MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael'ın Mesajları???

+11
umut356109
zaleyna
tubM
leydis
MJ-4EVER
nunu
MİsmailJ
sonajackson5809
ecz_mj
Pinokyo
deep_inside
15 posters

3 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Michael'ın Mesajları??? - Sayfa 3 Empty Geri: Michael'ın Mesajları???

Mesaj tarafından umut356109 C.tesi Ağus. 13, 2011 1:17 pm

deep_inside çevirilier için çok teşekkür ediyorum.Öyle veya böyle, anlatılanların çoğunda gerçeklik hissettim.
Devamını bekliyorum ama Yer imlerindeki Top 10 listeme ekliyorum bak Very Happy
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından deep_inside C.tesi Ağus. 13, 2011 10:44 pm

Dostlar 5. mesaj...
MICHAEL JACKSON’IN MESAJLARI
GERÇEK ORTAYA ÇIKIYOR
EVE DÖNÜŞÜM
5. MESAJ
DÜNYADAKİ EN BÜYÜK ŞOV
Merhaba dostlarım, ben Michael. Neredeyse 2 yıldır dünyayı dolaştıktan sonra ABD’ye döndüğümü ilan etmekten mutluluk duyuyorum. Şu anda, Kaliforniya Eyaleti’nde bir arkadaşımda kalıyorum. Bu arkadaşım en başından beri bu işin içindeydi & başından sonuna benim en büyük destekçim oldu.
Evimi ziyaret ettim & şu anda içinde bulunduğu hırpani, bayağı durumu görmekten kaygı duydum. Eski haline yakın bir şekilde tutmaya çalıştılar ama Neverland daha çok çocukların diyarı & oradaki kahkahaların varlığının enerjisi ve sevgisinden yoksunken üzgün ve boş görünüyor.
Dostlarım, ölümümle alakalı hiçbir bildiriye inanmamanız konusunda ısrar etmek zorundayım. Çoğunuz, ailemin şu anda veriyor gibi göründüğü mesajlardan ötürü kafasının karıştığını hissediyor ve öfkeli.
Sizden annem Katherine Jackson’ın ilan edilen anma konserinde hiçbir iş menfaati olmadığına inanmanızı istiyorum. Katherine hayatımda tanık olduğum en bencil olmayan, en maddiyatçı olmayan insandır.
Onun basın toplantısında bulunması gönüllü olarak yaptığı bir jest değil, çocuklarının ricasına verdiği karşılıktır.
Jermaine & Randy benim hayranlara kayıtsız şartsız doğru olmayan bir şeyi ilan edilmesi anlamına gelecek & benim kesin ölümümün onaylanmasını gerektirecek bir anma konserini onaylamayacağımı biliyorlar ki bu da ailem tarafından yapılan başka bir hata.
Michael Jackson varisleri bu konseri hoş görmeyecekler ve resmi onayı vermeyeceklerdir. MJ varislerinin apaçık yalan olan bu şeyle kesinlikle hiçbir ilgisi yoktur.
Benim itibarlı iş arkadaşlarım ve arkadaşlarım da aynı zamanda bir oyundan ibaret olan bir olaya iştirak etmeye gönüllü değiller ve vurgun gösterisi olan bu şeye isimlerini ödünç vermekte isteksizler.
Bam’s day, vendetta, vanquish, revolution, rebellion gibi terimlerin de tıpkı herhangi bir ayın 13. veya 25. Günü gibi benimle hiçbir ilgisi yoktur. Benim eve dönüşüm sirk olaylarına, devlet karşıtı çağrılara ya da web sitelerini gasp etmelere dayalı değil, ki bunların hiçbiri benim tarafından destek ya da beğeni görmez.
Yıkıcı, anti sosyal, gizli toplum teorilerini desteklemiyorum. İnsan toplumunda değişimin açık iletişim, paylaşılan kaynaklar, adalet ve sosyal refah çalışmasına dayalı kanun yoluyla olacağına inanıyorum. Irka, dine ve kültüre bakmaksızın, çocuklar her zaman bütün bunların için benim önceliğim olarak kalacak.
Pek çok hoax keşif sitesi benim ölmediğim gerçeğini canlı tutmak için çalışıyor. Her zaman için mükemmel ipuçlarına sahip olmayabilirler ya da olabilirler ama benim onayıma sahipler.
Bunların arasında, Pearljr, Twiggy, Uri’nin tanıttığı Tom, MJ Death Hoax Evidence, yaşadığım ve geri geleceğim gerçeğinin devridaim etmesi için özellikle işe alınmış büyük katılımcılardır.
Arkadaşım ve akıl hocam Nelson De La Nuez, the King of Popart tanıştığım en cana yakın, en iyi kalpli adam. Onun bu işe fevkalade katkısı ve kararlı desteği benim dünyalara değer.
Menajerim Raymone K Bain de bu zor zamanlarda bana ve anneme manevi açıdan destek olan başka fevkalade bir kadın.
Benim saygıdeğer iş arkadaşım Mr. Ortega, etik değerleri karşılaştığım çoğu insandan çok daha üstün olan bir adam. Onun usta aklı sadece adaleti ve tarafsızlığı destekliyor.
Uri iyi bir adam ve benim için iyi bir arkadaş ve artık ikimizin arasında dargınlık yok. Oprah benim durumumu şimdi daha iyi anlıyor ve ona yeni girişiminde şans diliyorum.
Ted Riley ve Akon benim için daha çok kardeş gibiler ve bana ihtiyacım olan bu zamanda gösterdikleri destek ve arkadaşlıkları için hem kişisel olarak hem de toplumun önünde teşekkür edeceğim başkaları da var. Özellikle gerçeğin ne olduğunu söylemekten asla korkmayan Jermaine’e de minnettarım.
Amerika’ya döndüm. Kaliforniya’dayım ve duyuru yakında resmi boyutta yapılacak. Ailem netice konusunda kaygılı ve bana bazen böyle devam etmemi tavsiye ediyorlar ama ben hayranlarımın sevgisine ve gerçeğin gücüne tüm kalbimle inanıyorum. Ben hepiniz için yaşıyorum.
SEVGİLER, MICHAEL
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından umut356109 C.tesi Ağus. 13, 2011 11:00 pm

deep_inside demiş ki:......Amerika’ya döndüm. Kaliforniya’dayım ve duyuru yakında resmi boyutta yapılacak. Ailem netice konusunda kaygılı ve bana bazen böyle devam etmemi tavsiye ediyorlar ama ben hayranlarımın sevgisine ve gerçeğin gücüne tüm kalbimle inanıyorum. Ben hepiniz için yaşıyorum....
SEVGİLER, MICHAEL

Bu Michael mı bilmiyorum ama tıpkı onun gibi gösterişten uzak.normal bi şeymiş gibi gösteriyor hoax ı.tarihlerin benimle alakası yok demesi de bitirdi beni.Sevdim keretayı Michael'ın Mesajları??? - Sayfa 3 815857
Geceyarısında verdiğin çeviri için çok sağol deep_inside
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından MİsmailJ C.tesi Ağus. 13, 2011 11:15 pm

"Bam’s day, vendetta, vanquish, revolution, rebellion gibi terimlerin de tıpkı herhangi bir ayın 13. veya 25. Günü gibi benimle hiçbir ilgisi yoktur. Benim eve dönüşüm sirk olaylarına, devlet karşıtı çağrılara ya da web sitelerini gasp etmelere dayalı değil, ki bunların hiçbiri benim tarafından destek ya da beğeni görmez. "

Burayı sevdim. Bu mesajda acaba diye soru sordum. Acaba Michael mı cidden ? Bekleyip görücez. Ama çok güzel şeyler anlatmış.
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından Misafir Paz Ağus. 14, 2011 12:31 am

eğer Michael sa o zaman kesin dönecektir,çünkü aile devam etmesini istemiş..D
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Ağus. 14, 2011 8:11 am

Michael olma ihtimali oldukça yüksek ama ben şu Pearl jr,twiggy meselesina takıldım.Hatırlarsak şu Illusion mevzusu yüzünden çıkmıştı 13 Temmuz olayı.Twiggy onunla röportaj yapmak istedi,olmadı hesabı silindi...gerisini zaten biliyorsunuz.E bu çelişki değil mi şimdi.Ayrıca Michael'sa eğer Murray'den ve davadan bahsetmiyor.Murray olamayan bir hoax düşünülemez diye öğrenmedik mi biz.Ayrıca sadece hayranlarım demiş,dünyadan gelecek tepkileden hiç bahsetmemiş ve yine hiç suya sabuna dokunmuyor This is it'in sonundaki mesaja bile değinmemiş.Hani şu 4 yılımız kaldı mesajına.Bamsday'i yaratan fanlar değil ki bize bu şekilde sunuldu..

Çok mu paranoyakça konuştum sizce?

Pinokyo

Mesaj tarafından bugran Paz Ağus. 14, 2011 8:36 am

deep taze bilgileri senden almak güzel emeğine sağlık... Michael'ın Mesajları??? - Sayfa 3 481545
bugran
bugran

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Ağus. 14, 2011 10:08 am

Uri'nin tanıttığı Tom kim Pianogames mi? Oysa şöyle bir şey geldi aklıma.Bir kaç ay önce Jermanie believerları ve PearlJr fırçaladığı dönem bu believer Jermanie'nin kendisine gönderdiği mesajları yayınlıyordu twiterda.Sonra youtubeda bir video çıktı Jermanie'nin follow listesinde Tom'un olmadığı,bu nedenle Tom'un Jermanie'e özel mesaj gönderemeyeceği yazıyordu.Tom için sahtekar demişlerdi.Hatırlayan var mı?

Kafam durdu hakikaten devreler yandı... Evil or Very Mad

Pinokyo

Mesaj tarafından MJ-4EVER Paz Ağus. 14, 2011 11:19 am

Mdenz demiş ki:eğer Michael sa o zaman kesin dönecektir,çünkü aile devam etmesini istemiş..D

Ben de buraya takıldım Very Happy . Ailesi para için ölü kalmasını istiyordur Very Happy
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından bugran Paz Ağus. 14, 2011 12:01 pm

Arkadaşlar bence bunun para ile alakası yok bizim bilmediğimiz farklı şeyler olabilir gün yüzüne çıkmamış...
bugran
bugran

Mesaj tarafından Misafir Paz Ağus. 14, 2011 12:10 pm

ailesi güvende kalabilmesi için dönmemesi gerektiğini düşünüyor,haksız da değiller tabii,ama Jacksonlar her ne kadar zaman zaman Michael a ayak bağı olmuşlarsa da Michael kendi kararlarını kendi veriyor ve çoğunlukla kendi bildiğini yapıyor.yani inşallah öyledir,ümit ediyorum ve inanıyorum..
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından deep_inside Paz Ağus. 14, 2011 1:05 pm

6. mesaj geliyor...memorial...
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından deep_inside Paz Ağus. 14, 2011 1:29 pm

Dostlar, 6. mesaj...
MICHAEL JACKSON’IN MESAJLARI
GERÇEK ORTAYA ÇIKIYOR
6. MESAJ
Jackson’ların Anma Töreni (Memorial)
Merhaba dostlarım. Bu benim size 6. mesajım. Hem içeriği hem de mesajı anladığınızı umuyorum. BU reklam zırvası değil. Şimdi direkt olarak sizlerle etkileşime giriyorum çünkü, her zaman aslında benim menfaatim için en iyisini yaptıklarını düşünen herhangi bir menajer ya da basın danışmanı tarafından kelimelerin değiştirilmesini ya da üstüne bir şeyler katılmasını istemiyorum.
Belki bunu yapıyorlar ama benim menfaatim sadece hayranlarıma kalmış, o yüzden de sizinle iletişimlerin en saf haliyle şu anda sizlerleyim.
Dostlarım, bizi (Jackson’ları) önemli haber değeri olan durumlarda birlikte kameraya gülümserken sıkça gördünüz. Daha sonra da, yine bizim (Jackson’ların) Michael Jackson için duyulan ölmeyen sevgiyi belirtmek üzere sahnede durduğumuz anma törenine (benim olduğu varsayılan) tanık oldunuz.
Sizce benim gerçek anma törenim böyle olabilir miydi? Tekrar düşünün.
Bir konser ve eğlence merkezinde bir tabutun içine konarak ve bana elveda demek isteyen insanlardan para alarak mı?
Eğer gerçekten ölseydim, tören böyle değersiz ve cafcaflı mı olurdu? Tekrar düşünün.
Sanki benim vasiyetimmiş gibi, beni seven ve bana son kez saygılarını göstermeye ve benim anımı aziz tutan bütün o insanlara sanki bir gösteri izlemeye geliyorlarmış gibi davranılmasını beyan eder miydim?
Sanki bir ünlüler galasına ilk elden tanık olmak için para ödemek zorundaymışlar gibi. Düşünün dostlarım. Düşünmek bu dünyadaki en iyi dostunuzdur.
Eğer gerçekten ölmüş olsaydım, bilet parasını karşılayabilen ya da şanslı bir kura çekiminde kazanabilen çok az insan mı davet edilebilirdi?
O anma töreni gerçekten bir şovdu dostlarım ve katılmak için para ödeyenler sadece bütün Jackson’ların sahnede bir araya toplanıp,küçük, onursal, bir konserin de ilave edilmesiyle, benim hakkımda konuşmalarını görmek için para ödediler.
Pek çok ünlüye performans göstermesi için para ödendi. Bazılarıysa bu ihtiyaç anında bana desteklerini göstermek için arkadaş olarak geldiler.
İnanın.
Bu şekilde hayal ürünü bir anma töreni yapmak benim fikrim değildi. Para alınması fikrine ve onurlu iş arkadaşlarımın bu uydurma törene dahil olması fikrine katılamazdım.
Benim gerçek cenaze törenim saygınlıkla ve basitlikle yapılırdı ve bütün dünyada, açık bir tabutla, yakın olarak yayınlanırdı.
Böylece de benim bütün dünyadaki sevgili hayranlarım ve izleyicilerimin bana veda etme şansları olurdu ve benim de hepsine sevgi dolu bir elveda deme şansım olurdu.
Hepinizin tanık olduğu kâr amacı güden bir pazarlama zırvasıydı ve benim onayımla yapılmadı. Ayarlamalarla benim hiçbir ilgim yoktu. Beğendiğim tek tören (benim zevkime göre) Kenny Ortega tarafından yapıldı ki o da defin töreniydi. Bu iyi adamı Tanrı kutsasın.
Size tek söylemek zorunda olduğum, eğer beni biletler yüzünden küçük bir tiyatro ya da kapı bir yerde ya da kapalı bir tabutta görmeyi kaçırdıysanız; hayal kırıklığına uğramayın. Henüz ölmüş değilim.
Hepinize söz veriyorum, vasiyetnamemde bana veda etmek isteyenler için, hakiki anma törenimin ücretsiz olacağını, yayınlanacağını ve açık tabutla yapılacağını belirteceğim. Tanrı hepinize uzun mutlu bir hayat bahşetsin.
SEVGİLER, MICHAEL.

En son deep_inside tarafından Paz Ağus. 14, 2011 2:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından MJ-4EVER Paz Ağus. 14, 2011 1:55 pm

Biraz tuhaf oldu bu mesaj. Madem kendisi ayarlamamış o zaman kim ayarladı ve buna nasıl izin verdi ? İpler Michael'ın elinde değil mi bu oyunda.
''Hepinizi tanık olduğu kâr amacı güden bir pazarlama zırvasıydı ve benim onayımla yapılmadı.'' Biraz tuhaf bir cümle olmuş. Pazarlama zırvasıysa o zaman neden yaptınız. ''O anma töreni gerçekten bir şovdu dostlarım ve katılmak için para ödeyenler sadece bütün Jackson’ların sahnede bir araya toplanıp,küçük, onursal, bir konserin de ilave edilmesiyle, benim hakkımda konuşmalarını görmek için para ödediler.'' ama bu kısım güzel bir açıklama olmuş bu para olayına. Memorial'i çok eleştirmiş, belki de sahte olduğunu dile getirmek için bu şekilde yaptılar ya da gerçekten Michael'ın (tabi eğer bu adam Michael'sa) istediği gibi yapmadılar. Her mesajda Ortega'yı övüyor, bu da dikkatimi çekti. Genel olarak fena bir anlatım değil, teşekkürler çeviri için.
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından ecz_mj Paz Ağus. 14, 2011 2:17 pm

Çok sade,çok naif mesajlar,inanmak istiyorum ama çelişkili durumlar da var,son mesaja kadar bekliycem Rolling Eyes ,ellerine sağlık deep_inside Smile
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından sinem_mj Paz Ağus. 14, 2011 2:31 pm

Ellerine sağlık deep_inside. Çeviriler bir hayli heyecanlı gidiyor benim için çünkü hala aklımda bazı sorular var. Bunun Michael olmasını umut ediyorum, kapılmak istemiyorum ama inanmak istiyorum. Neutral
sinem_mj
sinem_mj

Mesaj tarafından umut356109 Paz Ağus. 14, 2011 5:48 pm

Sanki her şey basit abartmayın havası var mesajlarda.Önceki msjda da bnm tarihlerle günlerle alakam olmaz demişti.Şimdide çok sade bir şekilde töreni açıklıyo ama detay yok.Herkes ztn o törenden sonra Hoax ı araştırmadı mı?Bu bilindik bişey Detay ver Mike Smile
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından bo-bo Ptsi Ağus. 15, 2011 2:29 am

Öncelikle, böylesine emek için ne kadar teşekkür etsem az; çoook çok teşekkürler çeviri için.

Baştan sona resmen nefesimi tutarak okudum. Ne diyeceğimi bilemiyorum, insanın aklına binlerce acaba, binlerce cevapsız soru üşüşüyor. Beynim döndü artık. Youtube'daki yorumlar da pek iç açıcı değil ama...

Her şeye rağmen, İnşallah gerçekten Michael'dır diyorum.
O mu değil mi bilemem tabii ama şu cümle beni ağlattı; Sad

"Henüz ölmüş değilim."

Tekrar çok teşekkürler çeviriler için... Smile

bo-bo
bo-bo

Mesaj tarafından bugran Ptsi Ağus. 15, 2011 6:22 am

ellerine sağlık deep_inside çevirilerinin devamını sabırsızlıkla bekliyorum...
bugran
bugran

Mesaj tarafından deep_inside Ptsi Ağus. 15, 2011 8:35 am

Hepinize teşekkür mesajlarınız için binlerce teşekkürler...Önümüzü bir türlü göremediğimiz şu dönemde azıcık ışık olabildiyse ne mutlu bana...Bugün içerisinde 7. mesajı da koyucam, 2 bölüm halinde o mesaj, iki kısmı da bugüne yetiştirmeye çalışıcam. Ancak, lütfen lütfen kendimizi fazla kaptırmayalım, ben bir yandan bu mesajları sizlere aktarmaya çalışırken, bir yandan da bu mesajların onun olup, olmadığını onaylatmaya çalışıyorum. Bana bunu söyleyebilecek birisi var, bana herşeyi söyleyemiyor maalesef ama en azından yönlendiriyor. Ona sorduğumda bana bunun Michael olmadığını söylemedi ancak sadece şüpheliyim dedi, daha önce olmadığını kesin bildiği insanlara hayır sakın uzak dur dedi, onun için emin olamıyorum çünkü sanırım o da emin değil. Beni kuşkulandıran kısım son mesaj oldu, son mesajda en iyi hoax araştırması yapanlara ödül verileceği gibi birşey yazıyor. Michael bunu bir yarışa dönüştürür mü? Hiç sanmıyorum...ama sanki o mesaj başka elden çıkmış gibi, tuhaf...neyse hepbirlikte görücez...ben iz üzerindeyim, rahat olun, sadece keyfini çıkarın...Smile
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından nunu Ptsi Ağus. 15, 2011 8:43 am

Bir konser ve eğlence merkezinde bir tabutun içine konarak ve bana elveda demek isteyen insanlardan para alarak mı?

demiş Smile

her halükarda para alınması saçmadır ister ölsün ister ölmesin para alınması ölmediği manasına gelir diye bir şey yok

Bu şekilde hayal ürünü bir anma töreni yapmak benim fikrim değildi. Para alınması fikrine ve onurlu iş arkadaşlarımın bu uydurma törene dahil olması fikrine katılamazdım.
demiş

öyle ise neden böyle bir şey yapılmasına izin verdin Michael'ın Mesajları??? - Sayfa 3 733568

Hepinizin tanık olduğu kâr amacı güden bir pazarlama zırvasıydı ve benim onayımla yapılmadı. Ayarlamalarla benim hiçbir ilgim yoktu.

demiş, eğer bazı şeyler onun izni olmadan yapıldıysa kimin izniyle yapıldı sadece ailenin öyle mi demek istiyor birazdan alt satırda övdüğü ortega da bu organizasyonların içinde değilmiydi sevmediği beğenmediği organizasyonun

Beğendiğim tek tören (benim zevkime göre) Kenny Ortega tarafından yapıldı ki o da defin töreniydi. Bu iyi adamı Tanrı kutsasın.

demiş

tmm anam kutsasın defin töreni nedir acaba böyle bir şeyin olması gerekiyor muydu defin törenini biz görmedik hiçbir zaman gerekli miydi kimin için yapıldı?

Michael'ın Mesajları??? - Sayfa 3 733568
nunu
nunu

Mesaj tarafından sinem_mj Ptsi Ağus. 15, 2011 11:18 am

Defin Töreni derken Forest Lawn'daki töreni kastediyor olmasın Rolling Eyes
Dansçılar falan vardı, Kenny'i hatırlamıyorum. Liberian girl teması yine demek Michael'ın hoşuna gitmiş. Smile
sinem_mj
sinem_mj

Mesaj tarafından ecz_mj Ptsi Ağus. 15, 2011 12:22 pm

Bence de defin töreni derken funerali yani Forest Lawn'daki töreni kasdediyor Rolling Eyes
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından sinem_mj Ptsi Ağus. 15, 2011 12:42 pm

Michael gittiği zaman herşeyi kontrol altında tutamamış olabilir. Muhtemelen bu oyunu uzaktan kumanda edememiş, bazı işleri aileye ve arkadaşlarına bırakmış olabilir. E tabi iş onlara da kaldıysa mutlaka kar amacı güdülerek yapılmış bir oyun ortaya çıkıyor Rolling Eyes Ah Mike biraz daha açsan olayı ya Sleep
sinem_mj
sinem_mj

Mesaj tarafından Pinokyo Ptsi Ağus. 15, 2011 5:46 pm

Hesap silinmiş Question

Pinokyo

3 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

- Similar topics