MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dr. Klein Hands Over Michael Jackson's Records

3 posters

Dr. Klein Hands Over Michael Jackson's Records Empty Dr. Klein Hands Over Michael Jackson's Records

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Nis. 06, 2011 6:16 pm

Ben çok anlamadım.Michael tıbbi kayıtları Klein'in elinde mi demek istiyor.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

Dr. Klein Hands Over Michael Jackson's Records Empty Geri: Dr. Klein Hands Over Michael Jackson's Records

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Nis. 06, 2011 9:29 pm

anladığım kadarıyla Dr. Klein Michael ın tıbbi kayıtlarını vermek zorunda kalmışmış.Murray nin ekibi, Klein in Michael a nasıl bir tedavi uyguladığını öğrenmek için istemiş de o yüzden.TMZ nin acar muhabirleri de bu kaydı ele geçirmişmiş.aaaa çok ilginç. Razz
bu çok önemli Dr. Klein Hands Over Michael Jackson's Records 557417 kayıtlara göre Michael ın hayatının son 3 ayında dr. klein tam 51 kez demerol vermiş ona.
haber bu... TMZ nin ara ara yaptığı,Michael ı bağımlı olarak gösteren haberlerden biri. son zamanlardaki bu tür haberlerine verdiğim tepkinin aynısını verdim: Dr. Klein Hands Over Michael Jackson's Records 815685
ne ilginçtir ki dr, bu kayıtları bu gün zorla vermiş olmasına rağmen,TMZ neredeyse bir ay önce 51 doz demerol olayını çoktan gündeme getirmişti.bu korkunç bir rakam(demerol bizim ülkemizde yok -en azından bu isimle.ama tahmin ettiğime göre o da morfin türevi bir ilaç)yani ben bir ripper olsaydım,yemek yer gibi demerol alıyorsa,hele bir de enjeksiyon yoluyla aldığını söylüyorlar,bu korkunç bağımlılığın neden otopside ortaya çıkmadığını sorardım.çünkü bu durum kesinlikle otopside ortaya çıkardı.
neden TMZ den bu tür haberler duyuyoruz.tamam insan inandırıcı bulmasa bile yine de sinir oluyor.TMZ believerlara hitap ettiği zaman özgür davranamıyor şifreli imalı haberler yapıyor doğal olarak.direkt olarak söylese zaten MJ yaşıyor diye başlık atması lazım di mi ?her haberin bize hitap ettiğiğni düşünmemek lazım belki de.ne de olsa medya işte ,bu haberden hater lar da hoşlanır,''bağımlı işte bağımlı'' derler.justice for Michael cılar da demişler işte ''Michael ı demerol öldürmedi,propofol öldürdü'' diye yazmışlar.her haberin Michael ın kontrolünde olmadığını sanıyorum.ama her haber onun kontrolündeyse bu haberin yazılmasını neden istedi ki şimdi?neden kendini bağımlı olarak göstermek istesin?''bakın işte hiç sorgulamadan okuduğunuz herşeyi kabıul ediyosunuz,neden otopsi raporunda bir bağımlılık izinden bahsedilmiyor demiyorsunuz'' mu demek istedi.yani 500 bininci kez medyanın yalan söylediğini mi göstermek istiyor?iyi de bunu anlayan anladı zaten,geride kalanları bu yolla kurtarmak artık imkansız.onları Allah a emanet ediyoruz.yoksa Michael ''ben bunlara ne yapsam azdır,dur biraz daha eğleneyim'' mi diyor?
aaa bu haber bana eski başka bir haberi hatırlattı.hani LAPD Katherin den Michael ın medical kayıtlarını rica etmişti ya,ne komikti ama.
yaniii,sonuçta bu haberden umarım hoax la ilgili bişey çıkar da boş yere sinirlenmiş olmam Dr. Klein Hands Over Michael Jackson's Records 3856099901
Anonymous
Misafir
Misafir

Dr. Klein Hands Over Michael Jackson's Records Empty Geri: Dr. Klein Hands Over Michael Jackson's Records

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Nis. 07, 2011 6:42 am

Bu bitip tükenmek bilmeyen bağımlılık mevzusu benimde en az senin kadar canımı sıkıyor.Anlaşılan bu işin çözülmesi için mahkemeyi bekleyeceğiz.Yüzyılın davası olacak. Neutral

Pinokyo

Mesaj tarafından ecz_mj Cuma Nis. 08, 2011 1:39 pm

Demerol "morfin"in amerikadaki jenerik adı,fakat hatırladığım kadarıyla sentetik bir türev.51 doz demerol yapılmış ve izleri yok ,herhalde ağızdan almış olacak Dr. Klein Hands Over Michael Jackson's Records 364876
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından Misafir Cuma Nis. 08, 2011 2:11 pm

ecz_mj demiş ki:Demerol "morfin"in amerikadaki jenerik adı,fakat hatırladığım kadarıyla sentetik bir türev.51 doz demerol yapılmış ve izleri yok ,herhalde ağızdan almış olacak Dr. Klein Hands Over Michael Jackson's Records 364876
bu da ''propofolü içti'' iddiası gibi bir şey.Michael propofolü ve demerolu karıştırıp içerek dünyada bir ilk oldu.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından MİsmailJ Cuma Nis. 08, 2011 2:13 pm

Mdenz demiş ki:
ecz_mj demiş ki:Demerol "morfin"in amerikadaki jenerik adı,fakat hatırladığım kadarıyla sentetik bir türev.51 doz demerol yapılmış ve izleri yok ,herhalde ağızdan almış olacak Dr. Klein Hands Over Michael Jackson's Records 364876
bu da ''propofolü içti'' iddiası gibi bir şey.Michael propofolü ve demerolu karıştırıp içerek dünyada bir ilk oldu.

Coca colayıda ekleyerek bir kokteyl ortaya çıkardı. Very Happy
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından Misafir Cuma Nis. 08, 2011 2:19 pm

nasıl bişey olur acaba,gün aşırı 51 kez enjeksiyon yoluyla demerol alsam-(hadi bu sefer enjeksiyon demişler ben de öyle alıyım)bu arada propofol ve cola bağımlısıyım ya onları da içsem,zaten sigarayı da bırakıyordum belki bu kokteyl iyi gelir.ama ölür mölürüm,ben öyle Michael gibi İNSANÜSTÜ BİR KARACİĞER e sahip değilim ki,otopsimde bir bir çıkar hepsi.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından ecz_mj Cuma Nis. 08, 2011 2:28 pm

Mdenz demiş ki:nasıl bişey olur acaba,gün aşırı 51 kez enjeksiyon yoluyla demerol alsam-(hadi bu sefer enjeksiyon demişler ben de öyle alıyım)bu arada propofol ve cola bağımlısıyım ya onları da içsem,zaten sigarayı da bırakıyordum belki bu kokteyl iyi gelir.ama ölür mölürüm,ben öyle Michael gibi İNSANÜSTÜ BİR KARACİĞER e sahip değilim ki,otopsimde bir bir çıkar hepsi.

Dr. Klein Hands Over Michael Jackson's Records 83066 pepsi
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından Misafir Cuma Nis. 08, 2011 2:48 pm

anlam vermekte zorlandığım bu haberin içindeki çelişkiyle ilgili Kingdom52 bir video yapmış:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
kısaca:
bu haberle ,yaklaşan davadan önce dr.arnold klein in sahneye dahil edildiğini gördünüz.dr.medikal kayıtları ''vermek zorunda''kaldı...ama haberin içinde geçen mavi yazılı linke tıklarsanız,TMZ nin taaa ekim 2009 da aynı haberi yaptığını ama bu sefer dr. un bunu kendi rızasıyla açıkladığını görürsünüz.buna rağmen aradan geçen 2 yıl boyunca adli makamlar tam bir medikal dosyaya sahip olamamıştır. açıklanan kısmın kimin lehine olacağını düşünüyorsunuz?dr, klein ve Michael ın diğer dr. ları mı yargılanmaya daha yakın,yoksa dr. murray mi?bu kayıtlar murray i cezaevinden uzaklaştırır mı? bundan 2 gün önce gotham chopra nın tweet ine bakalım(fated bölümünde adı geçen gotham chopra,ilginç ve saygın bir kişilik)
-ya bunlar gerçek değilse?
-tavşan deliği ne kadar derine inebilir,görün,yapabilir miyiz?
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Nis. 08, 2011 2:59 pm

Mdenz demiş ki:nasıl bişey olur acaba,gün aşırı 51 kez enjeksiyon yoluyla demerol alsam-(hadi bu sefer enjeksiyon demişler ben de öyle alıyım)bu arada propofol ve cola bağımlısıyım ya onları da içsem,zaten sigarayı da bırakıyordum belki bu kokteyl iyi gelir.ama ölür mölürüm,ben öyle Michael gibi İNSANÜSTÜ BİR KARACİĞER e sahip değilim ki,otopsimde bir bir çıkar hepsi.

Seni yalnız bırakacağımı mı sandın.Ben ayranla alayım,kola mideme dokunuyor. Laughing Dr. Klein Hands Over Michael Jackson's Records 3856099901

Pinokyo

- Similar topics