MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları

+14
deep_inside
tarmir
bo-bo
MİsmailJ
KingofMusic
ecz_mj
sinem_mj
Pinokyo
nunu
nesronic
umut356109
gizemaksut
leydis
MJ-4EVER
18 posters

2 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları - Sayfa 2 Empty Geri: Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları

Mesaj tarafından MİsmailJ C.tesi Ağus. 13, 2011 9:10 pm

hayır bu gerçekse buradaki yazarlar aynı zamanda buranın moderatörleri Smile yani direk inci sözlüğe bir suçlama. sorunlu da değiller espri tarzları biraz farklı Smile
MİsmailJ
MİsmailJ

Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları - Sayfa 2 Empty Geri: Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları

Mesaj tarafından ecz_mj C.tesi Ağus. 13, 2011 9:38 pm

öyle mi,hmm o zaman bilemiycem,sen diyosan doğrudur İsmail Very Happy
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından umut356109 C.tesi Ağus. 13, 2011 10:35 pm

ya bu site olayları hakkında neler yazsam neler nalet pdf dosyasını bulamıyorum ama Embarassed her yerde biraz masonik simge var
İn G we trust a da bittim ayrıca
duydunuzmu bilmem ama Anafen isimli bir dersane var site tıklayıp sağ alta bakın Idea
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından MJ-4EVER Paz Ağus. 14, 2011 11:06 am

Anafen Fethullah'ın dersane zincirlerinden biriydi sanırım.
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından ecz_mj Paz Ağus. 14, 2011 1:40 pm

Yok artık demeyeceğim bu sefer,şaşırmıyorum artık ama güzel keşif,bunu facedeki sitelerden birine önerelim bakalım yayınlayacaklar mı? Rolling Eyes
Ve selahattin evet öyle;anafen,serhat,fem,sabah,....bunların hepsi onlara ait dershaneler...
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından KingofMusic Paz Ağus. 14, 2011 1:59 pm

Ayrıca şu Yeşilırmak'ta onun dershanesi.
KingofMusic
KingofMusic

Mesaj tarafından umut356109 Paz Ağus. 14, 2011 5:55 pm

Çoğu sitede oluyo bu gibi şeyler.İnternet üzerinden sex partneri bulmak isteyenler için bi site açılmış.Site adı Facebook. Very Happy 250 milyon kullanıcıyla şu an internetin en büyük olayı.Arkasında neler dönüyor neler.
elin yalançısıyım ha Smile
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından bo-bo Ptsi Ağus. 15, 2011 6:55 pm

nesronic demiş ki:

Ben feci sardım bu bloga, sabaha kadar okuyabildiğim kadar yazılarını okudum. Smile
bo-bo
bo-bo

Mesaj tarafından sinem_mj Ptsi Ağus. 15, 2011 8:37 pm

bo-bo ben de okudum bayağı dolaştım siteyi, argo küfürlü bir üslup ama benim için önemli olan anlatmak istediği. Güzel bilgiler var sitede Smile
sinem_mj
sinem_mj

Mesaj tarafından MJ-4EVER Ptsi Ağus. 15, 2011 9:39 pm

Ben hiç beğenmedim adamın yazısını ne yalan söyliyim. Zaten inci yazarıymış, baştan kaybediyor gözümde. Kendini zeki sanan ahmakların toplandığı ve küfür ederek bir şey yaptıklarını sanan bir grup maldır benim gözümde o site. İnsan gibi konuşmak ve derdini anlatmak varken insanın aklının hayalinin almayacağı küfürler etmek ne demek oluyor yani ? Tamamen ilgi çekmek isteyen ergenlik hareketleri. Bunların anası,bacısı, sevgilisi falan yok mu bunları okuyunca rahatsız olmuyorlar mı ?.. Sitelere saldırınca egolarını kabartıyorlar falan filan. Çok gereksizler.
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından MİsmailJ Ptsi Ağus. 15, 2011 9:54 pm

Ben de bu adamı sevmem. Okurlarından destek alınca böyle oluyor tabi. Adam sana naber bilmemneyim diyor sen vay be diyorsun. Ben zaten o yazıyı okuyunca bırakmıştım okumayı. Küfürden prim yapmak bu olsa gerek. Oradaki küfürler bariz aşırıya kaçılmış küfürler okuyucu daha çok vay be desin diye.Hani cümle sonlarına falan sinirlenince yazarsın ama bu ayrı. Ama inci yazarlarını severim ya Smile Selahattin abi bir de incide sert küfür edenlere ergen falan diyorlar eziyorlar zaten. O da ayrı bir espri tarzı aslında Smile
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından MJ-4EVER Ptsi Ağus. 15, 2011 10:00 pm

Valla İsmail ben hiç sevmem. Hepsinde bir hava var (sen yazarsan sözüm meclisten dışarı), bi egoistlik var. Laf dalaşlarında hep oradaki ağzı kullanıyorlar, laf sokmaya çalışıyorlar falan. Orjinal olmaya çalışırken hepsi birbirinin kopyası modunda aslında. Saçma salak işlerle uğraşıyorlar. Birkaç istisna yazarı olabilir adam akıllı ama sonuçta geneli ergen.
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından MİsmailJ Ptsi Ağus. 15, 2011 10:13 pm

Evet o doğrudur. Daha fazla kız tavlamak için falan böyle şeyler yapıyorlar. Egoistlik var çoğunda. Toplumda farklı olmaya falan çalışıyorlar. Herkese bir ayar vermeye falan çalışıyorlar. Ben de bu durumdan rahatsızım gerçi. Ama sözlükte değişik bir espri tarzı var onu seviyorum Smile
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından MJ-4EVER Ptsi Ağus. 15, 2011 10:14 pm

Bunlara bakan kızlar mı var ? Very Happy . Dünyanın sonu geliyor cidden...
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından MİsmailJ Ptsi Ağus. 15, 2011 10:19 pm

O işin esprisiydi Smile Ama gerçekten bir arayış var belki faceden bir hatun düşürürüm falan diye Smile Amaçları dikkat çekmek ehehe Smile
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından bo-bo Ptsi Ağus. 15, 2011 10:26 pm

Yok ben zaten küfür konusunda tamamen katılıyorum size. Smile
Ben nefret ederim küfürlü konuşan insanlardan. Hele bir bayanın olduğu ortamda falan en minik küfürlü söz bile beni o kadar iğrendiriyor ki o an küfür eden kişiden...

Ben naif erkekleri beğeniyorum. Sadece aşktan bahsetmiyorum, arkadaşın olsun baban olsun, komşun olsun... erkek dediğin naif olmalı ya Hu! Smile

Ama öyle güzel ayrıntılı ve kapsamlı şeyler sunmuş ki vallahi 2 gündür okuyorum.

Küfür konusunda evet doğru diyorsunuz, rahatsız edici... :/
bo-bo
bo-bo

Mesaj tarafından MJ-4EVER Ptsi Ağus. 15, 2011 10:34 pm

Ben de bir kızın yanında küfür eden erkeklerden nefret ederim ki onlar ettimi ben utanıyorum. Ha normal erkek ortamında küfrederim o ayrı bir konu tabi Very Happy
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından umut356109 Salı Ağus. 16, 2011 10:40 am

MJ-4EVER demiş ki:Ben hiç beğenmedim adamın yazısını ne yalan söyliyim. Zaten inci yazarıymış, baştan kaybediyor gözümde. Kendini zeki sanan ahmakların toplandığı ve küfür ederek bir şey yaptıklarını sanan bir grup maldır benim gözümde o site. İnsan gibi konuşmak ve derdini anlatmak varken insanın aklının hayalinin almayacağı küfürler etmek ne demek oluyor yani ? Tamamen ilgi çekmek isteyen ergenlik hareketleri. Bunların anası,bacısı, sevgilisi falan yok mu bunları okuyunca rahatsız olmuyorlar mı ?.. Sitelere saldırınca egolarını kabartıyorlar falan filan. Çok gereksizler.

Arkadaşlar yapmayın ya.Şu adamın yaptığı incelemeleri hangi sitede bulabilirsiniz.Küfürden hoşlanmam ama sizin hiç canınızı sıkan , hayattan nefret etmenize neden olan, maddi manevi sizi aşağılayan insanlr ya da bir sistem olmadı mı? Adam işin gırgırındaki koyunca yetişen gençlerin beynine bikaç bişiy girsin.Bunu geniş kitlelere hitap için de yapmıyo.Kimseyi de zorlamıyo okumaya.

Bildiğim kadarıyla inci yazarı değil.Okuduysanız eğer zengin züppeleri, Pelinsu görünümlü Kezbanlaarı ,sığır gençliği , sistemi eleştiriyo.Burdan o sitenin Tr menajeriyim gibi anlaşılmasın ama çok muhabbette bulunduğum sevdiğim bi abimdir kendisi Very Happy
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Ağus. 16, 2011 10:44 am

bo-bo demiş ki:

Ben naif erkekleri beğeniyorum. Sadece aşktan bahsetmiyorum, arkadaşın olsun baban olsun, komşun olsun... erkek dediğin naif olmalı ya :/

Tanıdığım en naif ve en güzel küfreden adam. Very Happy

Pinokyo

Mesaj tarafından MJ-4EVER Salı Ağus. 16, 2011 10:48 am

umut356109 demiş ki:
MJ-4EVER demiş ki:Ben hiç beğenmedim adamın yazısını ne yalan söyliyim. Zaten inci yazarıymış, baştan kaybediyor gözümde. Kendini zeki sanan ahmakların toplandığı ve küfür ederek bir şey yaptıklarını sanan bir grup maldır benim gözümde o site. İnsan gibi konuşmak ve derdini anlatmak varken insanın aklının hayalinin almayacağı küfürler etmek ne demek oluyor yani ? Tamamen ilgi çekmek isteyen ergenlik hareketleri. Bunların anası,bacısı, sevgilisi falan yok mu bunları okuyunca rahatsız olmuyorlar mı ?.. Sitelere saldırınca egolarını kabartıyorlar falan filan. Çok gereksizler.

Arkadaşlar yapmayın ya.Şu adamın yaptığı incelemeleri hangi sitede bulabilirsiniz.Küfürden hoşlanmam ama sizin hiç canınızı sıkan , hayattan nefret etmenize neden olan, maddi manevi sizi aşağılayan insanlr ya da bir sistem olmadı mı? Adam işin gırgırındaki koyunca yetişen gençlerin beynine bikaç bişiy girsin.Bunu geniş kitlelere hitap için de yapmıyo.Kimseyi de zorlamıyo okumaya.

Bildiğim kadarıyla inci yazarı değil.Okuduysanız eğer zengin züppeleri, Pelinsu görünümlü Kezbanlaarı ,sığır gençliği , sistemi eleştiriyo.Burdan o sitenin Tr menajeriyim gibi anlaşılmasın ama çok muhabbette bulunduğum sevdiğim bi abimdir kendisi Very Happy

Bunu düzgün bir dille yapamaz mı peki ? İlla bunu size hitap ediyorum ta....sızlar gibi cümleler sarfetmeli mi ? .. İnsan olmayı öğrensin de daha sonra bir şeyler öğretmeye kalksın.. Bunu da benden ilet ona madem iletişimdesin.
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından umut356109 Salı Ağus. 16, 2011 11:02 am

Düşündüklerine sonuna kadar saygılıyım da küfreden insanlıktan çıkkıyosa bittik biz Very Happy

Michael hakkında çok güzel şeyler öğrenmiştim o abiden.Beni de o cezbetti demekki.
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından MJ-4EVER Salı Ağus. 16, 2011 11:05 am

Küfreden insanlıktan çıkıyor demedim. Farkındaysan üstteki mesajımda erkek arkadaşlar arasında ben de küfürlü konuşurum dedim. Blog açsam küfür etsem bu ayıp oluyor işte, adamın yaptığı doğru bir şeymiş gibi savunmayın Allah aşkına.
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından MİsmailJ Salı Ağus. 16, 2011 11:12 am

Bence o adamın bu kadar açık olmasının nedeni okuyucularının onun egosunu tatmin etmesi yüceltmesi.
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından umut356109 Salı Ağus. 16, 2011 11:40 am

Yoo ben kimseyi savunmadım sadece verdiği bilgilerden dolayı küfretse dahi takip ederim bunu anlatıım.Döküman orda isteyen okur isteyen okumaz demi
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından leydis Salı Ağus. 16, 2011 12:24 pm

Ay Pinokyo o naif ve güzel küfreden adamı ben de çok beğeniyorum,bir adama her şey bu kadar mı yakışır,kızması,kötü söz söylemesi bile çok tatlı Embarassed küfürden hoşlanmıyorum ,bunun bir iletişim şekli olmasını hiç beğenmiyorum,hakedene küfür edilebilir tabi ki ama normal hayatta kullanılmasını sevmiyorum,kibar ve naif erkekler favorimdir,en kibarını hepimiz tanıyoruz , onu çok seviyorum Illuminati Ve Kaosdan Doğan Düzen Planları - Sayfa 2 586927
leydis
leydis

2 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki