MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İlluminati & Michael Jackson Arasındaki ilişki

+39
mjspeeddemon
krtl
Minmylife
deep_inside
tsey
EVRE
nwo
Adam
hsbmj
gizemaksut
tubM
tarmir
ecz_mj
Mrs.Ackles
blue sea
Pinokyo
nunu
own
MJ_KINGOFPOP
gismo
umut356109
biyoloji
Riri
Ruhkıran
V
canan
bo-bo
leydis
MJ-4EVER
NotAlone
MİsmailJ
Sirduwolf
MJalive
B'uu
sinem_mj
MakeBeLİEve
mj_touch
nesronic
themanattheback
43 posters

1 sayfadaki 13 sayfası 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Sonraki

İlluminati & Michael Jackson Arasındaki ilişki Empty Geri: İlluminati & Michael Jackson Arasındaki ilişki

Mesaj tarafından themanattheback C.tesi Nis. 03, 2010 2:37 pm

Merhaba,

Şimdi olay nedir? MJ zamanında illuminatiye hizmet edip sonradan onlardan ayrıldı mı? Ayrıldıysa ne zaman, neden ayrıldı? Bildiğim kadarıyla MJ Thriller döneminde illuminatiye baya bir hizmet etmişti. Buna en iyi örnek Thriller dönemi kaydedilen This is it şarkısıdır. Özellikle de "im the light up the world" kısmı illuminatinin simgesi olan dünyaya bakan tek göze atıfta bulunuyor. Yalnız merak ettiğim birşey var, bir çelişki; TDCAU klibinde "göz"ün önünde illuminatiye meydan okuyan MJ neden kendisinin Dangerous kapağındaki çift gözü illuminatinin tek göz simgesine çevirip HIStory teaserında kullandı? MJ HIStory teaserını çekene kadar illuminatiyle mi çalışıyordu ve TDCAU'a kadar geçenki zamanda mı araları bozuldu? Ve MJ illuminati tarafından seçilmiş kişi miydi?

Daha merak ettiklerim var ama şimdilik bunlar hakkındaki yorumlarınızı merak ediyorum. Benim de yorumlarım olacak ama önce sizlerin düşüncelerini almak istiyorum.

Hoşça kalın.

themanattheback
Cezalı Üye

İlluminati & Michael Jackson Arasındaki ilişki Empty Geri: İlluminati & Michael Jackson Arasındaki ilişki

Mesaj tarafından nesronic C.tesi Nis. 03, 2010 4:02 pm

Selam themanattheback, konu fazlasıyla muamma ve bir o kadar da net aslında ama daha ayrıntılı görebilmemiz için biraz daha incelemeye ve biraz daha zamana ihtiyacımız var sanırım.

Şu an için çok net bir şey söyleyemem kendi adıma çünkü ben de detayları anlamaya çözmeye çalışıyorum. Ön bilgi ya da özet olarak diyeyim şimdilik buradaki yazıyı paylaşmak isterim. Bu arada yazı bana ait yani benim içinde daha yerine oturması gereken bir çok taş var...

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından mj_touch C.tesi Nis. 03, 2010 7:41 pm

benim bildiğim kadarıyla bende hala araştırmaktayım ama mj de bir zamanlar ıllımunati üyeydi ama artık bana göre yıllar öncesinde bunu nasıl bir yer ve örgüt olduğunu zamanla anlayarak bundan vazgeçti ve jermain jackson sayesinde olmuştur.. mj bunalım içerisindeyken mj in din arayışları içerisinde olduğunu belirten jermain jackson , mekkeden getirdiği kitaplarla mj in araştırma yaptığıını söylemişti .. şimdi durup biraz düşünürsek aslında herşey apaçık ortada gibi görünüyor..

ben mj in dini yüzünden öldürüğdünü düşünüyorum .. ve dr. murrayın bir araç olduğunu ve arkasındaki kişilerin mason ve ıllımunati olduğunu düşünüyorum.. 8 temmuz da izdivaya çekilecek olan mj den bir patlama duyulmasın diye onun öldürüldüğünü düşünerek ''propofolun'' bir araç olduğunu düşünüyorum şimdilik birçok düşüncem var ama onları sizlerle ilerleyen zamanlarda paylaşacağım.. daha birçok araştırma yapıyorum Exclamation
mj_touch
mj_touch

Mesaj tarafından MakeBeLİEve Paz Nis. 04, 2010 4:39 pm

benim bildiğime görede bu İllimünati üyelerinin cermen kökenli beyazlardan oluştuğu. thriller döneminde üye olumuş olamaz benim dediğime göre.
hemde Michael'ın bu dedinli gizli ve ayrıca pekte iyi bi amaçları bulunmayan bi örgüte üye olcağını zannetmiyorum.
dediğinize görede baya bi üyelikte kalmış.
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
MakeBeLİEve
MakeBeLİEve

Mesaj tarafından sinem_mj Paz Nis. 04, 2010 10:11 pm

Üyelik mi??
Benim bildiğim o kadar kolay üye olunmuyor.İstesen de scratch
ABD de 2 üye, Fransada 1 üye si var gibi birşey okumuştum forumda..(toplam 10 üye yani)
Bana kalırsa Michael üye felan değildi ama onlar Sanatına karıştı ve Mj in bunlarla baş edebilecek seviyede değildi kendimce.. scratch Bu konuda kafam çok karışık.. No
sinem_mj
sinem_mj

Mesaj tarafından B'uu Paz Nis. 04, 2010 10:13 pm

Üye derken mecazi anlamda başka bi kelimeyle anlatılamaz durum.Üyeler seçti MJ'i diyelim,isteği dışı.
B'uu
B'uu
Admin
Admin

https://mjhoaxdeath.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından nesronic Paz Nis. 04, 2010 10:22 pm

Michael'ın bunların bir parçası olup olmadığını bilemiyoruz tabi, umuyoruz ki de olmamıştır ama tabi özellikle o çok daha gençken ne kadar onun iradesinde olabilirdi herşey bilemeyiz. Üyelik derken diğer yandan bu yoruma da açık bir konu aslında. Seve isteye üye olduğunu hiç birimiz iddia edemeyiz ama bu heriflerin amacı dünyayı yönetmekken, genç zihinleri etki altına almak için siyah beyaz farketmez onların en işine yarayacak kişileri bir şekilde kullanmaktan kaçınacaklarını hiç sanmıyorum...

Neyse, herşey en yakın zamanda açıklığa kavuşur umarım. Bu arada bu belgesel sanırım MJTurkFan'da da var ama ben Berna'nın aracılığı ile izledim. Buraya da aktaralım. İzlemeyen varsa mutlaka göz atın, biri hayrına alt yazı da yapmış Smile

nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından nesronic Paz Nis. 04, 2010 10:22 pm

Aha sen mesaj gönderirken ben de aynı şeyleri yazıyormuşum Burcu Smile
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından B'uu Paz Nis. 04, 2010 10:29 pm

Aynı zihniyet işte Twisted Evil olsun çift dikiş iyidir Very Happy

En son Burcu tarafından Çarş. Nis. 07, 2010 11:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
B'uu
B'uu
Admin
Admin

https://mjhoaxdeath.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından MJalive Ptsi Nis. 05, 2010 3:30 pm

ne üyesi ya Michael ın işi var gücü var onlarla mı uğraşacak hiç zannetmiyorum illımunatinin üyesi olduğunu illımmunati onunla uğraşmış olabilir zaten Michael in şarkılarındaki ve kliplerindeki mesajlardanda bu anlaşılıyor ama üye olduğunu hiç sanmıyorum
MJalive
MJalive

Mesaj tarafından Sirduwolf Ptsi Nis. 05, 2010 4:08 pm

Bende o kişilerle birlikte olmuş olabilceğini sanmıyorum.Beat It backmasked'i şeytana övgü içeriyor dendiğinde çok sinirlenmiştim(Michael'a değil tabiki).

Michael'ın hipnoz ve büyüleyici gücünü görünce zamanında belki zorlanmıştır bunun için.Şarkılarında neden hep kendini sert, kötü gibi gösterdiğini düşünmüşümdür.Ama asla onlardan olduğunu düşünmüyorum.Kendisinin gelip konuşmasını beklerim bu konuda ancak.Michael açıklama yapsa katılmadım diyelerek yalan söylese ve yalan söylediği anlaşılabilir olsa bile benim için Michael o kişilere katılmamıştır.Sadece şarkı isimlerinden yola çıkacak olsak bile Illuminati'ye ayaklandığını görebiliriz.

Yüce insan gelişini bekliyoruz... farao
Sirduwolf
Sirduwolf

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Nis. 05, 2010 8:02 pm

michaeli geçmişde bazı illuminati sembolleri kullanması bunu gönüllü yaptığı anlmına gelmez bence.illuminati uzun yıllardır müzik ve sinema dünyasını kullanıyor.böyle bir raconun içinde yetişmiş bir çocuk hele de üstün yetenekleri varsa seçeneği olmamıştır.michaelin asıl şaşılacak tarafı birsüre sonra bunlara karşı çıkmaya karar vermiş olması.taciz iddiaları da bu yüzden başına geldi bence.çocuklarıyla sakin bir hayatı
yasamak varken böyle bir mücadeleye girdiyse çok büyük planları olmalı.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından MİsmailJ Salı Nis. 06, 2010 6:28 am

Bence Michael böyle şeylerle ilgilenmezdi.Sanatıyla ilgilenirdi.
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından Misafir Salı Nis. 06, 2010 7:54 am

maalesef toz pembe bir dünyada yaşamıyoruz.michael sanatıyla ilgilenirdi ama dünyanın en tanınan kişisi olduktan sonra hayranlar dışında birileri de seninle ilgilenir.ne yani michaelin sırf zevk olsun diye mi ya da interaktif bir performans segilemek için mi böyle bir şey yaptığını düşünüyoruz.adı illuminati de olabilir başka bir şey de.sağlam bir sebep olmadan insanları üzmek istemez.kötü bir şeyden kaçıyor.kesin.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Sirduwolf Salı Nis. 06, 2010 8:03 am

Eğer Michael bu topluluğun içine yer aldıysa ''Bad'' albümü ile dönüşüm yaşamıştır.Çünkü şarkılarındaki sertlik hissedilir derecede artıyor ''Bad'' ile...Ama daha öncesinde şarkılarında illuminati propagandası yaptığını sanmıyorum.
Sirduwolf
Sirduwolf

Mesaj tarafından sinem_mj Salı Nis. 06, 2010 12:14 pm

nesronic demiş ki:
Bu arada bu belgesel sanırım MJTurkFan'da da var ama ben Berna'nın aracılığı ile izledim. Buraya da aktaralım. İzlemeyen varsa mutlaka göz atın, biri hayrına alt yazı da yapmış Smile

bunlar çok önemli gerçekten.. Exclamation
Teşekkürler Nesronic. study
sinem_mj
sinem_mj

Mesaj tarafından nesronic Salı Nis. 06, 2010 12:16 pm

Rica ederim sinem_mj, herkes izlesin, gerçekten çok aydınlatıcı bir belgesel Wink
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından sinem_mj Salı Nis. 06, 2010 1:22 pm

nesronic demiş ki:Rica ederim sinem_mj, herkes izlesin, gerçekten çok aydınlatıcı bir belgesel Wink

Evet.. Özellikle bu konuda kafası karışık olanlar için oldukça açıklayıcı Wink Çeviri yapan arkadaştan da Allah razı olsun bu arada I love you Very Happy
sinem_mj
sinem_mj

Mesaj tarafından nesronic Salı Nis. 06, 2010 3:47 pm

MJ ve Illuminati ile ilgili yettideki paylaşımları buraya aktarma gereği duydum;

YelJMJ (LiberianGirl) demişti ki;

İlluminati ve NWO konusu Michael'ın başına çok eskiden beri dertti. Mind Control'un ne olduğunuda lütfen araştırın vakit buldukça arkadaşlar. Ben de ilk başta inanmıyordum ve Michael'ın nasıl beynini kontrol ederler diyordum ama öyle şeyler çıkıyorki araştırdıkça. İlluminati kelimesi Türkçe adıyla "Aydınlanmak" anlamına geliyor. Ve Michael'ı illuminatinin içine çektikleri yıllarda Michael'ın yaptığı klip Billie Jean klibiydi. Klipte sizde bilirsinizki Michael'ın değdiği yerler "aydınlanıyor" "illuminate" oluyor yani "illuminati". Anlatabiliyor muyum? Michael'ın illuminati etkisi altında olduğu dönemlerdi. Michael daha sonra bunların etkisinden kurtulup kendi başına varolmak istiyor ve Leave Me Alone şarkısı geliyor. Aslında bütün şarkılarında mesajlar var. Tek tek yazamam hepsini. Michael'ın Black Panther adlı klibini youtube'tan izlemenizi tavsiye ederim.

ingilizce bilmeyen arkadaşlar varsa tercüme konusunda da yardımcı olabilirim. Kısacası Michael şarkılarıyla, dansıyla ve vücut diliyle sürekli illuminati ve NWO'ya göndermelerde bulunuyordu. They don't really care about us klibindede durduğu merdivenin yan tarafındaki duvarda kocaman bi göz var. İlluminatinin sembolü biliyosunuz All-Seeing-Eye yani Herşeyi gören Göz ve orda şarkının hangi sözlerini söylediğine dikkat edin.

Michael hoax işini çok uzun süredir planlıyordu arkadaşlar. Öyle acilen verilmiş bir karar değil bu. Nitekim bakınız Paul Mccartney'le yaptığı bir şarkının sözlerine ki bu şarkı oldukça eskidir.

THE MAN

THERE'S A MAN,
WHO PLAYS THE GAME OF LIFE SO WELL,
OO, THERE'S SUCH A MAN,
HIS THOUGHTS YOU CAN NEVER TELL.
OO, AND IT'S JUST THE WAY HE THOUGHT IT WOULD BECAUSE THE DAY HAS COME FOR HIM TO BE FREE,
THEN HE LAUGHS, HE KICKS, THEN ROLLS UP HIS SLEEVES,
I'M ALIVE AND I'M HERE FOREVER,
THIS IS THE MAN.

AND IT'S JUST THE WAY HE THOUGHT IT WOULD BE,
'CAUSE THE DAY HAS COME FOR HIM TO BE FREE,
THEN HE LAUGHS, HE KICKS AND ROLLS UP HIS SLEEVES,
THIS IS THE MAN.

THERE'S A MAN,
EV'RYBODY THOUGHT THEY KNEW,
OO, THERE'S SUCH A MAN,
HE'S NOT LIKE ME AND YOU.
OO, AND IT'S JUST THE WAY SHE THOUGHT IT WOULD BE,
AND HE SAYS, "SOMETHING HAS HAPPENED TO ME."
THIS IS THE MAN.

AND HE LAUGHS, HE KICKS AND ROLLS UP HIS SLEEVES,
THIS IS THE MAN.

DID YOU KNOW,
THIS MAN CAN DO ANYTHING?
OO, THERE'S SUCH A MAN,
I WISH THAT WE COULD BRING.
OO, AND IT'S JUST THE WAY HE THOUGHT IT WOULD BE,
THIS IS THE MAN.

AND HE LAUGHS, HE KICKS AND ROLLS UP HIS SLEEVES,
I'M ALIVE, HOO! AND I'M HERE FOREVER,
THIS IS THE MAN.

THIS IS THE MAN, OH YEAH, OH YEAH,
THIS IS THE MAN,
THIS IS THE MAN, THIS IS THE MAN, THIS IS THE MAN.

THIS IS THE MAN.

Bu şarkının içinde geçen "I'm Alive and I'm here Forever" yazısıda Memorialda büyük ekranda yazmıştı hatırlarsanız Smile (Birisi bana buraya resim eklemeyi gösterebilirse resim ekleyerek anlatmak isterim) Plan yürürlüğe kondu, sahte doktor ziyaretleri başladı. Medyada "Michael hasta" söylentisi yayıldı. Herşey hoax içindi Smile TII'te çok sağlıklı görünülmedi, özellikle bütün dans figürleri yapılmadı ve hatta çalışmaya hali yoktu denilmesi için double bile kullanıldı çünkü hoax inandırıcı olmalıydı Smile Kısa kısa geçiyorum...

.....................................................................................

Ve içerden müzik camiasını uyandırmaya başladı Michael. Nitekim Grammys'i izlediyseniz eğer Beyonce'nin sahneye Michael'ın ordusuyla çıktığını farketmişsinizdir. Ama aynı zamanda ters üçgenlerden oluşan bir elbise giydiğini (illuminatinin sembolü üçgendir) ve kulağınada kelebek şeklinde bir küpe taktığını (kelebek resurrection yani diriliş anlamı taşır ve TII'te bol miktarda kelebek gördük) görmüşsünüzdür. Aynı zamanda Lady Gaga'nın da göz makyajı ters duran üçgendi! Ve üzerinde Heart şeklinde bi giysi vardı. It's all for L.O.V.E! Smile Kısacası bütün bunlara baktıkça ve cenaze, memorial, TII poster yayını vesaireye bakınca artık illuminati NWO olayının sadece bir "teori" OLMADIĞINI açıkça anlıyorsunuz. Michael bir taşla bikaç kuş vurdu arkadaşlar. Hem düşmanlarından kurtuldu, hem dostunu düşmanını gördü, hem medyanın yalancılığını herkesin görmesini sağladı, hem illuminati ve NWO için herkesi uyandırdı hemde gerçek yaşam TII yani THRILLER II'yi çekti Smile Biliyorsunuzki burial tek bi yerde çekilmedi. Stüdyo da kullanıldı ve bunların hiçbiri boşa değil. Mutlaka bir yerlerde kullanıcak Michael bunları ki büyük ihtimal filminde. Çok uzun oldu bu sanırım. Sonra devam ederim. Sevgiler herkese Smile
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından NotAlone Salı Nis. 06, 2010 9:19 pm

bakın burda bu konuyla ılgılı bı vıdeo hazırlanmış.kliplerindeki ve vdekı butun hareketlerı ıncelenmıs mıchaelın.ve illüminatinin tüm ızleri arastırılmış.mutlaka bakmalısınız.bush bıle var vıdeoda.

ekşi sözlukte de mıchael ve illüminatiyle ılgılı bazı seylere dıkkat cekılmeye calısılmış.okumalısınız.
NotAlone
NotAlone

Mesaj tarafından nesronic Salı Nis. 06, 2010 9:38 pm

Ekşi sözlük linkinde ilginç bir kaç detay var gerçekten, paylaşım için sağol notalone...

Bu videoları bir süre önce bir arkadaşımın aracılığı ile buldum, burası açılmadan önce yettideki konuya ekleyecektim ama doğrusunu söylemek gerekirse biraz çekindim. Neyse, burada farklı bir ortam olduğundan sanırım çekinmeye gerek yok. Yalnız bir konuda herkesi uyarayım, videomaker bu videoları biraz düşmanca hazılamış, resmen MJ için yıllarca Illuminati sembollerini kitlelere empoze etti demeye getirmiş ama bir şeyi gözden kaçırmış... Michael belki ilk gençlik dönemlerinde pek de farkında olmadan yani nelere yol açacağının farkındasızlığı ile bu sembolleri kullanmış olabilir (bu konuda bir iddiam yok) ama ben BAD'da bir uyanış sezinliyorum kendi adıma ve videomaker Dangerous'daki meydan okumayı maalesef gözden kaçırmış diyorum. Dangerous kliplerinin çoğunda Michael'ın bazı semboller önünde isyan bayrağını çektiği, meydan okuduğu, sanki bir kadına yazılmış gibi sözleri olan şarkılarıyla kimlere laf attığı bence açık net ortada. Özellikle Black or White klibinde özgürlük heykeli olan bölüme dikkat edin. Arka pkan alev alev yanarken o alevlerin içindeki gölgelere dikkat edin ve o sırada Michael'ın bıktım bu şeytanlıktan deyişine dikkat edin. Daha bir çok şarkı ve klip için bu gibi detaylar bulmak mümkün. Önceki albümleri de mercek altına almak gerekir tabi ama şahsi fikrim; ben Michael'ın Dangerous'la isyan bayrağını çektiğini, öncesinde de istemedği işlere mecbur edildiğini düşünüyorum...

Neyse videolara göz atın, pek fazla yazı yok zaten, daha çok görüntü üzerine hazırlanmış videolar ve sinir olmayın izlerken, sadece Michael'ın bugün onları nasıl alt ettiğini düşünün Wink

EDIT: ben de daha hepsini izlemedim, part 4'e yeni geçtim, belki sonraki bölümlerde videomakerdan düşmanlık yoktur, izledikçe göricciiiz artık Smile
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Nis. 07, 2010 9:27 am

tamam bu illuminati işinde bazı haklı şüpheler var ama bu videolar da fazla uçmuş sanki.çoğu bölümde yok artık daha neler dedim.bir michael luciferin kendisidir demediği kalmış.nesronic paylaştığın için teşekkürler ama ben de senin gibi BAD den sonra bir sıyrılmaya çalışma olduğunu düşünüyorum.örneğin bad videosunda şarkı başlamadan önceki siyah beyaz hikaye bana bunu çağrıştırıyor.saf delikanlı arkadaşları tarafından bir ihtiyarı soymaya zorlanır.delikanlı bu baskıya önce boyun eğer ardından özgür iradesini kullanıp hayır der.part 9 daki dirty diana kısmı ilginçti.kıt ingilizceme rağmen anladığım kadarıyla.dirty diana yı farklı şekilde hiç düşünmemiştim.aslında (1992yydi sanırım)günlerce black or white ın klibini bekleyip ensonunda bütün dünyayla aynı anda izledim black panther bölümünü de o zaman hiç böyle düşünmemiştim.yalnızca harika dansettiğini düşünüp o bölümü yasaklamalarına üzülmüştüm.galiba anlayan anlamış ki yasaklandı.arkadaşlarımla michael hakkında konuşur hiç böyle konuları bilmezdik.şimdi neden bu kadar kördük diye kızıyorum.galiba bizim de beyinlerimiz kontrol altındaydı.en azından şöyle avunuyorum ki onun tacizci olduğuna hiç inanmadım.bazı arkadaşlar genç arkadaşların buradaki konulardan olumsuz etkilenebileceğini düşünüyor olabilirler ancak gençler bizden daha şanslı bence .her fikri görmek zihin kontrolüne karşı onları koruyor bence.michaelin ölmüş olduğunu düşünenlerse bence hala hipnoz halindeler.michaelin de dediği gibi o parmaklarını şıklatacak vee bam.uyanacaklar.konuyu dağıttıysam özür dilerim.ben de fazla uçtum galiba.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Nis. 07, 2010 9:47 am

Yok dağıtmadın Mdenz, bir çok noktada aynı düşünüyoruz. Dediğim gibi bu videoları eklemeye çekindim başta ama videolar kötü niyetle hazırlanmış olsa bile bizim için önemli olan izlediğimizi doğru yorumlamamız...

Bir çoğumuz bir çok şeyin farkında değildik Mdenz maalesef, seviyorduk, hayrandık, evet taciz olayına hiç inanmadık falan ama bu detaylar kimin aklına gelirdiki. Michael da zaten bunları anlatmak, bu herifleri ifşa etmek için gitmedi mi, yine aynı sebepten dönmeyecek mi? Eh şu anki durumumuzu düşününce de Michael hedefine ulaştı ya da ulaşmasına az kaldı demektir Smile Dediğin gibi diğer kitle diyim artık hala nasıl bu kadar körler ve hala nasıl bu kadar hipnoz altındalar ben de anlamıyorum Rolling Eyes
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından NotAlone Çarş. Nis. 07, 2010 11:25 am

sürü psikolojisi bu.
dünya nın heryerınde var malesef
NotAlone
NotAlone

Mesaj tarafından MJ-4EVER Çarş. Nis. 07, 2010 4:22 pm

Beat It in de testen söyleyişi illuminati ile ilgili değilmi ...şarkıda satan geçiyor tersten okudunmu...şarkıcılar buna zorlanıyor bence yapmak istemiyorlar fakat buna mecbur bırakılıyorlar..ama bazıları ise direk düzden bunları söylüyor..böyle birkaç satanist müzik grubu var bildiğiniz gibi...Michael da bunu yapmak istemedi çünkü o şeytenı sevemez çünkü o çok iyi bir insan o yüzden bunlara karşı çıkmak istemiş ve onlara savaş açtı..bunların tümüde bu savaşın eseri yani Bow un illuminati ile alakası yok diyo ama bence bunların hepsi bu yüzden
MJ-4EVER
MJ-4EVER

1 sayfadaki 13 sayfası 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Sonraki