MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Jackson Tribute Concert

5 posters

Michael Jackson Tribute Concert Empty Michael Jackson Tribute Concert

Mesaj tarafından deep_inside C.tesi Ekim 08, 2011 10:10 pm

Bu gece bu konser yapıldı, Jackson kardeşlerden bazıları ve birkaç sanatçı sahneye çıktı,vs. ama bunu buraya taşımamın nedeni bu konserin beni ilgilendirmesi değil çünkü ilgilendirmiyor-du, ta ki çocukların sahnedeki resimlerini görene kadar. O resimler beni çok ama çok rahatsız etti ve üzdü. Buraya birkaç resimlerini koyucam, sebebini görünce anlayabilirsiniz. (Resimleri büyütmek için üzerlerine tıklayın lütfen)
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Blanket dikkatinizi çekti mi? Daha yakından bakın:

AĞLIYOR!! Ne var bunda demeyin, Prince ve Paris (ve resimleri burada olmamasına rağmen diğer bütün Jacksonlar) son derece neşeli görünürken, sanki bütün yükü sırtlamış gibi bir tek Blanket'ın yüzü gülmüyor...Sanırım içlerinde rol yapmayı en az becerebilen ve hatta beceremeyen tek kişi o...Orada olmak istemediği, yaptığıı şeyi yapmak istemediği o kadar belli ki...İçimi acıttı...
deep_inside
deep_inside

Michael Jackson Tribute Concert Empty Geri: Michael Jackson Tribute Concert

Mesaj tarafından MAGIC C.tesi Ekim 08, 2011 11:21 pm

parısın üzerındekı ceket thrıllerın meshur ceketıne cok benzıyor zaten thrıllerda bu hoaxda basrollerdeydı nese.. blanket gercekten cok üzgün bakıyor onun yasındakı bır cocuk ıcın yasadıkları cok agır..ama bı yerde hoaxın ıcınde olması ıyı bısey gıbı gelıyor bana hıcbısey bılmeseydı babasını öldü bılecekti kı bu bır cocugun psıkolojısı ıcın hıc ıyı bırsey deıl öte yandan mıke ın ortaya cıktıgını ögrendıgınde yasayacagı sok daha büyük etkı yapardı kesınlıkle.. sımdı en azından olan bıtenden haberı var babasının yasadıgını bılıyor rol yapmak zor olsada gercegı bılmemekten bu durumda olması onun ıcın kötünün ıyısı gıbı bısey tabıı ıcınde neler yasadıgını bılemeyız.. mıke emınım bunuda düsünmüstür cocukları cok seven hele hele kendı cocugunu üzmemek ıcın elınden gelenı yapan bır baba olarak blanketı bu duruma hazırladıgını ve ona anlatabıldıgını düsünüyorum

MAGIC

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Ekim 08, 2011 11:27 pm

ooo,bebeğim kıyamam,keşke o sahneye çıkmasaydı Crying or Very sad
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından blue sea Paz Ekim 09, 2011 3:27 pm

Heart Heart Heart Heart Heart

Michael Jackson Tribute Concert 586927 Heart Michael Jackson Tribute Concert 586927
blue sea
blue sea

Mesaj tarafından deep_inside Paz Ekim 09, 2011 7:17 pm

blue sea demiş ki: Heart Heart Heart Heart Heart

Ah benim yavrum yaa, sanırım olan bitene çok kızgın, anlayamıyordur o bütün bunları...ona çok ağır cidden...ve bence onu da bilerek söylemiş, kızgınlığını dışa vurmuş, gözyaşları da bunu gösteriyor..."bu özel gecede babamızı takdim etmek için buradayız..." Very Happy
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından leydis Paz Ekim 09, 2011 8:58 pm

Evet tonlama çok manidar geldi bana da,kasıtlı ve bilinçli olarak bir kızgınlık var sanki,Paris de onun tavrını bastırma çabası gibi bir gülme var,çocuklar hiç bir şeyde kullanılmamalı,burada da,onlara üzülüyorum ama ne yazık ki elimizden birşey gelmiyor Crying or Very sad
leydis
leydis

Mesaj tarafından nunu Ptsi Ekim 10, 2011 8:10 am

deep_inside demiş ki:
blue sea demiş ki: Heart Heart Heart Heart Heart

Ah benim yavrum yaa, sanırım olan bitene çok kızgın, anlayamıyordur o bütün bunları...ona çok ağır cidden...ve bence onu da bilerek söylemiş, kızgınlığını dışa vurmuş, gözyaşları da bunu gösteriyor..."bu özel gecede babamızı takdim etmek için buradayız..." Very Happy

Bu ufaklık diğer ikisine nazaran daha samimi ve samimi insanlar duygularını kolay kolay saklayamazlar. Bir de duygularının ne olduğunu bilebilseydik daha hoş olacaktı. Ben bu çocuğun oprah kedisiyle nasıl tokalaştığını hatırlayınca, burada üzüntüden mi sıkıntıdan mı bıkkınlıktan mı özlemden mi ağlıyor kestiremiyorum. Tabii uykusu da gelmiş olabilir ya da evde kalıp oyun oynamayı yeğlerdi Smile kızgın da Michael Jackson Tribute Concert 815685 olabilir. Bence de bu çocuklar daha fazla kullanılmasın ayıplıyorum şahsen
nunu
nunu

- Similar topics