MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

What DID Happen on June 25th?

+12
ecz_mj
bo-bo
hsbmj
sinem_mj
blue sea
leydis
Pinokyo
B'uu
BaRBaRouS
nesronic
nunu
MJ-4EVER
16 posters

6 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

What DID Happen on June 25th? - Sayfa 6 Empty Geri: What DID Happen on June 25th?

Mesaj tarafından Misafir Salı Kas. 22, 2011 3:16 pm

ben sana ne diim?anladım sen onu What DID Happen on June 25th? - Sayfa 6 736249
Anonymous
Misafir
Misafir

What DID Happen on June 25th? - Sayfa 6 Empty Geri: What DID Happen on June 25th?

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Kas. 22, 2011 3:17 pm

Mdenz demiş ki:ben sana ne diim?anladım sen onu What DID Happen on June 25th? - Sayfa 6 736249

Very Happy Razz Wink What DID Happen on June 25th? - Sayfa 6 484175

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Salı Kas. 22, 2011 3:21 pm

bi dakka arkadaşlar bu.-what did happen -aşırı ciddi bi sayfadır aslında. Very Happy
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Kas. 22, 2011 3:33 pm

Mdenz demiş ki:bi dakka arkadaşlar bu.-what did happen -aşırı ciddi bi sayfadır aslında. Very Happy

Evet çok ciddi bir sayfa bu...Mesela ben Michael'a ciddi olarak aşığım.Ayrıca niyetimde ciddi.Alıcam ayçiçeklerimi, üzerinde believe yazan bir kutuda snickers gidip Kate'den isteyeceğim..Verirse verir vermezse hoax yaparım valla ... Very Happy Laughing

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Kas. 23, 2011 3:18 pm

What DID happen on June 25th? part 51-1 "Londell & Ferrigno"
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
(bu bölümde yazılı kısımlardan çok dialoglar var.o yüzden bayağı kısa bi çeviri olacak. Very Happy sadece anladığımı sandığım yerler)
hemşire lee LK şova telefonla bağlandığı seferde programda Michael ın uzun süredir avukatı olan Londell McMillan da vardı.adamın hemşirenin konuşmasına olan reaksiyonu garipti.kadının konuşması hakkında;-gerçekten anlamıyorum,insanlar doğrusunu bilmedikleri şeyler hakkında nasıl rahatça konuşuyor(kısaca ağzı olan konuşuyor) demiş-yanlış anlamadıysam ilaç kullanımı hakkında birşey duymadığını ve bilmediğini ,ayrıca bu konuda konuşanların da aslında bilmediğini söylemiş.Londell ın tek garip reaksiyonıu bu değildi.ölümün üzerinden yanlızca 2 hafta geçmiş olduğunu düşününce tuhaf şakalar yapıldı.ayrıca LK diğer konuğuna (o da kimse) Michael hakkında sorular sorarken ilginç bir müdahalede bulundu.-HANGİ MICHAEL I KASTEDİYORSUN ?- dedi.LK de JACKSON-dedi.??LK in Michael derken MJ ı kastettiği açık değil mi zaten??
şimdi zaman çizelgesindeki çelişkilere geri dönelim.Michael ın fitness hocası Lou Ferrigno üzerinden...devam edecek..
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Kas. 26, 2011 4:07 pm

devamı;
-zaman çizelgesine geri dönelim.21 haziran babalar gününde ne olduğunu biliyoruz.23 üne kadar haftasonu olduğundan prova yok.19 haziranda bir haber çıktı;
''Michael Jackson kendisini fiziksel olarak Londra konserlerine hazırlaması için egzersiz hocası Lou <ferrigno dan yardım istedi.ferrigno nun karısı;Michael ve Lou uzun yıllardır tanışıyorlar,Lou onu ilk olarak 15 yıl önce çalıştırmıştı'' dedi.(lou ferrigno incredible hulk ın yıldızı ve Liberian Girl de de vardı)''
lou çalışmalarından sonra onun stapless center a gittiğini söylemiş.staplaess center provaları 23 haziranda başladığına göre lou onu yanlızca 2 gün mü çalıştırdı??başka bir programda onunla mayısın sonunda çalışmaya başladıklarını söylemiş.mayısın sonunda onun stapless a gitmesi nasıl mümkün olabilir??mayıs sonunda henüz stapples center da değillerdi.sonra ilginç bir şey söylemiş.Michael ın ne kadar şakacı biri olduğundan bahsederken,Lou gülerek anlatmaya başlıyor ''bazen paparazzileri kandırmak için içinde bir manken olan bir ambulans kullanırdı'' Very Happy bu ifade (sanırım bu röportajı 1 temmıuz 2009 da yapmış) insanların Michael ın bir fake -ölüm yapmış olabileceğini düşünmesine sebep olan ilk şeylerden biriydi. sonra Michael ın ilaç kullanımıyla ilgili bişey farketi mi diye soruluyor.adam da buna dair hiç bir şey görmediğini ve farketmediğini söylüyor.sonra ölümünü duyuduğunda bunun da bir şaka olduğunu düşündüğünü söylüyor.(aynı programda Michael ın bazen kendisini başka biriymiş biri aradığını,-merhaba ben Omar falan dediğini de söylemiş.omar aslında iddiaya göre Michael ın medikal isimlerinden biri,yanılmıyorsam mahkemede de gündeme geldi.Michael neden şaka yapmak için medikal ismini kullansın ilginç??bu da bu hahhah,şaka haberi TMZ nin;
neyse,..Michael ın bir fatal accident-ölümcül kaza yüzünden öldüğüne inanamadığını söylemiş Lou.bu oldukça ilginç,çünkü henüz o tarihte ölüm sebebi ve ölümün ismi konmamıştı.Lou ölmeden önce bir ay kadar çalıştıklarını söylemiş.ama çalışmalarından sonra hep birlikte stapless center a gittiklerin,i de söylemiş.işte yine zaman çizelgesi çorba oldu. Laughing ..Luna Jo ..

bu adamın başka röportajlarına da bakmaya çalıştım.genel olarak Michael ın iyi olduğunu,kendisini biraz zayıf ve stresli bulduğu halde ,15 yıl önceki haliyle bile kıyasladığında yaşını düşününce fiziksel olarak çok iyi olduğunu söylemiş hep.Michael ın bacaklarını güçlendirmek istediğini söylemiş.kollarında ya da bacaklarında iğne izi görüp görmediği sorulmuş,o da bir keresinde kollarını ve bacaklarını gördüğünü ama iğne izine hiç rastlamadığını,Michael ın ilaç kullandığını düşündürecek bir şey görmediğini söylemiş.en son TMZ de çıkan haberini biliyorsunuz.-Michael ı son gördüğümde bana kendine iyi bak dedi.ben de ona zaten görüşeceğiz dedim.o bana yine sen kendine iyi bak dedi.sanki bi şeyler olacağını biliyordu- demişti.

Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Cuma Ara. 23, 2011 2:30 pm

What DID happen on June 25th? part 51-2 "Ferrigno & Staples Center"
(başlarda Ferrigno Michael la yaptıkları çalışmayı anlatmış ve sanırım Michael ın yeşil dev Hulk u sevdiğini falan söylüyor)Ferrigno bu sürede Michael ı gözlemleme şansına sahipti ve çok zayıf ya da kötü durumda olsaydı bunu farkedebilirdi.Ferrigno aynı zamanda bir fahri şerifti??
22 haziran da,Michael ve ekibin Londra sahneye çıkmaya 21 günleri vardı.21 haziran da Michael hemşireyi arayarak şu sıcak-soğuk hissinden bahsetti.o zaman Michael ın ayın 22 sinde pazartesi günü kendini pek de iyi hissetmediği varsayımında bulunabiliriz.salı günü ayın 23 ünde TII ekibi staples center da provaya başladı.o zaman şu staples center görüntülerine bakın.(size hasta gibi göründü mü)yeniden insanların Michael ın sağlığı hakkında birbirine aykırı şeyler söylediklerini görüyoruz.gerçekte mükemmel durumda mıydı hasta mıydı?(söylenenlerin çoğunu anlamıyorum ama son iki kişiye odaklanmaya çalıştım.harvey ''onu son zamanlarda defalarca doktoru klein in ofisine giderken gördük'' diyor.dr klein de Michael ın çok mutlu olduğunu hatta ofisinde hastalara birlikte dans ettiklerini söylüyor.
hatırlarsanız hemşire lee bir gece Michael ın evinde kaldığını söylemişti.bunun Michael ın ölümünden 3 ay önce olduğunu ve ilk kez o zaman Michael ın propofolden bahsettiğini duyduğunu söylemişti.bu tahminen 25 mart civarı oluyor.sonra 12 nisan da Michael ın telefonda kendisinden propofol istediğini söyledi ve bu sefer de propofolü ilk kez o zaman duyduğunu söyledi.(bu kadın yalan söylüyor orası kesin den de öte)ve yine aynı soru;neden Michael ulaşabileceği kendi doktoru varken hemşire lee yi arasın?bu mantıklı değil,ya ABC televizyonu öbür haberde yanıldı ya da hemşire farklı bilgiler verdi.onlar(ABC) 22 haziran ı da şöyle anlattılar.;''murray Michael a yanlızca 25 mgr propofol verdi ve bu onun uyumasına yetti.23 haziran da da başka ilaçlar verdi ama propofol vermedi.ertesi gün de MJ son provasına çıktı''
son prova günü AEG bir basın bülteni yayınladı.TII in Swarovsky ile çalıştığını(ortaklık-anlaşma vs.) ve konsere 3 hafta kala daha fazla sayıda bilet satışa çıkarmaya karar verdiklerini söylediler.Michael ve TII ekibi 29 haziran-3 temmuz arası Londra ya uçmayı planlamıştı.roger friedman a göre 3 temmuz a kadar provalar sürecekti.LA Lakers 14 haziran da NBA finalini kazandı ama staples da ki son maçlarını 7 haziran da yaptılar.son prova günü olan 24 haziran a sihirbaz ed alonzo da katıldı.US magazine e anlattığına göre akşam 6.30 da Michael ın provaya beyaz bir tişört ve pantolonla katıldığını söyledi.yorgun görünmediğini hatta o akşam her açıdan mükemmel göründüğünü söyledi.kendisini hayranlıkla izlediğini,gece yarısı civarı Thriller provası yapıldığını söyledi.(sonra Michael ın boyu ve kilosunun kendisine nasıl gözüktüğünü söylemiş ama videocu Michael ınj boyu hakkında yanıldıklarını söylüyor)ve başka insanların son gece hakkında söyledikleri..herkes o gece Michael ın harika olduğunu söylemiş.randy phillips de aynı şeyi söylemiş ve Michael ın kendisine söylediklerinden -şov artık tamamlandı- gibi bir anlam çıkıyormuş sanırım.-şov artık tamamlandı-öyleyse ertesi sabah erkenden neden bir prova daha düşünülüyordu?...LunaJo67..
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından MJ-4EVER Cuma Ara. 23, 2011 3:57 pm

Çok güzel bilgiler abla, emeklerin için teşekkürler, takipteyim Smile
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Ara. 24, 2011 5:00 pm

part 52 "Timeline & Dr. Klein" 24 haziran-son prova günüyle ilgili.zaman kaymalarıyla dolu .bana Michael ın konserlerindeki Beat It öncesi illüzyonunu hatırlatıyor.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Salı Ara. 27, 2011 4:25 pm

Part 52 Razz pepsi
24 Haziran 2009.... What DID Happen on June 25th? - Sayfa 6 557417
Staples Center da yeni bir prova daha.MJ yaklaşan tur için yeniden zinde ve heyecanlı görünüyor.(F.Dileo ; o sahneye çıktı ve işte şimdi 50 şov için hazırım dedi.)o gece orda bulunan sihirbaz Ed Alonzo nun anlatıklarına göre Alonzo bir Thriller provası seyretmiş.(Sooonra ,TII de gördüğümüz bir sahneyi hatırlatıyor video ki benim en sevdiğim sahnelerden biri What DID Happen on June 25th? - Sayfa 6 560376 -Michael herşey hazır olduktan sonra,seyircinin kendini sahnede nasıl göreceğini görmek istedi ve şovu seyirci koltuğundan seyretti-bu sahnede dublörün sahnede açıkca göründüğünü ve Michael ın onu seyrederken çok mutlu olduğunu ve güldüğünü (ama hınzırca I love you )görüyoruz zaten bal gibi.TII de bulunanlar listesinde bir dublör isminin açıkca geçtiğini görmüştük.isim şuydu;T-Vain(Tsivahiny Rabemananjara).. )
Birçok insan ifadesinde,son gece orda TAM KOSTÜMLÜ bir prova yapıldığını söyledi.bu durumda o bazı şarkılar kostümlü olarak prova edilmiş olmalı ama bunlar TII filminin parçaları olamadı.
Associated Press in zaman çizelgesi;
-tanık ifadeleri ve resmi dökümanlardan;24 Haziran çarşamba öğlen saatlerinde MJ,evinde aşağı kata geldi ve birlikte son yemeklerini yemek üzere çocuklarıyla beraber oturdu.kişisel şefi kai chase onlara ton balığı,organik salata ,havuç ve portakal suyu hazırladı.(yazık ama yav bu öğlen yemeği yemek mi şimdi Very Happy )chase dedi ki;o gülümsedi dua etmek için elini verdi,Thank You God Bless You..chase onun iyi ve enerjik göründüğünü söyledi( hıhı,aynı zamanda günlerdir uyuyamıyo ve ilaç alıyo ya).akşam 7.00 dan kıısa süre önce evden çıktı. laciver escalade yi bodyguard faheen muhammed kullanıyordu.kişisel asistanı michael amir williams da önde oturuyordu.alberto alvarez onları karşıladı ve MJ ı bir golf arabasıyla soyunma odasına götürdü.bu arada bazı insanlar onun iyi göründüğünü ifade ettiler.vokalist dorian holley,tamamen motive edici göründüğünü,enerjisi ve fiziksel durumunun önceki günden ayırd edilemediğini söyledi.WBSS,Billie Jean,She's out of my life ve ve SC dan bazı klasik numaralar yaptı.sahneye büyük bir monitör eklenmişti.bazı şarkılara eşlik eden monitörü de MJ ilk kez o gece gördü.tüm prova boyunca orda olan dorian şöyle dedi; ağzı kulaklarına varıyordu.. Very Happy kameramanlardan biri de Michael ın o gece özellikle Thriller ın 3-D bölümlerine bayıldığını söyledi....Associated Press...
7.00 dan kısa süre önce evden çıktı.ama ed alonzo ya göre akşam 6. 30 da Stapless Center a varmıştı.bu durumda akşam evden 7 de çıkıp 6.30 da provaya varmış oluyor affraid ....devam edecek..
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından leydis Salı Ara. 27, 2011 10:04 pm

Eline sağlık Şengüncüm 7 de evden çıkıp 6,30 da provaya varmak ancak Maykıl yakışıklısının yapabileceği bir şey herhalde hehe Razz
leydis
leydis

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Ocak 07, 2012 2:19 pm

son geceyle ilgili başka ifadeler;
son prova gecesinde,MJ ,Stapless center da 6 saatlik bir tam prova yaptı.bir düzineden fazla insan bu anlara tanık oldu. hepsinin ortak düşüncesi,Michael ın en iyi zamanlarında olduğu gibi göründüğüydü.o eski parlak günlerindeki gibi söylüyor ve eski genç adam gibi dans ediyordu.(kenny ortega;sahnede muhteşemdi,benim tüylerim ürperdi)bir çok Grammy ödülü gecesi organize etmiş olan Ken Ehrlich de yanında olan birine döndüğünü ve şöyle dediğini söylemiş;'' bu inanılmaz,yıllardır onun birer taklidi olan cris brown,timberlake,en vogue,usher gibilerini seyrettim.ama şimdi yıllar sonra işte burda aynı şeyi yine yaptı.bizi tam anlamıyla titretti.(titretti gibi bir kelime What DID Happen on June 25th? - Sayfa 6 557417 )ensemdeki tüyler ürperdi.(bunu tüylerden ve kıllardan daha az bahsederek anlatabilmeyi isterdim).''Frank dileo da Michael ın kendisine,TII en büyük geri dönüş olacak ve biz dünyanın en büyük şovunu sahneleyeceğiz dediğini söyledi.(off Michael herkesi nasıl bir havaya sokmuş artık benim de tüylerim ürperdi)
MJ Staples Center a geldiğinde önce randy phillips (AEG),tim leiweke(AEG),ken ehrlich ve frank dileo ile bir toplantı yaptı.konserde kullanılacak Ghost kısa filmiyle ilgili konuştular.ardından Michael başka bir odada 3-D efektlerle ilgili bir saat geçirdi.sonra akşam yemeği yedi,tavuk göğsü ve brokoli.ve 3 saatlik bir sahne provası için soyunma odasına gitti.
Michael favorisi olan earth song u ''what about death again-do we give a damn?-peki ya ölüm-onu umursayacak mıyız?'' diye bitirdiğinde ,bu işlerde profesyonel olan iki çalışan,performanstan dehşete kapıldıklarını,.Michael ın sonra Frank in yanına gidip ona sarıldığını ve ''İşte bu bizim zamanımız,geri almak için'' dediğini söylediler.
sonunda prova bittiğinde hiç kimse bu büyüyü bozmak istemiyormuş gibi gitmek istemedi.Kenny ortega;''bitirmiştik ama hala ordaydık.kısa süre sonra ,dünya da Londra daki sahnede buna şahit olacaktı.Kralın dönüşüne''nihayet artık herkes dağılmaya başladığında ,Phillips arabasına kadar Michael la yürüdüğünü söylüyor.sonra da Michael ın kendisine ;''tüm bunlar için teşekkür ederim.bundan sonrasını ben halledebilirim.biliyorum,bunu yapabilirim''dediğini söylemiş.
hikayenin çelişkili ifadelerinden biri de bir dost olarak bilinen terry harvey nin ki.son günlerini anlatırken kısaca,Michael çok kötüydü,hiç hazır değildi.kansız görünüyordu,bir ilaç etkisinde olduğu çok belliydi,dans edemiyordu,prova saatleri çok uzundu,bazı günler katılamıyordu.sette çalışanlardan biri de onun uyuyakaldığını söyledi zaten falan demiş bu kişi.(çelişki çok fazla,öbürkülerin anlattıklarını düşününce,bu adam deseydi ki,''pek iyi görünmüyordu,''neyse bi hmmm derdik ama nerdeyse ayakta ölüyormuş gibi anlatınca hadi ordan demek daha uygun oluyor) ve böylece Michael ın sağlığı konusunda ,hiç bir ortak noktada buluşmayan iki farklı görüşte ifade grubu oluştu.Michael ın çocuklarının vaftiz babası olan aktör mark lester,bu iddiaların kendisini şok ettiğini,Michael ın kendine enjeksiyon yaptığına inanmadığını ,çünkü Michael ın akupunktur iğnelerine bile katlanamadığını bildiğini söylemiş.Michael ın bir ilaç bağımlısı olduğunu düşünmüyormuş.''onu son gördüğümde bana hiç de kansızmış gibi gelmedi.onu bir asprin alırken bile görmedim ben.ilaç bağımlısı olduğunu sanmıyorum,hele kendisine bu ilaçları yapabileceğine inanamıyorum.her zaman zayıftı.özellikle bir konsere hazırlanırken zaten hep küçük porsiyonlar yerdi.o yüzden Michael ın ölümüyle ilgili tüm bu açıklananlar benim için esrarengiz bir durum.insan merak ediyor.kim korunuyor ?kim tarafından?ve neden?O2 konserleriyle ilgili planlarını bana anlatmadı çünkü bir sürpriz yapmak istiyordu.sürprizleri severdi.(parasal sıkıntıları var mıydı sorusu üzerine)bana bu konulardan bahsetmezdi ama son görüşmemizde 6 adet yeni 4*4 Lincoln den bahsediyordu(o ne Shocked ).''....sonra şu ingilteredeki kadın doktorun iddialarından bahsetmiş video.mart ayında ingilterede bir otelde Michael ın kendisinden propofol istediğini ve para teklif ettiğini söyleyen kadın.(hiç bir resmi kurum tarafından sorgulanmayan,yanlızca gazeteler tarafından ciddiye alınan kadın)bahsettiği tarihler,hemşire lee nin de propofolden bahsettiği zamanlar.aile si arasında da sağlığı hakkında olumsuz şeyler söyleyenler oldu.Brian oxman,ailede herkesin,özellikle joe nun( Very Happy ),la toya nın,jermain in ,herkesin sağlığıyla ilgili endişeleri olduğunu söyledi.taraborelli de ailenin bişeyler yolunda değil diye endişelendiğini ama sorunun ne olduğundan haberleri olmadığını iddia etmiş.(kendisi yerine frank dileonun gelmesinden olacak amma yaygara etmiş olan) leonard rowe da ailede herkesle konuştuğum ve onlara Michael ın güçlü ilaçlar kullandığına inandığını söyledim diyor.
AP nin zaman çizelgesi;
TII ekibinden Tim Patterson,Michael ın 3d efektrlere bayıldığını,ilerleyen saatlerde full kostümlü olarak dansçılarla birlikte bir thriller provası yaptığını söyledi.danscı grant,Michael ın o an mutlu olduğunu söyledi.Ken Ehrlich o sırada provayı stad bölümünden izliyordu.onun gördüğü şuydu;''gerçekten iyi ve ilgili görünüyordu.yorgun olduğuna ya da bir terslik olduğuna dair hiç bir şey görmedim.''prova çarşamba geceyarısı earth song performansıyla sona erdi.dansçılara sarıldı.eve döndüğünde metal kapıda bekleyen bir grup hayran için kısa bir süre durdu.o sırada bodyguard muhammed,doktor murray nin arabasının da park halinde içerde olduğunu söyledi.personel eve kadar ona eşlik etti ama daha sonra üst katta o,çocuklar ve doktordan başlkası bulunmayacaktı.(çok güzel bir kurgu gerçekten,böylesi ancak filmlerde olur)abc news in canlandırmasını izliyoruz..Staples da bulunan bir fanın anlattıkları;''12.30 civarı dışarı çıktığında gülümsüyordu.arabasının camını indirmişti.eve vardığında biz kapının iki tarafındaydık.camı biraz araladı ve parmaklarını gördüm ve sıktım.ona bir not verdim.''dorian ve kenny nin ifadesine göre gece yarısından kısa süre önce çıkmıştı.ancak dorian a göre çıktığında daha yapacağı başka buluşmalar vardı.yani eve gitmeyecekti.bu ifade yüzünden Michael ın dr.klein e gittiğine dair söylentiler çıkmıştı.ancak mahkeme kayıtlarına göre Michael dr.klein e en son 22 haziran da gitmişti.bu klein in ''Michael ofisimde dans etti,çok iyiydi'' dediği gün muhtemelen.ancak TMZ den Harvey Levin,onu o gün kötü gördüklerini ,yolunda gitmeyen bir şey olduğunu düşündüklerini söyledi.peki Michael son gece provadan sonra dr.klein e gitmediyse,nereye gitti?
TII ekibinden başka insanların ifadeleri;S.son provada iyi miydi?C.kesinlikle.
R.Phillips;ona arabasına kadar eşlik ettim.bana söylediği son şey şuydu;''buraya kadar yaptıkların için teşekkürler.bundan sonrasını kendim halledeceğim.bunu yapabileceğimi biliyorum.''
-Jackson geceyarısı staples center dan ayrıldı ve hombly hill e doğru yola çıktı.o an dan itibaren artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktı(CNN)...
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından ecz_mj C.tesi Ocak 07, 2012 7:44 pm

Şengün abla bu Part 53 mü yoksa başka bir video falan mıydı?Emeğine sağlık Smile
Bu arada 4*4 Lincoln şu resimdeki araç (2009 modelin resmi) ;

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından Misafir Paz Ocak 08, 2012 1:48 pm

bu part 52 aslında.ama haklısın ben ikiye bölerek anlattığım ve arayı da açtığım için biraz karışık oldu. Laughing
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Paz Ocak 08, 2012 3:27 pm

bu bölümün sonunda kafamda bir soru oluştu??aynı şeyi hatırlayan var mı acaba?Luna bu zaman çizelgesini anlatırken,o zamanlarda tanıklar tarafından anlatılanların,medyaya yansımış bölümlerini kullanıyor.eğlenceli bulduğum bölüm şu;
1.Dorian , Michael ın Staples dan çıktıktan sonra eve gitmeyi planlamadığını çünkü başka randevuları olduğunu söyler
2.Bir fan,Michael ı Staples dan çıkarken gördüğünü ,gülümsemesiyle falan tasvir eder.
3.Bir fan,onun arabasının eve geldiğini,camın aralandığını görür.onun PARMAKLARINI görür.(tasvir ettiği tek şey,camın arasından görülen parmak uçları) Question Question ve ne yazık ki(hay bin kunduz Very Happy )olay gecesiyle ilgili görüntü kayıtları pek de ayrıntılı değil.mahkemede gördük bir araba,ışık parlamaları,birileri,tam olarak kayıtlarda Michael ı gören var mı aramızda Question Question Very Happy
4.(videoda şimdi yazacağım kısmı tam anlamadım ama aynı ifadeyi başka yerlerde de duyduğum için yazıyorum)bu fan,Michael a bir kağıt parçası uzatır camın arasından... başka bir yerde duydum dediğim kısım da şu,Bir Fan,yani orda ona kağıdı uzatan kişi,daha sonraki zamanlarda,Michael ın el yazısı diye ortaya çıkan bir kağıdın,aslında o gece kendi verdiği kağıt olduğunu iddia eder.bunu tam olarak anlatamadım yine.çünkü nerde duyduğumu hatırlamıyorum.kız demiş ti ki,bu yazı,benim o gece verdiğim kağıt.hatırlayan var mı bu olayı?
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ocak 09, 2012 4:01 pm

sanırım hatırlamadınız.ben de bir saattir arıyorum ama,bu el yazısı benim verdiğim boş kağıt üzerine yazılmış diyen fanın haberini bulamadım.neyse,ama bu iddiada bulunun bir fan diye biri var,onu duyduğuma eminim.
Part 53; Tam Thriller Gecesi;

What DID happen on June 25th? part 53 "Propofol & Mottola"

24 Haziran ı 25 Haziran a bağlayan gece...Michael Jackson Staples Center da TII için yaptığı provayı bitirir.ancak Staples dan ayrıldığı saat,farklı tanık ifadeleri yüzünden tam da açık değildir.Zaman,geceyarısıyla 12.30 arasında bir yerde.bazı tanıklar,onun provadan sonra evinin bulunduğu hombly Hill e gitmeyeceğini,çünkü provadan sonra yapmayı planladığı başka randevuları olduğunu söyler.uzun ve yorucu bir provadan sonra,hem de geceyarısında,bunlar nasıl görüşmeler olabilir?
CNN in canlandırması;
-Jackson geceyarısından sonra eve geldi.polise göre,işte bu pencerelerin arkasında ,Doktor Murray nin uyguladığı kokteyli saatler boyunca almaya başladı.CNN
o gece ne yaşandığıysa,bunu yanlızca orda bulunan insanlar biliyor.size göstereceğim tüm olaylar,tanıklardan ,polisten ve medya kaynaklarından aktarılacak.Gerçek şu ki;Biz Orda Değildik.!Devam edecek..
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından leydis Ptsi Ocak 09, 2012 4:16 pm

Şengüncüm teşekkür ederim,hatırlamak için epeyce bir düşündüm ama öyle bir konuyu hatırlayamadım ben onun için bir şey diyemeyeceğim,aynı kişi hakkında nasıl bu kadar farklı şeyler anlatıyorlar ki,insan Mj'i gördüğü saati bilemez mi, herkesin sanki başka bir senaryosu var kendine göre,niye böyle çok garip geliyor bana What a Face devamını bekliyorum Very Happy
leydis
leydis

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ocak 09, 2012 4:31 pm

evet bu son gün o yüzden bana konserdeki beat it öncesi illüzyonu hatırlatıyor.videocu yorumda bulunmamaış ama sanki anlatımda şöyle bir şey var; Michael Staples center dan çıktı ...tamam ama sonra eve varan arabada gerçekten o mu vardı?onu çıkarken görenler var ama eve girerken yanlızca arabayı ve cam aralığından görünen bir kaç parmağı gören var.gece ile ilgili evdeki kayıtlar da malum... Question
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Ptsi Ocak 09, 2012 4:35 pm

Mdenz demiş ki:evet bu son gün o yüzden bana konserdeki beat it öncesi illüzyonu hatırlatıyor.videocu yorumda bulunmamaış ama sanki anlatımda şöyle bir şey var; Michael Staples center dan çıktı ...tamam ama sonra eve varan arabada gerçekten o mu vardı?onu çıkarken görenler var ama eve girerken yanlızca arabayı ve cam aralığından görünen bir kaç parmağı gören var.gece ile ilgili evdeki kayıtlar da malum... Question

Michael'ın 16 Haziran'da çekilen malum son Tmz görüntüsünü hatırlattı bana.Yine aralık cam ve parmaklar.

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ocak 11, 2012 11:05 am

Part 53 kaldığı yerden;
o gece ne yaşandığıysa,bunu yanlızca orda bulunan insanlar biliyor.size göstereceğim tüm olaylar,tanıklardan ,polisten ve medya kaynaklarından aktarılacak.Gerçek şu ki;Biz Orda Değildik.
CNBC haberi;
doktor Murray,1.30 am de 10 milligram tablet of Diazepam(valium olarak da bilinir) verdi.işe yaramaması üzerine 2.00 am de Lorezepam (ativan olarak da bilinir-enjeksiyon) verdi.saat 3. 00 am. de midazolam verdi(bizde dormicum olarak da bilinir.bunu IV verdi sanırım.anestezi de de kullanılır) Jackson hala uyanık tı(o-ha diyorum,fil mi bu) saat 5.00 am de tekrar lorezepam.,7.30 da tekrar midazolam..(ee artık sabah oldu zaten,doktor pek beceriksizmiş,sanki propofolü yapmaya bahane gibi olmuş,hala uyumamıştı bak bunları yapmama rağmen,propofole mecbur kaldım gibi yani)doktor o saatten sonra ünlü hastasının kendisinden özellikle propofol (diprivan olarak da bilinir) istediğini söyledi.ve sabah 10 .40 da kendisine propofol verdi.(yanlızca 25 mgr.)sonra bir uzman konuşuyor;''propofol ,trankilizan değildir,biraz uyuyabilmek için değildir.relax olmak için değildir.propofol bir anestezi ilacıdır.insanların anestezi altında uykuya geçmesini,ya da uykunun devam etmesini sağlamak için kullanılır.bilgi sahibi olmayan biri kullandığında çok tehlikeli olabilir''....Sonra CNN örnek bir propofol uygulaması gösteriyor.(evet o maske çok gerekli,monitörler de öyle.bu monitörlerin tamamı olmadan da hasta uyutulduğu oluyor.bu deneyimle ilgilidir.ama prospektüs te tavsiye edilen monitörleri sağlamadığın zaman başına bişey gelirse kendini savunamazsın.ama hastanın alnında gördüğünüz sensörler, onlar şart değil propofol için.o kas gevşeticilerle ilgili başka bişey aslında)ve hemşire Lee den hatırlarsanız,o Michael ın propofol nasıl verilir konusunda bilgi sahibi olduğunu söylemişti.ve Michael ın yanında bir anestezist olmasının önemli olduğunu bildiğinden de bahsetmişti.(ve uzmanlar -bizim amerikada kullandığımız cihazlar-diye zırt pırt konuşsalar da o gördüğünüz ohmeda monitörlerin aynısını kullanıyoruz biz de.uzayda değiller bi anlasalar) (ve burda ki vakada doktor murray nin kullandığı propofol miktarının tam 8 katı propofolle anesteziye başlandığını görüyorsunuz Very Happy yetişkin bir erkek için 200 mgr. yanlızca başlangıç dozudur.25 mgr.anestezi de kullanılmaz bile.sonra solunumun maske vasıtasıyla yapay olarak sağlanmaya başladığını,sürekli solunumu sağlamak için de kısa süre sonra ağızdan nefes borusuna bir tüp yerleştirildiğini görüyorsunuz.bu rutin bir genel anestezi uygulamasıdır.her şey yolunda.daha sonra da bir manken üzerinde ilacı verdikten sonra müdahale etmezseniz ne olur onu göstermiş).hemşire Lee ye göre ,Michael ona uzun zaman önce de propofol aldığını söylemiş ama bunu kimin yaptığından bahsetmemiş...Hıstory Tour boyunca,Michael a bir anestezi uzmanının eşlik ettiğini biliyor muydunuz? adı dr.neil ratner...9.38 de gördüğünüz kişi,tur boyunca Michael ın imsomnia tedavisini üstlenmiş.sonra adamla yapılmış bir röportaj var.kısaca;''Michael iyi bir insandı,çok kötü hissediyorum,hislerim çok karışık,şu anda bahsetmek istemediğim şeyler bunlar,adamın daha cenazesi yapılmadı ve henüz gömülmedi,gerçekten konuşamam vs. '' diyor...ama ratner ın yaptığı tek şey doktorluk değil.adamın bir müzik kariyeri var.(allahım niye bunlar teker teker gelmiyor hiç bir zaman What DID Happen on June 25th? - Sayfa 6 560376 )kendisi bir rock and roll davulcusudur ve 70 lerde de peter frampton ve edgar winter ın menejer asistanlığını yapmıştır.ama durun bu kadar da değil...white trash ın tur menejerliğini yaptığı yıllarda,Bandana işletmecilik ten dee anthony diye birinin yardımcılığını yapmış.dee anthony ünlü bir müzik menejeridir.müşterilerinden biri bee gees in müziklerini yaptığı bir filmde oynamış.kendisini,müşterisini ve bee gees üyelerini görüyorsunuz.Michael Bee Gees den barry gibb in oğlunun vaftiz babasıdır.bu dee anthony nin kızı michelle anthony 2006 ya kadar bilin bakalım nerenin eski başkanı ve şef operatörü...Sony nin.ve kendisi o zamanlar Tommy Mottola nın sağ koluydu..aynı zamanda şu an AEG olarak bildiğimiz şirketle de sony nin bazı özel işortaklıkları olmuştu yine onun zamanında...peki dr.ratner tıbbi lisansı 2002 de askıya alındığından beri ne yapıyor acaba? ve doktor murray hakkında ne biliyoruz..stay with me..LunaJo67..

En son Mdenz tarafından Çarş. Ocak 11, 2012 11:41 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ocak 11, 2012 11:29 am

pardon son paragrafta değişiklik,Michelle anthony,1990 da sony de çalışmadan önce bir firmanın avukatlarından biriymiş. ve o firmanın sahiplerinden biri de şu an AEG nin sahibi olan kişi.yani bu kadın sony deyken AEG ile falan işortaklığı yapmamış. Laughing
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Ocak 14, 2012 5:34 pm

Part 54;
What DID happen on June 25th? part 54 "Ratner & Bashir"

dr.Neil Ratner,History Tour boyunca Michael a eşlik etmişti.1996-97.bu kişi,doktorluğunun dışında,müzik işinde büyük isimlerle çalışmış biri.bandana işletmecilikteb Dee anthony nin(bu isme dikkat
) özel asistanlığını yapmış.ünlü grupların tur menejerliğini yapmış.bunlardan biri şu an CBS olarak bilinen epic label ın gruplarından White Trash.(70 li yıllar) 1976 da The Jacksons,Motown dan Philadelpia Records a transfer oldu.philadelpia nın ,o yıllardan 1984 e kadar epic label/CBS ile bir dağıtım anlaşması vardı.daha sonra bu anlaşma EMI ye devredildi,EMI de bu anlaşmayı 1990 da Sony ye devretti.(???)ve sony -ATV nin yarısına sahip olan Michael,bu yolla dönüp dolaşıp,kendi şarkılarının da olduğu Epic/CBs nin haklarına sahip oldu.Sony Music in tarihinin gerçekten çok karışık olduğunu wikipedia dan görebilirsiniz.size doktor Ratner ın ,kızı Sony de Mottola nın yardımcısı olan Dee Anthony ile bağlantısını göstereceğim.Anthony nin kızı Michele,Sony de bilmemne yöneticisi ve aynı zamanda mottolanın sağ-kolu olarak bilin,irdi.şimdi mottola yıllarında uzun zaman yöneticilik yapmış bir kişinin anılarına bakalım;
-'' Sony de gerçek bir oligarşi vardı.eski günlerde kendi oligarşilerini lobi sistemiyle yönetiyorlardı.ama sonra sistem toplum için kamulaştırmaya gittiğinde ,makine bunun için hazırlandı.Mottola,sağ kolu Michele Anthony,Colombia record temsilcisi don Ienner,biraraya geldiler.yaptıkları kontratta,Mottola nın ayrıcalıklı danışman grubu nun(Ienner,Anthony,Epic Records temsilcidi dave glew,poly anthony,mel ilberman) kitralık mercedesin sürücüsü olması garanti edildi.(bu deyim nedir bilmiyorum ama tahmin ediliyor zaten.oligarşinin devamı sözkonusu ve neden en önemli hissedar Michael Jackson ın bu anlarda dışlanmış olduğu çok da esrarengiz cevabı olan bir soru değil)....devam edecek..
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Paz Ocak 15, 2012 1:21 pm

bi dakka,bu videonun çevirisi biraz zaman alacak aslında ama en sondaki bir bilgiyi şimdiden paylaşmak istedim.şu an ağzım bir karış açık da affraid ,tek başıma bi şaşkınlık yaşamak istemiyorum.
şimdi video Michael ın eski doktorlarından neil ratner(iddiaya göre history tour boyunca Michael a eşlik etmiş ve iddiaya göre sebep;insomnia tedavisi..)adamın çok fazla karışık bir hayatı var.Mottolayla bi yerlerden uzaktan alakalı,sonra başka başka şeyler..ama beni en çok şaşırtan şu oldu.şu an yaptığı iş...müzik piyasasında dağıtım işinde.yine uzaktan sony ile alakalı.onları anlatacağım daaa...bu albümü görmüş müydünüz.geçen sene çıkmış bir reggie albümüymüş;

evet ordaki isim gerçekten gerçek.bu albümü bizim bildiğimiz Martin Bashir dümbüğü yapmış.ben duymamıştım.ilk kez duyuyorum.ve bu albüm de bir yerlerden uzaktan dr. neil ratner a ve sony ye bağlanıyor.inanması güç.bu seriyi seyrederken,Michael ın etrafındaki dünyanın aslında çok küçük olduğunu,yaşadığımız dünyanın çok küçük olduğunu,o yüzden de sürekli olarak birbirimizle çarpışıp durduğumuzu düşünüyorum...akvaryumdaki balıklar gibi bu insanlar gerçekten pale
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından umut356109 Ptsi Ocak 16, 2012 10:20 am

yani bayağı karışık ilişkilere sahiplermişVery Happy Martin Bashir den oldum olası nefret etmişimdir.Nasıl albüm çıkarmış bu dümdük
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ocak 16, 2012 4:06 pm

dümbük yapmış albümü,ben de şaşırdım.ağzı olan konuşuyo da işte..Luna nın en sonda sorduğu gibi,neden Michael ın eski doktoru olarak tanıtılan (ve şu anda doktorluk lisansı askıda olan) bu kişi,sene 2010 da Michael ın en bilinen düşmanıyla bir iş yapıyor?
Anonymous
Misafir
Misafir

6 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

- Similar topics