MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arnie Klein -- My Buddy Was Not Michael's Lover

3 posters

Arnie Klein -- My Buddy Was Not Michael's Lover Empty Arnie Klein -- My Buddy Was Not Michael's Lover

Mesaj tarafından nesronic Cuma Nis. 22, 2011 2:19 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Dr. Klein ifade değiştirmiş. Daha önce asistanı mı ne Jason Pfeiffer'ın Michael'ın aşığı olduğunu, Michael'ın eşcinsel olduğunu iddia ederken, facebook sayfasında bunun yapılmış bir haber olduğunu, saçmalıktan ibaret olduğunu, böyle bir şey olmadığını söylemiş şimdi de...

Yalnız haberdeki Michael fotoğrafına bayıldım, kodum mu bakışı olmuş Razz

Şimdi Klein neden ifade değiştirdi? Bana göre iki ihtimal olabilir, BAM geliyor Klein'in paçalar tutuştu Very Happy veya bu haber için söylediği bir şey var ki, aslında önemli, "böyle bir şey yok, bu haber yapılmış bir haberdir." Kim tarafından medya tarafından yani ben böyle bir iddia da bulunmadım ama medya bir tarafından bu haberi uydurdu. Dönüyoruz dolaşıyoruz geliyoruz medyaya. Bir de bu haberi yani Klein'ın bu iddiasını TMZ'den önce haber yapan başka medya kuruluşu var mı bilmiyorum, eğer ilk TMZ attıysa ortaya şimdi TMZ yalanlanmış oluyor (Klein dürüstse tabi). Bu durumda TMZ'nin haberlerinin içinde daha bir sürü dötten uydurmaca olanı da vardır demektir (ona şüphemiz yok zaten Smile). Acaba bugünden sonra TMZ'nin bir çok haberi yalanlanmaya başlar mı, dava, otopsi, ölüm haberi falan da filana da Very Happy

nesronic
nesronic
Admin
Admin

Arnie Klein -- My Buddy Was Not Michael's Lover Empty Geri: Arnie Klein -- My Buddy Was Not Michael's Lover

Mesaj tarafından nesronic Cuma Nis. 22, 2011 2:58 pm

SeeingClues twitter da demiş ki;

So Arnie Klein changed his story.. I wonder what other stories will change in the coming weeks...

Yani;

Böylece Klein hikayesini değiştirdi... gelecek haftalarda başka hangi hikayelerin değişeceğini merak ediyorum...

Ben de Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Arnie Klein -- My Buddy Was Not Michael's Lover Empty Geri: Arnie Klein -- My Buddy Was Not Michael's Lover

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Nis. 24, 2011 3:04 pm

Bu sevimsiz hikaye devam ediyor maalesef.Jason denilen iyi aile çocuğu iddasında ısrarlıymış.Hoax için biliyorum, arkasında Michael var biliyorum ama bu mevzu beni yalan bile olsa, çok rahatsız ediyor.

Not:Tmz Jason'a özel link açmış.Daha çok şey duyacağız anlaşılan.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Ara. 11, 2012 5:57 pm

Bu adam sürekli ağzında birşeyler geveliyor.Ondan hoşlanmıyorum.

Arnold Klein ‏@awkmd
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] … MJJ truth is coming

40m Arnold Klein ‏@awkmd
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] … when Michael became an addict.

41m Arnold Klein ‏@awkmd
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] … who and how Michael Jackson became addicted to Propofol.

Pinokyo

Mesaj tarafından deep_inside Salı Ara. 11, 2012 10:15 pm

Don't give a damn... He is a big fat liar! İlgi çekmeye çalışıyor...
deep_inside
deep_inside

- Similar topics