MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İlluminati & Michael Jackson Arasındaki ilişki

+39
mjspeeddemon
krtl
Minmylife
deep_inside
tsey
EVRE
nwo
Adam
hsbmj
gizemaksut
tubM
tarmir
ecz_mj
Mrs.Ackles
blue sea
Pinokyo
nunu
own
MJ_KINGOFPOP
gismo
umut356109
biyoloji
Riri
Ruhkıran
V
canan
bo-bo
leydis
MJ-4EVER
NotAlone
MİsmailJ
Sirduwolf
MJalive
B'uu
sinem_mj
MakeBeLİEve
mj_touch
nesronic
themanattheback
43 posters

11 sayfadaki 13 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Sonraki

İlluminati & Michael Jackson Arasındaki ilişki - Sayfa 11 Empty Geri: İlluminati & Michael Jackson Arasındaki ilişki

Mesaj tarafından ecz_mj Salı Eyl. 27, 2011 5:06 pm

İşte buna kelimesi kelimesine ve harfi harfine katılıyorum Wink
ecz_mj
ecz_mj

İlluminati & Michael Jackson Arasındaki ilişki - Sayfa 11 Empty Geri: İlluminati & Michael Jackson Arasındaki ilişki

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ara. 14, 2011 4:17 pm

bunu nereye koyacağımı bilemedim.aslında daha önce Nesrin in bahsettiği bişey vardı,Michael ın uzun süreli olarak bir çeşit mineral zehirlenmesine maruz kalmış olabileceği,Vitiligosu nun bu yüzden ağır seyrettiği ile ilgili bi yazı vardı.onu bulamadım şu an.bu yazı da neden bahsediyor daha bilmiyorum ama başlığı ilginç geldi bana;MICHAEL,VİTİLİGO YÜZÜNDEN PİGMENTLERİNİ KAYBEDEN İLK SİYAH YILDIZ DEĞİLDİ.içeriğine bi bakmak lazım.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nwo Cuma Şub. 24, 2012 10:56 am

05:30

nwo

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Mart 07, 2012 2:30 pm

Sevgili arkadaşlarım bu video mutlaka görmelisiniz.Benim kişisel fikrim , bu video benim 3 yıldır seyrettiğim en önemli video.İngilizce bilenlerden özellikle rica ediyorum 35 dakika olduğu için, birebir çeviri çok uzun olur en azından herkesin anlayabileceği bir özet geçsinler.Çok derin yerlere parmak basıyor.Bu videoyu dikkate alırsak,sandığımızdan çok daha büyük bir şeyin içindeyiz.

Pinokyo

Mesaj tarafından MJ-4EVER Salı Mart 20, 2012 12:43 pm

Abla ben video izleyemiyorum, kotalı internet var burada. Videoyu özetleyecek biri olursa çok mutlu oluruz Smile
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından nesronic Salı Mart 20, 2012 12:59 pm

Ben bu videoya bakıcam ama epeyce uzun olduğu için bir defa da zırt diye çeviremeyebilirim, bazı kısımlarda da ingilizcemi aşıyor, o yüzden yardım da alarak kısım kısım çevirip, buraya eklicem... 1 hafta falan süre isticem herkesten Embarassed
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Mart 21, 2012 3:26 pm

Bir kısım çeviri hazır;

Kalanına da devam edicem, şu ana kadar ki kısım yuh mu desem ne desem bilemiyorum, bana biraz inandırıcılıktan uzak geldi, şöyle ki, eeeee, deşifre oldu işte şimdi, en azından bu forum üyeleri hadi len der hologramları görünce Very Happy

Londra, her şeyin başladığı ve her şeyin bitebildiği bir hoax
Önceki videoda Monarch projecti de keşfetmiştik
Monarcht projesi bizi başka bir projeye götürdü
Mavi Işık gizemi
Bu proje ile ilgili küçük bir açıklama yapmak iyi olur
Bu bilgi nette hepimiz tarafından bulunabilir
Mavi Işık Projesi;
Bu icat nerden geliyor? NASA’dan…
Proje NASA tarafından başlatıldı ve FBI, CIA gibi kuruluşlar, Amerika, Rusya ve dinler katıldı.
Hedef, deccal önderliğinde New Age’i uygulamaya geçirmek olabilir
Zihin manipülasyonu ile
Aslında, ses yalıtıcı bir kabine iletilmiş mesajları duymak ve anlamak mümkün olabilir.
Mikro radyo dalgaları yolu ile
Kısaca; sese dönüşmüş radyo dalgaları ile düzenli bir şekilde beyinlerimiz manipüle ediliyor olabilir.

Mavi ışık projesinin 4 farklı adımı vardır: (bu kısmı ben çevirmedim)

1- Psikolojik hazırlık:
Bu hazırlık, klasik bilimsel kavramlar ile dinsel ve arkeolojik bilgilerin çöküşünü içerecek. Yeni keşifler, gerçek olanın doktrinlerin temel hatası olduğunu gösterecek. (Dokrinlerin temel hatası = gerçek, yani klasik bilimsel kavramlar ile dinsel ve arkeolojik bilgiler = yalan)

“Blue Beam” teorisinin sonuçları
Tüm dünyadaki kargaşaları takip eden 1000 yıldız gecesinden sonra, yeryüzü halkı, neye mal olursa olsun, ama özellikle kendi kişisel özgürlüğünün pahasına, onu kurtaracak olan yeni bir Mesih’e, sahte bir uzaylıya hoş geldin demeye, düzeni ve barışı kurması için ona yalvarmaya hazır olacak..

Halkın yapay bir birimi (bölümü ), nerede görünürse görünsün, acil problemlerin çözümlenmesine izin verecek. Kademeli olarak, halk bu yeni dinin tiranlığına karşı uyanacak ve dünya halkları 2 kasta ayrılacak.

Aslında bu sahte bilgiler, halkları din eğitiminin yüzyıllar boyunca kötü yorumlandığına ve saptırıldığına ikna etmeyi amaçlayacak. Özet olarak, dinin yüzyıllar boyunca yalan söylediğine inandıracak.

Amaç, derin bir psikolojik destabilizasyondan sonra, tüm insanlığa tüm eski inançları kapsayan yeni bir din yaratmak ve onu empoze etmek .

2- Uzay şovu
3 boyutlu sesli hologramlar ve hologramik imajların lazer projeksiyonları dünyanın çeşitli bölgelerinde yayımlanacak. Dünya üzerindeki her insan, gökyüzünde kendi ülkesinin dinine göre (ona uygun olan) bir hologram görecek.

İsa, Buda, Krishna, Muhammed ve diğer ilahi kişilerin projeksiyonları, (“antichist” olarak da adlandırılabilecek) tek bir ilahi kişiliğe dönüşecek ve tüm tüm kutsal yazıtların kötü yorumlandığını, anlaşılmadığını ve tüm dinlerin insanları birbirine düşürdüklerini, bunun da derin bir düzensizliğe neden olduğunu açıklayacak.

Her insan kendi ülkesinin mensup olduğu inanca göre bir imaj görecek, tanrının yeni sesi tüm dillerden konuşacak, ve her bir insan kendi içinde yetiştiği kültürel duruma uygun olan sesler duyacak ve imajlar görecek. Bu yeni Mesih, “Mai Treya” olarak adlandırılacak.

O halde amaç, zamanların sonunun bir simülasyonunu yaratmak. Zira birkaç kehanetten sonra, halklar kendi kurtarıcılarının geldiğine tanıklık etmiş olacak.

Bu imajlar ve dalgalar, dünyanın yaklaşık 100 km uzaklıklığına yerleştirilmiş geniş bir uydu ağı üzerinden yayımlanacak. İkinci evre dünya nüfusunu bir rahatlama durumuna geçirmek ve bu durumun gerçeğin yerini almasını sağlamak (kabul ettirmek).

3- Telepati ve elektronik: iki yollu iletişim
Amaç, insanların düşüncelerine düşük frekanslı radyo dalgaları ile müdahalede bulunmak, her bireye kendi tanrılarının onlarla konuşuyor olduğu izlenimini vermek ve yapay düşünceler oluşturmak.

4- Evrensel doğa üstü gösteriler:
Hristiyanların dünya halklarını acımasız şeytandan korumak amacını güden faydalı bir uzaylı istilası şekli altında, sıradışı mükemmel olayların olduğuna inandırılmaları gerekecek.

Amaç: Göksel gösteri başlamadan önce, yeni dünya düzenine karşı çıkan tüm muhaliflerin toplanması. Bu, dünyanın tüm büyük şehirleri üzerinde uzaylı istilası simülasyonu olabilecek.

Ayrıca, kişisel veya toplu halüsinasyon yoluyla tüm insanların psikolojik olarak destabilize edilmeleri amacıyla tüm modern iletişim araçlarının dalgalar yaymak suretiyle küresel ölçekte kullanılması sağlanacak.

nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Mart 21, 2012 5:07 pm

evet bayağı uçuk bi teori...ama geçen hafta gördüğüm bişeyi hatırlattı bana;
ben bu habere çok şaşırmıştım ve gülmüştüm de Shocked
neyse asıl şu öbür şey,yani psikolojik hazırlık ve arkeolojik bilgilerin çöküşü kısmı..aasıl ona kafam takıldı.çünkü tam da onunla ilgilin bişey okuyorum şu an ..kafamı toparlayamadım.o yüzden anlatamıycam.herhalde zihnim çok maniple oldu bu ara affraid
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından umut356109 Çarş. Mart 21, 2012 8:33 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu sitede bu 4 ayaklı oluşumdan uzun uzadıya bahsetmişlerdi.

bu gbi projelerin ifşası bence hiç bişeyi değiştirmez.planlar her zaman işler.günde 24bin insanın açlıktan öldüğü bi yer burası.Sizce CIA deki eki belgeler NASA daki videolar halka sızsa ne değişir.

Bu planın 2 numaralı ayağının görünümü 9.11 de gerçekleştirildi.Ortada uçak felan yok.Kaçırılıan 4. uçak dahil. patlamalardan sonra enkazda ne uçak kalıntısı, ne de gerçekte öyle teröristler yoktu.
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından MJ-4EVER Perş. Mart 22, 2012 1:26 am

Bu planların ifşa olması biraz enteresan geliyor bana. Bu planların tüm dünyaya yayılıp insanların ona göre hareket edeceği riskini nasıl göze alabilirler ki ? Aha mesela ben görsem inanmam Very Happy Gerçi işin şakası zaten inanmam gökten biri peygamber numarası yapsa, benim rehberim Kur'an'dır. Teşekkürler Nesrin abla çeviri için, uçuk da olsa devamını bekliyoruz Smile
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından nesronic Perş. Mart 22, 2012 8:02 am

Reca ederim, uçuk muçuk, en azından biraz eğleniriz Very Happy

nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Mart 22, 2012 9:27 am

nesronic demiş ki:Reca ederim, uçuk muçuk, en azından biraz eğleniriz Very Happy

Oh Yeah !!! Very Happy

Pinokyo

Mesaj tarafından nesronic Perş. Mart 22, 2012 9:34 am

Join us Mike Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından leydis Perş. Mart 22, 2012 1:44 pm

Video syredemiyorum ne yazık ki ama çeviriden anladığım kadarıyle 1 sene önce falan bu mavi ışık projesiini okumuştum çok marjinal delice bir proje gibi gelmişti bana böyle şeylerle uğraşmak çok acaip ,gerçek olmadığını düşünsem bile bunu yazmak da acaip bu insanların beyinleri nasıl çalışıyor hiç bir zaman anlayamayacağım sanırım, artık yaşayıp göreceğiz gerçek mi,değilmi? Nesrincim emeğin için çok teşekkürler.
leydis
leydis

Mesaj tarafından tsey Cuma Mart 30, 2012 1:32 pm

Herkese merhaba.Yeniyim. Michael ve bu bahsedilen oluşum arasındaki ilişki bir kitap yazılabilecek kadar geniş ve karmaşık görünüyor. elimde "Beyin Kontrolü" adlı bir kitap var ve orda bu araştırmalrın 2. dünya savaşı zamanlarına dayandığından bahsediyor ve bu gün var mı yok mu diye tartıştığımız biçok şeyin daha 80'lerde bulunduğunu yazıyor. Bunlara girmeyeceğim hiç zaten araştıranlar bilir. Benim kafama takılan 2 şey var:
1- MJ Oprah röportajında ritmin kölesi olduğunu söylüyor subliminal falan kullanıor cümlesinde, neden orasını tuttu yönündeki soruya cevap olarak ve arkadan bi siren sesi geliyor irkiliyor falan...Okuduğum kitapta, insanlara bazı uygulamalar yapıp daha sonra herhangi bir uyaranla istenilen davranışları yaptırabildikleri hatta farklı bir kişilik oluşturabildikleri yazıyor. Mj bunun kurbanı olabilir mi röportajda bunu mu anlatıyor?
2- This is it tanıtımında MJ sanki orda kimse ingilizce bilmiyormuş gibiçok yavaş ve tek tek konuşutor ve bazı yerleri ısrarla vurguluyor bu sırada eliyle 666 işareti yapıyor ve bunu gözümüze sokuyor. Bu konuda fikri olan var mı?

tsey

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Mart 30, 2012 2:33 pm

tsey demiş ki:Herkese merhaba.Yeniyim. Michael ve bu bahsedilen oluşum arasındaki ilişki bir kitap yazılabilecek kadar geniş ve karmaşık görünüyor. elimde "Beyin Kontrolü" adlı bir kitap var ve orda bu araştırmalrın 2. dünya savaşı zamanlarına dayandığından bahsediyor ve bu gün var mı yok mu diye tartıştığımız biçok şeyin daha 80'lerde bulunduğunu yazıyor. Bunlara girmeyeceğim hiç zaten araştıranlar bilir. Benim kafama takılan 2 şey var:
1- MJ Oprah röportajında ritmin kölesi olduğunu söylüyor subliminal falan kullanıor cümlesinde, neden orasını tuttu yönündeki soruya cevap olarak ve arkadan bi siren sesi geliyor irkiliyor falan...Okuduğum kitapta, insanlara bazı uygulamalar yapıp daha sonra herhangi bir uyaranla istenilen davranışları yaptırabildikleri hatta farklı bir kişilik oluşturabildikleri yazıyor. Mj bunun kurbanı olabilir mi röportajda bunu mu anlatıyor?
2- This is it tanıtımında MJ sanki orda kimse ingilizce bilmiyormuş gibiçok yavaş ve tek tek konuşutor ve bazı yerleri ısrarla vurguluyor bu sırada eliyle 666 işareti yapıyor ve bunu gözümüze sokuyor. Bu konuda fikri olan var mı?

Hoşgeldin.Ben bu konularda bilgili değilim hatta çok ilgilenmiyorum ama arkadaşlarım sana yardımcı olacaktır.Şu an kimse yok ama bizim çete birazdan gelir. Smile

Pinokyo

Mesaj tarafından umut356109 Cuma Mart 30, 2012 4:05 pm

En basit anlatımıyla hipnotizma sayesinde milyonlara hitap eden,toplumları arkasından sürükleyen insanların (daha çok) önemli röportajları açıklamaları subliminal tadında verilebilir.B.Spears da bi keresinde röportaj sırasında arkadaşlarıma teşekkür ediyorum cinsinden (tam haıtlayamadım) bişiler saçmalamıştı.Kısaca Mind Control.

Oprah röportajında ise tanıdığım en michael Michael ı görmüşümdür.Utangaç, sevimli vs.Ben hiç de o anlamda bi durumun olmadığını düşünüyorm.

666 işaretini de verdiğiniz manayla farklı boyutlara çekebilirsiniz.Örneğin Dangerous albüm kapağına bakan 100kişiden 98 i adam Mason olmuş işaretlere bak der.Ama Michael şunu vurgulamış olabilir "Bak adamlar beni yok etmeye çalışıyor.TehlikelilerŞeytana tapıyorlar.Bi şeyler yapmalıyız."
Dangerous çevrisine bakarsan bi sevgiliden çok başka şeylere yazılmış gibi Very Happy

Aramıza hoşgeldin bu arada Believer İlluminati & Michael Jackson Arasındaki ilişki - Sayfa 11 991999
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından ecz_mj Cuma Mart 30, 2012 4:13 pm

Öncelikle hoşgeldin,forumu okuyup ta geçen bir çok kişinin aksine katkı sağlamak adına merak ettiklerini sorman şahsen beni çok mutlu etti Smile
1)"ritmin kölesi" diyor evet ama dikkat edersen Michael'ın başka görüntülerinde de herhangi bir "siren vs" uyaran olmadan şarkı söylemeye ve ağzıyla kendi ritmini kendi oluşturmaya başladığında eliyle çeşitli şekillerde ritme eşlik ettiğini görebilirsin.Şu an tekrar izlemedim o görüntüleri dolayısıyla siren gibi bir ses var mı dikkat etmedim ama Michael'ın böyle bir kontrol altında olmadığından eminim,bunu bir içgüdü olarak düşün.Çocukluğundan beri ritmin içinde büyüyen biri için normal bir davranış bence.Daha başka açıklama yapabilecek arkadaşlar varsa yorumlarını duymayı çok isterim.
2)Sanırım This is it tanıtımı derken Mart ayında yapılan konferanstan bahsediyorsun.Her el hareketini 666 işareti olarak algılamak yanlış olur kanımca,orda bir şey vurgulamaya çalışıyor.Bu gösterinin son gösterisi olduğunun altını çiziyor,birçoğumuz önemli sözlerimizi vurgulamak için jestlerimizi kullanırız.O da bu amaçla ellerini kullanıyor.Michael'ın konuşması ise zaten anlaşılırdır her zaman.Dava sırasında ortaya çıkan ses kaydı bile gayet anlaşılırdı.
Zaten eğer forumun tamamına şöyle bir göz attıysan ordaki şahsın Michael olup olmadığından bizim de emin olamadığımızı görürsün.
Şimdi ben bir Michael hayranıyım diye sanki bu yazdıklarım savunmacı tavırla yazılmış gibi gelebilir.Ama benim inancım ve düşüncelerim bu doğrultuda.
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından MİsmailJ Cuma Mart 30, 2012 10:13 pm

Hoşgeldin tsey. Aramıza katılman beni de çok memnun etti. Umarım aktif bir üye olacaksın. İlluminati & Michael Jackson Arasındaki ilişki - Sayfa 11 5192

Sorularına arkadaşlar zaten fikirlerini belirtmişler. Uzun uzun açıklayacak kadar zamanım olmadığından kısaca , belki her hareketi farklı boyutlarda , farklı anlamlara geliyordur. Belki de gerçekten kötü tarafı seçmişti, bilemiyoruz. Tahminlerimizin de onun hayranı olduğumuz için iyimser olacağını düşünüyorum . Ben işi zamana bırakıyorum. Bekleyip göreceğiz.
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından tsey Paz Nis. 01, 2012 12:41 am

Hoşbulduk Smile iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Maalesef buraya yazmadan önce bütün forumu okumamıştım aslında benim sorularım hakkında daha önceden yazılmış şeyler olduğunu gördüm. Benim fikrim o siren sesi olayı ve MJ'nin o sırada anlattıkları basit şeyler değil. Belki ikisi arasında bi bağlantı yoktur ama ikiside önemli.Siren çaldığında MJ'nin yüz ifadesine bakın. Konuşmasında anlattığı şey de aslında kafamdaki zihin kontrolü olayına uyuyor. Müzik uyaran- elini oraya atması tepki bence bu durumda.

This is it konuşmasına gelirsek, evet MJ bundan önce de tane tane konuşurdu ama bu konuşmada başka bişey var(MJ olsun olmasın) hatta bununla dalga geçen bi parodi bile yapmışlardı. MJ bastıra bastıra bişey söylemeye çalışıo ve el harekteleriyle de bunu desteklio. Önemli olan ne söylediği...

tsey

Mesaj tarafından Misafir Paz Nis. 01, 2012 10:24 am

selam, Very Happy
bence de hem siren sesi,hem de TII konuşması çok önemli.siren sesine bi açıklama getiremiyorum ama her düşündüğümde bana ilginç geliyor.tam da -köle- kelimesini kullandığında olması...sonuçta Michael ın teslim olmuş bi köle olduğunu düşünmüyorum ama.zaten öyle olsaydı belki de kendi açısından daha sorunsuz bi hayatı olurdu? bilemiyorum.sonuçta bi misyonu olduğunu düşünüyordu belki de,teslim olmak yerine mücadele etmeyi seçmesi,belki de onu bu kadar sevmemizin nedenidir Wink
siren sesini düşününce,yine mahkemenin 11. günü yaşanan o siren sesini de bana çağrıştırıyor,sonra 25 hazirandaki ucla da ki sireni.bunlar muhtemelen birbirinden bağımsız şeyler,ama çağrıştırıyor işte,3 ünü birlikte düşünüyorum elimde olmadan..
TII konuşmasında da 666 göremiyorum ben şahsen,bana ilginç gelen kısmı..aslında konuşmanın tamamında olan o veda ve meydan okuma hali.ayrıca buna rağmen mutlu görünmesi..en sondaki o tam geri dönecekken yumruğunu kaldırması ve konuşmanın geri kalanına ters düşecek biçimdeki yüz ifadesi bana en ilginç gelen kısım.şu 4.13 de başlayan hali,
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından tsey Paz Nis. 01, 2012 10:59 am

Eliyle yapıyor 666'yı. Yani sembolik olarak bu hareketin bu anlama geldiğini söylüyorlar belki bu anlamda yapmamıştır bilemem. Konuyla alakası olmayabilir ama bişeyi daha merak ediyorum ben MJ'nin istavroz çıkarmaya benzeyen bi dans hareketi var [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 4:26 da başlıo. Bu ne şimdi?

tsey

Mesaj tarafından hsbmj Paz Nis. 01, 2012 9:42 pm

Oprah'taki siren sesini bende hep merak etmişimdir ve tuhafıma gider,oprah yangın alarmının bi şekilde devreye girdiğini söylüyo , gerçekten ilginç.
hsbmj
hsbmj

Mesaj tarafından tsey C.tesi Mayıs 26, 2012 7:58 pm

MJ'nin hayaletlerle alakalı ve bunun gibi korku unsuru içeren özellikle son dönemde yoğunlaşan şarkılarının da illuminatiyle alakalı olduğunu sanıyorum belki de onların etkilerinden bahsediyor olabilir...

tsey

Mesaj tarafından ecz_mj Çarş. Haz. 20, 2012 8:39 pm

Bir video hazırlanmış,içerisinde immortal albümünden şarkıların backmaskingleri,normal dinlendiğindeki tahlilleri var. NWO hizmetkarı bazı kişilerin de şarkıları backmasking ile incelenmiş.
ecz_mj
ecz_mj

11 sayfadaki 13 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Sonraki