MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Jackson Hoax Part 0.7 "Genesis"

2 posters

Michael Jackson Hoax Part 0.7 "Genesis"  Empty Michael Jackson Hoax Part 0.7 "Genesis"

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Ocak 13, 2012 9:01 pm

Twiggy bu videoyu paylaşıp duruyor bana ilginç geldi.Sonlarda teşekkür listesinde Michael Jackson'da var.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

Michael Jackson Hoax Part 0.7 "Genesis"  Empty Geri: Michael Jackson Hoax Part 0.7 "Genesis"

Mesaj tarafından nesronic C.tesi Ocak 14, 2012 8:27 am

Çok bir şey anlamadım açıkcası, Tristan Yatta kim onu da bilemedim şimdi de sanki nasıl desem, aralarında bir mesajlaşma gibi. They want you back demiş, belki videolar aracılığı ile haberleşiyorlardır, hani "hadi Mike vakti gelmedi hala" deniliyormuş gibisinden bir his uyandırdı bende. Teşekkürler kısmında Miko Brando da var, hoax ekibi listesi mi acaba? Barry dediği Barry Gibb olabilir mi? Ve diğer "öylesine believer" sanıp videolarını falan takiplediğimizi isimler, ama aslında bu hoaxdaki hiç de öylesine olmayan, gayet planlı bir şekilde hazırladıkları videolarla bizlerin de inancını diri tutan believer görünümlü hoaxer arkadaşlar (mı) Michael Jackson Hoax Part 0.7 "Genesis"  733568

Samantha G, bizim Samantha sanırım...
Steven Spielberg blog Shocked
Sony corp (yani corporation)
Cirque du soleil
Nelson De La Nuez
Amerikan People (ya biz ya biz Very Happy)

Veeee believerlar vuuuuu elbetteki, bizi anmadan geçmek ayıp olurdu Very Happy

Listenin en önemli ismi de Michael Jackson tabi ki Michael Jackson Hoax Part 0.7 "Genesis"  586927

Bu arada Genesis yanlış bilmiyorsam İncil'de yaradılışın anlatıldığı bölüm, 7 dediği de, bir okumak lazım Genesis'i tekrar, 7. satır, cümle, kısım falan mı? Önemli bir deyiş varmıdır bilmiyor. Videonun adı Genesis olunca da burdan mecazi bir anlam çıkar bence. İlahi anlamda yaradılış olarak değildir tabi ki, öyle olsa ne alakası var yani demezler mi adama Very Happy Hoaxı oluşturanlar anlamında olabilir gibime geldi şahsen bizzat benim kendimin Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

- Similar topics