MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dr. Conrad Murray and Michael Jackson Death Hoax Thriller 2 Part 9

Dr. Conrad Murray and Michael Jackson Death Hoax Thriller 2 Part 9    Empty Dr. Conrad Murray and Michael Jackson Death Hoax Thriller 2 Part 9

Mesaj tarafından Misafir Salı Ekim 04, 2011 2:34 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Dr. Conrad Murray and Michael Jackson Death Hoax Thriller 2 Part 9
bu videocuyu seviyorum.dr conrad murray diye bir dizi karakteri olduğunu biliyorduk zaten ama ben öbür bağlantıların bazılarını bilmiyordum.Siz Robert Earl Carter olsaydınız,Michael sizden böyle bir şey isteseydi yapar mıydınız?güzel video,sonunda This Is The Truth diye bi metin var,video metni önce düz okumuş,sonra tersten okumuş,ilginç bi şeye benziyor,bu metin nerden geliyor acaba?ben de henüz bilmiyorum,ama merak ettim. Question
Anonymous
Misafir
Misafir

Dr. Conrad Murray and Michael Jackson Death Hoax Thriller 2 Part 9    Empty Geri: Dr. Conrad Murray and Michael Jackson Death Hoax Thriller 2 Part 9

Mesaj tarafından ecz_mj Salı Ekim 04, 2011 3:29 pm

Süpermiş gerçekten,ağzım açık izledim,sadece şu şarkıda "Dr.Murray" diyo dediğinde,Allah Allah dedim,milyon kere dinledim bu şarkıyı nasıl olabilir diye düşündüm.Tekrar dinleyince "mouth to mouth" kısmını kasdettiğini farkettim.Bence o kısım saçma ama genel olarak müthiş video...
Sondaki metin gerçekten tuhaftı bu arada Shocked
Sağol şengün abla...
ecz_mj
ecz_mj

Dr. Conrad Murray and Michael Jackson Death Hoax Thriller 2 Part 9    Empty Geri: Dr. Conrad Murray and Michael Jackson Death Hoax Thriller 2 Part 9

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ekim 05, 2011 6:37 am

gerçekten burdaki aktörün,Vaughn Taylor un kariyeri IMDb de aynen videocunun dediği gibi anlatılmış;
Court of last resort-Conrad Murray Case bölümü-1957
burada conrad murray,başındaki şapkasıyla tam bir smooth criminal
Thriller TV serisi-1961-1962 de rol almış.
This Is It-Michael Shayne Tv serisinde 1960 da rol almış.
The Scarecrow-tv filminde 1972 de oynamış.Michael da scarecrow olmuştu Wiz de.
Elizabeth in kızgın damdaki kedi sinde 1958 de
Elvis in Jailhouse Rock videosunda 1957 de rol almış. This Is It deki TWYMF dekoru da Jailhouse Rock a oldukça benziyor gerçekten.
bazıları,Michael ın taylor ın oynadığı kötü karakter olan conrad murray i sevdiğini ve SC ın içine de gizlice yerleştirdiğini söylemiş.Pianogames e ve diğerlerine göre,MJ cinayeti için tutulan adam,aslında robert Earl Carter oılarak doğmuş,ve bu işi aldığında adını Conrad Murray olarak değiştirmiş.Michael ondan bu karaktere uygun olarak adını değiştirmesini istedi mi?işlemediği bir suç için yargılanan siyah bir adam.medyanın yalanlarıyla,mahkeme başlamadan insanların gözünde suçlu bulunan adam.sanırım dönüşten önce mahkemeyi yaşamamız gerekecek,conrad ı oynayan R.E.Carter'ın finansal kayıpları telafi edilecektir.eğer Michael benden,haklı sebepleri olan bir savaş için,şeytani doktor rolünü oynamamı isteseydi..bunu yapardım.ya siz?(bunu MagicalXscapism söylüyor,ben değil,ben yapamazdım,Magical ya da Robert olsaydım belki yapardım,bilemiyorum,iyi bir soru bu,düşünmek lazım??)bu yenilikçi sanatsal projede,michael ın karakteri, yönettiğini ve ipleri elinde tuttuğunu kanıtlayacak daha çok şeye ihtiyaç var.(burada Conrad ın ve michael ın ortak cümlelerinden bahsetmiş)gerçek ortaya çıkacak
Gerçek Nedir?
-yaratılanların kalbindeki sevgi,nihai gerçektir-MJ
sonra gelen tersinden okunan metinden bişey anlamadım
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ekim 05, 2011 9:23 am

sondaki metin hakkında düşünüyorum,tamamen yanlış anlamış olabilirim,ama galiba tanrı aynı metinde iki farklı şekilde konuşuyor olabilir.ilkinde insanlığı eleştiriyor ve gelecekle ilgili ümitsiz bir tablo çiziyor,ve -şunu bilmenizi isterim ki,bu şekilde düşünmüyorum- diye ikinci konuşmayı yapıyor,yapılabilecek şeyler var,bunu yapabileceğinize inanıyorum,çünkü sizi tanıyorum,fedakarlık bencilliğin yerini alabilir ve insanlığı büyük bir gelecek bekliyor olabilir,herşeyi değiştirebilirsek...
Anonymous
Misafir
Misafir

- Similar topics