-bo
MİsmailJ
KingofMusic
ecz_mj
sinem_mj
Pinokyo
nunu
nesronic
umut356109
gizemaksut
leydis
MJ-4EVER
18 posters

6 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları - Sayfa 6 Empty Geri: Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları

Mesaj tarafından sinem_mj Perş. Kas. 17, 2011 7:34 pm

Adamlar aşmış artık, üçgen göz sembolü önünde konuşma yapıyorlar, hayret bir şey affraid

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
sinem_mj
sinem_mj

Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları - Sayfa 6 Empty Geri: Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Kas. 23, 2011 5:05 pm

daha önce burda blog sayfaları paylaşılmış olan michael sikkofield ın şahsi bi mesele ile ilgili yazdığı bir yazı.
içindeki bir paragraf özellikle hoşuma gitti;
-Öyle bir devirde yaşıyoruz ki, insanlara "konfor" verdiler ve karşılığında insanlardan "huzuru" aldılar. Ve bu insanlara bir de "korku" aşıladılar, "başına bir şeyler gelebilir" korkusu dayattılar bu insanlara. Medya yoluyla, terör yoluyla, kapitalizm yoluyla, bu insanlara "sadece evlerinizde ve iş yerlerinizde güvendesiniz" korkusu veriyorlar dünya çapında. Ve insanlardan yavaş yavaş insani yönlerini bırakmaları isteniyor. Gittikçe robotlaştırılıyoruz. Eğer bir işten "kazanç" sağlamayacaksan, ona bulaşma deniyor bu insanlara. Beton yığınlarının içinde yapay bir hayatı yaşayan ot sürüsü haline getiriliyoruz yavaş yavaş.

Fakat ben biliyorum ki bütün bu imkânların, teknolojinin, kıytırık şehir hayatının ve klimalı evlerin içinde, hala sobanın üstünde unutulmuş mandalina kabuğunun salona yaydığı kokuyu özleyen insanlar var.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından umut356109 Perş. Kas. 24, 2011 8:37 am

Gittikçe koyunlaşıyor millet.Ya da sikkofield in dediği gibi otlaşıyor.Her şey güllük gülistanlık herkes süt dökmüş kedi.
IMF de yeni borç açıyomuş ohhh ne güzel.Bedelli de çıkıyo.Yakında Suriye'ye de gireriz.Koyunlara çoban gerek.

Olsun her şeye yağmen sobanın üstünde unutulmuş mandalina kabuğunun salona yaydığı kokuyu arada bir tecrübe etmeye devam ediyorum.Öneririm Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları - Sayfa 6 3856099901
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından Misafir Perş. Kas. 24, 2011 2:42 pm

otlaşma -koyunlaşma konusunda daha nereye kadar gidebileceğiz acaba ?V For Vendetta başlığındaki esrarengiz V kişisi geçen sene 1984 kitabıyla ilgili bir video göstermişti.o zaman burda bulunan 18 yaşındaki arkadaşlardan böyle bir kitap olduğunu öğrenmiştim ve ben 36 yaşındaydım.(burayı bunun için seviyorum.çocuk okumuş,ben bu yaşıma gelmişim okumamışım. ama bununla ilgili her iki taraf da bir kompleks duymuyor.burdan çok şey aldım gerçekten.)nihayet geçenlerde okuyabildim kitabı.gerçekten otlaşma-koyunlaşma konusunda gelinebilecek en son noktayı anlatmış.hem de 40 lı yıllarda yazılmış ve dün haberleri seyrederken kitabın öngördüğü şeylerin gerçekleşiyor olduğunu hissettim.bilimkurguyu da ciddiye almak lazım.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından umut356109 Perş. Kas. 24, 2011 9:07 pm

Aslında elit kesim koyun-ot dünyayı kendileri ifşa ediyor.Alan alsın okusun kalan kalsın biçiminde.Ama millet ot kalmaya devam ediyor.Ben de bu aralar Gelenler,Zeitgesit belgesellerine fln konu olmuş o Ekonomik Tetikçinin İtirafları kitabını okuyorum.Sistemi anlamaya çalışanlar için 4*4lük.

Bu arada yaş cidden 36 mı Very Happy Anaaam yaşlanmışız. Wink Şaka Şaka
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından Misafir Cuma Kas. 25, 2011 3:54 pm

o da geçen seneydi,şimdi 37....17 iken 27 olanlar bana yaşlı görünüyordu,27 iken 37 olanlar yaşlı görünüyordu,şu an 47 yaş bile bana genç görünüyor Very Happy
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Ara. 06, 2011 3:48 pm

Call of duty modern warfare 3'ü oynayan var mı ?

Pinokyo

Mesaj tarafından umut356109 Salı Ara. 06, 2011 8:50 pm

Nolmuş Call of a tam oynamadım o seriyi ama bilgim var biraz
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Ara. 07, 2011 6:42 am

Oyun muhteşem tam sonunda kadar oynadım tam final sahnesinde güzel bir üçgen-göz kombinasyonu gördümde benden başka gören var mı diye soracaktım Very Happy

Pinokyo

Mesaj tarafından KingofMusic Çarş. Ara. 07, 2011 12:27 pm

Ben biraz oynadım diye bilirim MW3'ü. Oyunun bir çok yerinde Üçgen-göz kombinasyonunu görmek mümkün. Aynı şeyler MW2'de de mevcuttu zaten. Smile
KingofMusic
KingofMusic

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Şub. 13, 2012 3:32 pm

bu gün michaelsikkofield in paylaştığı bi videoyu gördünüz mü?
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından deep_inside Ptsi Şub. 13, 2012 10:11 pm

Mdenz demiş ki:bu gün michaelsikkofield in paylaştığı bi videoyu gördünüz mü?

Kanım dondu affraid

Hele şunu görünce iyice kanım çekildi:
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından umut356109 Ptsi Şub. 13, 2012 10:36 pm

Videoyu şimdi gördüm tekrar tekrr izliyorum kardeşimle.neredeyse ağlıycam..Başımı alıp köyüme ormanlara kaçasaım var Embarassed

ayrıca sikkofield uzunca bi süredir yazmıyo.tv ye çıkabilir takiplerdeyiz
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından umut356109 Ptsi Şub. 13, 2012 11:16 pm

Videodaki üstad Teoman Karadeniz miş.Abimizin de dediği gibi takmışlar bi illuminatiye gidiyo bütün koyun gençlik. Crying or Very sad Illuminati geyiğni bırakıp daha somut konulara yönelmesi gerek bu milletin

Ben bu konu hakkında Steven Hiatt in Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 3 kitabından bazı alıntılar yapıp bahsetmek istiyrum.tam üstüne geldi videonun.Son cümle aslında her şeyi anlatıyor.

""Bu sisteme "ŞİRKETOKRASİ" denir.

Bankalar bir yere offshore şube açar.Analizci, muhasebeci görünümünde para aklayan,vergi kaçıran ekonomik tetikçiler çalıştırır.Borç paketiyle bir yere giden, karşılığında Küresel Kuzey in çıkarlarını koruyan IMF ekibi de birer tetikçidir.Bankalar, şirketler parayla gücü elinde bulundurur.Yaptıklarını da devlet paravanı arkasına saklanarak yasal gösterirler.Küresel Güney paydan nasibini almaz.Para üzerine kurulu böyle bir sistem vardır.Bu düzenin yurttaşları hakka sahip olanları insanlar değil dolarlardır.

Para offshore sistemle aklanır.uluslararası para transfer sistemi para dolu bavullarla döndürülmez.Hayali para ve sayılar söz konusudur.Bu sistemde paraya dokunulmaz .Şirketler vakıflarla yardım fonlarıyla para yasal aktife çevrilir.

Bu düzende serbestlik sağlanır.Bırakın yapsınlar bırakın geçsinler.Amaç Küresel Güneyi 3.Dünyayı geniş anlamda da bütün insanlığı haraca bağlamaktır.Süper güç ABD bile mevzu para olduğunda şirketlere merkez bankalarına para fonlarına yalvarır.Küresel Kuzey (G8 ülkeleri çokuluslu şirlketler dünya bankası IMF soylu aileler)rakibini borca sokarken imtiyaz alır.Cüceleşen rakip karşısında verilen borç, hileli ihalelerle anapara kaçışıyla manipüle edilen piyasayla silah satım antlaşmalarıyla vergi kaçırma para aklamayla faili meçhullerle hileli seçimlerle askeri müdahalelerle yerellein bölünmesiyle bütçe denetimi ve kamu özelleştirmeleriyle geri alınır.Hadef rakibi paradoksa bağlamaktır.

3.Dünya aslında borçla ruhunu dükkana rehin bırakır. Geri kalmış ülkeler borç ithal ederken insan ihraç eder.

Bu sistemde Ülkelerin yönetimini paraya sahip şirketler yapar. Hükümet şirket etkileşimi her yerde vardır.Bu şirketler aile içi güçle yönetilir.Bush, İng.Kraliyet,Suudi Şeyh,Katolik Papalık ,Rotschild, Rockefeller,Clinton, Morgan……….aileleri gibi.

3.Dünyanın borç yükünü hafifletmek için birçok girişim yapılmıştır.Sivil tolum Örgütleri siyasiler sanatçılar .Ama Kimse borç silmenin küresel yardım veya ekonomik planlama girişimleri kadar başarılı olmayacağını nedense tahmin edemez.Bu durum adeta pisliği halının altına süpürmektir.(İtalya Yunanistanın günümüz hali gibi).Bu elinden bütün varlığı alınmış, tarım toprakları bitirilmiş,madenleri çalınmış,siyasileri satın alınmış; çıkar yolu kalmayan gençlerinin korsanlığa yönelmesi ve sonucunda askeri müdahele, donanmalar yollamayla karşı karşıya kalmasıyla biten(Somali) ,dramatik ülkelere çeşitli yardımlarla bikaç milyar dolar sus payı vermektir.

Bankalardan kredi almaz sistemi kullanmazsak sistem çöker.herşeyin kaynağı bilinçlenmedir.Bilinçlenme getiri olarak eşitlirk,insaniyet, paylaşma duygularını oluşturur.İnsanlar gizli saklı örgütleri şehir efsanelerini ortaya çıkarmaya çalışmaktansa , ay sonu kendilerini çok ilgilerndiren bir konuya çok açık olan parasal sisteme anlamaya çalışmaları çok mantıklı olur.""

umut356109
umut356109

Mesaj tarafından leydis Salı Şub. 14, 2012 4:11 pm

Bununla ilgili bir videoda vardı,bu ve buna benzer konuları işliyordu,bana kalırsa dünya oldukça kötü bir yere geldi,adeta bir bataklık gibi istediğin kadar çırpın içinden çıkamıyorsun,Umut ben de çoğu zaman bir ormana gidip yerleşmeyi düşünmüşümdür ama şundan eminim ki orman havası alıyorsun,hayvanları seviyorsun diye bile vergi almaya gelirler,ben boşuna şu Aralık ayını beklemiyorum ne olacaksa olsunda bari kalan insanlar rahat yaşasınlar,şu mevcut haliyle hiç iyi bir noktaya gidilmediği ortada No
leydis
leydis

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Şub. 15, 2012 2:59 pm

umut356109 demiş ki:

3.Dünya aslında borçla ruhunu dükkana rehin bırakır. Geri kalmış ülkeler borç ithal ederken insan ihraç eder.

Bu sistemde Ülkelerin yönetimini paraya sahip şirketler yapar. Hükümet şirket etkileşimi her yerde vardır.Bu şirketler aile içi güçle yönetilir.Bush, İng.Kraliyet,Suudi Şeyh,Katolik Papalık ,Rotschild, Rockefeller,Clinton, Morgan……….aileleri gibi.

the love of money is the root of all evil-MJ
benim anladığım kadarıyla,dünyayı yöneten insanlar-aileler-şirketler-piramidin tepesinde bulunanlar,paraya ve güce tapan,bu gücün kendilerine tarihten gelen bir hak olduğunu farzeden insanlar.onlar için aşağıda bulunan insanlara ne olduğu önemli değil,yeter ki onlar yukardaki yerlerinde(doğuştan hakettiklerini düşündükleri) kalabilsinler.ama bulundukları yeri,aşağıdakilerin orda durması sayesinde koruyorlar.en alt basamakta olmak istemeyen ama asla en yukardaki basamağa çıkamayacak olanlar da sanırım bu işte büyük rol oynuyor.belki de bu ara basamaktakileri oluşturmak için bazı inançları kullanıyorlardır.masonluk-illuminati gibi.bu çeşit inançlar onların en aşağıdaki halk tabakasından hem uzak ve ulaşılmaz olmasına,hem de bu güya gizli örgütlerin onları elbirliğiyle tepede tutmasına olanak sağlıyordur.yani onlar için illuminati ya da başka bir inanç aslında bir değer ifade etmiyor.ama buna bağlı insanlar yaratarak onların ara basamakları oluşturması işlerini kolaylaştırıyordur.mesela masonlar kendilerini diğer insanlardan daha yukarda bir basamakta hissetmeye devam etmek istiyorlar,mesela ırkçılar,diğer ırklardan daha üst bir basamakta sanıyor kendilerini.ama aslında hiç biri en yukarda değiller ve aslında hepsi yukardaki aileler tarafından kullanılıyor.(bir çeşit şahsi zırvalık yazdım sanırım,neyse boşverin siz Very Happy )
neyse,sonuçta ortaya atılan çözüm,yani insanların bankalarla ilişiğini kesmesi,belki de en etkili çözümdür.ama yıllara dayanan köklü bir zihin kontrolü var.geçen sene ünlü bir futbolcu bu çözümü dile getirdiğine yorumlar şöyle olmuştu;''böyle bir şey zzaten olamaz,ama olursa sistem çöker ve bundan herkes zarar görür,biz de mahvoluruz,çöken sistemin öyle bir altında kalırız ki..vb.vb.'' bu tür korkular belki de gerçeklik payı olan şeyler.ama çözümü daha uzun zamana yaymak için bilinçlenmek falan lazımsa,adamlar onun da önüne geçmeye çalışıyor zaten geçen seneki Bilderberg toplantısının ana konusu -interneti kısıtlamak-tı.bunu da insanların iyiliği için diye geçiştirdiler.bakın son aylarda neler oldu.hükümetler sözleşmiş gibi internet kontrolü uygulamaya yeltendiler.toplumlar kontrole karşı ayaklandılar.işin güzel yanı,belki dünyayı yöneten adamlar geç kalmıştır.sonuçta bunların ilahi güçleri falan yok ya canım.belki artık bazı şeyleri engelliyemiyorlardır.bunlardan biri olan Jay-Rockefeller bi zaman demiş ki;
"Internet should have never existed-internet asla varolmamalıydı ''
bir de bizim Tuba nın FB da paylaştığı bir video vardı.sonunda artık dünya onları tanıyor.bu da bi gelişmedir belki;
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından umut356109 Çarş. Şub. 15, 2012 9:40 pm

önceleri baktılar internet çok zararlıymış onu karman çorman bi hale getirip yok etmeye kullanışssız hale getirmeye çalıştılar . işe yaramadı.baktılar net patladı gitti artık bildiğin sansür başladı. Sikkofield ın da dediği gibi bir an önce bilinçlenmek lazım Embarassed
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından umut356109 C.tesi Mart 03, 2012 3:52 pm

yeni çıkan buTL simgesi zaten bişiler çağrıştırıyodu.
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından Misafir Perş. Nis. 12, 2012 2:37 pm

bu yazıyı burda paylaşmayı düşünmüş Nesrin.illuminati ile ilgili Burak eldem in yazısı.biraz farklı bakıyor olaya.;
bu arada bu yazı doğru olabilir belki,ama burak eldem de engin ardıç ve serdar turgut gibi isimlerce desteklenen bir yazardır. ayrıca..
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Paz Nis. 22, 2012 3:08 pm

GDO ya neden karşı olmalıyız? bu yazı onunla ilgili.kırma tohumlardan başlayarak GDO ya uzanan çalışmaların,aslında adamlar için neden -petrolü kontrol etmeyle eşdeğerde- önemli olduğu? tarım tarihinin doğduğu yer olan mezopotamyadaki 8000 yıllık geleneksel tarımın ve doğal tohumların nasıl yok edildiği? bir telefonla bir bilimadamının nasıl susturulduğu? bilim dünyasının bu adi mafyanın nasıl bir oyuncağı olduğu? dünya üzerinde ailelerin yerel üretimiyle yapılan tarım ve hayvancılığın nasıl öldüğü ve şirketleşmeye,daha da kötüsü tekelleşmeye gittiği?...korkarım ki eğer -dur- diyen olmazsa,bu işin sonunda tüm dünya şu an Iraklı çiftçilerin geldiği noktaya gelecek...belki de çok yakında hiç birimiz kendi evimizin bahçesinde kendi istediğimiz domatesleri yetiştiremeyeceğiz.böyle bir özgürlüğümüz olmayacak.bu hiç de uçuk bir teori değil.adamlar boğazımıza göz dikmiş çoktan(hoş ben gerçi şu an da domates yetiştiremiyorum ama en azından hayalini kurabiliyordum)
ÖLÜM TOHUMLARI
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından umut356109 Paz Nis. 22, 2012 10:47 pm

Rock A Fella Very Happy ya da değinmiş.Bildiğim kadarıyla uzaklarda değil Türkiye de asil tohumların patentleri bu aile tarafından alınmıştı.İlginç.Amaç zaten sistemin efendilerine yetecek kadar insanı (max1milyar) hayatta bırakmak.
Hitlerin dediği gibi "yahudi baronları beni yoksul yahudileri öldürmem için finanase etti". Doğal değil de yapay seleksiyon.İlk iş gıda tabi
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından Misafir Salı Nis. 24, 2012 3:16 pm

tohumların birilerinin malı olması fikrine dayanamıyorum.bu hava gibi su gibi yaşamsal bir şey.bir anda bir parasal sektöre dönüşmesi çok korkutucu.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Haz. 23, 2012 12:52 pm

şu Ahaber de evangelistler konusu mu işlenmiş ne? seyreden oldu mu? seyretmeye değer mi sizce?
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo C.tesi Haz. 23, 2012 1:21 pm

Ben 1-2 dakika baktım ama ilgimi çekmedi kapattım.Eveangelistler kökten dinci hıristiyanlar değil mi , masonlarla bir ilgisi var mı ?

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Haz. 23, 2012 1:27 pm

bi ara bi başlıkta bunlar hakkında konuşmuştuk diye hatırlıyorum.şimdi o sayfayı bulamıycam ama G. bush un da bunlardan biri olduğunu ,sayılarının fazla olduğunu ve son yıllarda Irak ta bile bir çok evangelist kilisenin açıldığını falan konuşmuştuk.kıyametten önce yapmayı planladıkları bir armageddon savaşları vardı ve kendilerine seçmiş oldukları düşmanları vardı.armageddon u kutsal kabul ettikleri için bu büyük savaşın temelini hazırlamayı da bir görev olarak biliyorlardı.hatırladığım bunlardı..masonlarla alakalı mı bilmiyorum ama olabilir sonuçta aynı piramidin farklı basamakları..
Anonymous
Misafir
Misafir

6 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki