MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İlluminati & Michael Jackson Arasındaki ilişki

+39
mjspeeddemon
krtl
Minmylife
deep_inside
tsey
EVRE
nwo
Adam
hsbmj
gizemaksut
tubM
tarmir
ecz_mj
Mrs.Ackles
blue sea
Pinokyo
nunu
own
MJ_KINGOFPOP
gismo
umut356109
biyoloji
Riri
Ruhkıran
V
canan
bo-bo
leydis
MJ-4EVER
NotAlone
MİsmailJ
Sirduwolf
MJalive
B'uu
sinem_mj
MakeBeLİEve
mj_touch
nesronic
themanattheback
43 posters

13 sayfadaki 13 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

İlluminati & Michael Jackson Arasındaki ilişki - Sayfa 13 Empty Geri: İlluminati & Michael Jackson Arasındaki ilişki

Mesaj tarafından MİsmailJ Salı Ocak 08, 2013 6:19 pm

Biz de bilemiyoruz. Smile

Aramıza hoşgeldin öncelikle. Uzun sürelerdir yeni üye görmüyorduk. Forumumuz artık aktif değil ama içerisindeki arşivin sana yararı olacağı kanaatindeyim. Yazdıkların söylediğin gibi önceden tartıştığımız konular. Yine de kendi fikrini belirtmen çok güzel. Smile Yazdıklarının çoğuna katılıyorum. Scream kısmına ayrıca katılıcam. Gerçekten güzel analiz etmişsin. Scream gibi bir şarkıya dünyanın en pahalı klibi neden çekilir başlarda anlamıyordum. Ama Michael'ın amacı klibe ve şarkıya dikkat çekmekti sanırım. Dünyanın en pahalı klibi olmak bence biraz gereksiz. Ama eğer paran varsa alınması en kolay ünvanlardan biri. Sadece en çok harcayandan daha fazla para harcıyorsun ve ünvan kesin olarak senin oluyor. Ben bunun bilerek yapıldığını düşünüyorum. Mesela bir yerinde üzerinde üçgen olan aynayı kırıyordu sanırım. Bir de şarkının adından gelen, screamler (haykırışlar) vardı.

Sevgiler. Smile Hoşgeldin tekrardan. Smile

MİsmailJ
MİsmailJ

İlluminati & Michael Jackson Arasındaki ilişki - Sayfa 13 Empty Geri: İlluminati & Michael Jackson Arasındaki ilişki

Mesaj tarafından krtl Salı Ocak 08, 2013 6:53 pm

hoşbulduk,
sağlık olsun biri internette gezinirken okur araştırmak ister belki,katkı sağlamış oldum:)

krtl

Mesaj tarafından Minmylife Salı Ocak 08, 2013 8:22 pm

Hoşgeldin kartal..Ben de burda yeniyim ama senin kadar iyi karşılanmamıştım Smile)) bunun anlamı kötü karşılandım deil. sadece bana birileri aramıza hoşgeldin dememişti..belki diyenler olmuştur da benim gözümden kaçmıştır..
analizlerin süper..Michael'ı iyi anlayanlardan biriymişsin..İlluminati ile baglantısı elbette en başlarda vardı Michael'ın..ama Michael bu örgütün nasıl bir örgüt oldugunu bilmiyordu..çünkü bilseydi ne pahasına olursa olsun içinde yer almazdı..zaten farkettiysen Thriller klibinin gösteriminden önce michael ın bir uyarı yazısı var..'Bu film bir inanca aracılık etmiyor..' vs gibi bişey yazıyodu..

ve mihcael bu örgütü tanıdıktan sonra zaten onlardan da ayrıldı..Bu yüzden o 'ortadan kaybolana' kadar peşini bırakmadılar..bir sürü iftira attılar. Hassas noktalarından vurdular onu hep..tabiri caizse silahla ya da birşeyle deil de yaptıkları kötülüklerle onu öldürmeye çalıştılar..ama başaramadılar..Michael zaten her fırsatta illuminati nin izledigi yolun yanlış oldugunu, onlara karşı çıktıgını belirtti, üstü kapalı da olsa..Ghost kısa filmini izlemişsindir..Bak o filmde o kadar çok şey anlatılıyor ki..Mesela ordaki şehrin halkının 'beyaz saçlı göbekli adamın' önderliğinde, orada çocukları eğlendirmekten başka bişey yapmayan, kimseye zararı dokunmayan bir adamı kovmaya kalkışması bize 1993 yılındaki dava olaylarını hatırlatıyor..ghost filminde de iki çocuk diyor ya 'neden onu rahat bırakmıyoruz, o kimseyi incitmedi' ..Michael jackson çocuk taciz etti iftirasına ne de güzel bir cevap oluyor bu çocukların söyledikleri öyle deil mi..sonrasında beyaz saçlı göbekli adamın mihcael a her fırsatta hakaret etmesi, 'garipsin, tuhafsın, seni burda istemiyoruz' demesi bana hep Michael ın kendisine sürekli söylenen 'garip adam, tuhaf hareketleri var' cümlelerini hatırlatıyor..aslında Michael ı istememelerinin nedeni tabiki tuhaflıkları, güya klipte o şehrin çocuklarını korkutması falan deil..zaten ortada korkutmada yok da..Burda illuminatinin Michael ı bu camiada istememesidir asıl orda anlatılan..zaten michael ve ekibinin dans ettiği zemine dikkat ederseniz illuminatinin kutsal zeminidir. siyah beyaz kareler..
Michael orda ısrarla şaklabanlık yaparak 'bu mu korkunç, peki şu mu korkunç' diye soruyor 'malum adama'..yani 'benim çocuklarla yaptıklarım bunlar..onları eglendirmeye mutlu etmeye çalışıyorum. bu mu tuhaf, garip ve korkunç olan?' demek istiyor..ama adam onu dinlemiyor bile..Ardından Michael o göbekli adama bir ayna yansıtıyor..Aslında korkunç olanın, tuhaf olanın kim oldugunu orda kendisine gösteriyor. ŞEYTANIN kim oldugunu!! ve Michael a neler çektirdiklerini...Michael, 'öyle korkutulmaz, hayat bir insana öyle zehir edilmez , böyle zehir edilir' manasında göbekli adamı sürekli rahatsız ediyor film boyunca.. ama tabi çok kısa bir zaman bu..Michael sanat hayatı boyunca onların ellerinden neler çekti...
Ve Michael filmin bir kısmında ayağını çok şiddetli bir şekilde o siyah beyaz yere vuruyor..iki kere..Bu da Michael'ın illuminatiye bir meydan okumasıdır..onların yolunu kabul etmeyip protesto etmesidir..zaten sonrasında dans ekibi de ayaklarının topuk kısmıyla o zemini haşat ediyolar tabiri caizse Smile
Ama michael illuminatiyle sadece zıtlaşmadı..onlara güzel mesajlar da göndermeye çalıştı..böyle olmayın, böyle yapmayın, iyilik yapın, iyilik yaparsanız kazanırsınız, tarzında mesajları da oldu..nedense bazı konuşmalarında sağ gözünü saçıyla kapatıp sadece sol gözünün açıkta oluşu ve bu şekilde güzel mesajjlar vermesi bana bunu düşündürttü hep..yani illuminatiye güzel mesajlar verdiği..ama kimin umrundaydı????

Michael ın otopsi resimlerine ben inanmadım hiçbir zaman..tamam ayagındaki yara izinin oldugu otopsi fotografındaki kişi Michael..ama bir ölüden çok uyuyan birine benziyor orda..Michael ın ölü numarası yapmadıgı nerden belli? kesinlikle ama kesinlikle inanmıyorum..mezarı bile yok bu adamın!! Dünyaca ünlü birinin mezarının yerini neden ailesi herkesten saklar? Krtl 2009 ekimdeki cadılar bayramı videosunu izledin mi paris prince ve elizabeth taylorun? ordaki domuz maskeli elinde testere olan adamın sesine dikkat ettin mi? boyuna posuna eline? kesin izlemişsindir ama o %100 michael..zaten beni yaşadıgına dair kafama şüphe düşüren görüntü bir bu videoydu bir de helikopterdeki sedye görüntüsü, videosu..

Allah michael ı korusun diyorum, başka da bişey demek istemiyorum şimdilik Smile

Minmylife

Mesaj tarafından ecz_mj Salı Ocak 08, 2013 11:16 pm

Hoşgeldin krtl Smile
Otopsi görüntüsüne inanmaman için sana bir sebep vereyim...Şimdi bu linkteki Deep_inside arkadaşımızın attığı bileklik prosedürü ile ilgili mesaja bak lütfen, orda yatanın Michael olmadığını anlayacaksın Wink

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından Minmylife Çarş. Ocak 09, 2013 9:25 am

ben şahsen ayagında siyah bant dahi olsaydı inanmazdım öldüğüne..çünkü ne orda yatanın gerçekte ölü olup olmadıgını anlayabiliriz ne de taktıkları herhangi bir bandın gerçek mahiyeti olup olmadıgını..

Minmylife

Mesaj tarafından mjspeeddemon Paz Nis. 27, 2014 2:49 pm

arkadaşlar ortaya çok ilginç bir fikir atacağım ama yanlış anlamayın;

Biliyoruz ki illuminatinin diğer amacı "Diriltmek" . yani mj Hoaxı bunun için yapmış olabilir.illuminatinin temeline indiğimizde ben o grubun kötü bir amaç için kurulduğunu düşünmüyorum.fakat sonralarda illuminatinin liderleri değitielbette illuminati 2 gündür grup değil.neyse bu illucular şeytana tapmaya başladılar felan filan .

MJ konusuna gelirsek MJ Jackson 5 iken illumninaticiydi ,ne bilsin çocuk çok küçük yaştaydı ama çıkmasının kolay olacağını düşünmüyorum. çalıştı çabaladı ve çıktı,ama illu MJ den vazgeçecekmiş gibi değildi adam popun kralı...

MJ yi ailesiyle tehtit etmiş olabilir. ve mj hoaxı yapmış olabilir illuya hizmet etmek için "yeniden dirilmek"... illunun kartlarında vardı bu hatırlarsanız.ve MJ yi dirilmiş gibi gösterecekler. MJ hayranlarına çok bağlı bir insan ve ipuçları bırakıyor kötü bir amaca hizmet etmek istemiyor

belki yanılıyorumdur ama illuminatinnin amaçlarından biride diriltmek.

hani tam tersiyse sizi yendim diyorsa yani bunun için hoaxı yaptıysa çok saçma bişey olur bence,çünkü illunun istediğide buydu...
mjspeeddemon
mjspeeddemon

Mesaj tarafından Pinokyo Ptsi Nis. 28, 2014 6:43 am

mjspeeddemon demiş ki:arkadaşlar ortaya çok ilginç bir fikir atacağım ama yanlış anlamayın;

Biliyoruz ki illuminatinin diğer  amacı "Diriltmek" . yani mj Hoaxı bunun için yapmış olabilir.illuminatinin temeline indiğimizde ben o grubun kötü bir amaç için kurulduğunu düşünmüyorum.fakat sonralarda illuminatinin liderleri değitielbette illuminati 2 gündür grup değil.neyse bu illucular şeytana tapmaya başladılar felan filan .

MJ konusuna gelirsek MJ Jackson 5 iken illumninaticiydi ,ne bilsin çocuk çok küçük yaştaydı ama çıkmasının kolay olacağını düşünmüyorum. çalıştı çabaladı ve çıktı,ama illu MJ den vazgeçecekmiş gibi değildi adam popun kralı...

MJ yi ailesiyle tehtit etmiş olabilir. ve mj hoaxı yapmış olabilir illuya hizmet etmek için "yeniden dirilmek"... illunun kartlarında vardı bu hatırlarsanız.ve MJ yi dirilmiş gibi gösterecekler. MJ hayranlarına çok bağlı bir insan ve ipuçları bırakıyor kötü bir amaca hizmet etmek istemiyor

belki yanılıyorumdur ama illuminatinnin amaçlarından biride diriltmek.

hani tam tersiyse sizi yendim diyorsa yani bunun için hoaxı yaptıysa çok saçma bişey olur bence,çünkü illunun istediğide buydu...

Adam 60 yaşına yaklaşıyor , yakında belki dede olacak dirilse ne olur dirilmese ne olur.Kiminle rekabet edecek bu saatten sonra 18 yaşındaki Justin ile mi ??? Ama şu konuda haklısın eğer her şey Michael'ın kontrolünde olsaydı çoktan dönerdi..Hoax Michael'a diriliş değil ölümsüzlük verdi.

Pinokyo

Mesaj tarafından angelina pond stuff Paz Tem. 06, 2014 8:38 am

mj hiçbir zaman üye filan olmadı o gerçekten çok iyi biri o bir melek

angelina pond stuff

http:// angelina-pond-stuff.tumblr.com

Mesaj tarafından mjspeeddemon Paz Tem. 06, 2014 10:11 am

angelina pond stuff demiş ki:mj hiçbir zaman üye filan olmadı o gerçekten çok iyi biri o bir melek

Oylemi dersin canim? Melek oldugu dogru ama, Jackson 5 taykenki resimlerine bak bakalim, illu isareti yapiyor, cok kucuk yasta oda illunun uyesiydi, sonra ayrildi. Ama ne illucular Michael'i unuttu , nede Michael illuculari unuttu
mjspeeddemon
mjspeeddemon

Mesaj tarafından MertBacara_mj Paz Tem. 06, 2014 7:05 pm

mjspeeddemon demiş ki:
angelina pond stuff demiş ki:mj hiçbir zaman üye filan olmadı o gerçekten çok iyi biri o bir melek

Oylemi dersin canim? Melek oldugu dogru ama, Jackson 5 taykenki resimlerine bak bakalim, illu isareti yapiyor, cok kucuk yasta oda illunun uyesiydi, sonra ayrildi. Ama ne illucular Michael'i unuttu , nede Michael illuculari unuttu

Bende pek inanmıyorum illüminatiden olduğuna ama ,o resmi (jackson 5) bir koy siteye de bizde görelim o zaman...
MertBacara_mj
MertBacara_mj

Mesaj tarafından Minmylife Ptsi Tem. 07, 2014 2:29 pm

Yanlış anlıyorsunuz. Mj illuminatiye üyeydi çok eskiden ama bu grubun nasıl birşey olduğunu neye hizmet ettiğini bilmiyordu. Iyi bişey yaptığını sanıyodu.zaten daha sonra herşeyi farkedince onları terketti. Olay bundan ibaret.

Minmylife

Mesaj tarafından mjspeeddemon Salı Tem. 08, 2014 8:38 am

Minmylife demiş ki:Yanlış anlıyorsunuz. Mj illuminatiye üyeydi çok eskiden ama bu grubun nasıl birşey olduğunu neye hizmet ettiğini bilmiyordu. Iyi bişey yaptığını sanıyodu.zaten daha sonra herşeyi farkedince onları terketti. Olay bundan ibaret.

aynen tam olarak böyle oldu
mjspeeddemon
mjspeeddemon

Mesaj tarafından mjspeeddemon Salı Tem. 08, 2014 8:43 am

MertBacara_mj demiş ki:
mjspeeddemon demiş ki:

Bende pek inanmıyorum illüminatiden olduğuna ama ,o resmi (jackson 5) bir koy siteye de bizde görelim o zaman...

ne tatlı işaretler yapıyo öyle ♥♥♥

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
mjspeeddemon
mjspeeddemon

Mesaj tarafından MertBacara_mj Perş. Tem. 10, 2014 11:57 am

mjspeeddemon demiş ki:
MertBacara_mj demiş ki:
mjspeeddemon demiş ki:

ne tatlı işaretler yapıyo öyle ♥♥♥

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Özellikle 2. Resim kendini belli ediyor.Ama onuda Michael'ın gençliğine verelim...
MertBacara_mj
MertBacara_mj

Mesaj tarafından mjspeeddemon Perş. Tem. 10, 2014 12:01 pm

Evet, Mj, illunun bir uyesiydi , bu anlasildi sanirim Smile
mjspeeddemon
mjspeeddemon

Mesaj tarafından MAGIC Paz Tem. 13, 2014 10:35 pm

bütün sektörler onların elinde müzik sektörü de dahil Mj nin bilmeden üye olması cok normal cünkü hemen hemen her sanatcı üye oluyor zaten.. kendi istekleriyle veya degil tabii Smile lakin önemli olan Michael ın illuminati nin neye kime hizmet ettigini anladıktan sonra ayrılması ve insanları bu kontrol ucubelerinin ne kadar tehlikeli oldugunu ve yeni dünya düzeni ile insanları nasıl uyuttuklarını aktarmasıdır.

MAGIC

Mesaj tarafından EfekanPürçekli Paz Tem. 13, 2014 10:39 pm

Öldü Boşa kovalamayın.

EfekanPürçekli

Mesaj tarafından mjspeeddemon Paz Tem. 13, 2014 10:49 pm

MAGIC demiş ki:bütün sektörler onların elinde müzik sektörü de dahil Mj nin bilmeden üye olması cok normal cünkü hemen hemen her sanatcı üye oluyor zaten.. kendi istekleriyle veya degil tabii Smile lakin önemli olan Michael ın illuminati nin neye kime hizmet ettigini anladıktan sonra ayrılması ve insanları bu kontrol ucubelerinin ne kadar tehlikeli oldugunu ve yeni dünya düzeni ile insanları nasıl uyuttuklarını aktarmasıdır.

aktardı aktarmasına ama sonu iyi olmadı gibi:( ah Michael,Sad
mjspeeddemon
mjspeeddemon

Mesaj tarafından mjspeeddemon Paz Tem. 13, 2014 10:52 pm

EfekanPürçekli demiş ki:Öldü Boşa kovalamayın.

arkadaşım amacın ne? burası bir hoax death forumudur, eğer öldüğünü düşünüyorsan niye üye oldun? niye giriyorsun?, bunu anlamak çok mu zor?
mjspeeddemon
mjspeeddemon

13 sayfadaki 13 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... 11, 12, 13