MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taj jackson Code Z: The Zombie Series

2 posters

Taj jackson Code Z: The Zombie Series Empty Taj jackson Code Z: The Zombie Series

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ekim 31, 2011 2:32 pm

bu konu daha önce paylaşıldıysa kusura bakmayın.çünkü bu code-z ile ilgili trailer ları uzun zamandır görüyorum.aslında ne olduğunu tam olarak bilmiyorum.o yüzden yanlışım olursa düzeltin Taj jackson Code Z: The Zombie Series 557417 şimdi bu kuzen jacksonlar(daha çok taj jackson ın adını görüyorum)biraqz eğlenceli bir zombie serisi yapmışlar.trailer ı görmüşsünüzdür,şu;
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
breaking news!
the dead coming back to life.bu seri gösterilmeye başladı mı?kaç bölümdür?yoksa hala başlamadı mı hiç bilmiyorum.ama o etekli kızları ne zamandır görüyorum.sonra arabanın da plakası MJ4EVER..falan.neyse dün bir believer( steamyhotlatin )bu olayla mahkeme arasında bir bağ kurmuş da hoşuma gitti.geçenlerde mahkemede konuşan Michael ın hemşiresi ifadesine başlamadan önce bi fenalaşmıştı ve ''burda bulunmak çok zor,sanki burda bir virüs var gibi'' demişti de yargıç kendine gelene kadar ara vermişti.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
daha sonra da bir açıklama yapmış;''ben bu tür bir virüs demek istemedim,daha fazla gitmeyeceğim(açıklamayacağım ya da ileri gidemeyeceğim) ''
steamyhotlatin de demiş ki,ne tür bir virüs o zaman?Taj 'ın video serisindeki gibi ölüleri hayata döndüren bir tür mü? Taj jackson Code Z: The Zombie Series 557417

Anonymous
Misafir
Misafir

Taj jackson Code Z: The Zombie Series Empty Geri: Taj jackson Code Z: The Zombie Series

Mesaj tarafından nesronic Ptsi Ekim 31, 2011 3:27 pm

Hmmm, zombilik de aslında virüsle bulaşıyor Very Happy Dava Thriller'la biter belki Smile

Fake Trial
Real Thriller Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Taj jackson Code Z: The Zombie Series Empty Geri: Taj jackson Code Z: The Zombie Series

Mesaj tarafından Misafir Salı Kas. 01, 2011 4:55 pm

şahsen vücudumun bir yanını soğuk,bir yanını sıcak hissetseydim kesinlikle bu kadını aramazdım.bana Heidi deki klara nın dadısını hatırlatıyor nedense...
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Kas. 01, 2011 4:57 pm

Mdenz demiş ki:şahsen vücudumun bir yanını soğuk,bir yanını sıcak hissetseydim kesinlikle bu kadını aramazdım.bana Heidi deki klara nın dadısını hatırlatıyor nedense...

Michael'ı ısıtacak kadın çok diyorum.Beni tanıdığım Michael daha farklı davranırdı.Ay kendim yazdım , kendim utandım Razz Embarassed

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Salı Kas. 01, 2011 4:58 pm

allahım yaa,gülüyorum ama smiley yapamıyorum.zaten şu dr. white dan acaip sıkıldım,çok geyik yapasım var şu an:)))
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Kas. 01, 2011 5:00 pm

Mdenz demiş ki:allahım yaa,gülüyorum ama smiley yapamıyorum.zaten şu dr. white dan acaip sıkıldım,çok geyik yapasım var şu an:)))

Benimde benimde Ne olur yapalım Very Happy Laughing

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Salı Kas. 01, 2011 5:03 pm

dr white da acaip sıkılmış görünüyor.adamın saçları mı beyazladı ne?güya TMZ de yine broke the story yapmış,yesinler,pöh!!!
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Kas. 01, 2011 5:04 pm

Saçları dana yalamış gibi töbe estağfurullah Very Happy

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Salı Kas. 01, 2011 5:06 pm

ahaha,ilahi ya:))klara nın dadısı da aynı dana yalamış gibiydi zate.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Kas. 01, 2011 5:09 pm

İkisini aynı dana mı yalamış yani Very Happy Laughing

Pinokyo

- Similar topics