MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael'ın Mesajları???

+11
umut356109
zaleyna
tubM
leydis
MJ-4EVER
nunu
MİsmailJ
sonajackson5809
ecz_mj
Pinokyo
deep_inside
15 posters

2 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Michael'ın Mesajları??? - Sayfa 2 Empty Geri: Michael'ın Mesajları???

Mesaj tarafından ecz_mj Çarş. Ağus. 10, 2011 1:15 pm

Bende "fake" kokusu aldım gibi hafiften,ama bekliyorum devamını...Ellerine sağlık deep_inside Smile
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından deep_inside Çarş. Ağus. 10, 2011 9:43 pm

Dostlar 3. mesaj...(Bu arada eğer inanmıyorsanız ve istemiyorsanız geri kalan mesajları çevirmeyebilirim, daha önce de söylediğim gibi ben her itimali değerlendirmeye çalıştığım için herşeyin üzerinde duruyorum, bunu yaparken sizlere de ulaştırmaya çalışıyorum, o yüzden çeviriyorum ama istemiyorsanız sizi buna zorlayamam...Herşey sevgiyle...)
MICHAEL JACKSON’IN MESAJLARI
GERÇEK ORTAYA ÇIKIYOR
3. MESAJ
HAK TALEBİ
Merhaba Dostlarım, ben Michael. Şüphesiz hepinizin ilgisini çeken bir şey hakkında konuşmak istiyorum. Ben çok şükür hayattayken neden ölüymüş gibi yaptım? Hoax Teorisi denilen şey, sizin söylediğiniz veya öyle gördüğünüz şey.
Dostlarım, hoax (oyun) bildiğiniz gibi bir sır değildi. Pek çok saygın iş arkadaşım ve arkadaşım bunun farkındaydı ve beni desteklediler, böylece hayatımı kurtarabildim, bu kadar basit.
Devlet kurumları bu konu hakkında çok iyi bilgilendirildiler. Bu kumlar karşı karşıya olduğum özel koşulların farkındaydılar ve güvenlik kaygıları doğru şekilde ele alınmazsa, hayatımın kesinlikle tehlikede olabileceğini biliyorlardı.
Şimdi, bana herhangi bir insanın sorabileceği soru şu, benim peşimde bu kadar açıkça olan insanlar kimdi ve yine de bu konuda hiç kimse bir şey yapamadı mı?
Oysa cevap yine basit. Onlar açık şekilde benim peşimde değillerdi. Güçlülerdi ve görünüşe göre hiçbir kötülüğe bulaşmamışlardı veya planlanmış herhangi bir suikastte parmakları olmamıştı. Kurumlar veya polis bu konuda hiçbir şey yapamıyordu. Kimseye karşı bir suçlama getiremiyorlardı.
Ne kadar dikkat çekmekten kaçınsam da, sıkı güvenlik altında kalsam ve telefon numaralarımı sık sık değiştirsem de, ölüm tehditleri almaya devam ettim ve güvende kalabilmek için neredeyse kendimi izole ettim. Yine de, birisi gelip çatmadan hiçbir şey yapılamıyordu.
Ama beni tehlikeden uzak tutmak için tek bir yapılabilirdi. Bunun için, daha fazla dikkat çekecek taktik olmadan sahneden ayrılmam için bu plan yaratıldı, böylece benim aniden ve tuhaf bir biçimde ortadan kayboluşum açıklanabilirdi.
Tek yol artık ben yokmuşum gibi yapmaktı. Yani, ilave bir tabloid sansasyonu olmadan benim uzun ve tamamıyla yok oluşumun bir anlamı olacaktı. Bu plan itibarlı iş arkadaşlarımın ve arkadaşlarımın yardımıyla harekete geçirildi ve devlet kurumları tarafından ayırt edildi ve yönlendirildi ve işleri elimizden geldiğince basit tutmaya çalıştık.
Yani bu işte yalnız olmadığımı görebiliyorsunuz. Asla dolandırıcılık anlamında değildi ve bir Amerikan vatandaşına ve güvenlik kurumlarının ve dostlarının yanında bir arkadaşa özel bir yardımda bulunmak amacıyla yapıldı. Tam bir güvenlik altında tutulmalıydım ki bu da başka bir soruyu beraberinde getiriyor. Niye ilk önce çok büyük tehdit altındaydım da tehdit şimdi tamamıyla ortadan kalktı?
İlk kısma cevap şöyle: yaşadığım bütün sorunlara rağmen malvarlığım bendeydi. Hepinize gururla ilan edebilirim ki hepsini bu aşırı güç savaşı karşısında kendimde tutmayı başardım, buna Neverland de dahil.
Dönüşümde, Neverland’in ve kataloglarımın hala benim olduğunu resmi olarak doğrulayacağım, görünen dedikodular ve tanık olduğunuz evraklar ne olursa olsun. Birleşmenin anlaşması, borcun ödenmesi halinde belirtilen mülkün geri verilmesinin kanuni anlaşması üzerineydi.
Neverland hala, Tanrı’nın da merhametiyle, bütün dünyanın çocuklarına aittir ve her zaman onların olacaktır.
Bu varlık kaynakları, elde ettikleri kurnaz ve çıkarcı yönetim karlarının hem daha yüksek olacağını hem de varlıklarını diğerleriyle paylaşmaya inanmadıkları için sadece kendilerinin kullanımı için olacağını hisseden belirli güçlü ve görünüşe göre parlak işadamlarının ilgisini çekmişti.
İşte bu noktada hepimizin Michael Jackson taciz davaları olarak bildiği efsane başlıyor. İkinci olarak, intikam alındı mı ve ben geri dönmek için güvende miyim ve özgür müyüm?
Cevap yine evet, şimdi geri dönmek için güvendeyim ve özgürüm. Niye? Tamamen eyalet güvenlik kurumlarının bu 2 sene içerisinde sadece davalarıma yönelik yerleştirilen kanıtları değil, aynı zamanda en başından beri bu oyunun içinde olan bu tarafların bu işe dahil olduklarına dair uygun ve önemli kanıtları bularak çıkardıkları harika işten ötürü.
Bu taraflar resmi olarak yüzleştirildiler ve adil bir şekilde onlar için tahsis edilen konuma koyuldular.
Bu dalavere ve manevranın suç hikayesi tamamen ve nihayet sonlandırıldı. İlan etmekten mutluluk duyuyorum, artık bilinmeyene ve yabancıya karşı duyulan korkuyla yaşamıyorum. Ben, Michael Jackson, Amerika Birleşik Devletleri’nin özgür bir vatandaşıyım.

Şimdi döneceğimi ve (eğer mümkünse) en başından normal bir hayata başlayacağımı ilan etmekten memnuniyet duyuyorum. Artık bir gölge olarak kalmayacağım. Hepinizin önünde ortaya çıkacağım ve gerçekle, sadece gerçekle ortaya çıkacağım.
Hoax Death’in (ölüm oyunu) amacı sizi aldatmak değildi. Sadece suçluları gün yüzüne çıkarmak içindi. Buna rağmen, bu suçluların benim yaşadığımın farkında olmaları ve beni ele geçirmeye çalışmaları eğlenceliydi. Bu kendi felaketleri oldu. Kendi iyilikleri için çok fazla akıllılardı ve böylece, kendilerini kanuna karşı açığa çıkardılar.
Yani, bu death hoax daha çok bir ölüm tehditiydi ve güvende kalabilmek için sıkı güvenlik altında olmak zorundaydım ve bunun yüzden de, toplum düzeyinde bu senaryoya bir tür sembol vermek için bu teori yaratıldı.
SEVGİLER, MICHAEL

En son deep_inside tarafından Çarş. Ağus. 10, 2011 10:32 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından MJ-4EVER Çarş. Ağus. 10, 2011 10:29 pm

Son mesajı beğendim. Neverland konusunda bir çelişki var sanki, Michael orayı istemediğini ve elden çıkardığını söylemişti yanlış hatırlamıyorsam. Bu açıklamayla çelişki olmuş oluyor.
Devam etmeni istiyoruz (şahsen ben istiyorum) deepinside, sonuçta her ihtimali göz önünde bulundurmalıyız. Emeğin için çok teşekkürler tekrar.
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından MİsmailJ Çarş. Ağus. 10, 2011 10:33 pm

deep sen yine de devam et hala inananlar olabilir. Bu mesajda ise kafamı kurcalayan şey de sürekli ben merkezli konuşması. Michael'ın bu kadar ben merkezli konuşacağını sanmam. Bir hayran onu çok sevdiği için onun ağzından da olsa kendisini övücü şeyler kullanıyor bence.
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Ağus. 11, 2011 6:19 am

Sevgili arkadaşlarım lütfen şöyle düşünmekten kaçınalım."Michael bunu yapmaz,Michael böyle söylemez"..Michael Jackson'ı şahsen tanımıyoruz,ne yapacağını ve ne düşüneceğini asla bilemeyiz.Kim 24 Haziran gecesi Michael Jackson'nın kendi sahte ölümünü düzenleyeceğini düşünebildi.Sahte ya da gerçek bu videolara bir şans verelim..

Deep_inside lütfen,rica ediyorum senden çevirileri bırakma.Kişisel olarak beni bu ara mutlu eden tek şey senin çevirilerin.Emeklerin için çok çok teşekkür ederim.

Pinokyo

Mesaj tarafından nunu Perş. Ağus. 11, 2011 6:44 am

deepcim alınganlık mı yaptın elbette yorumlar yapacağız eğer okumamızı istiyorsan yorumlar gelecek hem aslında hepimiz yorumlarımızın altına not düşmüşüz devam edelim, devamını merak ediyoruz diye (benim hassas arkadaşım seviyorum seni biliyorsun)

En son nunu tarafından Perş. Ağus. 11, 2011 9:13 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
nunu
nunu

Mesaj tarafından deep_inside Perş. Ağus. 11, 2011 8:20 am

nunu demiş ki:deepcim alınganlık mı yaptun elbette yorumlar yapacağız eğer okumamızı istiyorsan yorumlar gelecek hem aslında hepimiz yorumlarımızın altına not düşmüşüz devam edelim, devamını merak ediyoruz diye (benim hassas arkadaşım seviyorum seni biliyorsun)

Hayır hayır alınmadım nunum, sadece eğer kimse inanmıyorsa, çevirmemin bir anlamı yok diye dedim, çünkü buna oldukça vakit ayırıyorum, emek veriyorum... elbette yorum yapıcaz (tabi yorum ayrı aşağılama ayrı), neyin ne olduğunu bilmiyoruz ve zaten yapmaya çalıştığımız da neyin ne olduğunu anlamaya çalışmak...yorum yapmadan, yanlışı ortaya çıkarmadan doğruyu bulamayız...ve Pinokyo'nun da dediği gibi HİÇKİMSE, ONDAN BAŞKA KİMSE, ailesi bile onun ne yapıp yapamayacağını bilemez, biz bu adamı ne kadar tanıyor olabiliriz ki, onun hakkında hüküm verebilelim? Ve unutmamak lazım ki o da bizler gibi bir insan, en çok gözardı ettiğimiz de bu, o da sinirlenir, o da küfreder, o da bizim yaptığımız herşeyi yapar...Ben hepinize teşekkür ediyorum, emeğimi takdir ettiğiniz için, çevirmeye, çalışmaya devam dostlarım...ta ki gerçeği bulana kadar...Herşey sevgiyle...Keep believin'...

P.S: Ayrıca ben de seni seviyorum nunum Very Happy Hepinizi seviyorum...
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından nunu Perş. Ağus. 11, 2011 9:13 am

Very Happy tmm dır çok zaman harcadığınızı biliyorum okumaya devam
nunu
nunu

Mesaj tarafından ecz_mj Perş. Ağus. 11, 2011 10:04 am

deep_inside kesinlikle devam etmelisin,emeğine sağlık devamını bekliyorum Wink
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından leydis Perş. Ağus. 11, 2011 10:28 am

Deep_inside çok teşekkür ederim,ellerine sağlık, gerçek veya değil, o, olduğunu düşünerek okumak duygusu bile çok hoşuma gitti,er ya da geç anlaşılacak gerçek mi,değil mi,bu arada beni isteyen var mı gibi güzel bir soru sormuş, ben tabii ki diyorum,bundan hala haberin yok mu Mj'im Heart Heart Michael'ın Mesajları??? - Sayfa 2 586927
leydis
leydis

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Ağus. 11, 2011 1:44 pm

Beni isteyen var mı güzel soru Michael.Vallahi benim seni ne kadar geri istediğimi bilsen,geri dönmeye korkardın Very Happy Ve sana bir sır vereyim yalnız değilim.Benim gibi seni geri isteyen dev bir ordu var yanımda... Very Happy Razz

Michael'ın Mesajları??? - Sayfa 2 586927 Michael'ın Mesajları??? - Sayfa 2 991999

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Perş. Ağus. 11, 2011 2:17 pm

(emeklerin için sağol Deep inside...) herşeyin aslında sandığımızdan sade olduğunu düşünmüşüzdür bazen.çok fazla komplo teorisi kurcaladık.fena da olmadı aslında,bu bizim akıl sağlığımıza ne yaptı orası tartışılır ama hepimiz değiştik,değişim iyidir. Neverland dan ,dünya çocuklarına ait olarak kalacak diye sözetmesi hoştu.LunaJo nun videolarından hatırladığım kadarıyla,Neverland üzerinde icra süreci olduğunda,arazi hisseleri üzerinde birçok devir yapıldığı halde 2008 in sonun da bile Neverland hala Michael a ait görülüyordu.yani ne yapıp etti, neverland den ve sony hisselerinden vazgeçmedi.bu açıdan bu bilgileri de doğrulamış.çok heyecan verici
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Ağus. 11, 2011 2:33 pm

Şimdi bana kızacaksınız biliyorum ama bizim rahmetli Bow'un söyledikleri ile bu videolarda yazanlar çok büyük benzerlik göstermiyor mu?

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Perş. Ağus. 11, 2011 2:42 pm

rahmetli BOW..hehe....o çok dublör var demiyo muydu?
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Ağus. 11, 2011 2:54 pm

Dublörle ilgili değil,şu tehdit meselesi.İftara bu kadar az kala susuzluktan beynim sulandı cümle kuramıyorum...sorry Razz Very Happy

Pinokyo

Mesaj tarafından deep_inside Perş. Ağus. 11, 2011 8:54 pm

Dostlar 4. mesaj...
MICHAEL JACKSON’IN MESAJLARI
GERÇEK ORTAYA ÇIKIYOR
TACİZ SUÇLAYICILARIM
4. MESAJ
Canım dostlarım, taciz suçlamaları faciasına dahil olan kişileri, daha doğrusu karakterleri direkt olarak belirtmem gerektiğini hissettiğim an bu. Ahlaksız suçlamaların ve kurban etmenin neticesi.
Onlara söyleyecek tek bir şeyim var:
Hepiniz, geri kalanlarımız gibi Tanrı’yla ve mahşer günüyle yüzleşeceksiniz. Paranın hiçbir miktarı veya ekabirlerin koruması sizi, sizinle bütün iyi niyetiyle arkadaşlık eden, sevginize güvenen ve yardıma ihtiyacınız olduğunda size yardım eden bir adamı hedef alarak ve kuşatarak işlediğiniz günahların ve suçların ezeli cezasıyla yüzleşmekten kurtaramayacak.
Size yardımdan başka bir şey yapmayan insanlara verdiğiniz ödül bu mu? Siz, çocuklarını kullanan, onların masumiyetini mahveden ve ruhunu birkaç dolara satanlar. Bu paranın size kendinizi daha iyi hissettirip, hissettirmediğini bilmek istiyorum.
Yaptığınızın şeyi takip edecek kaçınılmaz ruhsal travmadan sizi korudu mu? Mutlu hayatlar sürüyor musunuz?
Eğer bütün sorularıma cevabınız evet ise, o halde sizi affediyorum. Eğer benim kurban edilmem ve yok edilmem sizi huzura ve refaha ittiyse, o zaman hiçbir şey boşuna değildi.
Ama itmediyse, o zaman hepinize bütün samimiyetimle üzgün ruhlarınız ve dünyaya acı ve keder yayan bir kaynak olan varlıklarınız için ruhsal danışma aramanızı tavsiye ederim.
Hepiniz biliyorsunuz ki yalan söylediniz, sadece hukuk mahkemesi önünde değil, aynı zamanda Tanrı’nın mahkemesinde de. Dünyasal olan yönlendirilebilir ama İlahi olan asla öyle olmayacak, bu yüzden de dünyasal olan adalet mahkemesinde yargılanmasanız bile, Tanrı’nın mahkemesinde yargılanacaksınız.
Muzdarip olan ve aç gözlü vasilerinin adına aşağılamayla yüzleşen o çocuklara söyleyebileceğim tek şey, sizin acınızın sebebi olduğum için, ve para elde etmek için yapılan hilekarlığın aletleri olarak, malvarlığım katlanmak zorunda kaldığınız şeyin kışkırtıcısı olduğu için üzgünüm.
Küçük erkek çocuklar benim seksüel zayıflığım değil; onlar benim. Onlar para elde etmek için vicdansız bir vasi (tek birinin) tarafından kullanılan o Küçük Mike. Ben o küçük çocuklarda kendimi gördüm ve onlarda kendi çocukluğumu gördüm.
Ben ne gayim ne de pedofiliyim. Ben sadece diğer küçük erkek çocukların içinde o küçük çocuğun da bir zamanlar yaşadığı kederi ve yoksunluğu telafi etmeye çalışan bir adamım.
Bana her zaman neden küçük kızlardan çok küçük erkekleri davet ettiğim soruldu. Bir kız çocuğunu korumanın erkek çocuğunu korumaktan 10 kat daha fazla sorumluluk gerektirdiğini anlamalısınız. Onların güvenliği konusunda dikkatsiz olamazdım. Aynı zamanda, küçük erkek çocuklarda çocukluğumu gördüm. Neverland’e davet edilen o çocuklar benim gözümde birer küçük Michael’dı.
Yaptığım şeyin hepiniz için anlaşılabilir olduğunu veya anlaşılabilir olması gerektiğini söylemiyorum. Ama hepinizden beni anlamanızı istiyorum, ben kendi kendimi taciz edemem, dolayısıyla bir çocuğu da taciz edemem. O çocuklar bendim, ancak size ne kadar tuhaf gelirse gelsin ben her çocukta kendimi gördüm. Sapıklık ve ahlak bozukluğu asla benim tarafımdan desteklenmez, ne bende ne de başkalarında.
Bir kurban olduğum için özür dilemeyeceğim. Kurban edilmekten dolayı da özür dilemeyeceğim. Asla işlemediğim bir günah adına bağışlanmak için yalvarmayacağım.
Ancak, hepinizden sebebiyet verdiğim duygusal acı ve benim tarafımdan gelen zayıf ve yanlış karşılık yüzünden oluşan belirsizlik için ruhumun en derinlerinden çok çok özür dilerim.
Beni bu ithamlarla suçlayan aileye suçlu olduğum için değil danışmanlarım ve o zaman bana çok yakın olan biri tarafından öyle yapmam tavsiye edildiği için para verdim. Deneyimsizliğimden ve durumun vahametini anlayamadığım için, para yoluyla sorundan kurtulmaya çalıştım.
Bu, dünyanın gözünde benim ahlakımın tek ölçütü haline geldi. Buna rağmen, o zaman için işime ve hayatıma geri dönmek için kestirme yoldu. Ne yazık ki, bu naiflik her şeyi mahvetti.
Bu hatam için benim sevgili ve sadık hayranlarımdan özür diliyorum. İnatçılığım ve naifliğim kadar aptalca davranışım ve kötü kararım için de lütfen beni bağışlayın.
SEVGİLER, MICHAEL
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından ecz_mj Perş. Ağus. 11, 2011 9:21 pm

Şimdiye kadar ki mesajlarından en beğendiğim bu oldu,ellerine sağlık deep_inside,devamını sabırsızlıkla bekliyorum Smile
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından leydis Perş. Ağus. 11, 2011 9:26 pm

Bu satırları o'mu yazıyor bilmem ama bu son çeviriyi yazan kişi ya olayı yaşamış bir kişi olmalı,ya da o'nu çok iyi anlamış olmalı,kendi kendimi taciz edemezdim sözünü üretebilecek kişinin özel biri olduğunu düşündüm,çok güzel özetlemiş yaşananları,bu kadar naif olmaya gerek yok,zaten seni gerçekten seven nedenlerini anlıyordur,bunlar için özüre gerek yok,anlayamıyorsa da fan olmasına gerek yok diye düşünüyorum,şahsen,bizzat,kendim Razz Ben bu olayların birine bile inanmadım,neden para verdiğini hiç sorgulamadım,çünkü mantığını anladım,tek istedikleri paraysa lanet olsun alsınlar da defolsunlar diye düşündüğünü biliyorum (Maykıl söylemişti bir ara Razz )Önceki çeviride de burada da aptal sözcüğü geçiyor Mj normalde,eskiden belki bu tür kelimeler kullanmayan biri olabilir insan değişen bir canlıdır artık kullanıyordur,bu da çok normal bence Heart Michael'ın Mesajları??? - Sayfa 2 586927
leydis
leydis

Mesaj tarafından Misafir Perş. Ağus. 11, 2011 9:38 pm

bunun Michael olduğunu farzedersek,iki şey için pişmanlık duyuyor.parayı ödediği için ve kendisini suçlayanlara verdiği karşılığın zayıf olmasından.''danışmanlarım ve bana yakın olan birinin tavsiyesi'' derken acaba Lisa Marie yi kastediyor olabilir mi?Taraborrelli nin biyografisine ne kadar güvenilir bilmem ama ona göre bu kişi Lisa..kitabın iddiasına göre,bu ödemeden önce Michael çok zor günler yaşıyor ve ruhsal açıdan çok yıpranıyor.ortada delil yetersizliği olmasına,dava açılamamasına ,hiç bir çocuğun Jordie nin iddialarını doğrulamamsına rağmen hem medyanın hem de savcılığın saldırıları dinmek bilmiyor .hatta polis Michael ın çıplak fotoğraflarını çekiyor.bu fotoğrafları çektirmeyi reddederse polis zoruyla kelepçeli olarak medya ordusunun önünden geçireleceği ve mahkeme açılmasını sağlayacağı ve suçunu kabul etmiş bile sayılacağı söyleniyor.sonunda savcı tom sneddon,fotoğrafçıyla birlikte neverland e geliyor vs.vs.danışmanları hukuk mücadelesinin yıllar süreceğini söyler,Lisa da der ki ;amaaaan,parayı ver kurtul.ondan sonra bu iş biter ve artık geceleri rahat rahat uyursun...''
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından MJ-4EVER Perş. Ağus. 11, 2011 9:43 pm

Michael stupid gibi kelimeleri çok kullanıyordu.. Bashir'in röportajında da sürekli kullanmıştı bir ara. Güzel bir anlatım oldu bu, Teşekkürler deepinside Smile
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından tubM Perş. Ağus. 11, 2011 10:39 pm

Ellerine sağlık deep_inside. Bunları söyleyen Michael diyemeyiz heralde ama ben bu mesajları çok beğendim. Michael olsun çok isterim, bu mesajlar her yere ulaşsın, Michael cahilleri dahil herkes okusun sonra çenelerini kapasınlar çoo..k isterim.

Pinokyo demiş ki:...Deep_inside lütfen,rica ediyorum senden çevirileri bırakma.Kişisel olarak beni bu ara mutlu eden tek şey senin çevirilerin.
Şu sıra bence de böyle.

Ya bir de şu cümle beni üzdü : "Bu hatam için benim sevgili ve sadık hayranlarımdan özür diliyorum. İnatçılığım ve naifliğim kadar aptalca davranışım ve kötü kararım için de lütfen beni bağışlayın."

Biz sana kıyabilir miyizz Heart Michael'ın Mesajları??? - Sayfa 2 484175
tubM
tubM
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Ağus. 12, 2011 8:02 am

Her mesajda giderek daha fazla Michael'a benziyor.Şu Jordan meselesindeki para konusunda Michael'ın yanıltıldığını bende duymuştum belki Elizabeth'den kimden duyduğumdan emin değilim...

Eğer bu Michael'sa 13 haziran olayından sonra bunu yapmış olmalı.Çekilen acını farkında..canım ya

Pinokyo

Mesaj tarafından nunu Cuma Ağus. 12, 2011 8:16 am

teşekkürler deepcim Michael'ın Mesajları??? - Sayfa 2 364876 o ya da değil artık bunun üzerinde fazla durmuyorum. bu zamana kadar mantıksız bir açıklama gelmedi hadi bakalım, Breaking News için ne diyecek onu da çok merak ediyorum
nunu
nunu

Mesaj tarafından zaleyna Cuma Ağus. 12, 2011 2:21 pm

her şey çok güzelde bir bölümde diyor ki ''performansım 15-20 dakikayı geçmeyecek'' sadece burayı beyenmedim this is it filmini inceliyelim Filmde bulunan şarkılar

1. "Wanna Be Startin' Somethin'"
2. "Speechless"
3. "Jam"
4. "They Don't Care About Us" ("HIStory" ile birlikte söyleniyor.)
5. "Bad" ("Mind Is The Magic" ile birlikte söyleniyor.)
6. "Human Nature"
7. "Smooth Criminal"
8. "The Way You Make Me Feel"
9. "I Want You Back"
10. "The Love You Save"
11. "I'll Be There"
12. "Shake Your Body (Down to the Ground)"
13. "I Just Can't Stop Loving You"
14. "Thriller" ("Threatened" ile birlikte söyleniyor.)
15. "Beat It"
16. "Black or White"
17. "Earth Song"
18. "Billie Jean"
19. "Man in the Mirror"
20. "This Is It"
21. "Heal the World"
filmde gösterilmeyen ama listede olan şarkılar dirty diana, dangerous vs eklersek ortaya pekde 20 dk kalık bir şow çıkmıyor zaten dinlenmesi için yeni kısa filmler çekilmişti thriller ,smooth chriminal vs....
zaleyna
zaleyna
Cezalı Üye

Mesaj tarafından Misafir Cuma Ağus. 12, 2011 2:26 pm

sanırım 2. mesajdaki şu bölüm buna cevap verebilecek şeyler içeriyor;
'' İlk önce, şunu açıkça belirtmeliyim; TII benim provalarımın belgeselleştirildiği bir çalışmadan başka bir şey değildi.
Yüksek teknolojili film çekim kameralarının varlığı kolayca açıklanabilir. Şirket ve ben halka açık şekilde performans gösteremeyeceğimi biliyorduk. Aldığım ölüm tehdidi göz ardı edilemeyecek kadar gerçekti. Bu işin içinde olan patronlar belirtilen bu durumu anlamak konusunda çok naziktiler.
O zaman da, provaların seyircilerimin beğenisi ve menfaati için daha sonra yayınlanmak üzere film kameralarıyla çekilmesine karar verildi. ''
Anonymous
Misafir
Misafir

2 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

- Similar topics