MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları

+14
deep_inside
tarmir
bo-bo
MİsmailJ
KingofMusic
ecz_mj
sinem_mj
Pinokyo
nunu
nesronic
umut356109
gizemaksut
leydis
MJ-4EVER
18 posters

5 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları - Sayfa 5 Empty Geri: Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları

Mesaj tarafından umut356109 Paz Eyl. 25, 2011 9:46 am

Hayatta Maya takvimine aralık olayına kıyamet teorisine inanmam.Ama JFK nin ölümüne bile tahmin eden medyumun biri 2011 aralıkta çoğu yer yaşanmayack hale gelecek demiş.Akşam gazetesinde konuyla ilgili bi köşe yazısı vardı.Şu an her şeye hazırlıklıyım.Ölümden hiç bir zaman korkmadım da çok ilginç şeyler olcak gibi Very Happy Maaaceerraaa Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları - Sayfa 5 815857

Remember, Remember, the 5th of November...
umut356109
umut356109

Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları - Sayfa 5 Empty Geri: Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Eyl. 25, 2011 10:05 am

umut356109 demiş ki:Hayatta Maya takvimine aralık olayına kıyamet teorisine inanmam.Ama JFK nin ölümüne bile tahmin eden medyumun biri 2011 aralıkta çoğu yer yaşanmayack hale gelecek demiş.Akşam gazetesinde konuyla ilgili bi köşe yazısı vardı.Şu an her şeye hazırlıklıyım.Ölümden hiç bir zaman korkmadım da çok ilginç şeyler olcak gibi Very Happy Maaaceerraaa Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları - Sayfa 5 815857

Remember, Remember, the 5th of November...

Umut söylediğin yazıyı bulamadım ekleyebilir misin acaba.Teşekkkürler.

Pinokyo

Mesaj tarafından leydis Paz Eyl. 25, 2011 10:48 am

O medyum denen kişi de bence bunların adamlarıdır nasıl olsa Kenedinin öleceği zamanı kendileri organize ettikleri için medyuma söylettirmişlerdir aynı medyum aynı adamların 2011 aralık ayında bir haltlar karıştıracağını bildiği için bunu da söylemiştir Shocked nasıl senaryo ama bayağı bir komplo teorisyeni olacağım,istikbalim parlak gibi gözüküyor Razz Şaka maka tarih yakın neler olacağını çok merak ediyorum Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları - Sayfa 5 925595
leydis
leydis

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Eyl. 25, 2011 10:57 am

"Ve onlar hile yaptılar, Allah da (onlara) hile yaptı. Ve Allah, (hileye karşı) hile yapanların en hayırlısıdır."

Al-i İmran suresi 54.ayet

Pinokyo

Mesaj tarafından umut356109 Paz Eyl. 25, 2011 1:42 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ölüm yakın olsa ne yapardınız ??Azraile bi rakı masası açardım ):SmileSmile
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ekim 05, 2011 5:24 am

twitterda @ThelIluminati diye biri var.amacını bilmiyorum da bazen ilginç şeyler paylaşıyor.son zamanlarda bir haberi tekrar ediyor,haber doğru mu diye baktım,gerçekten böyle bir doktor ve gerçekten böyle bir dava sözkonusuymuş,yani sallama bişey değil,paylaştığı,haber şu;
yazıya tam olarak bakamadım,yanlış anladığım şeyler olabilir,kısaca dr boyd ed graves diye biri var,tanınmış bir AIDS araştırmacısıymış.aynı zamanda aktivist.AIDS in aslında amerikan hükümetinin -virüs geliştirme programı -diye bir birimi tarafından 1962-1978 yılları arasındaki çalışmaları sonucunda geliştirilien yapay bir virüs olduğunu iddia ediyormuş.dr.robert gallo diye birinin bunda çok etkisi olmuş.sanılan gerçek,yani afrikada şempanzeler arasında evrimleşerek güçlenen virüsün bir takım yollarla insanlara bulaşıp,evrimleşmeye devam ederek insan hastalığı haline geldiği,dr. graves bunun yanlış olduğunu ve amerikan hükümetinin destekleriyle laboratuar ortamında geliştirildiğini,bunda afrikalı şempanzelerden çok,izlandalı koyunların Razz rol aldığını iddia ediyormuş.80 lerin başında ise,geliştirilen virüsün insan nesline bulaştırılması çalışması yapılmış,amerikada bazı eşcinsellere uygulanan hepatit aşıları ve afrika ya gönderilen çiçek aşıları bunun için kullanılmış(Allah belanızı versin,aşı da mı olamıycaz,bizi değil,çocukları aşılıyorsunuz zate)adam iddiasında oldukça ciddi,çünkü haziran ayında bu konuyu federal mahkemeye taşıyacağını,iddialarını doğrulayacak çalışmaları için 15 yıl harcadığını söylemiş.başka haberlerden de baktığım kadarıyla adamın arkasında güçlü sivil toplum kuruluşları var.son olarak demiş,ki,bunlar mahkemede doğrulandığı zaman,amerikan hükümeti insanlığa açıklama yapmak zorunda kalacak,biyolojik ve kimyasal silah üretiyle ilgili olarak affraid
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nunu Çarş. Ekim 05, 2011 6:22 am

dehşet verici, bu insanlar nasıl bir düşünceye sahip anlayamıyorum Evil or Very Mad hepsi şeytanın uşakları olmuş yazık
nunu
nunu

Mesaj tarafından umut356109 Çarş. Ekim 05, 2011 6:24 am

Ben Aids de ABD nin elinin olduğunu tahmin ediyodum da bu zmana kadar hiçbu kadr açık bi gösterge görmemiştim.Dava bile aççakmış adamımız.
Bu HIV virüsünün kanseri engelleyici etkisinden de konuşuluyodu geçen.
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ekim 05, 2011 6:48 am

olabilir bu aslında,evangelist düşünceye hizmet için herşeyi yaparlar.yanlızca AIDS için değil de genel olarak ben doğadaki kötü ve kusurlu şeylerin doğal olamayacağını düşünüyorum,işlerin bozulduğu durumlarda insan parmağı oluyor bence.mesela,erken dönemde olan sebebi bulunamayan düşüklerin çoğunlukla sakat bebekler olduğu biliniyor.mesela insan genellikle sağlıklı çocuklar yapabileceği kişiye (tabii ki sebebinin bu olduğunu düşünmeden) aşık oluyor.doğanın ve insan ırkının devamı hep iyiye gidecek şekilde programlanmış ama programa müdahale tarih boyunca çok olmuş anlaşılan,ben öyle düşünüyorum.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Ekim 05, 2011 6:56 am

Mdenz demiş ki:olabilir bu aslında,evangelist düşünceye hizmet için herşeyi yaparlar.yanlızca AIDS için değil de genel olarak ben doğadaki kötü ve kusurlu şeylerin doğal olamayacağını düşünüyorum,işlerin bozulduğu durumlarda insan parmağı oluyor bence.mesela,erken dönemde olan sebebi bulunamayan düşüklerin çoğunlukla sakat bebekler olduğu biliniyor.mesela insan genellikle sağlıklı çocuklar yapabileceği kişiye (tabii ki sebebinin bu olduğunu düşünmeden) aşık oluyor.doğanın ve insan ırkının devamı hep iyiye gidecek şekilde programlanmış ama programa müdahale tarih boyunca çok olmuş anlaşılan,ben öyle düşünüyorum.

Buradan hareketle kendisine bu kadar aşık kız olduğuna göre Michael gayet sağlıklı diyebiliriz.Aha Hoaxsı çözdüm ben Very Happy Laughing

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ekim 05, 2011 7:09 am

arkadaşlar,çok üzgünüm,derin araştırmadığımı söylemiştim.adamcığaz gerçekten bu davayı planlamış,ama ..beklenen son..ansızın ölüvermiş 2009 da hem de.şu sayfaya bi bakın,ordaki video da 4.08 de görünen ve konuşmaya başlayan kişi o.sayfada ayrıca,son 10 yılda kaç tane biyolojik silahları araştıran bilimadamı öldü diye bi soru var.ayrıca başka bi bilimadamı da demiş ki;
-sizi elegeçirmek istediklerini düşünüyorsanız paranoyak değilsiniz.biz her zamanAIDS in abd nin afrika da planladığı bir soykırım olduğundan şüphelendik zaten.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ekim 05, 2011 7:28 am

insan parmağı Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları - Sayfa 5 885318
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Ekim 05, 2011 7:41 am

Sözün bittiği yer [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

Mesaj tarafından umut356109 Perş. Ekim 06, 2011 8:40 am

Lincoln Kenedy Tupac B.Marley M.Luther .....İnş Michael aralarında yoktur
Bu arada Sikkofield in yeni yazısı çıkmış ilgililere.http://michaelsikkofield.blogspot.com/

ABD başkanları ve kan bağı [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yoğun ilgi ve itiraz nedeniyle Küfür lerine ara vermiş galiba Very Happy
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından bo-bo Perş. Ekim 06, 2011 11:46 am

umut356109 demiş ki:Lincoln Kenedy Tupac B.Marley M.Luther .....İnş Michael aralarında yoktur
Bu arada Sikkofield in yeni yazısı çıkmış ilgililere.http://michaelsikkofield.blogspot.com/

ABD başkanları ve kan bağı [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Vuuu, ne zamandır yeni yazı bekliyordum; hârika olmuş bu yazı, hatta tüm yazılarını okumuş biri olarak en beğendiğim bu oldu diyebilirim. Hitler'in zaten bu tür başka şeylere hizmet ettiğinden şüphem yoktu, ilginç bilgilerle sağlamlaştı bu şimdi.

"The Imaginarium of Doctor Parnassus" filmi kardeşimde vardı, bugün hemen onu izleyeceğim. O kısım çok ilgimi çekti ve afişinde bile çok açık semboller var. Üçgen-göz- damalı zemin...

Son kısım da çok güzeldi.

Teşekkürler... Wink
bo-bo
bo-bo

Mesaj tarafından ecz_mj Perş. Ekim 06, 2011 1:33 pm

Yazıyı daha okumadım ama o filmi tavsiye ederim izlerken şoktan şoka gireceksiniz.Zaten filmde heath ledger oynuyor ve ne yazık ki bu filmin çekimleri sırasında uyku ilacı nedeniyle hayatını kaybetti , bu hikaye size bir yerden tanıdık gelmiş olmalı Question
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından umut356109 Perş. Ekim 06, 2011 8:10 pm

Şeytanın Avukatı tam bir baş yapıt.Ona değinmesi çok iyi olmuş.
Yanlız şu Kibir......... gif ine bittim bo-bo.Kopyaladım ve yapıştırdım:)
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından bo-bo Perş. Ekim 06, 2011 8:41 pm

umut356109 demiş ki:Şeytanın Avukatı tam bir baş yapıt.Ona değinmesi çok iyi olmuş.
Yanlız şu Kibir......... gif ine bittim bo-bo.Kopyaladım ve yapıştırdım:)

Heheh Very Happy Çok teşekkür ederim. Al Pacino en sevdiğim oyuncudur benim, bu filmde de tam bir şeytan olmuş. Adam rol yapmıyor sanki mübarek! Very Happy
Yazı da ilham kaynağım oldu, hemen gifini yaptım bu özel sahnenin. Very Happy

Doktorlu filmi de en kısa zamanda izleyeceğim, çok merak ediyorum.

bo-bo
bo-bo

Mesaj tarafından umut356109 C.tesi Ekim 08, 2011 9:35 am

Rockefeller Üyesinin Insanliga Yazdigi E-Mail ve Ajandasi

önceden de dediğim gibi blogun sahibi arkadaş biraz garip, ama inandırıcı geldi bu yazı bana
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından nesronic Cuma Ekim 21, 2011 9:12 am

Dedikleri gibi barışçıl ortam kurabileceklerse buyursunlar... İlk etapta kurulabilir de tabi, derin bir temizlikle ama bir kaç nesil sonra herşey yeniden başa sarar. Çünkü tüm din ve ulus kavramları yok edilse bile bir süre sonra kitleleri peşinden sürükleyecek birileri yine çıkacak. İnsanız biz, hayvanlar aleminin düşünebilen, hırslı, kindar, planlı, çıkarcı, sinsi, doğasına aykırı tek üyeleriyiz...
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından umut356109 C.tesi Ekim 22, 2011 7:02 pm

Arkadaşlar zamanında burda The Arrivals-Gelenler Belgeselini izleyip tartışmıştık.M.Jackson ve Illıminati arasındaki ilişkiyi öğrenmemizde yeni fikirler edinmemizde yardımcı olmuştu.Bir de şöyle çalkantılar yaratan bi hareket varmış .http://www.zeitgeisthareketi.com/
Anonymous la bile iletişim halindelermiş.belgesel serisini tam izleyemedim ama ilgilenenler bi göz atsın.İlginçmiş bayaa

umut356109
umut356109

Mesaj tarafından nesronic Perş. Ekim 27, 2011 12:17 pm

Zeitgeist serisi faideli bilgilerle dolu olmasına rağmen aslında oluşumu sistem ajanıdır, yani bilgiyi ver, gerçeği anlat ve çaresiz hissettir, o yüzden izlenmesinde zarar yok (çaresizlik hissettirmeyecekse) ama oluşuma katılmak sisteme katılmakla aynı anlamda Wink
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından umut356109 Cuma Ekim 28, 2011 9:09 am

sadece bikaç cvp almak için izlenebilir.mesela para nedir ne değildir nasıl oluşturulur gelecek dünya nasıl dizayn edilmelidir sorularına muhteşem anlatmışlar.onun dışında belli zten destekli oldukları.olaylara her açıdan bakmak isteyenlere gzl bi belgesel.
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından Misafir Cuma Ekim 28, 2011 10:29 am

bankacılık sistemini anlattıkları bölümler güzeldi.benim gibi bu konuda özürlü olan biri bile anlayabiliyor en azından.ama çözüm sunma konusunda pek ikna olmamıştım.tam da o aralarda bunların da tarikatvari bi yapılanmaları olduğu falan söyleniyordu.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından bo-bo Paz Kas. 13, 2011 7:55 pm

bo-bo demiş ki:
umut356109 demiş ki:Lincoln Kenedy Tupac B.Marley M.Luther .....İnş Michael aralarında yoktur

"The Imaginarium of Doctor Parnassus" filmi kardeşimde vardı, bugün hemen onu izleyeceğim. O kısım çok ilgimi çekti ve afişinde bile çok açık semboller var. Üçgen-göz- damalı zemin...

TNT'de şu anda, yukarıda bahsi geçen Dr. Parnassus var, izlemek isteyen olursa diye haber vereyim dedim... Smile
bo-bo
bo-bo

5 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki