MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

More than 1 hoax??

3 posters

More than 1 hoax?? Empty More than 1 hoax??

Mesaj tarafından deep_inside C.tesi Ağus. 06, 2011 11:53 pm

Şimdi dostlar, söz konusu Michael olunca, hep daha fazlasını beklemek gerekiyor galiba çünkü bu hoax işini daha önce de başka şeylerde de yapmış gibi görünüyor. Gerekli kanıtları da sağlamışlar. Bu videoda Michael'ın Lisa'yla evliliğinin hoax olduğu söyleniyor. Özetle nikahı kıyan adamın kendi bölgesi dışında nikah kıyma yetkisi yok ama bölge dışında nikahı kıymış-ki bu nikahı geçersiz kılıyor, nikah esnasında okunan "Michael Joseph Jackson" adını da açığa kavuşturmuş oluyor. Videonun ikinci bölümünde de aslında çiftin ilişkisinin hiç de bizim bildiğimiz gibi olmadığını, Michael'la tanışmayı Lisa'nın istediğini hatta bir demo hazırlayıp ona dinlettirmek istediğini öğreniyoruz. Michael'a takıntılı hale geldiğini, arayanın sürekli o olduğunu ve senelerce peşinden koştuğunu da. Michael'ın boşandıktan sonra onunla konuşmadığını ama Lisa'nın ona dönmek için aylarca peşinden koştuğunu belirtiyor video. Michael...daha nasıl şaşırtacaksın acaba?? Laughing
Videolar:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (part 1)
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (part 2)
deep_inside
deep_inside

More than 1 hoax?? Empty Geri: More than 1 hoax??

Mesaj tarafından Misafir Paz Ağus. 07, 2011 1:09 am

nikahdaki joseph ismi hep kafama takılmıştır zaten.biyerde de boşandıktan sonra Michael a yakın olabilmek için Lisa nın Janet la kanka olduğunu falan okumuştum.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Ağus. 07, 2011 10:53 am

Çok ilginç.Bir yaşıma daha girdim.Ben Michael'ın Lisa'ya ciddi olarak aşık olduğunu düşünüyordum.You are not alone klibinde aralarında ki kimya ve çekim gayet net görünüyor.Ben Lisa'yı gerçekten sevmeye başladım ayçiçekleri mevzusundan sonra.Biraz dikkafalı birine benziyor diye düşünüyordum.Michael'ı bile takmayan birisi.Ama bu videolar aksini iddaa ediyor.Michael'ı isteyen Lisa ise,Michael neden o Lisaya çok benzeyen tabloyu almış.O tabloyu gördüğüm an bu adam hala bu kadına bir parça aşık diye düşünmüştüm.

Ayrıca bu evlilik sahte ise,bu reklam evliliği diyenlerin işine yaramaz mı bu sonuç.

Pinokyo

Mesaj tarafından ecz_mj Paz Ağus. 07, 2011 1:30 pm

Şimdi benim bu videoları izledikten sonraki düşüncem şu oldu;bu evlilikte baştan beri giden yanlış şeyler var ve bunlardan bir tanesi de Michael'ın çocuğunun olması karşılığında yapılan sahte bir evlilik...Michael'ın sıkıntılı döneminde LMP den aldığı destek onu bu anlaşmayı LMP ile yapmasını sağlamış olabilir,ve zaten Michael sıradan bir insandan çocuk yapacak biri değil,kendine göre belirlediği kriterleri var (daha önce bir yerde rastlamıştım ama nerde?).Yani diyeceğim o ki LMP ortaya böyle fırlamasaydı Michael'ı sıkıntılarından kurtarabilecek ve onu çocuk sahibi yapabilecek başka biri çıkabilirdi.Zaten Debbie Rowe da böyle biri aslına bakarsanız.Randy Taraborelli nin kitabını bende okumuştum,Michael'ın hastane dönemi var bildiğiniz gibi bunun için konsere çıkamıyor,hastaneye bir hücum gelen LMP hastaneden yüzü bir karış,allak bullak olmuş şekilde çıkıyor.Çünkü o anda Michael'ı gerçekten kaybettiğini öğreniyor yani Debbie'yi öğreniyor ve yazara göre (aslı var mı bilemem) Debbie Michael'dan hamile fakat çocuk düşüyor.Michael çocuk istediğini geri çeviren ve anlaşmaya uymayam LMPyi de sepetliyor.
Yani bana göre Michael acayip süper bir oyunculuk sergilemiş değil LMP ye aşkla bakarken,o bakışlar gerçek fakat kaynağı LMP değil,Michael'ın LMP'den geleceğini umduğu çocuk...Bu arada LMP'yi hiç sevmiyorummmmmm,çok şeyten şeytan bakıyor ya Razz
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Ağus. 07, 2011 1:57 pm

İşte bende bunu anlamıyorum.Bir erkek sadece çocuk sahibi olmak için mi, bir kadınla evlenir yoksa o kadına aşık olduğu için mi?Michael neden aşık olduğu ya da olacağı bir kadından çoçuk sahibi olmak istemedi bunun yerine taşıyıcı anne kullandı.Lisa doğru seçim çocuk için de evlilik içinde.Çünkü zaten herşeye sahip Lisa ne maddi ne de manevi olarak Michael'dan birşey talep edecek biri değil.

Ama gerçekten bu sorunun cevabını merak ediyorum.Niye herkes gibi sadece aşık olarak evlenmeyi değil de böyle evlenmeyi tercih etti Michael.Bu kadar mı az güveniyor kadınlara,çok mu aşk acısı çekti ya da??

Not:Şeytan şeytan bakan Lisa,sırtlan dişli Lisa (Sedefcimin lafı) çok güldüm ya acayip yaratıcıyız söz konusu Michael olunca Very Happy Laughing Razz

Pinokyo

Mesaj tarafından ecz_mj Paz Ağus. 07, 2011 2:24 pm

Bir ara sırf Michael yüzünden LMPyi sevmeye çalıştım ama olmuyor ne yapıyım Razz
ecz_mj
ecz_mj

- Similar topics