MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael'ın Mesajları???

+11
umut356109
zaleyna
tubM
leydis
MJ-4EVER
nunu
MİsmailJ
sonajackson5809
ecz_mj
Pinokyo
deep_inside
15 posters

6 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Michael'ın Mesajları??? - Sayfa 6 Empty Geri: Michael'ın Mesajları???

Mesaj tarafından nunu Ptsi Ağus. 22, 2011 7:14 am

ecz_mj demiş ki:"Projem “MICHAEL” da benden başka hiç kimsenin sesi yoktur."
Bu cümle kimden duyarsam duyayım neden inandırıcı gelmiyor. Question

bu cümle nerde geçti ben kaçırdım galiba
nunu
nunu

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ağus. 22, 2011 12:10 pm

son videoda nunu cum Very Happy
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ağus. 22, 2011 12:24 pm

bu arada 5. mesajda,hoax u canlı tutma görevi olan bazı kişilerden bahsederken,''Uri nin tanıttığı Tom'' demişti ya,biz de bunun Pianogames in Tomu olduğunu düşündük.az önce tuhaf bişey oldu ama benim kadar kimseye tuhaf gelmemiştir kesin,şöyle oldu;ben what did happen serisinin 47. sine bakınıyodum,o arada da twitter açıktı...videonun bir yerinde'' en büyük gizemlerden biri de pepsi kazasının tam olarak Michael ın hayatının ortasında olmasıdır.''konusuna girdi.29 ağustos 1958--9282 gün--pepsi kazası 27 ocak 1984--9282 gün--25 haziran 2009..neyse bunu biliyoruz,ordan george orwell in 1984 kitabına bağlamış ve uzun uzun;''BIG BROTHER IS WATCHING YOU'' konusundan bahsetmiş.tam da o anda Tom un bu günkü mesajını gördüm,şöyle diyordu;
-Highlight of the night: Mohammed al Fayed entering the Big Brother house to Michael Jackson's BAD! Who watched it?!
-I heard about it...I'm in Nigeria with MJ' - __?__?__?
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
affraid benim için ilginç bir tesadüf oldu.what did happen in bu bölümünü haftaya falan eklerim belki sıklımazsam.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nunu Ptsi Ağus. 22, 2011 12:38 pm

Mdenz demiş ki:son videoda nunu cum Very Happy

saol canım o kadar dalgınım ki son videoyu görememişim Very Happy bende inanmadım söylediğine
Bir kısım ölü olmasını istiyor, ısrarla bunun üzerine gidiyor, sanki oldu bittiye getirerek onu sonsuza dek toprağa Mad gömmeye çalışıyorlar. Sanınrım Michael bunlarla da savaşıyor. Bu da onun yaşadığını bilenler arasında karşı tarafın da olduğunu gösteriyor.
nunu
nunu

Mesaj tarafından Pinokyo Ptsi Ağus. 29, 2011 7:29 pm

Derin bir nefes alın önce.Bu kanalın twiter hesabında şu msj yayınlandı 2 dakika önce.Sahte olabilir,herşey olabilir.

I love you all very very much. More than words can say. This love gave me the strength to make this hard decision. MICHAEL

Pinokyo

Mesaj tarafından MJ-4EVER Ptsi Ağus. 29, 2011 7:33 pm

Bunu ben de gördüm tam ben yazacaktım sen benden önce davrandın. Arada bir peş peşe twitler atıyor bu kişi, pek anladığımı söyleyemem ama dikkatimi çekiyor. Bu da direkt Michael'danmış güya, hayırlısı.
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından ecz_mj Ptsi Ağus. 29, 2011 8:23 pm

Bazende mesaj sonunda "mjviva aka Michael" diye bir ibare oluyor,ama sürekli olarak Michael adına mesaj yayınlıyor bu şahıs...
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından umut356109 Ptsi Ağus. 29, 2011 9:22 pm

Ne işler çeviriyollar yine Konser öncesi bi bam iyi giderdi. Dağılın lan tahtımdan diyerekten Smile
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından ecz_mj Cuma Eyl. 02, 2011 1:13 pm

Bugünkü bir twit:
mjviva mjviva
53= 5 + 3 = 8 The age number suggested return home so I returned. mjviva aka MJ
7 minutes ago

8 sayısı hakkında incil'de söyle bir şey buldum;
Luke 8:39
"Return home and tell how much God has done for you." So the man went away and told all over town how much Jesus had done for him."
İncildeki yazılanlar hakkında mı kullandı bu "return" kelimesini emin değilim ama en yakın bulduğum sonuç buydu...
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından MİsmailJ Cuma Eyl. 02, 2011 1:20 pm

Benim de kafam buna takılmıştı. Şu an yazan mjviva Michael adına mı yazıyor yoksa o mesajlardan sonra mjviva normal birisi mi oldu? Eğer Michael adına yazıyorsa kendiyle çelişmiş olur. Amacı mesaj verip sonra ortadan kaybolmak değil miydi?
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından MJ-4EVER Cuma Eyl. 02, 2011 1:43 pm

Bazen direk Michael'dan olduğunu belirtiyor bazen de kendi ağzıyla yazıyor
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından bugran C.tesi Eyl. 03, 2011 5:46 pm

sonunda! Elvis gibi olmayacak.2 Yıl daha bekleriz napalım.Michael albümü hakkındaki yorumu da pek inandırıcı gelmedi bana.
bugran
bugran

Mesaj tarafından MJ-4EVER Paz Eyl. 11, 2011 12:08 pm

Bu kanal twitter'da bir yazı yazmış, baktım dersem yalan olur biraz uzunca bir yazı :

MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Eyl. 25, 2011 9:54 am

mj viva benimle konuştu.Michael mutlu ve sağlıklı imiş.Fan-arkadaşları onun yanında diye mutlu dedi.Umarım bu hesap gerçektir. Rolling Eyes

Pinokyo

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Eyl. 25, 2011 11:03 am

Arkadaşlar bu mjviva'dan.Ne kadar güvenilir bilmiyoruz ama görmenizde fayda var.

*Sevgili Deepcim biliyorsun bizim İngilizcemiz kısıtlı.Sana zahmet vermezdek ana hatlarıyla tam olarak ne demek istediğini bize açıklayabilir misin.Teşekkürler. Smile

Pinokyo

Mesaj tarafından deep_inside Paz Eyl. 25, 2011 6:56 pm

Pinokyo demiş ki:Arkadaşlar bu mjviva'dan.Ne kadar güvenilir bilmiyoruz ama görmenizde fayda var.

*Sevgili Deepcim biliyorsun bizim İngilizcemiz kısıtlı.Sana zahmet vermezdek ana hatlarıyla tam olarak ne demek istediğini bize açıklayabilir misin.Teşekkürler. Smile
Mesajı şimdi gördüm Pinokyocum, zahmet ne demek, hemen bakıyorum...Tekrar yazarım hemen...bu arada benim de konuşmam oldu bu mjviva kişisiyle, irtibatı koparmamak lazım ne olur ne olmaz Wink
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Eyl. 25, 2011 7:04 pm

deep_inside demiş ki:
Pinokyo demiş ki:Arkadaşlar bu mjviva'dan.Ne kadar güvenilir bilmiyoruz ama görmenizde fayda var.

Mesajı şimdi gördüm Pinokyocum, zahmet ne demek, hemen bakıyorum...Tekrar yazarım hemen...bu arada benim de konuşmam oldu bu mjviva kişisiyle, irtibatı koparmamak lazım ne olur ne olmaz Wink

Sağol canım deepcim Heart

Pinokyo

Mesaj tarafından deep_inside Paz Eyl. 25, 2011 8:33 pm

Anahatlarıyla anlatmak yerine çevireyim dedim. Önce çevirdim hepsini ama geri tuşuna yanlışlıkla basınca hepsi gitti, çok sinirlendim! Neyse, yeniden çevirdim Smile
Merhaba Dostlarım. Görünüşte yüzeysel gibi görünen bir soruyu cevaplamak için zaman ayırmanıza minnettarım ama fikirleriniz benim için altın değerinde ve aynı zamanda gelecekte çizeceğim rotalara karar vermemde de bana yardımcı oluyorlar.
Gerçek şu ki, geçen 2 sene boyunca başımdan hayatımı değiştirecek pek çok olay geçti ve bu olaylar bir şekilde eski düşünce şeklerimi değiştirdi. Ahlak, ahlaki değerler ve onların insan yaşamındaki önemi bana şimdi önce ifade ettiğinden bile daha çok şey ifade ediyor.
Şimdi kendimi daha mutlu hissediyorum beni geçmişte tedirgin eden her şeyle barışığım. “ÖLÜ” olmak bana hayatın değerini öğretti. Dans edip şarkı söyleyen biri olarak asla tanışamayacağım insanlarla tanıştım. Seyahat ettim, çalıştım, okudum ve bütün hayatımın bir araya getirdiğinden çok daha fazla şey anladım.
Bütün bu şeylerin durmadan devam ettiğinin ve insanların sıkıldığının farkındayım. İnsanlar umutlarını kaybetme veya vazgeçmenin eşiğindeler. Jack’s sons klanı insanların kafasını karıştıran ve MJ’in arkadaşlarının düşünce sürecini karıştıran şeyler söylüyorlar.

Pek çoğunuzun gerçeğe ulaşmak için harcadığı zamanın çok iyi farkındayım. Ve bu yüzden de umutlarını azaltan haberler duyduğunuzda, kendinizi ihanete uğramış ve hayal kırıklığına uğramış hissediyorsunuz. Yalnızca şeylerin umutsuzluğundan değil, aynı zamanda açıkça YALAN ürettiği görülen MJ mekanizması yüzünden de.
Ancak sizi temin ederim ki hiçbir sahtekarlık, hile ve yalan bu MJ ölüm draması & reality şov adına yayılmıyor.
MJ hayranlarını çok seviyor ve onları duygusal açıdan sömürme yoluna asla başvurmaz. MJJ’in toplum önüne yeniden çıkması bir gerçektir ve bu değişmeyecektir. Eğer bunun mümkün olmayacağını bir dakika bile hissetseydi, bunun mesajını hayranlarına geçerdi.

Geri dönmemesi için üzerinde çok baskı vardı ama o bu uygunsuz istekleri ve yolunu tıkamak için yoluna konan bu anmayı ve konseri reddetti.
Bazıları bu davanın masum bir insana nasıl iftira atılabileceğini göstermek için olduğunu söylüyor. Bu doğru. Bazılarıysa bunun MJ adına adalet için olduğunu söylüyor. Bu yanlış. MJ adaleti bu dava yoluyla elde edemez ama adalet sisteminin zayıflıklarını göstererek elde edebilir. Bu davayı ve anmayı niçin yoluma konan bir engel olarak tanımlıyorum?
Çünkü kesinlikle MJ’in bu sahnenin dışında olmasını isteyen aynı kişiler tarafından daha önce de oraya konmuşlardı. Soru şu olmalı Jack’s sons klanı mı??
Cevap evet olur. Bazıları MJ karşıtı olan şeylere dahil oldular ve bunun sebebi paraydı. MJ’in çok güvendiği JJ’in dışında bir erkek aile üyesi. JJ ailenin diğer erkek üyeleri gibi MJ’e karşı değil ve MJ onun güvenliği konusunda çok endişeliydi ve bu yüzden hiçbirinin onun yanına gelmesine izin verilmiyor. MJ’e çok güçlü kaynaklar tarafından bütün bunlara son vermek amacıyla içeriden biri ve onun dışarıdaki bağlantıları tarafından hayatının tehlikede olduğu söylendi. Ona bazı ayarlamalar yapması gerektiği söylendi ve geçmişte J klanı tarafından düşman olarak ilan edilen pek çok sadık dost onun tarafından bu işe karıştırıldı ve MJ’e onlardan kurtulması söylendi.
Bu insanlar geri getirildi ve MJ’in işlerini halletmeye başladılar. Bu insanlar J klanı tarafından MJ’in parasını ondan almaya çalışan düşmanlar olarak hem toplum önünde hem de kişisel olarak hedef olmaya devam ettiler. Onlar tarafından tehditler aldılar ve onların bekçi olma kararına karşı dava açtılar. Bütün bu eski dostlar ona sadık olduklarını düşündüğü insanlar tarafından ona verilen tavsiye üzerine kafası karışmış MJ tarafından işten çıkarıldı. Ona sadık hiçbir gerçek dost etrafında kalmadığında, hedef MJ’di ve sonra kendisini kurtarmak için doğunun ortasına uçmak zorunda kaldı. Kuzu postundaki kurtlar. Şimdi onların ulaşamayacağı şekilde, Mj dönmeye hazır ve bu sefer kalmak için burada. Şimdi kesinlikle yalnız olmadığını biliyor. Hayran dostlarıma çok sevgiler. MJ yani mjviva
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Eyl. 25, 2011 9:16 pm

Öncelikle emeğine sağlık Deep çok teşekkür ederim.Senin kadar büyük bir believerın bu sitede olması bizim için gerçek bir şanstır.Seni çok seviyoruz.

Eğer bu gerçekse tek sorum var bu Michael'ın çok güvendiği ve ona ihanet aile üyesi kim?Ve şu an sadece Jermani'nin ortada olması diğer kardeşlerin tamamen pasif kalması ile ilgisi olabilir mi.Jackson klanı sözünden hoşlanmadım yoksa bu aile içi bir çatışmamı?Eğer gerçekse Allah Michael'ın yardımcısı olsun.Umarım fakedir.

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Paz Eyl. 25, 2011 9:41 pm

Jermain michael ın tarafında mı demek istemiş,bu gece baktığım bişey için önemli bu?
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından deep_inside Ptsi Eyl. 26, 2011 6:32 am

Pinokyo demiş ki:Öncelikle emeğine sağlık Deep çok teşekkür ederim.Senin kadar büyük bir believerın bu sitede olması bizim için gerçek bir şanstır.Seni çok seviyoruz.

Eğer bu gerçekse tek sorum var bu Michael'ın çok güvendiği ve ona ihanet aile üyesi kim?Ve şu an sadece Jermani'nin ortada olması diğer kardeşlerin tamamen pasif kalması ile ilgisi olabilir mi.Jackson klanı sözünden hoşlanmadım yoksa bu aile içi bir çatışmamı?Eğer gerçekse Allah Michael'ın yardımcısı olsun.Umarım fakedir.

Öncelikle güzel sözlerin için çok teşekkür ederim, ben sizleri daha çok seviyorum...
Benim aklımda tek bir isim belirdi açıkçası: Randy!
Janet'ın Randy'e söylediği sözleri hatırlayın, açıkla demişti. Sonra Karen ve arkadaşlarının ona etmedikleri laf kalmamıştı. Daha da ilerisi, ben bir zamanlar size Nation of Islam'dan bahsetmiştim, Michael'ın yanına bu insanları sokanın Jermaine olduğunun sanıldığını ama bunu yapanın Randy olduğu iddia ediliyordu. Randy Jermaine'le birlikte bu tribute'a karşı çıktı, belki yaranmaya çalışıyordur bilmiyorum ama ben o olduğunu düşünüyorum.

Mdenz demiş ki:Jermain michael ın tarafında mı demek istemiş,bu gece baktığım bişey için önemli bu?
Evet, bu kişinin açıkça söylediği bu, ailede güvendiği tek erkek üye Jermaine...belki de bu kitabın yazılmasının bir amacı vardır...
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından Pinokyo Ptsi Eyl. 26, 2011 7:25 am

Benim başından beri en çok inandığım teori bu NOI teorisi.Bütün aileyi bir yana koyun Randy farklı davranıyordu.Ultimate collection dönemi Michael Randy ile çalışıyordu.Ama Randy'nin Michael'a isteyerek zarar verebileceğine inanamam,inanmak istemem.Birde kuzu postu giymiş kurtlar sözü dikkati mi çekti.NOI dava dönemi boyunca Michael'ı korudu.Yani illmunati iftirayı attı MJ NOI'dan yardım istedi onlarda michael'ın zor anından yararlanarak onun üstünde hüküm mü sürdüler.Müslüman olan ve NOI üye olan Michael Jackson demek dünya yerinden sarsılır demek.Benim ki sadece teori ama şu Tohme tohme Aeg bağlantısını da unutmamak lazım.Gerçeği kimse bilmiyor belki aileyeden herkese ilk anda Michael'ın yaşadığı söylenmedi.La toyanın hastaneye koşarken bir resmi var mesela ne kadar endişeli.Tribute olayı ve davanın çakışması bunun bir aile içi mesele olduğunu mu gösteriyor sizce.Eğer bunlar doğru ise herkes mi ihanet etmiş bu adama.Hayatta kalması bile mucize bu kadar kötülüğün arasında..

Pinokyo

Mesaj tarafından leydis Ptsi Eyl. 26, 2011 9:58 am

Biz varız ya Pinokyocum biz onun için varız I love you onu kötülerden koruyabiliriz sevgimizle Wink hepinize emeğiniz ,yorumlarınız ve kattıklarınız için çok teşekkür ederim Michael'ın Mesajları??? - Sayfa 6 5192
leydis
leydis

Mesaj tarafından ecz_mj Ptsi Eyl. 26, 2011 5:15 pm

Kafam karıştı şimdi,burda işten çıkartılan sadık kinseler olarak nitelendirdikleri menajeri falan ve hain kimseler de NOI üyesi insanlar öyle mi...Eğer öyle deniyorsa ben daha önceki çelişkilerinin de üstüne bu söylemi koyduğumda mjviva'nın inandırıcılığını kaybettiğini düşünürüm.Ya da ben yanlış anladıysam biri bana anlatsın. Rolling Eyes Birde neden iki ağız üzerinden konuşmuş,hem Michael gibi,hem de başkası gibi Question
deep_inside emeğine,ellerine sağlık Smile
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından deep_inside Ptsi Eyl. 26, 2011 6:25 pm

Bu aşamada daha önce yaptığım şu incelemeyi tekrar hatırlamanızda fayda var:
deep_inside
deep_inside

6 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

- Similar topics