MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları

+14
deep_inside
tarmir
bo-bo
MİsmailJ
KingofMusic
ecz_mj
sinem_mj
Pinokyo
nunu
nesronic
umut356109
gizemaksut
leydis
MJ-4EVER
18 posters

3 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları - Sayfa 3 Empty Geri: Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Ağus. 16, 2011 12:33 pm

leydis demiş ki:Ay Pinokyo o naif ve güzel küfreden adamı ben de çok beğeniyorum,bir adama her şey bu kadar mı yakışır,kızması,kötü söz söylemesi bile çok tatlı Embarassed küfürden hoşlanmıyorum ,bunun bir iletişim şekli olmasını hiç beğenmiyorum,hakedene küfür edilebilir tabi ki ama normal hayatta kullanılmasını sevmiyorum,kibar ve naif erkekler favorimdir,en kibarını hepimiz tanıyoruz , onu çok seviyorum Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları - Sayfa 3 586927

Di mi Leydiscim.Herşeyi çok tatlı.Öfkesine aşığım ben bu adamın Very Happy Heart

Pinokyo

Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları - Sayfa 3 Empty Geri: Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları

Mesaj tarafından MJ-4EVER Salı Ağus. 16, 2011 12:37 pm

O küfür sayılmaz ki ''Cehenneme git'' dedi sadece Very Happy .. Çok hoş ama Very Happy
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından ecz_mj Salı Ağus. 16, 2011 12:55 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bence bu daha güzel,adam gibi küfür işte size Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları - Sayfa 3 586927
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Ağus. 16, 2011 1:00 pm

Bu video beni en çok üzen videodur.İki kere çok üzülmüştüm bir mahkemeye pijama ile geldiğinde zar zor adım atarken,bir de bu.Ama bu beni en çok üzen,kahreden görüntü.Paparazziler resmen Michael'a ve annesine saldırmışlar.Çok korkunç bir görüntü.7 yıl sonra bugün,bu şartlar altında oh iyiki Hoax yapıyor dediğim ender görüntülerden biridir.

Pinokyo

Mesaj tarafından MJ-4EVER Salı Ağus. 16, 2011 1:05 pm

Gerçekten çok sinirleniyor burada ve çok haklı.. Ben çıkıp dövecek sanmıştım ilk izlediğimde.. Ben olsam çeker fururdum Very Happy
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından ecz_mj Salı Ağus. 16, 2011 1:09 pm

Zaten hamle yapıyo ama sonuçsuz kalıyo tabi,Janet'da çok sinirli Neutral
Fuck the press,Michael is the best!!! Evil or Very Mad
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından sinem_mj Salı Ağus. 16, 2011 8:24 pm

Bu All of the lights parçası ne kadar garip yaa.Klibi de aynı. "MJ gitti...zencimiz öldü!" diyor şarkıda. Ne manada onu çözemedim.
THE ILLUMINATI THEME SONG "ALL OF THE LIGHTS" Rolling Eyes
sinem_mj
sinem_mj

Mesaj tarafından umut356109 Salı Ağus. 16, 2011 9:25 pm

o şarkıda zaten bişey olduğunu hissetmiştim ama hiç araştırmadım.
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından bo-bo Salı Ağus. 16, 2011 9:43 pm

Pinokyo demiş ki:
bo-bo demiş ki:

Ben naif erkekleri beğeniyorum. Sadece aşktan bahsetmiyorum, arkadaşın olsun baban olsun, komşun olsun... erkek dediğin naif olmalı ya :/

Tanıdığım en naif ve en güzel küfreden adam. Very Happy

Aaaa o ayrı işte. Smile Şuna bakın yaa! Öyle derken ısırırım ben onu, şirinliğe bak.
Heheh bu arada ben de tam şu diğer küfürlü videoyu paylaşacaktım. Valla o kadar kötü şeyi hak ediyor ki o pislikler, ben üzülüyorum Michael şunları iyice bir sarsmadı diye. Meleğim benim. Neyse o günler de gelecek, neye uğradığını şaşıracak o pislik kukla basın!
Annemle This Is It'e gittiğimizde, ne kadar naif bir adam diye hayran kalmıştı bir kere daha. Naif kelimesi Michael'ı temsil ediyor bana göre. Smile

neyse konuyu da dağıtmayım da... Wink

Küfürlü müfürlü ama cidden benim için baya ufuk açıcı oldu bazı konularda. Bir süre sonra küfürleri falan görmedi gözüm zaten, konulara takılıp gittim. Very Happy
bo-bo
bo-bo

Mesaj tarafından Misafir Salı Eyl. 06, 2011 1:46 pm

selam,Nesrin aynı blogdan bir sayfayı burda paylaşmak istedi.şu an tamamına bakamıyorum ama çok ilginç bişeye benziyor.Nesrin diyor ki,''epeyce küfürbaz bir yazı ama sıkı tespitler var. bizimkine direkt değinirken farkında olmadan hoaxı da kapsayacak detaylara yer vermiş yazar.''
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Salı Eyl. 06, 2011 11:52 pm

yine ben,Nesrin Michael ile çok alakalı bir sayfayı daha paylaşmamı istedi.adamın üslubuna falan takılmadan bakın,biraz küfürbaz ama ilginç bir yazıya benziyor.hepsini okuyamadım henüz ama Nesrin in özet geçtiği kısıma baktım şu;
-''MJ'in dediği şeyi hatırlayın "4 sene sonra artık durum geri döndürülemez olacak.İlluminati`nin neden sembollerini filmlerde ve kliplerde kullandıklarına gelince... Luciferian`lar için semboller son derece önemli, ritüellere büyük önem gösteriyorlar. 11 sayısının kendileri için ayrı bir önemi var. 11, Tanrı`ya baş kaldırışı, meydan okumayı temsil ediyor. Eğer 11 Eylül 1990`da George Bush`un, Yeni Dünya Düzeni`ni "More than a small country, it`s a big idea, new world order" (ufak bir ülkeden daha fazlası, bu büyük bir fikir: yeni dünya düzeni) şeklinde ilk defa dünyaya duyurmasını, bundan birkaç cümle sonra "illumination" kelimesini kullanmasını ve 11 yıl sonra, 11 Eylül 2001`de İkiz Kule ve Pentagon saldırılarının olmasını tesadüfe bağlıyorsanız, saygı duyarım demeyeceğim....Yine 11 yıl sonra... 2012.... ''
ayrıca son zamanlarda konuştuğumuz Eminem in de özel bir durumu olduğunu düşünmüş bu kişi.sayfa şu;
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Eyl. 07, 2011 3:19 pm

Nesrin in sayfasından araklama;
-İki gündür şu blogu takibe aldım; [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hani zırvalıyor diyen ayıp eder, abartıyor mu yoksa denilebilir belki ama yok yani sadece fazla kurcalıyor ve aslında hiç de abartmıyor. Biraz gereğinden fazla dindar takılıyor, şahsım adına tek hoşlanmadığım yanı bu. Yoksa Michael'dan sonra bir de bu Sikkofield Michael'a hayran olacam, az kaldı Smile)) Zırvalıyorsa da pek şahane zırvalıyor. Neyse, akşam akşam blogu karıştırırken tam da dişime göre bir konu buldum, sabahı bekler miyim okumak için, beklemem efenim Smile

Bir paragraf kopyalayacam, sonra isterseniz konunun tamamını okuyun (ki bence okuyun), isterseniz de zırva deyin geçin bana ne... Bir de bu eleman kimdir çok merak ettim yau, üslubu da bir acayip ama okutuyor kendini şerefsiz Very Happy

Neyse önce demiş ki; "MJ'in dediği şeyi hatırlayın "4 sene sonra artık durum geri döndürülemez olacak." bunu dedi evet, güya ölmeden kısa süre önce dedi... Güya ölümünden sonra derlenen, toplanan konser provası görüntülerinden izledik. Aldı mikrofonu eline, döndü ekrana, bu büyük bir macera korkacak bir şey yok, 4 sene de vaktimiz var, eğer bir şeyler yapmazsak çok geç kalmış olacağız" dedi. Şimdi tam olarak ezberimde değil ama böyle dedi. This Is It'te var hepsi.
Pekala, Michael Sikkofield ne diyor bu konuda (şu acayip blogun sahibi); "
"İlluminati`nin neden sembollerini filmlerde ve kliplerde kullandıklarına gelince... Luciferian`lar için semboller son derece önemli, ritüellere büyük önem gösteriyorlar. 11 sayısının kendileri için ayrı bir önemi var. 11, Tanrı`ya baş kaldırışı, meydan okumayı temsil ediyor.

Eğer 11 Eylül 1990`da George Bush`un, Yeni Dünya Düzeni`ni "More than a small country, it`s a big idea, new world order" (ufak bir ülkeden daha fazlası, bu büyük bir fikir: yeni dünya düzeni) şeklinde ilk defa dünyaya duyurmasını, bundan birkaç cümle sonra "illumination" kelimesini kullanmasını ve 11 yıl sonra, 11 Eylül 2001`de İkiz Kule ve Pentagon saldırılarının olmasını tesadüfe bağlıyorsanız, saygı duyarım demeyeceğim. Çünkü "hayır lan ben gözümle görmüyorum ayağımla görüyorum" diyen adamın bu .... fikrini .... takmam haliyle. o yüzden bütün bunları tesadüf olarak açıklarsanız kusura bakmayın ama bu noktada sizi de ..... değerde görmüyorum. Öküzlüğün lüzumu yok, herneyse.

Yine 11 yıl sonra... 2012. "

NOT: Tırnak içindeki kısım direkt blogdan kopya yoksa ben öyle edepsiz edepsiz cümleler kurmam, gayet hanım hanımcık cici bir kızım Smile))

O konu işte; [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Meraklısına ya da meraksızına Smile bence okuyun ama yine de siz bilirsiniz tabi...
Yani Michael'ın 4 yıl sonrayı, 2012'yi işaret etmesi falan, ughhh, biz hep Maya takvimine bağladık, BAM dedik falan ama ne bileyim belki de BAM'dır ama bu adam cidden bir şeyleri bilerek gitti, TII'e o repliği denk gele koymadı, bir şeyi işaret etti de koydu. Yaşıyor biliyorum iliğime kemiğime kadar biliyorum ama insan yine de arada "yoksa" demeden edemiyor ama yani şu anda bunu okudum ya, "yine 11 yıl sonra 2012" oha be Michael, oha sana ya, iliklerime kadar seviyorum seni, ben de niye bu kadar seviyorum seni diyordum, böyle olduğun için, manyak olduğun için, harbi anarşist olduğun için seviyorum beaaa...

İster komplo teorisi deyin, ister öldü gitti saçmalama deyin zerre kadar umurumda değil. Adam 2 senedir anlatıyor, dinleyin yeter, biraz kulak verin, o kadar da medya ne dediyse kanmayın. Konser provalarındaki 4 yıl repliğinin mantıklı bir açıklamasını yapın bana, öyle bir mantık sürün ki ortaya harbiden inanayım ama dediğinize. Öyle bir teori atın ki ortaya bu Michael Sikkofield denen şahsın teorisini ezsin geçsin...

Küresel çetelerin en büyük silahı nedir? Medyadır... Müzik endüstrisi de olsa, sinema da olsa, TV, o şu, bu, eninde sonunda medyadır. Michael Jackson'ı nasıl alaşağı etmeye çalıştılar? Medyayla... Ama intikam soğuk yenen bir yemektir...

Michael Jackson ölür mü be? Hem de bu kadar dandik bir cinayet senaryosuyla, adam 45 senedir sektörün içinde, bizim daha bir kaç senedir öğrendiğimizi o zaten biliyordu, sıranın kendisine geleceğini de gayet iyi biliyordu. Ölür mü? Overdose propofolle hem de, hah Smile))

Çok hafife alıyorsunuz Mike'ı sinirleniyorum Smile

En son Mdenz tarafından Çarş. Eyl. 07, 2011 9:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından leydis Çarş. Eyl. 07, 2011 7:35 pm

Şengüncüm serbest bölgede bir şeyler yazdım konuyla ilgili ama burada da yazayım bu 4 yıl konusuna pek takıldım,2009 da söylenmişse 2013 oluyor sanırım şu meşhur maya takvimini düşünürsek 2012 sonu oluyor bunu mu kastetti,yoksa bildiği başka şeyler mi var,bunları sanırım ancak yaşayarak öğreneceğiz Wink
leydis
leydis

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Eyl. 07, 2011 9:15 pm

Sibel cim ben de takılmıştım ona .ama eskiden..2012-2013?hiç bilemiyorum.Allahtan fazla zaman yok.ne halimiz varsa göreceğiz.neye hazırlanmamız gerektiği konusunda bir fikrimiz olsaydı bişey değişir miydi bilmiyorum.kısa sürede dünyada büyük değişiklikler olması tek çıkış yolu gibi.ama olan değişiklikleri bile -ortdoğudakileri-ne biliim wikileaks i ve anonymous u -bile terör olayını sahiplenenler olduğu gibi sahiplendiler.''insanlar kendi iradeleriyle bişeyi değiştiremezler,değiştirdiğini düşündüğünüz kişiler de zaten sizden değil,sizi uyutuyorlar''fikri çok hakim.bu durumda hiç bişey olmuyor,yerimizde sayıyoruz demek oluyor.2012 de ne olucaksa olucak galiba.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından leydis Perş. Eyl. 08, 2011 9:50 am

Ben sabırsızlıkla bekliyorum belki de güzel şeyler olmayacaktır ama galiba bir şeylerden çok sıkıldım köklü bir değişiklik ancak çözüm olacak diye düşünüyorum , yaşayıp hep birlikte göreceğiz,bu arada bunu yazmadan geçemeyeceğim,2012 aralık ayında olacakları oğlumla konuşmuştum bir kaç sene önce,yaşasın üniversite sınavına girmeyeceğim demişti 2013 de sınava girecek, o kadar yılmış ki dersane,sınav,okul üçgeninden tamam dünyanın sonu olsun yeter ki o sınava girmesin,onların psikolojisini gösteren traji komik bir durumu paylaşmak istedim Smile
leydis
leydis

Mesaj tarafından Misafir Perş. Eyl. 08, 2011 1:49 pm

bizdeki bu umutsuzluk ve boşverme halini gençlerde görmek çok üzücü zaten.sanırım onlar da hedef kitle.eğitim sistemi de onları umutsuzluğa götürüyor zaten,daha ilkokulda ,7 yaşındaki bir çocuğa rekabeti öğretiyor,..neyse eğitimden bahsedersek çok uzar..
eminemle ilgili olarak söyledikleri ilginçti.ruhunu şeytana sattı ama bir süre sonra yaptığı haltla yüzleşme cesaretini gösterdi demiş.ayrıca jonny deep in -ben filmlerimi asla seyretmem-dediği bölüm de güzeldi ama beni en çok sinir eden,disney in çocuk yıldızlarına yapılanlar oldu,zira benim kızım da birkaç yıl önce hannah montana seyrederdi.o aralar biz daha yeni illuminatiden falan konuşuyorduk.ona da bişeyleri görebilmesi için bazı örnekler verdim,sonra kendisi bir gün farketti,-anne bak,hanna montana laf arasında ''boşver şimdi yunusları korumayı hadi kuaföre gidelim dedi,duydun mu-dedi.,allahtan o günden beri hoşlanmıyor.bunları zaten biliyorduk,konuşmuştuk ama altalta görünce nefret duygusu uyandırıyor yine de.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Eyl. 13, 2011 8:42 am

Yorumsuz..

Pinokyo

Mesaj tarafından bo-bo Salı Eyl. 13, 2011 1:34 pm

Pinokyo demiş ki:Yorumsuz..

Ya bu kadını(?!) var ya... Allah bildiği gibi yapsın!
İnsanların gözlerine baka baka dalga geçiyorlar bir de! Neresinde sakladığı belli acısını! Allah bildiği gibi yapsın ne deyim. Nefretim tarifsiz!

Uyuyor insanlar, inşallah uyanırlar bir gün İNŞALLAH!
bo-bo
bo-bo

Mesaj tarafından Misafir Salı Eyl. 13, 2011 1:59 pm

anormalle normalin yerdeğiştirmesi ne kadar hızlı oluyor ,korkutucu Rolling Eyes daha 25 yıl önce bir şempanzesi olduğu için Michael a anormal deniyordu,bu kadın etten yapılmış bir elbise giydi kimse anormal demedi.aynı elbiseyi 25 yıl önce giyseydi ne olurdu ki?değişim çok hızlı,10 yıl sonrasını hayal edemiyorum.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Salı Eyl. 13, 2011 3:52 pm

Michael her halükarda anormalsin,seni seviyorum.o zaman şempanzen olduğu için anormaldin,şimdi de bu manyaklara benzemediğin için anormalsin Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları - Sayfa 3 484175
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından tarmir Salı Eyl. 13, 2011 5:23 pm

Pinokyo demiş ki:Yorumsuz..

Kıyafet falan deyince linkte..daha link açılmadan anladım bunu Gaga olduğunu..

Aslında bu kadın enteresan kıyafetlerin,perukların altında bir hiç! ha yeteneğini sesini doğru şekilde kullansaydı böyle demezdim çünkü yetenekli..ama şu şekilde şöhret olması..ya kıyafetleri falan bana itici gelmiyo aslında hoşuma bile gidiyor.Onu kimden taraf olduğunu bilmeden önce çok severdim.Ama görüntüde ne kadar kusursuz(!) olursan ol amacın farklıysa istersen çuval giy çık sahneye..Michael senin etten kıyafetle yapmaya çalıştığını beyaz atletle yapıyo be kadın Very Happy Gerçekten müziği seven amacı bu olan insan bu yola başvurmaz bence.
Niye bunları yazdım hiçbir fikrim yok ama Very Happy yazdım işte..yeri gelmişken içimi dökeyim dedim Very Happy

tarmir
tarmir

Mesaj tarafından bo-bo Salı Eyl. 13, 2011 5:58 pm

tarmir demiş ki:
Michael senin etten kıyafetle yapmaya çalıştığını beyaz atletle yapıyo be kadın Very Happy
Ah Miray aaaah, şimdi bir In the Closet izlemek farz oldu bunun üzerine. Very Happy
bo-bo
bo-bo

Mesaj tarafından tarmir Salı Eyl. 13, 2011 6:06 pm

oh iyi gider valla Very Happy bak atlet de değil ordaki kirli atlet Very Happy

Asıl başarı 50cm topukla dolaşmak değil yırtık atletle insanır delirtebilmektir Cool Ama işin ilginci başkasına yakışmıyor.Sırf Michael..bi de yırtmalı sonradan bağıra bağıra(güçlü irkek kumaşı cart diye yırtıyo hemen Very Happy )
tarmir
tarmir

Mesaj tarafından bo-bo Salı Eyl. 13, 2011 6:46 pm

tarmir demiş ki:oh iyi gider valla Very Happy bak atlet de değil ordaki kirli atlet Very Happy

Asıl başarı 50cm topukla dolaşmak değil yırtık atletle insanır delirtebilmektir Cool Ama işin ilginci başkasına yakışmıyor.Sırf Michael..bi de yırtmalı sonradan bağıra bağıra(güçlü irkek kumaşı cart diye yırtıyo hemen Very Happy )

Hahaha Very Happy Vallahi öyle!
Benim en yakın arkadaşımın eniştesi, o klipteki Michael için "insan vücudunun gelebileceği en son nokta" diyordu. Smile bu bahsettiğim adam yaşını başını almış, koskoca çocukları olan bir amcam. Ama anlıyor güzellikten demek ki. Smile

Elinde dondurmalı bir fotosu var yaaaa o klipteki zamandan... oooy neyse yaa devam edemiyciiim.. Very Happy Hem konuyu da dağıtmayım, ciddi bir meseleydi oysa, hehe. Very Happy

bo-bo
bo-bo

Mesaj tarafından ecz_mj Salı Eyl. 13, 2011 6:48 pm

bo-bo demiş ki:
tarmir demiş ki:oh iyi gider valla Very Happy bak atlet de değil ordaki kirli atlet Very Happy

Hahaha Very Happy Vallahi öyle!
Benim en yakın arkadaşımın eniştesi, o klipteki Michael için "insan vücudunun gelebileceği en son nokta" diyordu. Smile bu bahsettiğim adam yaşını başını almış, koskoca çocukları olan bir amcam. Ama anlıyor güzellikten demek ki. Smile

Elinde dondurmalı bir fotosu var yaaaa o klipteki zamandan... oooy neyse yaa devam edemiyciiim.. Very Happy Hem konuyu da dağıtmayım, ciddi bir meseleydi oysa, hehe. Very Happy

Beni güldürdünüz Allah da sizi güldürsün emi Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları - Sayfa 3 83066
ecz_mj
ecz_mj

3 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki