MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

What DID Happen on June 25th?

+12
ecz_mj
bo-bo
hsbmj
sinem_mj
blue sea
leydis
Pinokyo
B'uu
BaRBaRouS
nesronic
nunu
MJ-4EVER
16 posters

7 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

What DID Happen on June 25th? - Sayfa 7 Empty Geri: What DID Happen on June 25th?

Mesaj tarafından Pinokyo Ptsi Ocak 16, 2012 4:31 pm

Adı andık sevimsizin şunu seyredesim geldi. Go to hell Bashir boks

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

What DID Happen on June 25th? - Sayfa 7 Empty Geri: What DID Happen on June 25th?

Mesaj tarafından nesronic Salı Ocak 17, 2012 9:32 am

Arkadaşlar, Michael ve Bashir röportajının gerçeği aslında bu videodakidir Razz

nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından umut356109 Salı Ocak 17, 2012 10:21 am

Michael ın kendi gizli çekiminden oluşan asıl ropörtaj değil mi işte o Very Happy Tarla Faresi Michael
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından leydis Salı Ocak 17, 2012 4:04 pm

İçinin kötülüğü,yüzüne vurmuş Evil or Very Mad dümbük Beşir What DID Happen on June 25th? - Sayfa 7 885318
leydis
leydis

Mesaj tarafından Misafir Perş. Şub. 02, 2012 4:28 pm

part 54 kaldığı yerden;
Michele Anthony Sony ye 1990 da alındı ve 2006 ya kadar Sony deydi.bu durumda michael Jackson ı da biliyor olmalı.Sony den önce Michele,eğlence dünyası için çalışan bir avukatlık firmasındaydı.(manatt-phelps-rothenberg-philips)bunların temsil ettiği isimler arasında bize tanıdık olanlar var.seçkin müşteriler arasında,sony pictures ,sony music,AEG,ticketmaster,warner chappell(ne ilginçtir ki bu şirketler şu anda bir şekilde Michaella ilişkili durumda.mesela ticketmaster,TII biletlerinin dağıtımını üstlenmişti ve bu serinin bazı eski bölümlerinde Sony ile bazı ortaklıkları olduğu anlatılıyordu.mesela warner chappell geçen sene artık Sony ye dahil oldu vs.),
,sonra bireysel müşteriler arasında Randy Jackson var.
esrarlı dr. ratner a bakarsak da 1974 e kadar pink floyd ,bee gees gibi grupların turlarını düzenleyen Circus talent LTD nin başındaydı.sonra 1981 de ratner anesteziolojist oldu.(ne alaka) olağandışı bir kariyer değişikliği.1992 de bir kayıt stüdyosunun sahibi oldu.1996 da michael a HiStory tour da eşlik etti.dedikoduya göre ona propofol vermek için.2000 yılında,birlikte çalışmış olduğu ünlü bir doktora karşı açılmış davada önemli bir tanıklık yaptı.bu davanın devam ettiği sıralarda Michael Jackson a 1996 da doktorluk yaptığı da mahkeme de dile getirildi.birlikte çalıştığı ünlü bir jinekoloğa karşı açılmış olan sigorta poliçelerinde yolsuzluk davasında savcılığın star tanığıydı.(bu dava yı anlamakta biraz zorlandım.bunun için souza nın yaptığı bir açıklamadan faydalandım;
daily news de davayla ilgili çıkan habere göre,ratner ,jinekoloğa karşı tanıklık etmek için savcıyla anlaşmış.çünkü kendisinin de başı beladaymış.hastalara anestezi verdiği dönemlerde uyuşturucu ve anestezik madde bağımlısı olduğu ortaya çıkmış çünkü.davada bağımlılığının geçmişini anlatmış.70 li yıllarda müzik işindeyken marihuana ve kokain kullanmakla başladığını,anestezi eğitimi bittiği sırada da bunlara LSD eklediğini söylemiş.ilk zamanlarda yanlızca işdışındaki zamanlarda aldığını söylemiş.çok geçmeden bağımlılığın işhayatını da etkilemeye başladığını,anestezi seviyesinde kullanılan hazırlanmış ilaçlardan almaya da başladığını söylemiş.şunları da söylemiş;''geriye dönüp baktığımda,madde etkisi altındayken hastalara anestezi verdiğim oldu.bazıları da bu salondaki doktorun hastalarıydı(bunları söylerken güldüğü ve salonda bu hastaların da olduğu hatırlatılmış...)hatta bir keresinde bir enjektörü yanlışlıkla kendime yaptım ve bu yüzden geçici felç oldum.nefes alamıyordum.etrafımdakiler de korkmuştu(bu durumdaki anestezi uzmanı nasıl olup da kimseyi öldürmemiş ya da o olay sırasında kendisi hayatta kalmış derseniz,bu anları gözümde canlandırabiliyorum.onun hastalarına ve kendisine müdahale eden bir anestezi teknisyeni olay mahallindeydi muhakkak.genelde bu işler şöyledir;çalışırken hep,''anestezi bir ekip işidir'' derler.yani birilerinin ortalığı idare etmesi işi bitince de susması lazımdır...) neyse,dava sırasında Ratner a ,''Michael Jackson a tur sırasında narkotik verdiniz mi?'' diye sorulunca hayır der.peki ilaç diye sorulunca da,ilaç derken neyi kastediyorsunuz? der.ancak bu soru yargıç tarafından uygunsuz bulunur.ancak savcı o sırada nedense ratner a hep Michael a ilaç verdiğini söyletmeye çalışmış.(devam eden davayla ne alakası varsa artık,siz düşünün)dava sırasında michael ın avukatı bir röportaj vererek,Michael ın bu doktordan uygunsuz bir ilaç ya da tedavi aldığı fikrini reddettiğini söylemiş.bu dava olduğunda yıl 2000 di...devam edecek...
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Perş. Şub. 02, 2012 5:07 pm

bölüme ara vermişken,..bu kısmı çevirirken aklıma nedense hep şu video geldi.Michael ın HIStory Tour sırasında açılışta kullandığı Rocket Man videosu.tarihte yolculuk eden.burda bi çok sembolik anlam var sanırım.. Question
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından leydis Perş. Şub. 02, 2012 9:00 pm

Bunu seyretmemiştim çok güzelmiş teşekkür ederim Şengün,sembolik bir şeyler var gibi duruyor Michael olurda sembol olmaz mı ? Very Happy
leydis
leydis

Mesaj tarafından Misafir Cuma Şub. 03, 2012 3:44 pm

biraz çorba oldu ama part 54 kaldığı yerden;
daha önceki bölümlerde gördüğümüz gibi, Hıstory tour da bulunan birçok kişi TII de de vardı.bu durumda kenny ortega,karen faye,travis payne gibi insanlar dr.ratner ı tanıyor olmalı.görünüşe göre Michael a turda bir doktorun eşlik etmesi tuhaf bulunmuyor..? ama yine de birçok insan merak ediyordu neden? ve neler oluyor?(konuyla ilgili bir CNN haberinde,doktor unun uyuyamadığını ve ona bu konuda yardım ettiğini söyledi denmiş.adamla bu konuda yapılmış bir röportaj.önceden görmüştük,adam kısaca''bu konuda konuşmak istemiyorum.Michael iyi biriydi,dostumu kaybetmiş gibi hissediyorum.Michael a daha bir cenaze yapılmadı,daha gömülmedi,bunlardan bahsetmek istemiyorum''demiş.CNN e göre doktor bağımlılıkla ya da ilaçlarla ilgili herhangibir şey söylememiş.peki bu haberler nerden çıkıyor.mesela bir örnek.Michael hakkında yazmış olan maureen orth diye biri,dr. ratner dan tamamen farklı bir şekilde bahsetmiş.tarih olarak 1999 u vermiş. ve bunun için de kaynak olarak Myung hoo lee diye birinin anlattıklarını göstermiş.lee ona demiş ki;dr. ratner la düzenli olarak görüştük ve Michael ı bağımlı olduğu demerol ve morfin bağımlılığından kurtarmaya çalıştık.dr., Michael a seul da bir arınma programı uyguladı( Razz dr. krendine baksa daha iyi olacak.önce kendini arındırsaymış ya, Evil or Very Mad )Michael ın problemi uyku bozukluğuydu.doktor a ,Michael a tam olarak ne yaptığını sordum.bana hasta mahremiyeti nedeniyle bunu söylemeyeceğini söyledi...(maureen in kitabı lost boys of neverland den alınmış)...aynı kaynak kişi myung hoo lee başka bir hikaye daha anlattı.Michael ın iş yaptığı bir işadamı olan Ricky Matsuura nın oğluna alkol içirdiğini söylemişti.daha sonra hem ricky matsuura hem de oğlu bu hikayeyi televizyonda yalanladılar.sözkonusu kişi olan bilmem ne lee,Michael la yasal problemleri olan bir insan.mesela 1998 de Michael la çalışmaktan ayrılmış,2001 de tekrar işe alınmış ama Michael la 2003 de mahkemelik olmuş bir kişi.(buradaki çelişkiyi görebiliyor musunuz?bağımlılık yapan ilaçlarla ilgili dedikoduları kimler üretiyor ve medya bunlara nasıl dörtlelle sarılıyor.Michael bu dedikodularla nasıl başa çıkabilirdi?boğazına kadar battığını hissettiği bir nokta olmalı.amaaan boşver konuşsunlar o zaman dediği bir nokta olmalı.ya da küfrettiği ,ya da ''allah belanızı versin'' dediği)işin komik tarafı 1999 haberi nasıl yapılmış olabilir?dr.ratner 1998 de suçlu bulundu ve 2002 e kadar mahkum oldu zaten Very Happy ...devam edecek...

En son Mdenz tarafından C.tesi Şub. 11, 2012 10:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından MJ-4EVER C.tesi Şub. 04, 2012 11:41 am

Görünüşe göre History'de ilaç ve uyuşturucu bağımlılığı gibi bir iddia var Michael hakkında. Aslında Michael'ın History'den sonra gözlerinde bir tuhaflık olmaya başladı (zaten görünümünü tuhaf yapan yegane neden ''gözler'' ). Bu beni biraz düşündürüyor..
Çeviri için teşekkürler Şengün abla.
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Şub. 04, 2012 11:47 am

önemli değil Selahattin,yanlız bu bölümde asıl önemli olan,bu bağımlılık hikayesinin nasıl ve kimler tarafından ortaya atıldığı.kadının biri bununla ilgili kitap yazmış ama kaynağı Michael la anlaşmazlık içinde olan hatta davalık olan biri.ayrıca adamın verdiği bilgiler tamamen yanlış,çünkü o tarihte bu doktor ratner kişisi zaten bir mahkumdu.yok efendim şöyle detoks programı yaptı,böyle arındırma yaptı bilgileri fos..ama akılda kalan yanlızca bu iddianın yazılmış,konuşulmuş,benimsenmiş olması...
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Şub. 11, 2012 10:23 pm

artık iyice çorba oldu farkındayım.(hala ve daima )part 54 (yanlız videonun başları neden bahsediyordu unuttum bile,o yüzden baştan bşlayarak,kalan kısmı da özet geçeceğim yanlızca,Luna kızmaz nası olsa haberi yok What DID Happen on June 25th? - Sayfa 7 557417 )
54. bölümde şu ana kadar,Michael ın Epic Records daki J5 şarkılarının yayın hakkının nasıl Sony ye geçtiğini gördük. bu arada Michael ın hıstory tour doktoru olarak bilinen dr ratner ın tuhaf geçmişini gördük.adam aslında ünlülerin tur organizasyonları yapmak suretiyle müzik sektöründedir ve zamanında dee anthony diye birinin asistanlığını da yapmıştır. bu dee nin kızı michele anthony de daha sonraki yıllarda,Tam da Michael ın Sony ile kavgalı olduğu zamanlarda Tommy Mottola nın sağ kolu olarak karşımıza çıkacak. (vay be kendimi dizi anlatıyormuş gibi hissettim. What DID Happen on June 25th? - Sayfa 7 294549 )bu kadının Sony de Mottola nın uşaklığını yaptığı yıllarda,dedikoducu bir Sony çalışanından ,önemli hissedar Michael Jackson dan gizli ne işler çevrildiğini de gördük. doktor a geri dönersek,adam birden bire anestezi uzmanı olmaya karar verir.(1981)müzikle ilgili hala çalışması var o zamanlarda.(sex-drugs-rock&roll tam anlamıyla lol! ) 2000 yılına gelindiğinde adam kendi kıçını kurtarabilmek için hükümetle anlaşarak,bir başka doktor aleyhinde tanıklık eder. ratner ın başı niye belada çünkü kendisi de taaa,70 li yıllardan beri başlayan bazı kötü alışkanlıklara sahiptir.önce biraz kokain,sonra LSD,tamam buraya kadar önemli değil ama sonraki yıllarda iyice sapıtır.hastalara anestezi verdiği zamanlarda da kafası iyidir ve artık anestezi ilaçlarına geçerek level atlamıştır.nihayet paçasını kırtaramaz.hatta mahkemede tanıklık yaparken der ki; ben bu adamoın hastalarından bazılarını uyuturken de kafam iyiydi(bunu gülerek anlatır)burdan anlıyoruz ki,söz konusu HIStory Tour sırasında adam zaten kendisi bir bağımlıydı. What DID Happen on June 25th? - Sayfa 7 862385 neyse davanın konusu diğer doktorun sigorta poliçelerindeki usulsüzlük olduğu halde ,savcı bey ratner a nedense hep Michael Jackson hakkında soru sorar ve nedense hep ona uygunsuz ilaçlar verdiğini söyletmeye çalışır.ama ratner mahkemede Michael a bu tür ilaçlar vermediğini söyler.olay basına yansıyınca da michael ın avukatı,''Michael bu adamdan uygunsuz bir tedavi almadı,bu iddiaları reddediyor'' der.bu arada. ama desin dursun,Michael ın olumsuz bi haberden hiç kolay kurtulduğunu duydunuz mu?bu sefer de sonraki yıllarda yasal (tabii ki parasal,Michael dan nasıl daha çok para alabilirim sorun bu..) anlamda anlaşmazlık içine düştüğü eski bir menejeri Michaella mahkemelik olmuştur ve adam dr. ratner ve Michael ın ilaç bağımlılığı adı altında senaryolar yazarak oraya buraya demeç vermektedir.yok efendim ratner 1999 da michael a bağımlılıklarından kurtulmakla ilgili detox tedavisi yapmış,yok efendim iş yaptığı bir arkadaşının küçük oğluna alkol içirtmiş vs.öncelikle ratner bu tarihte böyle bişey yapamazdı çünkü çoktan hakkında soruşturma açılmış sabıkalı bi doktordu.ikinci iddiaya gelince hem sözkonusu işadamı hem de onun oğlu,TV a konuşarak bu iddianın yalan olduğunu söylediler.ama gerizekalı murphy kanunları gereği insanların aklında yanlızca iddialar kaldı.eski menejer koreliydi ve 1998 de Michael ın seul de bir konser vermesi planlanmıştı.sonra bu proje iptal olmuştu.ertesi yıl 1999 da seul de ve Almanya da konser gerçekleşti ve diğer menejeri almandı;dieter wiesner.seuldeki konserin tarihi 25 hazirandı.(what more can I give-Michael and fiends)
peki keş doktorumuz ratner a geri dönelim.bu aralar ne yapıyor.2002 de mahkumiyti sona erdi.Doktorluk yapmıyor tabii ki.şu an Tau entertainment diye bir şirketin ortağı.şirketin bir official web sitesi yok.şirketin varolduğuyla ilgili tek ipucu,bazı CD lerde bulunan etiketi.(örnekler vermiş)ayrıca IODA tarfından dağıtımı yapılan bazı TAU etiketli albumler var.bu sıkıcı ayrıntı şimdi artık ilginçleşmeye başlıyor; 1 temmuz 2009 da bir haber çıkmış.
''dünyada kendi sektörünün 2 numaralı büyük ismi olan Sony,dijital dağıtıcı IODA şirketiyle stratejik bir anlaşma yaptı.''böylece Ratner ın ortak olduğu TAU ,IODA aracılığıyla Sony nin çalıştığı şirketler arasında...ve bakın 2010 yılında Sony/IODA/TAU etiketi altında çıkan şu albüme.;MARTIN BASHIR / BASS LION...bu martin ,biziö bildiğimiz martin..en sonunda bashir ve sony arasında bir bağlantı mı görüyoruz?ve neden eski doktorumuz,eski düşmanımıza bir albüm yapıyor?
Stay with me-LunaJo
şükürler olsun-Mdenz.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Paz Şub. 12, 2012 2:07 pm

geliyoruz 55. bölüme affraid bu bölümde 53 de de bahsettiği Thrillernight-25 haziran 2009 gecesine dönmüş yine.buna çeviri koymuyorum.daha önce bildiğimiz şeyler,basına yansımış haliyle,yani bilindiği kadarıyla o gece olanlar.saat kaçta kaç mgr. ne verdi,bunları zaten gördük.daha önce TV de çıkqan canlandırma da kullanılmış.videoyu ekliyorum,bi ilginçlik bulursak hakkında konuşuruz;
What DID happen on June 25th? part 55 "Thrillernight"
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından umut356109 Ptsi Şub. 13, 2012 10:44 pm

54.sonuna kafam biraz bastı da bu M.Bashir neymiş ölyle ya.Sanki çıkar iişkisine dayanan bir hoax olayları var

umut356109
umut356109

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Şub. 15, 2012 4:38 pm

56. 57. ve 58. bölümler de tamamen Dr.Conrad Murray kimliği üzerine 3 bölüm birden.Conrad Murray,gelmişi geçmişi sülalesi,adres bilgileri,çelişkiler... What DID Happen on June 25th? - Sayfa 7 733568
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Perş. Şub. 16, 2012 9:22 am

What DID happen on June 25th? part 56 "Murray & Family"
önceki bölümde,dr murray nin anlattıkları ve polis raporlarından şunu okuduk,doktor banyaya gidip geldiği 2 dk içinde Michael ın solunumu durur.doktor bunu farkedince CPR ye başlar,başarısız olunca güvenlikten yardım ister(propofole bağlı solunum durmasını düşününce,2 dk geriye dönüşsüz bir zamana dilimi değildir.çünkü bizim olayımızdaki gibi anaflaksi olmadığı durumlarda propofol kalbi değil,solunumu durdurduğu için ölüme sebep olur.solunum durduktan sonra kalp 2-5 dk. daha çalışmaya devam eder zaten..bu durumda Michael ın öldüğünü kabul edersek doktor yalan söylüyor.ya 2 dakikadan daha uzun bir süre geçti bu yüzden cPR ye yanıt vermedi,ya da doktor farkettiği halde kasıtlı olarak bir müdahalede bulunmadı.)alberto alvarez yardıma geldiğinde 911 i aradı.
doktor Michael dan bir dost olarak bahsediyordu(burda doktor un hastalarından örnekler vermiş.bu 3 kişi onun iyi bir doktor olduğıundan falan bahsetmiş) bilinene göre,kardiyolog doktor murray ve michael arasındaki ilişki,ilk olarak las vegas daki otel suitindeki bir telefonla başladı.çocuklardan biri hastaydı,hangisi olduğunu bilmiyoruz.güvenlikçilerden biri las vegaslı doktoru tanıyordu.ve böylece doktor çocuğu tedavi etti.murray nin çalışma mekanları Huoston da bir klinik ve las vegas da bir ofis olarak biliniyor.doktor 2009 başlarında diğer çalışmalarını bıraktı ve Michael Jackson ın kişisel doktoru oldu.buraya kadar medyanın olayı anlatışını gördük.şimdi videocunun bunu sorgulayışına bakalım..Michael ve murray 2006 da las vegas da çocuklardan biri hastalanınca tanışmışlar,ama tam olarak ne zaman olduğu söylenmemiş.2006 daki zaman çizelgesine bakarsak,Michael esasen Bahreyn de yaşıyordu ama çok kez yolculuk etmişti.özellikle de avrupa ya.(4.24 de başlayan çizelgeye bakınca Michael ın gerçekten de ne kadar çok yolculuk yaptığını görüyoruz)ve aralık 23 de Michael las vegas a gelmiş.ve 2005 davasından beri Michael ın amerikaya ilk gelişiydi.yapılan bir haberde onun amerika ya dönmesinde arkadaşı jack wishna nın rol oynadığı yazıyor(kendisi aşırı zengin biridir ve film dağıtım şirketi aracılığıyla daha sonra obama nın seçim kampanyasında bulunacaktır).yine aynı haberde,Jackson ın amerika ya dönüşü,ilginç bir şekilde howard huges ın las vegas a dönüşüne benzetilmiş.(Michael ın huges ı çok sevdiği ve bir keresinde onun maniplasyon yeteneğini kastederek hayatım böyle olmalı dediği bilinir)
murray nin houston ve vegasta çalıştığı söylendi ama houston da birbirinden farklı adresler söylendi...devam edecek..adres bilgilerindeki tuhaflıklarla..
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından umut356109 Perş. Şub. 16, 2012 10:33 am

yani Murray le olan bağlantının çıkış noktasına odaklanmış arkadaş.orayı çürütürsek (ki öyle) başından beri merkezde bulunan adamı ifşa etmiş olruz.

howard huges meselesini düşününce aklıma michael ın her şeyden esinlenebileceğini düşünmenin biraz akıldışı olabileceği geldi.yani hoax ın başından beri esin kaynağımız bayağı bi oldu:d Very Happy
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından Misafir Perş. Şub. 16, 2012 11:32 am

bununla ilgili bi düzeltme yapmak istiyorum.parantez içleri bana ait biliyosunuz.howard huges la ilgili bölümde söylediğim şeyden emin olmak için eskiden çevirdiğimiz bi videoya baktım.
bu sayfada Michael ın howard huges a ne kadar ilgili olduğu hem kendisinden hem de çevresindeki insanlardan anlatılmış..onunla ilgili bi çok şey söylemiş.ama '' hayatım böyle olmalı'' sözünü PT Barnum un kitabı için kullanmış-düzeltme Laughing
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nesronic Perş. Şub. 16, 2012 3:42 pm

Part 54'ün ikinci yarısında adı geçen Dieter Wiesner için Deepinside diyorum. Bir ara bu ismi araştırdığını hatırlıyortum. Yanlış hatırlamıyorsam bir ara Michael'ın bir telefon konuşması medyada yayınlanmıştı. Hani Marvel'in haklarını satın almakla ilgili ve hayatının bir çeşit mafya taraından tehdit edildiği ile ilgili. O konuşmayı yapan kişiydi sanırım bu Dieter Wiesner kişisi ve başka önemli detaylar da olabilirdi gibime geliyor ama anımsayamadım. Ceyiz sandığımı da kaybettim, o yüzden tekrar deepinside yetişşşş diyorum Very Happy

nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir Perş. Şub. 16, 2012 3:58 pm

yahu nedir bu adamın menejerlerden çektiği Rolling Eyes Wiesner hakkında pek bişey bilmiyorum ama sanırım onunla da ilgili problemleri olmuş.galiba sonunda dileo içlerinde en masumu oldu dimi?
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından deep_inside Perş. Şub. 16, 2012 7:15 pm

nesronic demiş ki:Part 54'ün ikinci yarısında adı geçen Dieter Wiesner için Deepinside diyorum. Bir ara bu ismi araştırdığını hatırlıyortum. Yanlış hatırlamıyorsam bir ara Michael'ın bir telefon konuşması medyada yayınlanmıştı. Hani Marvel'in haklarını satın almakla ilgili ve hayatının bir çeşit mafya taraından tehdit edildiği ile ilgili. O konuşmayı yapan kişiydi sanırım bu Dieter Wiesner kişisi ve başka önemli detaylar da olabilirdi gibime geliyor ama anımsayamadım. Ceyiz sandığımı da kaybettim, o yüzden tekrar deepinside yetişşşş diyorum Very Happy
Yetiştimmmm Smile) Dieter Wiesner kişisini anlatayım hemen...Bu adam Michael'ın Almanya'daki arkadaşlarından biriydi, Michael'ın bir takım isim kullanma haklarını almıştı ve onun üzerinden para kazanmıştı. MJ öldükten(!) sonra MJ'in menajeri olduğunu iddia etmişti. Bir ara MJ'in ona bıraktığı telefon mesajları yayınlanmıştı. MJ ona hayatının tehlikede olduğunu, bir banka hesabına ihtiyacı olduğunu vs söylüyordu. Katherine bu adamla iş yaptı, kitap yayınladı, Prince Almanya'ya gittiğinde yine onun yanındaydı, Joe da parfüm içine onunla daldı...Yani aileyi sömüren bir kene gibi bir adam...Sanırım şimdilerde de bir kitap yayınlama hazırlığında...özetle böyle...
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından Misafir Cuma Şub. 17, 2012 7:41 am

doğrusu ailenin bu kişiyle bu kadar iş yapıyor olmasına şaşırdım. Shocked
yanlış bilmiyorsam bu adam Michael ı mahkemeye vermiş,2003 te imzaladığı bazı şeyleri yerine getirmemekle suçlamış,Michael da bu imzayı attığını hatırlamadığını,imzanın kendi orjinal imzasına benzemediğini söylemiş.adamın avukatları da bu sefer,''tabii hatırlamaz çünkü o sırada ilaç bağımlısıydı'' şeklinde olayı çirkinleştirmeye çalışmışlar.daha sonra YT da adamın avukatının Michael a bu konuda sorular yönelttiği bir video çıkmıştı.
bu video ile ilgili yorumlardan bazılarında Michael ın bir avukata verilecek en akıllı cevapları verdiği şeklinde.bu mahkeme olayını anlamaya çalıştım ama yanlış anlamış da olabilirim,sonucun da ne olduğunu bilmiyorum..
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nesronic Cuma Şub. 17, 2012 9:42 am

Benim kafam çorvaya döndü o ayrı artık iyice sıkıntıya da döndü herşey, ailenin hoax içindeki misyonu ne olaki artık?

Jeroya gıcığım, herkes herşeyi yapar diyorum da Ketrin'le çocuklar üzerine olumsuz düşünemiyorum bir türlü ama ne ki şimdi bu olanlar böyle?

Teşekkürler Deepinside, doğru hatırlamışım demek, telefon mesajları, mafya tehdidi vs, pfffff diyim daha ne diyim ben de bilemedim...
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir Cuma Şub. 17, 2012 10:08 am

bu sürekli olarak mahkemeye verilme,dava açılma durumları da insanı yer bitirir gerçekten,bu adam nefes mi alsın yoksa davalarla mı uğraşsın?menejerler,halkla ilişkilerciler,kişisel asistanlar,işten atılmış olan soluğu mahkemede almış.etrafında kendisine dava açmamış olan kişi var mıymış acaba?Michael 25 haziranda eski rüya ekibini toplarken böyle bir hesap mı yaptı acaba? ne varsa eskilerde var diye,Frank Dileo,John Branca..
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Cuma Şub. 17, 2012 11:45 am

56,kaldığı yerden;
doktorun huoston da birbirinden farklı adresleri vardı.temmuz 2009 da las vegas daki kliniğe çıkarılan arama emrinde adres kağıt üzerinde 2110 east flamingo vs. şeklinde yazıyor.aslında bahsi geçen kliniğin gerçekte varolduğu adres 2121 east flamingo vs.arama emrindeki diğer adres de doktorun red rock country club deki ev adresi.red rock county denen yer de sunrise colony diye bir şirkete ait.sunrise colony,sunrise company ve colony capitalin 1997 deki ortaklıklarıyla bu adı almış.ortaklığın amacı ülke çapında golf tesisleri kurmak.colony capital i hatırladınız mı?bu adamlar neverland in geliştirilmesi adı altında neverland in ipoteğini devralan şirket.bir söylentiye göre de asıl ilgilendikleri ,toprak altındaki değerli mineraller ve/veya petrol.
conrad murray e ait başka adresler.Houston adresi..burdaki sokak ismi aslında yanlızca las vegasda bulunan bir sokak adı olduğu için bu adresin doğruluğu kesin değil.kısaca houstonda böyle bir adres yok ama las vegasda var.las vegas daki sözkonusu adreste de sunrise hospital diye bir hastane var.sunrise company ile bir bağlantıları var mı bilmiyoruz?bu hastanenin doktor listesinde c.murray nin ismi var.medyada en çok geçen iki adresten huoston da olanı Armstrong Medical Clinic.buranın murray e ait olmadığını söyleyebiliriz.bu klinik 1981 den beri dr. davil armstrong diye birine ait.dr. murray e ait olan klinik ise huoston da başka bir adreste.2006 da açıldığı ancak aktif olmadığı (?) yazılmış.klinik suzan rush diye biri tarafından temsil ediliyor(?) montgomery yolundaki davil armstrong kliniğine geri dönelim.aynı caddede murray nin babası rawle andrews ın da bir kliniği vardı ancak şu an kapalı.(murray ve babasının soyadlarının farklı olduğuna dikkat ettiniz mi?)dr armstrong ve murray nin babası dr andrews ın birbirlerini tanımadıkları düşünülemez.rawle andrews temmuz 2001 de öldü.yerel yayındaki ölüm haberinde şöyle demiş;
''geride 3 oğlunu ,rawle andrews jr.,ronald andrews,conrad murray, ve iki kızını rhetta andrews bowers ve rhonda andrews ı bıraktı.(görüyoruz ki ailede soyadı farklı olan tek bizimki var scratch )''
( erkek ve kız kardeşleri tanıtmış) ironik bir şekilde rhetta andrews ''Oz Büyücüsü'' müzikaliyle ilgili(ne şekilde ilgili anlayamadım)
aileyi tanıdık,peki conrad murray hakkında ne biliyoruz?Las Vegas daki ofisinin kapısında yazan isim,bir şekilde yanıltıcı mı?dr murray kiminle evliydi ve suzan rush kim?ve Michael Jackson gerçekten de doktorun tek ünlü hastası mıydı?stay with me-LunaJo67...
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Şub. 22, 2012 4:30 pm

56. bölümde benim ençok aklımı kurcalayan,babasının 2001 deki ölüm haberinde onun isminin conrad murray olarak yazılmış olması.yani adamın isminin robert earl carter olduğu ve 2008 sonu yada 2009 başında adını conrad murray olarak değiştirdiği tezi var ya,işte ona ters bu haber.işte 2001 de adı conrad murray olarak yerel gazetede yazılmış.ama durun bakalım,bununla ilgili ilerleyen bölümlerde bişeyler olacak sanırım.sonuçta öyle bi haber çıkmış olsa da,ortada bir terslik var zaten,neden murray,ailesinin ismini taşımıyordu?
neyse 57. bölümle devam edelim.daha fazla murray-more murray What DID Happen on June 25th? - Sayfa 7 283281
What DID happen on June 25th? part 57 "More Murray"
önceki bölümde aile üyelerini ve murray nin hastalarını gördüğü adresleri gördük.ama murray nin hasta baktığı en az 3 başka adresi daha olduğu halde polis yanlızca 2 sine baskın yaptı.murray nin 2006 dan beri çalıştığı kendi kliniği olan meşhur pozunun olduğu klinik bile listede değildi.bunun yerine aslında ona ait olmayan huoston armstrong medical basıldı.burası ona ait değildi ve bir süredir zaten kapalıydı.sanırım murray burayı kiralamış olmalı.diğer basılan adres de las vegas flamingo road daki ofisiydi.bu ofis görünüşe göre onun karısıyla birlikte kullandığı bir ofisti,karısı dr. blanche yvette bonnick murray.dr. blanche murray nin ofis adresi de aynı adres çünkü.bence kapının üstündeki dr. murray ismi sadece bir yanlış yönlendirme..tıpkı diğer klinikte olduğu gibi.dr. blanche murray nin ,farklı şehirlerde çok fazla adres bilgisi var.
peki murray nin kendi kliniği olarak bildiğimiz acres home clinic in önünde çektirdiği meşhur pozu nerdn geliyor?huoston da yine birden fazla adresi var.ancak acres home clinic adresine kayıtlar üzerinden net olarak ulaşamıyoruz.ama elimizde bir TV kaydı var.bir TV muhabiri huoston da acres home clinic olduğu varsayılan bir yerde onun hastalarıyla görüştü.(burası iyiydi gerçekten.aslında başka insanların mülkü olan yerlerde dr conrad murray adreslerine ulaşabiliyoruz ama kendi kliniği olduğunu söyledikleri yerle ilgili elimizde ne var bi bakın.basına verilmiş sırıtkan bir murray pozu ve yine basının bir yerde bir takım insanlarla çektiği görüntüler.ama polis aslında basının gösterdiği bu yere gitmedi,çok şahane,manüplasyon)
sonra TV sözkonusu bu yerde sözkonusu bu hasta ve yaşlı insanlarla konuşuyor.onlar da dr. u sevdiklerini falan söylüyorlar da bi durun hele Exclamation
şimdi videocu bir yorum yapmamış ama videonun izleyenlerinden biri oldukça ilginç bir şeye dikkat çekmiş.söz konusu tv haberinin görüntülerine bakın.4. 03 de durdurun...yolun karşısındaki bir bina çekilmiş.hem de hiç alakası olmadığı halde.bu binayı hemen görürsünüz çünkü karşıda ondan başka bir bina yok zaten.önündeki tabelada ne yazıyor;
Masonic Lodge...
unutmayın bu yanlızca bir tv haberi,iddia ettikleri yer güya murray nin önünde sırıtkan pozunu verdiği kendi ofisi.ancak bunu basından başka önemseyen olmamışnedense polis başka yerlere gitmiş.ancak basın aylar sonra yine güya buraya geliyor.güya ofiste murray ve sevgidolu ama hasta insanlarla konuşuyor.sonra araya bi yere hiç gereği yokken yolun karşısında bulunan,binayı ve önündeki tabelayı gösteriyor;Masonik Loca...sadece tesadüf mü Question değilse bir nedeni olmalı.aptalca bir neden olduğuna eminim.tesadüfse,harbi tesadüf olmuş ama.bu kadar tesadüf de pes.evrende gerçekten -ebedi dumura uğratıcı-diye bişey var herhalde lol!
devam edecek..
Anonymous
Misafir
Misafir

7 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

- Similar topics