MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları

+14
deep_inside
tarmir
bo-bo
MİsmailJ
KingofMusic
ecz_mj
sinem_mj
Pinokyo
nunu
nesronic
umut356109
gizemaksut
leydis
MJ-4EVER
18 posters

4 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları - Sayfa 4 Empty Geri: Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları

Mesaj tarafından tarmir Salı Eyl. 13, 2011 7:44 pm

bo-bo demiş ki:
tarmir demiş ki:oh iyi gider valla Very Happy bak atlet de değil ordaki kirli atlet Very Happy

Asıl başarı 50cm topukla dolaşmak değil yırtık atletle insanır delirtebilmektir Cool Ama işin ilginci başkasına yakışmıyor.Sırf Michael..bi de yırtmalı sonradan bağıra bağıra(güçlü irkek kumaşı cart diye yırtıyo hemen Very Happy )

Hahaha Very Happy Vallahi öyle!
Benim en yakın arkadaşımın eniştesi, o klipteki Michael için "insan vücudunun gelebileceği en son nokta" diyordu. Smile bu bahsettiğim adam yaşını başını almış, koskoca çocukları olan bir amcam. Ama anlıyor güzellikten demek ki. Smile

Elinde dondurmalı bir fotosu var yaaaa o klipteki zamandan... oooy neyse yaa devam edemiyciiim.. Very Happy Hem konuyu da dağıtmayım, ciddi bir meseleydi oysa, hehe. Very Happy

Amca babaaanne falan fark etmiyor.Kabul etsinler yok Michael gibisi valla Very Happy Bilmeyen arkadaşlarım yaşını soruyo mesela 52 yi duyunca şöyle bi nee diye bağırıyolar.Böyle kendim doğurmuş bugünlere getirmiş gibi gururlanıyorum . Cool Very Happy
O in the closet varya..naomi olmasaydı...adamcağız ben erkekim demeye çalışırken yedi bitirdi naomiyi.Çirkin şansı naomideki Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları - Sayfa 4 56558

Yalnız ciddi bir konu olan illuminati kız muhabbetine kurban gitti.Aha çökerttik asırlık illuminatiyi Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları - Sayfa 4 604585
tarmir
tarmir

Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları - Sayfa 4 Empty Geri: Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları

Mesaj tarafından leydis Çarş. Eyl. 14, 2011 6:56 am

Kızlar çok tatlısınız okuyunca çok hoş olan bu sohbetleri Maykıl'ın da okumuş olmasını diliyorum,umarım okuyordur,biri ona tercüme ediyordur Very Happy Şengün çok güzel yazmışsın canım bu kadar doğru teşhis konulabilir kendileri isteyince nelere anormal, nelere de normal diyorlar Mad bu kadar haksızlığa,bu saldırılara nasıl dayandı bu tatlı adam şaşırmamak elde değil What a Face
leydis
leydis

Mesaj tarafından bo-bo Perş. Eyl. 15, 2011 11:01 pm

Arkadaşlar bugün Kanaltürk'te bu konuda bir program varmış ben de şimdi izlemeye başladım internetten çünkü kaçırmışız zamanını, şu linkten bakabilirsiniz.

Gördüm Michael hakkında da konuştular, şimdi izliyorum ben de bakalım neler demişler.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 01:18

düzeltme: Vaay şimdiye kadar baya cesurdular valla S. Erener'den falan bile bahsediyorlar...

düzeltme2: İzledim şimdi bitti. O kadar da önemli değil yani bahsettikleri şeyler hep bildiğimiz, bin kere gördüğümüz şeylerdi işte bilinçaltına mesajlar gönderme, semboller, Michael'ın imajının karalanmaya çalışılması, TDCAU klibi, gibi gibi... 10 dk falandı zaten bu konu.
Ama tvde bunların konuşulması açısından önemli tabii. En azından "Michael aklandı ama birçok insan hala tacizci diye anıyor" gibi sözler ettiler, izleyen ve bunu bilmeyenler de öğrenmiş olmuştur, iyi oldu.
bo-bo
bo-bo

Mesaj tarafından umut356109 Cuma Eyl. 16, 2011 1:57 pm

Ben izleyemedim.Ama tv de adam gibi şeylerden bahsetmiyolar haklısın.TDCAU falan fistan.Kimse hoax tan ya da illuminatiden adam gibi söz edemiyo:)

Ama 2 gündür kıt ingilizcemle bikaç şey araştırdım.Michael hakkında felan.Artık kimse onun suçlu olduğuna inanmıyo.Herkesin azında MJ karanlık güçlerle savaştı ve....
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından Misafir Cuma Eyl. 16, 2011 2:16 pm

tv lerde böyle şeylerin konuşulması güzel ama bu yine de vakit alacak bişeye benziyor.zira TMZ nin MJ haberlerinin altına yapılan yorumlar(şunları artık okumayım diyorum yine de gözüm takılıyo lanet ...lar.yorumcuların neredeyse %60 ı onun cehenneme gitmiş bir pedofil olduğuna inanmaktan memnun .ne yazık ki bizim gibiler yorum yapmaktan ve onları bastırmaktan aciz kalıyor.düşünün bi Michael bunları ciddiye alsa asla dönmez.garip dünya,öte taraftan Billboard bir video yayınlamış,MJ hayranları bunu saygısızca bulmuş ve bastırmışlar,Billboard da özür dileyerek kaldırmış.olay o kadar hızlı olmuş ki ben kaçırmışım.video yu sonradan gördüm,o kadar da kötü değildi aslında.tabii konuşmaların neden bahsettiğini bilmiyorum o ayrı.TMz de nedense durum farklı geliyo bana.inanmak istemiyorum .
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından bo-bo Cuma Eyl. 16, 2011 2:22 pm

umut356109 demiş ki:
Ama 2 gündür kıt ingilizcemle bikaç şey araştırdım.Michael hakkında felan.Artık kimse onun suçlu olduğuna inanmıyo.Herkesin azında MJ karanlık güçlerle savaştı ve....

Hah ben de ondan bahsedecektim. İlluminati konusu şu günlerde pek popüler ya, hatta heygirlün falan sitesinde genç kızlar falan sayfalarca güncel olarak konuşuyorlar bunları, yani oralarda bile konuşuluyor artık, internet aleminde çok konuşuluyor ve ben şundan dolayı çok mutluyum; şimdi herkes "ah Michael o şeytanlara karşı bizi uyarmaya çalıştı, ah ona iftiralar atıp bitirmeye çalışıyorlar, ah şöyle böyle iyiydi..." deyip duruyorlar. Yani herkesin gözleri açılıyor yavaş yavaş Michael konusunda.

Bütün bunları düşününce, Michael acaba bu hoaxda bunu da mı amaçladı diye düşünüyorum. Eğer amacı hem bunları ifşa edip hem de kendisine nasıl bu güçler tarafından iftiralar atılıp imajının karalanmaya, bitirilmeye çalışıldığını göstermekse bunu fazlasıyla başardı! Wink

Herkes "Michael suçsuzdu ve onu bitirmeye çalıştı bu gizli güçler." demeye başladı. Oysa Michael ölmeden(!) önce yıllarca, tacizci, rengini beyazlatan ucube, estetik bağımlısı... falan diyordu tüm dünya. Smile Bir ölüm neler neler başarıyor görün. Very Happy

NOT: TMZ konusunda doğru diyorsunuz, ama ben kendi çevreme baktığımda yani Türkiye'de bu konuda çok çok güzel gelişmeler görüyorum. İnternette bu örgüt hakkında hangi konu açılsa, dediğim gibi; Michael'ın tavrından ve ona atılan iftiralardan bahsediyorlar. Çok olumlu bir gelişme.
Sırf Sikkofield'in yazılarını takip eden yüzlerce insan var, en azından onlar bilinçlendi ve alttaki yorumlara da baktım, Michael'ı araştırmaya yönelmişler, onlar da kanıt aramışlar vs vs...
bo-bo
bo-bo

Mesaj tarafından umut356109 Cuma Eyl. 16, 2011 2:33 pm

Evet amerika da Michael ı zaten pek sevmiyolar diye biliyorum.Küresel olarak kıyas yapıldığında.Albüme bakıyosun dünyada en üst sıralarda abd de 20 25
Michael da çok çekti zaten o dallamalardan.Bizde durum biraz iyi ama nedense
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından deep_inside Cuma Eyl. 16, 2011 3:49 pm

leydis demiş ki:Kızlar çok tatlısınız okuyunca çok hoş olan bu sohbetleri Maykıl'ın da okumuş olmasını diliyorum,umarım okuyordur,biri ona tercüme ediyordur

Birisi tercüme ediyordur mutlaka merak etmeyin Rolling Eyes Ayrıca duyduğuma göre internetteki bu kız muhabbetlerinden fena halde haberdarmış kendisi Cool
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Eyl. 16, 2011 3:58 pm

deep_inside demiş ki:
leydis demiş ki:Kızlar çok tatlısınız okuyunca çok hoş olan bu sohbetleri Maykıl'ın da okumuş olmasını diliyorum,umarım okuyordur,biri ona tercüme ediyordur

Birisi tercüme ediyordur mutlaka merak etmeyin Rolling Eyes Ayrıca duyduğuma göre internetteki bu kız muhabbetlerinden fena halde haberdarmış kendisi Cool

Amaniiiin.. Very Happy Razz Embarassed Embarassed Embarassed

Pinokyo

Mesaj tarafından tarmir Cuma Eyl. 16, 2011 4:42 pm

aa ozaman iyice dökülelim biz burda Very Happy

Michael bi türlü history albümü bulamıyorum rica etsem bana yollar mısın hani bolca vardır sende Very Happy
tarmir
tarmir

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Eyl. 16, 2011 4:51 pm

tarmir demiş ki:aa ozaman iyice dökülelim biz burda Very Happy

Michael bi türlü history albümü bulamıyorum rica etsem bana yollar mısın hani bolca vardır sende Very Happy

Sevdim ben bunu.Yanlız çeviren arkadaşa sesleniyorum bize elini verirsen kolunu alamazsın söz konusu Michael olunca Very Happy
*Michael lütfen hatırım için Much too soon'a klip çek.
*İyi Türk yemekleri yapan bir yere gidip birşeyler ye.Muhteşem zeytinyağlılarımızdan mesela.Türk yemekleri ile tanışmadığın için bu kadar zayıfsın.
*Hayatta kal Very Happy

Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları - Sayfa 4 586927

Pinokyo

Mesaj tarafından bo-bo Cuma Eyl. 16, 2011 4:58 pm

İskender ye Michael, İskender dünyanın en güzel yemeği. Smile İtiraz istemem!

Bi de evlen benimle, hepsi bu biricik Michael'ım, tek isteğim bu! Wink

Senin o burnunu ve yanağını özlemle ısırırım. Görüşmek üzere... Muah!
bo-bo
bo-bo

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Eyl. 16, 2011 5:03 pm

bo-bo demiş ki:

Lütfen sıraya geçiniz. Very Happy Very Happy

Pinokyo

Mesaj tarafından bo-bo Cuma Eyl. 16, 2011 5:09 pm

Pinokyo demiş ki:
bo-bo demiş ki:

Lütfen sıraya geçiniz. Very Happy Very Happy

Hayıııır. Very Happy Binlerce kız var sırada.
En iyisi bağlama büyüsü, saçından bi tel alayım da hele dur... Very Happy
bo-bo
bo-bo

Mesaj tarafından ecz_mj Cuma Eyl. 16, 2011 5:09 pm

bo-bo demiş ki:İskender ye Michael, İskender dünyanın en güzel yemeği. Smile İtiraz istemem!

Senin o burnunu ve yanağını özlemle ısırırım. Görüşmek üzere... Muah!

İskender konusuna acayip katılıyorum Michael,hatta bırak sen Türk lokantasını direk Türkiye ye gel ben sana muhteşem yemekler yediricem gör bak Wink Heart
Evlilik konusunu açmıyorum,öncelik pinokyonun Smile
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Eyl. 16, 2011 5:24 pm

ecz_mj demiş ki:

Evlilik konusunu açmıyorum,öncelik pinokyonun Smile

Ben sıramı Sedefciğime veriyorum arkadaşlar müsadenizle.İlk sıra daima onun. Heart

Pinokyo

Mesaj tarafından tarmir Cuma Eyl. 16, 2011 6:46 pm

Türkiyeye de gelebilirsin ayrıca..ha türk yemeği istiyosan yaparım da sorun değil Very Happy ve denizliye özelliiikkle gel pamukkale var hem burda..sen tarihi sanatı seversin..seni kaplıcalara sokarım iyi gelir,kil maskeleri yaparız,gözleme falan yeriz hoş olur gel yani Very Happy
tarmir
tarmir

Mesaj tarafından bo-bo Ptsi Eyl. 19, 2011 6:21 pm

Kanaltürk'te yeni dünya düzeni yazıyordu az önce tartışma programında, ama konu değişti Arap Baharına geçti yetişemedik. :/

Hah tamam yukarıda hâlâ yazıyor.
bo-bo
bo-bo

Mesaj tarafından leydis Salı Eyl. 20, 2011 6:45 am

Daha önce konuşmuştuk yanlış hatırlamıyorsam,illuminati.org da mause'u üzerine getirince bir geri sayım çıkıyordu iki gün önce 80 gün bilmemkaç saat,bilmem kaç dakika yazıyodu o tarih 9 aralığa denk geliyor,doğru hesaplayabildiysem,daha enteresan bir şey buldum bu sefer bilgisayar tarihini o tarihe getirdiğinde , üzgünüm geç kaldınız , yazıyor,taihi biraz daha ileri götürünce hiç bir bağlantı yokmuş gibi oldu affraid deneyen oldu mu acaba,bu ne demek oluyor çok merak ettim What a Face eğer sadece aralığa kadar vakit varsa ona göre kafamıza göre takılırız Razz Maykıl bak çabuk ol,aralıktan sonra çok geç oluyormuş Razz
leydis
leydis

Mesaj tarafından sinem_mj Salı Eyl. 20, 2011 7:23 pm

"Üzgünüm geç kaldınız" mı yazıyor silent
O sitede geri sayım yapıldığını duymuştum hatta şu kanaltürkteki illuminati konusunu konuştuklarında bantta geçmiş, internetten bakınmıştım.

Bu arada illuminati.org bende açılmadı siyah bir ekran var normal mi yaw Rolling Eyes

Düzenleme : ctrl + a yapınca çıkıyo geri sayım What a Face
sinem_mj
sinem_mj

Mesaj tarafından leydis Çarş. Eyl. 21, 2011 9:43 am

İngilizce olarak yazıyor,çok tuhaf geldi bana ne ola ki bu What a Face Shocked pale
leydis
leydis

Mesaj tarafından ecz_mj Çarş. Eyl. 21, 2011 3:17 pm

Sabah bu geri sayım ömer çelakılın programında da konuşuluyodu Question
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Eyl. 24, 2011 6:08 pm

ben bu geri sayım konusunda bişey bilmiyorum aslında,manyağın biri şaka olsun diye yapmış olabilir mi?
neyse şu deşifre programı serdar turgut un bir yazısını twit etmiş.bununla ilgili(serdar turgut u hiç sevmem bu arada) bu arada kendisi tavistock örgütü hakkında bişey bilmediğini de itiraf etmiş,,bence onun gibi pozisyonda bulunan bir gazetecinin tavistock u duymamış olması tuhaf,hatta özellikle onun biliyor olması lazımdı.Bilderberg kulübü kitabından hatırladığım kadarıyla,tavistock enstitüsü,zihin kontrolünün en büyük bilimsel merkezlerinden biri,ve Bilderberg örgütüne çalışan bir örgüt.neyse turgut un yazısı şu;
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından ecz_mj C.tesi Eyl. 24, 2011 8:21 pm

Şöyle diyolar,bu haberleri bilerek habertürk ve kanaltürkde yayınlıyolar çünkü zaten bu kanallar bu örgütlere hizmet ediyo ve insanların zihinlerine korku salmak amacıyla son zamanlarda bu tür şeyler çıkarıyolar tv'ye.Mesela yiğit bulut'da kimi zaman bu konularla ilgileniyor sansürsüz adlı programında...Bi nebze de olsa katılmıyorum değil bu görüşe Question
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından leydis C.tesi Eyl. 24, 2011 9:16 pm

Şengüncüm teşekkürler yazıyı görmemiştim ,hiç olmazsa bir gazeteci olaydan bahsetmiş,normalde herkesin ulaşıp bulabildiği bu gibi haberlere basında hiç rastlayamıyor olmak bana çok gerçek dışı geliyor doğrusu,gerçi bir gazetecinin tavistock'dan haberi olmaması da tuhaf,tabi doğru söylüyorsa !!! bu 7 aralık da ne olacak çok merak ediyorum Question tongue
leydis
leydis

4 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki