MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İlluminati & Michael Jackson Arasındaki ilişki

+39
mjspeeddemon
krtl
Minmylife
deep_inside
tsey
EVRE
nwo
Adam
hsbmj
gizemaksut
tubM
tarmir
ecz_mj
Mrs.Ackles
blue sea
Pinokyo
nunu
own
MJ_KINGOFPOP
gismo
umut356109
biyoloji
Riri
Ruhkıran
V
canan
bo-bo
leydis
MJ-4EVER
NotAlone
MİsmailJ
Sirduwolf
MJalive
B'uu
sinem_mj
MakeBeLİEve
mj_touch
nesronic
themanattheback
43 posters

2 sayfadaki 13 sayfası Önceki  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Sonraki

İlluminati & Michael Jackson Arasındaki ilişki - Sayfa 2 Empty Geri: İlluminati & Michael Jackson Arasındaki ilişki

Mesaj tarafından themanattheback Çarş. Nis. 07, 2010 9:04 pm

Merhaba,

Öncelikle düşüncelerini paylaşan herkese teşekkür ederim. Şimdi şöyle herşeyi bir kenara atıp MJ'e baktığımda çok iyi bir besteci, yorumcu, müzisyen ve danscı görüyorum. Bu sanatçı yönü. Şarkı sözlerine, konuşmalarına kulak verdiğimde ise sevgi dolu, barışcı ve kötülüklere karşı bir hayli isyankar birisinin sözlerini işitiyorum. Bu adamda zerre kötülük göremiyorum ve onun hakkındaki olumsuz eleştirilere de ona atılmış iftiralar, karalamalar olarak bakıyorum. Açıkçası ona toz konduramıyorum. Ama ne var ki bu çok duygusal bir tutum ve eğer gerçekçi olmak ve gerçeğe ulaşmak istiyorsak duygusallığı bir kenara bırakmak gerekiyor. Bunu yaptığımda ben de bazı yanlışlar görüyor ve eleştiriyorum. İlluminati konusuna duygusal bir yorum getirecek olursam; MJ'nin istemeden ya da bilmeden illuminatiye hizmet ettiğini düşünüyorum. Ama bir de gerçekçi bir yorum getirecek olursam; MJ'nin pek ala bir mason olduğunu ve bilerek isteyerek illuminatiye hizmet etmiş olduğunu de düşünüyorum.

Benim şahsi görüşüm; MJ bu örgüte üye oldu. Ama zamanla da kurtulmaya çalıştı. Thriller veya ondan önceki bir dönemde örgüte katılıp Bad döneminden itibaren de kurtulmaya çalıştığını düşünüyorum. Zaten Bad döneminde Man in the Mirror gibi bir şarkı yapan MJ nasıl olur da illuminati gibi bir örgüte üye olabilir ki? Ama kafamı karıştıran da birşey var; Örgütten kurtulmaya çalışan ve örgütün politikasına ters düşen fiil ve söylemlerde bulunan biri neden örgütün sembollerini kullanmaya devam eder ki? Yoksa halen örgütün üyesi miydi? Eğer öyle ise neden örgüt aleyhinde söz ve eylemlerde bulunuyordu?

Hoşça kalın.

themanattheback
Cezalı Üye

İlluminati & Michael Jackson Arasındaki ilişki - Sayfa 2 Empty Geri: İlluminati & Michael Jackson Arasındaki ilişki

Mesaj tarafından Sirduwolf Çarş. Nis. 07, 2010 10:42 pm

Video ların ilk 5'ini izledim.Direk MJ'nı karalamak amaçlı hazırlanmış.Saçma benzetmelerde bulunulmuş.Aydan,lambadan,araba farınından benzetmeler çok komik.Bir insan sağ elini yukarı kaldırıp sol elinin aşyağıda olmasından daha doğal ne olabilir.Bush... vs kişilerin yaptığı işaret benzetmeleri çok saçma.Çünkü onlar sadece işaret ve serçe parmağını kaldırıp diger parmaklarını birleştiriyorlar.Ama MJ rock'çı işaretinin benzerini kullanıyor.Yine barış işaretinide aynı işarete benzetmeleri falan düz mantıkla hazırlanmış olduğunu gösteriyor.
Sirduwolf
Sirduwolf

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Nis. 07, 2010 11:07 pm

themanattheback demiş ki:Bad döneminden itibaren de kurtulmaya çalıştığını düşünüyorum. Zaten Bad döneminde Man in the Mirror gibi bir şarkı yapan MJ nasıl olur da illuminati gibi bir örgüte üye olabilir ki? Ama kafamı karıştıran da birşey var; Örgütten kurtulmaya çalışan ve örgütün politikasına ters düşen fiil ve söylemlerde bulunan biri neden örgütün sembollerini kullanmaya devam eder ki? Yoksa halen örgütün üyesi miydi? Eğer öyle ise neden örgüt aleyhinde söz ve eylemlerde bulunuyordu?

Sanırım bu işte çok kafa yorduğum kısım budur. Hatta ben tırlatmadıysam, yanlış gözlemlemediysem sanki BAD'dan sonra daha da yoğun, daha açıkça, kör göze parmak usülü kullanmış gibi de geliyor bana. E bu da haliyle ne oluyor yahu dedirtiyor. Kişisel olarak bu durma getirebildiğim tek açıklama, kendimden de yola çıkarak, Michael bu sembolleri kullanmayı arttırdıkça ve belirginleştirdikçe şarkı sözlerini de paralel olarak kişiselleştirdi ve sertleştirdi. Açıkcası Michael'ın ilk defa moonwalk yapışına taze taze şahit olanlardanım ve şimdi düşündüğümde bunca senedir Michael bu sembolleri onlara hizmet etmek için kullandıysa, benim bilinç altıma bunları empoze ettiyse benim şu anda bu uyanışı yaşamıyor olmam gerekirdi. Michael'ın çok zeki olduğu konsunda hepimiz hemfikiriz. Bu sembolleri akıllıca ve ne yaptığını bilerek kullandığından eminim. Sözleri ve müziği ile sembolleri birleştirdiğinde bilinçlere uyku yerine bir uyanış kazandırdığından eminim. Doğru ifadeyi, tanımı bulamıyorum ama bir çeşit ters kurgu diyim. Bu teşkilat Michael'ın onlara hizmet ettiğini zannederken Michael aslında hepimizi uyandırıyordu diyim...

Beri yandan kullanmaya devam etmek zorundaydı, buna mecburdu gibi bir açıklama da getirebiliriz ama ben buna hiç olabilir gözüyle bakmıyorum...
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından leydis Perş. Nis. 08, 2010 11:55 am

Kafam 2 gündür karman çorman olmuş durumda, aslında herkesin bildiği kadar biliyordum birşeyler ama o videoları seyredince bir film gibi daha çarpıcı geliyor insana. Bu tarz grupların içinde normal insanların olabileceğini zaten hiç bir zaman düşünemem e bu kadar dejenereliğin içinde mj olamaz, fakat bazı görüntüler çok bariz ama isteyerek ama istemeyerek bir ilişki göze çarpıyor gelde bu işin içinden çık........... pale
leydis
leydis

Mesaj tarafından Misafir Perş. Nis. 08, 2010 1:37 pm

evet dangerousun kapağında illuminati sembolleri var.ama albümün ismi de dangerous.kimin için tehlikeli yada kim tehlikeli?dangerous şarkısı bir kadından bahsediyor gibi görünürken çoğu kişiye göre bu insanlardan bahsediyor.michaelin kadın figürünü bir sembol olarak kullanması normal.çünkü bu insanlar da sembolizmi çok kullanıyor.onların dilinde onlara mesaj veriyor.anlayacakları dilden konuşuyor.dangerous turnesi biter bitmez michaelin tacizle suçlanmasını da ben buna bağlıyorum.bu da onların cevabıydı.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından bo-bo Perş. Nis. 08, 2010 3:24 pm

Herkesin emeğine sağlık,çok teşekkür ederim çünkü hakkaten muazzam bir çalışma,araştırma bütün bunlar.

Lakin ekşi sözlükteki başlıkta ayın 25inde ölmesinin nedenini ve Michael'ı onlar öldürdü yazısını okuyunca kafam karıştı.

O zaman Michael gerçekten öldüye mi çıkıyor bu sonuç?

Diğer yandan Beyonce meselesi falan...Bir şeyler bildikleri için mi öyle davrandılar acaba?
bo-bo
bo-bo

Mesaj tarafından B'uu Perş. Nis. 08, 2010 3:28 pm

James brown'unda 25'inde ölmesini ona yormuşlardı.Güneşin ay dönümü tarihimiymiş neymiş.O zamanda Murray Brown'un doktoruydu.

Michael Murray'i doktoru olduğu andad öldürülüceğini anlamış olması lazımdı 25'inde ölüceğini biliyomuyduda provaları 2 gün önce bitirdi sonucu çıkıyor ?

Michael'dan bahsediyorsak böyle koyun koyun ölümü bekliycek insan gibi konuşmak ona haksızlık olur.Şimdi şöylede düşünen olur ;Hiç birşeyden haberi yoktu belki..! Biz taaa buralardan bunları akıl ediyorsak Michael olayın içinde bizden daha iyi biliyor o böyle etrafındakilerden habersiz gibi algılamak ta yanlış.
B'uu
B'uu
Admin
Admin

https://mjhoaxdeath.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından canan Perş. Nis. 08, 2010 4:15 pm

MakeBeLİEve demiş ki:benim bildiğime görede bu İllimünati üyelerinin cermen kökenli beyazlardan oluştuğu. thriller döneminde üye olumuş olamaz benim dediğime göre.
hemde Michael'ın bu dedinli gizli ve ayrıca pekte iyi bi amaçları bulunmayan bi örgüte üye olcağını zannetmiyorum.
dediğinize görede baya bi üyelikte kalmış.
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
benim bildiğim kadarıyla öyle üyelik müyelik olamaz arkadaşlar hele ki bu masonluk gibi bi durumla ölçüm yapılıyo işte masonluk illuminati bilmem ne masonluğu araştırın bi şu yahudilikle olan durumlar falan war bende tam bilemiyorum biraz araştırmışlığım war ama siyaset çerçevesinde biraz farklı gibi geldi o öyle kolay değil ben vazgeçtim bye bye demek benim bildiğim kadarıyla farkında olmadan bi oyun içine çekilmek kullanılmak istenen bi michael war bu yani michael isteyerek gidipte üye olmuş değil heleki böyle bi isime anılmak asla çok yanlış geliyo bu yazılar falan michael bundan kurtulmaya çalıştıkça bazıları illuminatinin reklamnı yapıp insanları çekmeye çalışıyolar ŞUAN Kİ GİBİ 80 LERİN FİLMLERİNİ GÖSTERİP GÖSTERİP HALKI TARAFLAŞTIRMAYA ÇALIŞMAK GİBİ BU SEFERDE İLLUMİNATİYE İLGİ HEVES BİLMEM NEYE ÇALIŞILIYO GİBİ BENCE GERÇEK BİLEN ARAŞTIRAN YAZSIN NE OLDUĞUNU DİĞERLERİ MİCHAEL BÖYLE ŞÖYLE DEMESİN KARALAMAK BU AĞZINDAN DUYDUNUZ MU Bİ KAYNAK WAR MI YOK HERŞEY SEVGİYLE ...
canan
canan

Mesaj tarafından Sirduwolf Perş. Nis. 08, 2010 5:36 pm

Michael'ın el hareketleri kendine özgüdür, illuminati de yer alan kişilerin kullandıkları işaretlerle pek alakası olduğunu düşünmüyorum.Dangerous kapağı dışında Michael'ın bu insanlarla birlikte olmuş olabilceği şeklinde bir düşüncem yok.Dangerous kapağında Michael'ın yüz maskesinin sağında ve solunda olmak üzere iki bölüm var.Bu bölümlerin sağında yer alan illuminati'nin herşeyi gören gözü var bu kısmı apaçık ortada.Videolarda yer alan diğer ksımlar için benzetmeler yapılmış ama ben benzetemedim.Resmin o kısımlarını yakından incelediğimde bana korkuç gözüktü.Ben resimde adeta 2 krallık görüyorum illuminati sembolünün olduğu krallık kötüyü karşı taraf iyiyi sembolize ediyor.Diğer sembolleri net bir şekilde benzetemediğim için bunu söyledim.

Michael bu insanlarla birlikte olmuş olsa bile sonradan değişmiş olacağını düşünüyorum.Michael da inanılmaz bir çoçuk sevgisi var.İçinde çoçuk sevgisi olan ve kendi çoçukları olan birisi bunu asla devam ettirmez.
Sirduwolf
Sirduwolf

Mesaj tarafından V Perş. Nis. 08, 2010 5:41 pm

Sonuçta Mj in istiyerek onlara katıldığını sanmam.. yani bence böyle bişi olamaz .. Mj in her hareketi kendine özgü var mı dünyada eşi? en büyük örneği zekası bu oyun onun zekasınında en büyük örneği...
Dangerosu albümüne gelince .. çoğu sanatçı o tür mesajlar vermek zorunda bu onların bi oyunu ... ki bence buda mj in isteği dışında belkide haberi olamdan olmuş bi olaydır diye düşünüyorum...
V
V
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından sinem_mj Perş. Nis. 08, 2010 10:19 pm

Biraz üstünkötü baktım nete. Shocked

bazı sözlüklerde yorumlarda;Mj in illuminati üyesi olduğunu hatta sadece mj değil .rihanna, jay z, beyonce, kanye west, lady gaga ve gibi ünlülerin üye oldukları söylenen grup diye tanımlamışlar.

Başka bir yerde de dikkatimi çeken yorum şu aynen yapıştırıyorum;

degerli bi insandi hem amerikalilar adina yillarini adamis hem biz muslumanlar adina 50 yillinin bir yilini musluman olarak geçirmis ne mutlu ona. oyle buyuk insanmis ki regaib kandilinde gozlerini yumuyo bu herkeze nasip olmaz. ama bu ölum supheli kendisi musluman olduydu sanirim geçen yil insallahda dogrudur. Ama su varki Michael Jackson ölmedi, öldürüldü. michaeli ünlü yapan illuminati tarikatı, onu kullandıktan sonra bir köşeye attı. Yanlız kalıp şöhretinden uzaklaşan Michael yaşadığı bu boşlukta islamla tanıştı ve müslüman oldu. ingilterede vereceği konserlerle insanları islam dinine yaklaştırarak tebliğ yapacaktı. Bunu duyan illuminati tarikatı üyeleri Özala yaptıkları gibi onuda kalp krizine dayalı bir ölümle gitmiş gibi öldürdüler….

Mj&illumunati Question
Sanırım kafamın en çok karıştığı konu. 😕
sinem_mj
sinem_mj

Mesaj tarafından bo-bo Perş. Nis. 08, 2010 11:00 pm

Yaaa korkuyorum arkadaşlar,bu gece uyuyamayacağım.
Michael'ı gerçekten bunlar öldürdülerse. Crying or Very sad

Yok yok,bu kadar ipucu boşuna olamaz,ölmedi Michael!

Kafam çok ama çoook karıştı!
bo-bo
bo-bo

Mesaj tarafından themanattheback Cuma Nis. 09, 2010 2:12 am

Merhaba,

Sanırım çoğunluk MJ in istemeden yada bilmeden örgüte hizmet ettiğini düşünüyor. Fakat bu durumda aklıma şu takılıyor; MJ istemeden ya da bilmeden bu örgüte hizmet ettiyse sembolleri sorgulamadı mı? Yani bu semboller nedir? benim albümümümde, videomda, üzerimde ne işi var? demedi mi? Elbette demiştir. Ben olsam benden izinsiz benim albümümün bir yerine bir nokta dahi kondursalar sorarım; "ne işi var arkadaş o noktanın orada?" diye. Bu yüzden bence MJ sembolleri, örgütü biliyordu ama bile bile böyle bir örgüte neden hizmet etti? Zorla mı? Bence herşeyden haberi olup bile bile onlara hizmet ettiyse bu işte bir cebir bir zorlama vardır. Yoksa benim bildiğim MJ ya da benim hayalimdeki MJ profilinde illuminati gibi bir örgüte hizmet etmek yoktur. Sanırım MJ bir nevi yeteneğinin, şöhretinin kurbanı oldu. Yeteneği ve şöhreti örgütü kendisine çekti. Bu kadar yetenekli ve meşhur olması illuminatinin ağzının suyunu akıttı ve MJ yi afiyetle yedi. MJ gitti üzülmesinler, onların ağızlarına layık bir sürü lokmacık dolaşıyor ortalıklarda. illuminati şeytan kilisesinin baş papazı Madonna, rahibeler britney spears, rihanna, lady gaga...

Hoşça kalın.

themanattheback
Cezalı Üye

Mesaj tarafından leydis Ptsi Nis. 12, 2010 10:33 am

Bu çok karmaşık ilişkiler zinciri gibi görünüyor gerçeği ancak Michael bilir ama onu sevenler buları onunla birlikte anmak istemiyor.Yalnız mj' in Sony ile ilgili bir konuşması vardı orada Tommy Mottola için " şeytan " demişti, herhalde bu bir şeyleri gösteriyordu şimdi daha net anlaşılıyor..
leydis
leydis

Mesaj tarafından V Ptsi Nis. 12, 2010 2:43 pm

Zaten kişiler illuminatiyi seçmez , illuminati kişiyi seçer...yani MJ illuminatiyi değil, illuminati Mj i seçti...Onların karşısında itiraz hakkı yoktur. Çünkü yaptıkları şeyler "çocuk oyuncağı" yada basit şeyler değiller adamlar dünyaya hakim.. onun bunun hayır demesi onlar için anlam taşımaz eğer reddederse zorla kabul ettirirler onlar şu olsun dediyse o olur. la mı ci mi yoktur.
İlluminati masonik bişi... bayanlar mason olamaz o yüzden rihannanın beyoncé un fln olduğunu sanmıyorum tabi bu bize gösterilen yüzü belkide bayanlarda alınmaya başlanmıştır.
V
V
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından Misafir Salı Nis. 13, 2010 8:59 am

bir kaç yıl önce mısıra giden bir arkadaşım bana ordan bir kolye getirdi.kolyedeki şeklin adı horus un gözü.benim için yalnızca bir takıidi.anlamını sorgulamadım.oysa ki masonik bir semboldü.arkadaşım da bunu bilmiyor.bunun gibi başka şeyleri de sorgulamıyoruz.insanlar bir kilo pirinç için geleceklerini satıyor.bunlar hep mind controlün zaferleri.iş hayatına girip te kişiliğinden ödün vermeyen var mı?illuminatinin michaeli kullanmasıda music sektörünün raconlarından biri bence.aynı şekilde bayan sanatçılar da kullanılıyor bence.burada müzisyenler efendi değil, bizim gibi köle tarafında.üyelik falan başka bir şey.bunlar benim izlenimlerim.kesin bir şey bilseydim de hepsini sizinle paylaşırdım.bilginin planlanarak sunulmasından yana değilim dostlarım.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Ruhkıran Salı Nis. 13, 2010 9:53 am

ya aslında tartışmamız gereken bişey de şu;

MJ bu yüzden ortadan kaybolduysa, geri dönüşünde bu oluşumu nasıl alt edecek?bu sahte ölüm ne işe yaracak?

konuya dair kafamdaki en büyük soru bu!
Ruhkıran
Ruhkıran

Mesaj tarafından Misafir Salı Nis. 13, 2010 10:23 am

michaelin tek başına bir savaş vermesi mümkün değil.history tanıtımında arkasında bir ordu gösterdi.bir röportajında burada kendisini çok büyük göstermesiyle ilgili bir soru sorulmuştusoru onu küçük düşürmek içindi ama o gülerek, ben de aynen beni öyle anlamanızı istemiştim demişti.daha sonra bu orduyu this is ittede gördük.Army Of Love.tek başına olduğunda başına bir sürü iş geldi.en azından şimdi döndüğünde arkasında olacak insanlar var.sanatçı zihni işte işe şov boyutu da eklemiş.ancak bir babayı çocuklarıyla sakin bir hayatı yaşamaktansa buna iten sebepler mutlaka bir amaç için olmalı.yalnızca insanlara mesaj vermek olduğunu sanmam.ölüm tehdidi alsa zaten kabuğuna çekilir yaşardı.this is it e negerek olurdu o zaman.unutulmuş bir kişiyi kimse tehdit etmez.bence ölüm oyunu çok önceden ve bir amaç için hazırlandı.this is it te bunun bir parçası oldu.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından MakeBeLİEve C.tesi Nis. 24, 2010 9:48 am

bu illümünatiyle igili olarak
aklıma şu Bad Yapımcısının sölediği dünyayı ele geçirecek bir örgütle savaşmak için gitti sözleri aklıma geldi.
acaba doğru bi bağlantı kurmuşmuyum... Shocked
MakeBeLİEve
MakeBeLİEve

Mesaj tarafından nesronic Paz Haz. 20, 2010 2:11 pm

Günlerdir Tuba ve Zehra ile birlikte üzerinde çalıştığımız video nihayet bitti Basketball

Keyifli seyirler;
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Öyle öldürüldü falan demesine bakmayın bu arada. Video bir Farakhan videosu, adam öldürülemedi merak etmeyin, içiniz ferah olsun diyecek değil tabi ki Very Happy

Yalnız bu videoda olan iki şeyle ilgili söylemek istediğim bir şeyler var. Birincisi; bunu daha önce iki yerde daha gördüm, o zaman tuhaf geldiğinden pek aldırış etmedim, şimdi yine görünce "olabilir mi ya" dedim. Videoya ve Farakhan'a göre Michael'ın Vitiligosu ve Lupusu Michael'ın iradesi dışında Illuminati tarafından kasıtlı olarak başlatılmış bir şey. Yani İngilizceden Türkçeye çevirince kelime karşılığı bulaştırıldı oluyor ama bu bir bulaştırma değil aslıda çünkü bu bulaştırılabilir bir şey değil ama birisi bazı yöntemlerle kasten hasta edilebilir. Bir genel cerrah ve bir de genetikle alakalı bir kişiden bu konuda bilgi almaya çalıştım. Tam olarak anlattıklarını aktaramıcam şimdi çünkü benim de aklımda kalmadı ama dedikleri özetle şuydu; kök hücrelere yapılacak müdahale, bir takım aşılamalar ile bu mümkün... MJ, iradesi dışında zorla Vitiligo ve Lupus hastalıklarına yakalanmış yani yakalandırılmış olabilir. Aslı astarı nedir bilemiyorum. iddiam falan da yok elbetteki, öğrendiğimi aktarıyorum sadece ama bu ihtimal de aklımız da bulunsun... Videoya göre bu hastalıklar önce gözdağı, bir çeşit tehditti, Michael hala onlara direnince de çocuk tacizi iftirası atıldı ve Farakhan bunu dile getiriyorsa boşuna değildir çünkü o ve Jermaine bayağı bir ekipler...

İkinci olarak, Tupac'ı tanımam açıkcası ama kulaktan dolma edindiğim bilgiler ışığında Tupac'ın da kendi ölmünü uydurduğu söyleniyor. Bu şekilde düşünülmesinin baş nedenlerinden biri 13 yıldır ölü olmasına rağmen 8 tane albümünün çıkmış olması ve son çalışmalarınında ana temasının Illuminati olması. Ama ben dinlemedim bilmiyorum, sadece duyduğumu söylüyorum. Bir de geçen yıl TMZ'nin Tupac'la ilgili yaptığı bir haberin resmini ekleyeyim...

Resmi twiterdan bulup saklamıştım bu arada, TMZ'de arama yapmadım. Neyse kısaca "Tupac hayatta!!!!!!" diyor. 13 yıl sonra bir barda fotoğrafı çekilmiş, o da bu foto ama o mu değil mi belli değil demişler bir de üzerine DNA kanıtı edinebildik ama bu resim bizim için yeterli demişler. Şimdi video da Tupac'ın zamanında tecavüz iftirası ile tehdit edildiğini iddia ediyor. Michael'a atılan taciz iftirasından farklı değil aslında, bu durumda Tupac'ın da ortadan kaybolmuş olması olası bir durum. Belki öldüğünü sandığımız bir çok kişi bu yolla kaçtı ve belki Michael hepsinin hesabını sormak üzere geri dönecek. Bilmiyorum, hakkımızda hayırlısı...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Riri Paz Haz. 20, 2010 2:19 pm

Michael'ın kardeşleriyle bisikletli iki tane fotoğrafı var.Bir tanesinde arkada Joe ve Katherine duruyor,kast ettiğim fotoğraf bu değil(resmi öbür sitede görmüştüm)

5 kardeş üstleri çıplak bisikletle gezerken çekilmiş,MJ'in göğsündeki beyazlıklar ufakta olsa netti.Lupus hakkında bilgim yok ama bana kalırsa vitiligo MJ'in geninde zaten vardı.

Riri

Mesaj tarafından nesronic Paz Haz. 20, 2010 2:26 pm

İşte ben de öyle biliyorum aslında, biri sürü resim de var ama Farakhan da boş konuşacak bir adam değil. Bilemiyorum ki, umarım bu mesele de (eğer bir kasıt varsa) açığa çıkar. Beri yandan doğru olma ihtimalini düşününce tüylerim diken diken oluyor. Michael açısından ne kadar korkunç bir durum, buna maruz kalması ardından ırkçılık yaptığı, renginden utandığı için kendini beyazlattığı iftiraları falan. Nasıl kötü bir histir bu, çok korkunç... Eğer bu doğruysa dönmesini ve hepsinin kıçını bir bir tekmelemesini keyifle izlemek istiyorum...
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından MJ-4EVER Paz Haz. 20, 2010 2:41 pm

bu adamın Michael ı tanıdığından aminmisin Nesrin abla şuanda yarısından gidiyorum ve İslama döndü dedi nekadar güvenilir lütfen söyle
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından MJ-4EVER Paz Haz. 20, 2010 3:00 pm

bu dinlediğimiz şarkıları yandaki resimleri olanlarmı söylüyo hemde testen değildi şarkılar direk söylüyorlar yani..hiçbir şarkıcı isteyerek yapmıyor bu işi belli ama Michael,Tupac,Bob Marley kadar cesur değiller..onlar cesur olabilseler çok şey değişebilir..Michaelı onlar desteklemişti başta ve Thriller daki başarıda onların büyük payı var bence ve daha sonra Michael şeytanı kullanmak istemedi isyan etti..Bu TDCAU a bayılıyorum sözleri gayet açık ve net bütün nefretini kusmuş bu şarkıda..Nefret edilmekten bıktım diyo..onlar yüzünden millet tacizci ırkçı diyo ona..onun tek suçu ise İYİLİK YAPMAK
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından Sirduwolf Paz Haz. 20, 2010 3:10 pm

İslama döndü derken:

İslamı mı seçti diyor yoksa İslama döndü diye söylentiler mi atıldı diyor.

Yalnız ben bir de şunu anlamıyorum eğer Michael şarkılarında gizliden şeytansı sözler yazdıysa neden bu mücadeleyi başlattıktan sonra o şarkıların hafızalardan silinmesini sağlamadı.Şarkıları yayınlatmazdı, telif haklarını saklardı, söylemezdi...
Sirduwolf
Sirduwolf

2 sayfadaki 13 sayfası Önceki  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Sonraki