MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

William Wagener;Dr. Murray AKA Robert Earl Carter Unlic.as of 12.31.2008

+4
umut356109
leydis
nesronic
nunu
8 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

William Wagener;Dr. Murray AKA Robert Earl Carter Unlic.as of 12.31.2008 Empty William Wagener;Dr. Murray AKA Robert Earl Carter Unlic.as of 12.31.2008

Mesaj tarafından Misafir Cuma Ekim 14, 2011 8:32 pm

william wagener ı duymuşsunuzdur.tanınan bir kişi.politik içerikli programlar da hazırlıyor.ama en çok Justice for MJ aktivitesiyle bilinir.2005 teki davaları da yakından takip ediyordu.yıllardır Michael ın Tom sneddon ve medya tarafından haksızlığa uğradığını anlatır.2005 dönemini didik didik eden videoları vardır.savcı nın michael ı hapse gönderebilmek için ne tür yolsuzluklara başvurduğunu hatta sneddon ın o dönem yaptıkları için yargılanması gerektiğini söyler.( sneddon ın başka davalardaki yolsuzluklarını falan da anlatır hatta yanlış bilmiyorsam kendisi de sneddon kurbanlarından biri ve kendisi de beraat etmiş ama son söylediğimden emin değilim bi bakmak lazım)neyse bu adamı bu kadar tanıyorum detaylı olarak programlarını seyretmedim.tam bir Bush ve Tom Sneddon düşmanıdır kısaca.şimdi conrad murray davasını da takip ediyor ama durun..nurtopu gibi bir believer ımız daha oldu.son olarak otopsici doktorun videosunu paylaşırken (ilk 10 saniyeye bakın)şöyle bir not düşmüş;Dr. CONRAD MURRAY,aka Robert Earl Carter Unlic.as of 12.31.2008.. Shocked dr conrad murray olarak da bilinen robert earl carter... Shocked (e günaydın william Very Happy ) ondan sonrası unlic.as of 12.31.2008 i anlamadım.31 aralık 2008 den beri mi ismi değişmiş demek bu onu bilmiyorum..
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Anonymous
Misafir
Misafir

William Wagener;Dr. Murray AKA Robert Earl Carter Unlic.as of 12.31.2008 Empty Geri: William Wagener;Dr. Murray AKA Robert Earl Carter Unlic.as of 12.31.2008

Mesaj tarafından Misafir Salı Ekim 18, 2011 6:03 am

W.wagener dan bir video daha paylaşmak istedim.doğrusu söylediklerinin çoğunu anlamadım .ama anladığım kısımları çok eğlenceliydi.;
mesela demiş ki,
-insanlar bana conrad murray duruşmasıyla ilgili ne düşündüğümü soruyor.öncelikle o conrad murray değil.o Robert Earl Carter..Michael Jackson la çalışmaya başlamadan önce ismini conrad robert murray olarak değiştirdi.Biz onu hayatının önemli bir kısmında KULLANMADIĞI BİR İSİM le yargılıyoruz.bir doktorun ismini değiştirmesi bana garip geliyor.ikinci olarak,geçen hafta duruşmada ilginç bir an yaşadık.savunma avukatı mr. flanagan,kendi müvekkilinin aslında bir doktor olup olmadığı konusunda bile şüpheye düştü.(flanagan şu beyaz saçlı,korkunç bakışlı,yaklaşık 1000 yaşında olan ve şeytanın avukatı gibi görünen Very Happy videoda o anları gösteriyor gerçekten komik;1.00-2.07.tanık olarak gelen şaşkın bir doktor vardı,hani her soruya şaşkınlıkla cevap veriyordu.adamın söylediklerinden galiba murray nin kağıt üzerinde bir doktor olduğuna dair bir kanıt olmadığı çıkıyor sanırım.güçlü ve otoriter görünümlü flanagan o anda bir hık-mık kemküm-ııı Laughing şeklinde bir durum kurtarması yapmaya çalışıyor. ağzından da şu kelimeler çıkıyor.''ııı... o bi doktor.ııı.... beceri ve eğitimi bunu gösteriyor ııı...''yargıca konuyu değiştirmesi için bakarken geçen sürede de ,''ııııı doktor olduğuna dair bir delil yok mu? o bi doktor...'' Very Happy derken nihayet yargıç konuyu değiştiriyor. Razz neyse çocuklar olur böyle durumlar,bakın kimse farketmemiş,biz de kimseye söylemeyiz Exclamation )
neyse arkadaşlar sonra anlatıcı w.wagener savunma avukatını taklit ediyor.o bir doktor değil mi? diyerek.sen bir savunma avukatısın sorduğun şeye bak.diyor.sonra doktorun ,Houston da çalıştığı söylenen hastanelerde kimsenin onu tanımadığını anlatmış.aynı zamanda Las Vegas da da söylendiği gibi bir ofisi olmadığını söylemiş.sonra anlattığı şeylerin çoğunu anlamadım ama nasıl olup ta tam o gün her yerde teknik sorunlar çıktığını kameraların kayıt cihazlarının çalışmadığını ki bunun içine yanlızca Michael ın evini katmıyor,polisin de benzer teknik sorunları olduğunu söylemiş.ayrıca demiş ki,hiç de zor olmayan eğlenceli bir iş için size ayda 150 bin dolar veren birinin ölmesini istemezsiniz.
aslında bu adamın 2005 davasıyla ilgili programları güzeldir.keşke onları anlayabilseydim eklemek isterdim.
Anonymous
Misafir
Misafir

William Wagener;Dr. Murray AKA Robert Earl Carter Unlic.as of 12.31.2008 Empty Geri: William Wagener;Dr. Murray AKA Robert Earl Carter Unlic.as of 12.31.2008

Mesaj tarafından nunu Salı Ekim 18, 2011 9:35 am

teşekkür ederim Razz
nunu
nunu

Mesaj tarafından nesronic Salı Ekim 18, 2011 12:26 pm

Ellerine sağlık Şengün, Wagener abimiz resmen kafa bulmuş davayla da daktır möriyle de Razz
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından leydis Salı Ekim 18, 2011 6:14 pm

William Wagener;Dr. Murray AKA Robert Earl Carter Unlic.as of 12.31.2008 815857 William Wagener;Dr. Murray AKA Robert Earl Carter Unlic.as of 12.31.2008 83066 William Wagener;Dr. Murray AKA Robert Earl Carter Unlic.as of 12.31.2008 925595 Nesrin nihayet buradasın çok sevindim,bizi bırakma William Wagener;Dr. Murray AKA Robert Earl Carter Unlic.as of 12.31.2008 560376 William Wagener;Dr. Murray AKA Robert Earl Carter Unlic.as of 12.31.2008 560376 gitme lütfen,Maykıl'da öyle söylüyor Razz Razz
leydis
leydis

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Ekim 19, 2011 6:24 am

Gitmicim, artık her sabah buraya çöreklenicim William Wagener;Dr. Murray AKA Robert Earl Carter Unlic.as of 12.31.2008 815857
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından umut356109 Çarş. Ekim 19, 2011 8:13 am

Mdenz demiş ki:..... o conrad murray değil.o Robert Earl Carter......

Ya gerçekten her şey yalanmış bunu bir kez daha anladım.Sahte insancıklarla davacılık oynuyolar William Wagener;Dr. Murray AKA Robert Earl Carter Unlic.as of 12.31.2008 5192
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ekim 19, 2011 8:27 am

yani kullanmadığı bir isimle ölen maktül,kullanmadığı bir isimle ilaç veren katil.ama adamın avukatının kem-küm ettiği anlar da çok eğlenceliydi Very Happy
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Ekim 19, 2011 8:43 am

Twitterda da bir believer şöyle bir şey eklemiş;

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ve demiş ki; herkes Robert Earl Carter hakkında konuşuyor, bu kim o halde Razz
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ekim 19, 2011 12:03 pm

bir de şöyle eski bi araştırma var.belki daha önce paylaşmışızdır;
Conrad Murray ismini şubat 2009 da aldığını,Dr. Blanche Yvette Bonnick Murray diye biriyle evli olduğunu ve kendisinin bir yetişkin kızı,eşinin de başka bir yetişkin kızı olduğunu anlatıyor.Murray o gece Michael ın evinde bulunan arabasının aslında kendisine ait olmadığını ,kızkardeşi susan rush ın arabası olduğunu söylemiş polislere.araştırmacı susan rush a bakınca susan rush circus diye bir adres bulmuş ve adresin sahibi de -robert earl carter - olarak görünüyormuş.ve bi ara hani polis conrad murray e ulaşamıyor diye bir haber çıkmıştı ya,o zaman polisin gittiği adreslerden biri de bu susan rush mış,mülkiyeti robert earl carter a ait olan adres.(araştırmacının tahminine göre kadın olan,dr. blanche y.b. murray gerçek bir doktor ve Michael ın çocuklarına bakan doktor murray o olabilir.ve gerçek adı Blanche Yvette Bonnick Carter olabilir.)parantez haricindeki tüm isim bilgilerine,peoplefinders,motorlu araç belgeleri ve adres bilgileri sitelerinden ulaştığını söylüyor.peoplefinders da izlediği yola bakmaya çalıştım.ama belli bir noktadan sonra bilgiler paralı veriliyor.ücretsiz gelebildiğim yerde robert earl carter ın başka isimleri de olduğu görülüyor;conrad robert murray.;
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Ekim 19, 2011 12:17 pm

Evet, Robert Earl Carter ismi 2010 başlarında azılı hoaxerlar tarafından bulunmuştu hatta o sıra Andromeda isminde bayağı hırslı bir kız vardı, gerçek Conrad Murray'ın beyaz olduğunu hatta duruşmalara katıldığını iddia da etmişti... Ama ambulans fotosunun fakeliği gibi Robert Earl Carter ismi de büyük çoğunluk tarafından dikkate alınmadı çünkü elde net bir delil yoktu. Şimdi gelinen duruma bakınca ambulans fotosunun fake olduğu nasılki resmi ağızlardan (Oxman) doğrulandıysa, şimdi Murray'ın aslında Carter olduğu da yine resmi ağızlardan doğrulandı. Bugüne kadar deli muamelesi gördüğümüz her detay bir süre sonra resmi bir şekilde doğrulanacak buna hoax da dahil William Wagener;Dr. Murray AKA Robert Earl Carter Unlic.as of 12.31.2008 736249
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ocak 04, 2012 4:37 pm

William Wagener ın 2005 duruşmalarıyla ilgili o tarihten bu yana yaptığı saatlerce yayın var aslında.ve bunları şu isim altında topluyor;Tom sneddon neden hapse girmeli?'' Very Happy güzel bir cümle bu.yakın zamanda yaptığı bi tanesini paylaşmak istedim.videonun başlığı şöyle;
Jackson Davası,Medya size Neleri Göstermedi?
videoda 23 Mayıs 2005,davadan bir gün anlatılıyor.o gün taciz e uğradığını iddia eden çocuğun annesi janet arvizo nun yalan söylediği,hatta bunu daha önce de yaptığı ve yalan yere yemin etme ve dolandırıcılık suçundan 1 yıl önce de LA eyaleti tarafından mahkum edildiği ortaya çıkmış.wagener,''o gün Jackson davasının kötü niyetli savcıları için çok kötü geçti hatta Tom Sneddon soğukkanlılığını kaybetti ''diyor.mahkeme salonundan çıkarken wagener in ne kadar mutlu olduğunu,hatta dansettiğini görüyoruz zaten.sonra Michael da çıkıyor ama sırtının ağrıdığını söyleyerek konuşmuyor.Michael Jackson için mahkemede iyi bir gündü diyor.şimdi aslında videoda göstermek istediği şu;medyanın ikiyüzlülüğü.konuşan kadın,MSNBC TV. nin hukuk analizcisi,aynı zamanda eski bir savcı(wagener onun sneddon ekibinde olduğunu söylemiş)basının sorularını yanıtlıyor,uzman ya kendisi. William Wagener;Dr. Murray AKA Robert Earl Carter Unlic.as of 12.31.2008 56558 medya,savcı sneddon ın o gün uğradığı başarısızlığı örtbas etmeye yönelik sorular soruyor.kadın da gülümseyerek cevap lar veriyor. sonra bizim william wagener bir soru soruyor,kadının sırıtışı da kayboluyor tabii. şöyle demiş william;
-bu durum savcıların durumunu itibarsızlaştırmıyor mu?(ya da ona benzer bişey)
kadın da anne önceden dolandırıcılıktan mahkum olmuş olabilir ama herhalde bir anne para için çocuğunu feda etmez gibilerinden bişey söylemiş.kadın daha sonra olayı dramatik olarak sunmaya çalışmış.-geçmişi yüzünden sorgulanan zavallı bir kadın,dünya çapında tanınan bir stara karşı -boyutuna getirmeye çalışmış ki,arvizo kadınına savaşçı görüntüsü verirsem belki durumu kurtarırım çabası bu.neyse,tüm dünyaya konuştu yani MSNBC kanalıyla...öte yandan başka bir uzman (avukat Michael Cardoca) o günü değerlendiriyor.ama onun söyledikleri hiç bir TV de yayınlanmıyor.bakın adam ne söylemiş.;o gün çağrılan tanıkların ,arvizonun mahkemeyi kandırmaya yönelik yalan söylediğini jüriye gösterdiğini söylüyor adam.sonra da konuyu arvizo kadınının önceden hüküm giydiği dolandırıcılık ,ayrıca devlet kurumlarına yalan belge verme gibi suçlara getiriyor konuyu.çağrılan tanıklardan biri de arvizo nun oğlunun hastalığı da dahil olmak üzere,paradan başka hiç bir şeyi önemsemeyen bir insan olduğunu,arvizonun kendi cümlelerinden alıntı yaparak anlattığından bahsediyor.adam diyor ki,kadının mahkemede ortaya çıkan yalanlarını,mahkemedeki dengesiz tavırlarını(ki buna o gün savcı sneddon ın da dengesiz tavırları eklenmiş),mahkemeyi aldatmaya yönelik durumlarnı,ayrıca tanık ifadelerini ve ayrıca kadının geçmişini de eklerseniz,jüri için ikna edici bir durum oluşmuştur,o da Michael Jackson a açılan dava ,sahte deliller üzerine kurulmuştur.(wagener burda araya giriyor ve ee,iste bu yüzden savcı sneddon hapiste olmalıdır hareketimize destek verin vb. diyor)..neyse bu adam da konuştu.medyaya konuştu,mahkeme salonuna çok yakın bir uzmandı.ama hiç bir medya editörü bu konuşmayı yayınlamadı..Michael yardım için milyonlarca dolar verdi.4 milyon MJ fanı tüm gerçeğin TV de de olmasını sağlayacak mı?-William Wagener.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından leydis Çarş. Ocak 04, 2012 9:26 pm

Şengüncüm sağol canım bizim için emek harcıyorsun,araştırıp burada paylaşman benim için çok mutluluk verici sana gönülden teşekkür ediyorum,dilerim ondan yakın zamanda alacağımız güzel haberleri de burada birlikte okuruz,çok sessiz sanki ortalık,umut hep var ama,sadece umut olmasın Maykıl'da olsun William Wagener;Dr. Murray AKA Robert Earl Carter Unlic.as of 12.31.2008 560376 herşey onunla daha güzelleşecek diye sabırla bekliyorum William Wagener;Dr. Murray AKA Robert Earl Carter Unlic.as of 12.31.2008 586927
leydis
leydis

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ocak 04, 2012 9:58 pm

önemli değil Sibel cim.birşeyi anlamaya çalışmak için vakit harcadıysam,onu mutlaka buraya da ekliyorum.aslında bu abuk bi sessizlik.çünkü hoax un ilk zamanlarından bile daha çok ve daha sık yeni haber alıyoruz.yanlızca insanların ilgisi azaldı,başka bi açıklama olamaz.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından leydis Perş. Ocak 05, 2012 8:42 am

Sanırım öyle oldu,ilgiyi canlı tutmak zor ama,beklenen buna çok değer olunca durum başka tabi Wink
leydis
leydis

Mesaj tarafından blue sea Cuma Ocak 06, 2012 8:15 am

Wagener, Sneddon u yerin dibine sokmayı çok istiyor ve FB tada bunun üzerine gayet etkileyici cümleler kuruyor. William Wagener;Dr. Murray AKA Robert Earl Carter Unlic.as of 12.31.2008 5192

Heart William Wagener;Dr. Murray AKA Robert Earl Carter Unlic.as of 12.31.2008 586927 Heart

blue sea
blue sea

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Ağus. 04, 2012 11:05 am

blue sea demiş ki:Wagener, Sneddon u yerin dibine sokmayı çok istiyor ve FB tada bunun üzerine gayet etkileyici cümleler kuruyor. William Wagener;Dr. Murray AKA Robert Earl Carter Unlic.as of 12.31.2008 5192

Heart William Wagener;Dr. Murray AKA Robert Earl Carter Unlic.as of 12.31.2008 586927 Heart

william wagener bir adım daha atıyor Mehtapcım (arada güzel haberleri duymak iyi geliyor) aşağıdaki videoda waganwer in yanında olan kişi ödüllü bir yönetmen Bill (william ) still miş.kendisinin secret of oz diye bilinen bir belgeseli varmış.aslında ben seyretmedim ama ilginç bişeye benziyor.para üzerinde dönen dünya düzeninden bahsediyor sanırım.neyse waganer anons ediyor ki bu yönetmen yıl sonunda MJ ın 2005 davaları ile ilgili bir belgeselin çekimine başlıyor.sabırsızlıkla bekliyorum.çünkü harika bir iş olacağına eminim.ayrıca william wagener bu ağustos ayının 14 ünde santa barbara bölge amirleriyle bir toplantı yapacağını duyurdu.bilin bakalım konu ne? waganer yetkililere savcı tom sneddon ın 2005 de dava sırasında bir çok usülsüzlük yaptığını MJ a karşı sahte deliller kullandığı,kullandığı deliller üzerinde oynamalar yaptığı,adaleti kandırmaya yönelik en az 3 ağır suç işlediği ile ilgili konuşacak.buna bir suç duyurusu diyebilir miyiz? diyebiliriz.tom sneddon ın yargılanmasını istiyoruz.bu konuda sesini en çok duyuran william wagener.o yüzden sosyal medyada ona destek verelim.yapacağımız başka çok şey yok en azından yapabilenleri destekleyelim

Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Ağus. 11, 2012 3:39 pm

bu başlığa yazdığım şeylerden, her zaman zevk aldım William Wagener;Dr. Murray AKA Robert Earl Carter Unlic.as of 12.31.2008 604585

hadi bakalım,kaç yıldır hayal ettiğimiz şey acaba gerçekleşebilecek mi? William Wagener;Dr. Murray AKA Robert Earl Carter Unlic.as of 12.31.2008 560376
hepimiz tom sneddon ın 2005 de sahte deliller kullandığını,delil diye sunduğu şeyler üzerinde oynamalar yaptığını ve bunların o zaman tek tek ortaya çıktığını biliyoruz(örneğin şu dergi zırvalığı)sahip olduğu gücü kişisel hırsları için Michael a karşı eziyet ederek kullandığını ve bunu medya güçleri +polis güçlerini çete haline getirerek yaptığını da biliyoruz.neden yargılanmıyor?14 ağustos a az kaldı.işlediği 3 major suçun belgesi santa barbara bölge amirlerine william wagener tarafından teslim edilecek.biz ne yapabiliriz.? hala aynı medya ve hala aynı hırslara sahip insanları karşımıza almalıyız.burda olduğumuzu ve bu suçun yargılanması gerektiğini düşünen insanlar olduğunu görürlerse belki aynı hırslar onların harekete geçmesini sağlayabilir.örneğin bir imza kampanyası var.imzalarınız 14 ağustos da santa barbara bölge amirlerine teslim edilecek.ben katıldım.2286. imza benim.

kısaca;
2005 MJ davası sırasında Tom Sneddon ın işlediği suçlarla ilgili belgelere destek
california santa barbara bölge amirlerine
bu dilekçe ,eski bölge savcısı tom sneddon ın ,2005 çocuk tacizi davaları sırasında bay Michael Jackson a karşı en az 3 ağır suç işlediğine dair kaygılarımızı ve inancımızı içermektedir.
14 ağustos 2012 de william wagener,bölge amirlerine bu belgeleri sunacaktır.bölge sınırları dışında olan bir savcı tarafından kapsamlı bir araştırma ve soruşturma yapılması fikrini destekliyoruz.
2005 davası sırasında otoritenin gücünü kötüye kullanmasına öfkeliyiz.bizi endişlendiren şey;suç hukukunu gözetmek ve gerçeği aramak için yemin etmiş bir insanın ,bir insanı mahkum etme hırsı yüzünden ağır suçlar işleyebilmesidir.
savcıların kişisel gündemler için hukuk sınırlarının dışına çıkması hakkında bu mesajımız için de endişelyiz.bizim mahkeme sistemimiz ,kişisel şöhret ,toplumsal statü,siyasal güç kazanmak,ya da bir şahısa karşı kan davası gütmek için bir silah değildir.
bay wagener in sunduğu belgelerdeki iddiaların tam bağımsız bir araştırmadan geçmesini talep ediyoruz.lütfen insanları işledikleri suçlardan sorumlu tutun ve bırakın tam adalet Michael Jackson a kadar uzansın.onun durumunda olan ve gelecekte de olabilecek olan kurbanlar ve hırslı savcılar gibi.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından ecz_mj C.tesi Ağus. 11, 2012 10:45 pm

2312. imza da bendenizin efendim Smile Linki de paylaşalım her yerde görüle biline... Wink
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Ağus. 11, 2012 11:11 pm

ve çok güzel bişey de yazmışsın;
I signed it in order to bring to account from Tom Sneddon William Wagener;Dr. Murray AKA Robert Earl Carter Unlic.as of 12.31.2008 5192

almanyadan imzalayan biri de bişey yazmış onu da çok beğendim.bakış açılarının ne kadar farklı olabileceğini gösteriyor.çünkü davaya kadar MJ fanı değilmiş,demiş ki;
-''2005 yılına kadar bir MJ fanı olduğum söylenemez.ama yanlızca arkada olan telaşı gördüğümde,tüm o kan tadı almak isteyen insanlar,ve medyanın bu sessiz sakin adamı parçalamaya çalıştığını gördüğümde o zaman emin oldum,MJ masumdu ve birileri onu yıkmak istiyordu.şuna eminim ki;bunlar olmasaydı,o hala hayatta olurdu.bu yaşanan ,trajediden çok daha öte,utanç verici bir suç..''
hoax açısından bakarsak da..şöyle bir bakış açısı vardı hatırlarsanız.Michael dönmek için tüm eski hesapların kapanmasını mı bekliyor? ya da hoax un sebeplerinden biri asla çözülemeyen eski sorunları bir bir çözmek mi? ..eski hesaplardan biri de bu zaten,öyle değil mi?hele bir de wagener in konuya film boyutu katması çok çok akıllıca bir hamle olmuş.14 ağustos tan önce bill still in tom sneddonla ilgili belgesel çekeceğini açıklaması tam da zamanında yapılmış çok iyi organize olmuş bir planın parçası gibi görünüyor..çünkü konuyu götürmek istediğimiz yer başka bir savcılık makamı..demek istediğimi anladınız mı?
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından umut356109 Paz Ağus. 12, 2012 10:04 am

2,345 umut şahin Turkey Very Happy

Belgesel ses getirir.Belki de eskileri karıştırıyordur Michael.Belki biraz intikam boks Tom Sneddon sevilecek bi tip değil zaten
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından ecz_mj Paz Ağus. 12, 2012 3:06 pm

Mdenz demiş ki:ve çok güzel bişey de yazmışsın;
I signed it in order to bring to account from Tom Sneddon William Wagener;Dr. Murray AKA Robert Earl Carter Unlic.as of 12.31.2008 5192

almanyadan imzalayan biri de bişey yazmış onu da çok beğendim.bakış açılarının ne kadar farklı olabileceğini gösteriyor.çünkü davaya kadar MJ fanı değilmiş,demiş ki;
-''2005 yılına kadar bir MJ fanı olduğum söylenemez.ama yanlızca arkada olan telaşı gördüğümde,tüm o kan tadı almak isteyen insanlar,ve medyanın bu sessiz sakin adamı parçalamaya çalıştığını gördüğümde o zaman emin oldum,MJ masumdu ve birileri onu yıkmak istiyordu.şuna eminim ki;bunlar olmasaydı,o hala hayatta olurdu.bu yaşanan ,trajediden çok daha öte,utanç verici bir suç..''
hoax açısından bakarsak da..şöyle bir bakış açısı vardı hatırlarsanız.Michael dönmek için tüm eski hesapların kapanmasını mı bekliyor? ya da hoax un sebeplerinden biri asla çözülemeyen eski sorunları bir bir çözmek mi? ..eski hesaplardan biri de bu zaten,öyle değil mi?hele bir de wagener in konuya film boyutu katması çok çok akıllıca bir hamle olmuş.14 ağustos tan önce bill still in tom sneddonla ilgili belgesel çekeceğini açıklaması tam da zamanında yapılmış çok iyi organize olmuş bir planın parçası gibi görünüyor..çünkü konuyu götürmek istediğimiz yer başka bir savcılık makamı..demek istediğimi anladınız mı?

Teşekkürler şengün abla, ufak ta olsa içimdeki kini söndürmek için birşey yazmam gerekiyordu Rolling Eyes
Bu adamın acımasızca eleştirilmek doğrultusunda belgeselleri yapılan hükümet görevlilerinden ne farkı var. Kamuoyuna kendini bu kadar tanıtmayı o istedi. Kim ona git bu masumla uğraş, ırkçılığını bununla tatmin et dedi? Aslında birileri var tabi arkasında yoksa kör cesaret ne haddine Michael ile uğraşmak... Fakat bu adam son olmaz İnşallah, o Dianne cadısı ve M.Bashir şerefsizinden de hesap sorulmaya çalışıldığı günü görürüz. Yapılanın dışardan biri tarafından görülmesi umutlandırıcı gerçekten, bu demek oluyor ki bu şekilde başkaları da var. Bu zalimlik hayran olduğumuz için sadece bizim gözümüze çarpmamış yani...
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ağus. 13, 2012 2:13 pm

içimden gelen engelleyemediğim isteğe uyarak '' merci'' nin üstüne tıkladım Very Happy n'oldu şimdi Question

bu konuda çok heyecanlıyım,çünkü wagener başarack mı,acaba gerçekten konuyu mahkemeye götürebilecek mi merak ediyorum.çünkü o günlerde nasıl bir medya ve nasıl savcılar varsa bu gün de çok bişey değişmemiş olabilir.TMZ haberlerine bakınca hepimiz sinir oluyoruz.bir MJ haberi yaptıklarında altında bir sürü negatif yorum oluyor hala(sübyancı-keş-gay vs.) bu sayede küfür dağarcığımız bayağı bi genişledi.o zamanki savcı da toplumdan aldığı gazla işledi o usülsüzlükleri.amerikan toplumu Michael ı hapiste görmek istiyordu.bu adam için kişisel bi zafer olacaktı..aslına bakarsanız ben michael ın nasıl olup da suçsuz bulunduğuna hala şaşıyorum.o zamanlar suçsuz yere hapse gireceğine kesin gözüyle bakıyordum.sanırım bunda thomas mesereau nun rolü çok büyük....zaten bizim imza attığımız dilekçe de aynı endişelerden bahsetmiş;savcıların gündem çıkarlarına göre hareket etmelerinden hala endişeleniyoruz..ya da buna benzer bir cümle var.bir de şu var,bu bölge amirleri kendi geçmişlerinin ve savcılarının yargılanmasına ılımlı bakmayacaklardır kesin.o imzaların tamamı amerikadan olsaydı belki daha mantıklı düşünebilirler..gündem çıkarları için yani...o yüzden bu film projesinin açıklanması iyi oldu bence.hatta film bi vizyona girseydi de başvuru öyle yapılsaydı belki daha şahane olabilirdi..bilemiyorum.ama film işi umarım işe yarayacak.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Salı Ağus. 14, 2012 3:53 pm

wagenerin 14 ağustosda sunacağı ihbardan bazı cümleler(bunlar orjinal metin mi bilmiyorum ama wagenerin FB sayfasında paylaşılmış.orjinal olmasa da buna yakın olacağını sanıyorum;

burada,yalan yere yemin cezası kapsamında görüşlerim şunlardır;mahkeme salonunda fabrikasyon sahte deliller kullanılmış ve bunları bizzat savcılar ,santa Barbara nın en meşhur kişilerinden olan masum bir insana karşı kullanmıştır.Michael Joseph Jackson'a .Hukuk Fakültesinde,400 den fazla dava ve duruşmada bulundum.MJ -2005 davasının da ifadelerin 3 günü ve karar günü hariç her gününde bulundum.2005 de de jüri ara verdiğinde söylemiştim,Thomas sneddon sahte delil kullanmaktan yargılanmayacak mı? bana göre,Thomas Sneddon , Ron Zonen, Gordon Auchincloss, & Mag Nicola ,birlikte ya da bağımsız olarak,sağduyuyu kötüye kullanarak sahte parmakizi delili düzenlediler.gavin arvizo nun aslında neverland dan ayrılmasından 5 ay sonra basılmış yasal bir erkek dergisini kullanarak.mahkeme kayıtlarında savcının gavin arvizo yu bu yönde ifade vermek için teşvik ettiği mevcut.Michael Jackson ın kendisine bu dergiyi vermiş olması imkansız,çünkü arvizo evden ayrıldıktan aylar sonra basılmıştı.gizli jüri oturumunda bu derginin savcı tarafından gavin arvizo ya herhangi bir eldiven kullanmadan verildiği ve daha sonra parmak izi analizine gönderildiği mevcut.mahkeme ropörtörü bu usulsüzlüğü farketmemiş olsaydı dergi kanıtlar arasında yeralacaktı(bildiğim kadarıyla savcının dergiyi bizzat arvizonun eline vermesi farkedildiği için bu dergi hiçbir zaman bir kanıt olarak kabul edilmedi yani geçersiz sayıldı.ama sonuçta savcının bunu düzmece bir kanıt olarak sunması gerçeğini değiştirmiyor)yani 25 yıllık deneyime sahip b ir savcı böyle bir yanlışlık yapamaz.bana göre,objektif bir jüri,savcıyı bunun için yargılayıp ceza verirdi ama bunun yerine mahkemedeki yolsuzluklar devam etti ve savcılar bu caniliği yapan içlerinden biri değilmiş gibi davrandılar.santa barbara savcılarının kendi içlerinden birini yargılaması ne sürpriz olurdu?
2. olarak Michael Jackson tarafından yapılmış gibi gösterilen Mag Nicola sahte telefon delili.(bunun ne olduğunu bilmiyorum) ancak savcılığın kendi çağırdığı tanığı,tanık kürsüsüne çıktı ve savcıya tamamen yanıldığını söyledi.bu deliller arasında yerini aldıktan sonra bile şüpheyle karşılandı.hatta savcı jürinin ve savunma makamının dikkatini bunun üzerinden uzaklaştırmaya çalıştı ama jüri bunun bariz bir yalan olduğunu gördü tıpkı diğer birçok sahtelik gibi.bana göre bay nicola 12 kişilik bir jüri tarafından yargılansaydı,sahte telefon konuşmasıyla mahkemeyi kandırmaktan suçlu bulunurdu.
3. olarak bana göre bu savcılar-jüri ve sahte deliller arasında komploya dayalı kurulan ilişki,tüm suçlamalardan aklanan masum bir insana karşıydı.bu komplo ve santa barbara bölge savcılığında 7 yıldır süren bu sessizlik,suçun devam etmesine ve zaman aşımına uğramasına (?) sebep oluyor.halkın gözü önünde mahkemede dolandırıcılık ederek adaletten kaçamazsınız.
son olarak,2005 mahkemesinde çok daha fazla sahtekarlık işlenmiştir.iyi ve dürüst bir savcının gözünden kaçmayacak şeyler bunlar.ancak ben 3 üyle yetindim.adaletten kaçış olmadığını göstermek sizin görevinizdir.adaletin herkes için eşit uygulandığını bilmek toplum için önemlidir.ve mahkeme üzerinde kasten kötü niyetli sahtekarlık işleyen hiç kimse kanıundan üstün değildir.bu bir savcı bile olsa.FBI ın bile hatasız bulduğu bir insana karşı çılgınca fabrikasyon deliller üretmek,bunu kim yaparsa yapsın.bana göre doğru işleyen bir hukuk sürecinde çılgınca sahte deliller hazırlamak zaman aşımına uğramamalıdır(?)kanıtlar mahkeme kayıtlarındadır,kesindir ve anlaşılmaz bir tarafı yoktur.
bu şehrin uzun süreli bir mensubu olarak santa barbara ilçe amirlerinden talep ediyorum.bağımsız bir savcı tarafından 2005 mahkeme kayıtları incelenmeli ve özellikle sahte parmakizi ve sahte telefon kayıtları üzerinde durulmalı.bu 4 savcıdan en az 2 si mahkemenin suçsuz bulduğu bir adama karşı bir komploya karışmış durumda.avukat Susan Yu ya tarafsız bir savcı için önerisini sorun.eminim ki mahkeme kayıtları şimdi emekli olan Thomas sneddon ın ve 3 asisitanının mahkum edilmesi için yeterli olacaktır.katherine jackson ve diğerleri tüm mahkeme boyunca bu sahte delillere ve sıkıntılara katlanmak zorunda kaldılar.ve bu savcıların yaptığı çılgınca saldırılar için bir resmi özürü hakediyorlardı.
FBI ın suçsuz bulduğu bir insana sahte delillerle saldıran savcılara ayrıcalık tanınmamalıdır.hükümet içinde halka hizmet ettiğini söyleyen insanların onuru ve asaleti için sözde hizmet edenlere ayrıcalık tanınmamalı.(buraları artık sallamaya başladım azar azar Very Happy )anayasanın istediği de bıudur.
bu gün 14 ağustos 2012 de bunları santa barbara yönetim kurulu amirlerine ve santa maria halka açık toplantısında teslim ediyorum.şimdi bu sahtekarlıklar biliniyor ve zaman aşımı(?) ilerliyor.eğer yönetim,mahkeme kayıtlarını inceleyecek bağımsız bir savcı bulmakta başarısız olursa,bu gün size ulaşan gerçeklerin biliniyor olması yeni suçortakları eklenmesini sağlayacaktır.
ben William J. Wagener,60 yaşımın üstündeyim ve bahsetiğim suçları ihbar edecek zihinsel yeterliliğim vardır.santa barbara bölge savcısı mssr( Very Happy ) tom sneddon ,zonen ve mac nicola suç işlemiştir.yeminli ifade altında bunlar benim görüşlerimdir.ve görüşlerim gerçek adaletten,doğru adaletten ve ilahi adaletten gelmektedir.kötü niyetli ve sahte deliller düzenleyen bir savcı olsa bile ona ayrıcalık tanınmamalı ve zaman aşımı gözetilmemelidir(?)ben bugün bu belgeyi vererek yukarda adı geçen sacıların en az 3 ağır suç işlediğini bildiriyorum.artık sizin bu suçları araştırmak üzere bağımsız bir savcı bulma göreviniz var.kendisine karşı suç işlenen kişi california santa barbara dan neverland ın eski sahibi ve sakinidir.
william j. wagener

Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından umut356109 Salı Ağus. 14, 2012 4:18 pm

yehuuu Very Happy

"FBI ın bile hatasız bulduğu bir insana karşı çılgınca fabrikasyon deliller üretmek..."

Thomas Sneddon cephesi bu ve bunun gibi haberlere nasıl tepki veriyorlar acaba.Hadi köyümüze dönelim modundadırlar Smile

umut356109
umut356109

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics